Vaahteraliiga 2019 live výsledky, tabuľka

Americký futbal Fínsko

Vaahteraliiga
2019
Loading...
results
5
1558453765
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷FÍNSKO: Vaahteraliiga¬ZEE÷WfOxyqK6¬ZB÷76¬ZY÷Fínsko¬ZC÷06Vvg923¬ZD÷p¬ZE÷IVy1ZyxH¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷76_WfOxyqK6¬ZJ÷2¬ZL÷/americky-futbal/finsko/vaahteraliiga/¬ZX÷07Fínsko 006Fínsko0140000000187000Vaahteraliig013aliiga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Fínsko¬~AA÷SSs9Tl7K¬AD÷1558629000¬ADE÷1558629000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Helsinki Roosters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEL¬AE÷Helsinki Roosters¬JA÷Ey4vwBKe¬WU÷helsinki-roosters¬WN÷KUO¬AF÷Kuopio Steelers¬JB÷hS2rxVZ1¬WV÷kuopio-steelers¬AN÷n¬~AA÷AiXDS8MQ¬AD÷1558715400¬ADE÷1558715400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wasa Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Wasa Royals¬JA÷hK8J0EC2¬WU÷wasa-royals¬WN÷POR¬AF÷Porvoo Butchers¬JB÷WA7NaYR8¬WV÷porvoo-butchers¬AN÷n¬~AA÷WfwuOSUs¬AD÷1558789200¬ADE÷1558789200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seinajoki Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEI¬AE÷Seinajoki Crocodiles¬JA÷QX6RbhsF¬WU÷seinajoki-crocodiles¬WN÷TAM¬AF÷Tampere Saints¬JB÷vyBVcCdL¬WV÷tampere-saints¬AN÷n¬~AA÷QHxqNnpl¬AD÷1559221200¬ADE÷1559221200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Porvoo Butchers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Porvoo Butchers¬JA÷Ma0zcWBR¬WU÷porvoo-butchers¬WN÷KUO¬AF÷Kuopio Steelers¬JB÷O8n2hjKr¬WV÷kuopio-steelers¬AN÷n¬~AA÷48ymM6af¬AD÷1559307600¬ADE÷1559307600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Helsinki Wolverines¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEL¬AE÷Helsinki Wolverines¬JA÷hri6iAZl¬WU÷helsinki-wolverines¬WN÷SEI¬AF÷Seinajoki Crocodiles¬JB÷WYkAjUle¬WV÷seinajoki-crocodiles¬AN÷n¬~AA÷MqWiLQE0¬AD÷1559480400¬ADE÷1559480400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Helsinki Roosters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEL¬AE÷Helsinki Roosters¬JA÷EcuFkl41¬WU÷helsinki-roosters¬WN÷WAS¬AF÷Wasa Royals¬JB÷QXrJl8J7¬WV÷wasa-royals¬AN÷n¬~AA÷0zVeKpU6¬AD÷1559826000¬ADE÷1559826000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampere Saints¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampere Saints¬JA÷vyX0Did8¬WU÷tampere-saints¬WN÷HEL¬AF÷Helsinki Wolverines¬JB÷IRV4CBBE¬WV÷helsinki-wolverines¬AN÷n¬~AA÷fcUaJ4qD¬AD÷1559912400¬ADE÷1559912400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kuopio Steelers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAS¬AF÷Wasa Royals¬JB÷EgPDAktR¬WV÷wasa-royals¬WM÷KUO¬AE÷Kuopio Steelers¬JA÷z3Q9BVQK¬WU÷kuopio-steelers¬AN÷n¬~AA÷80Y3IObJ¬AD÷1559998800¬ADE÷1559998800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Porvoo Butchers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Porvoo Butchers¬JA÷WYBu69lr¬WU÷porvoo-butchers¬WN÷SEI¬AF÷Seinajoki Crocodiles¬JB÷pxGq5T3l¬WV÷seinajoki-crocodiles¬AN÷n¬~AA÷CYbpRG2J¬AD÷1560430800¬ADE÷1560430800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Helsinki Wolverines¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEL¬AE÷Helsinki Wolverines¬JA÷S05l4mJf¬WU÷helsinki-wolverines¬WN÷WAS¬AF÷Wasa Royals¬JB÷6i4h37Y0¬WV÷wasa-royals¬AN÷n¬~AA÷jPclQzIP¬AD÷1560517200¬ADE÷1560517200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seinajoki Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HEL¬AF÷Helsinki Roosters¬JB÷vJHa1o3D¬WV÷helsinki-roosters¬WM÷SEI¬AE÷Seinajoki Crocodiles¬JA÷0SIe2Rm7¬WU÷seinajoki-crocodiles¬AN÷n¬~AA÷M7pGLfQt¬AD÷1560603600¬ADE÷1560603600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kuopio Steelers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KUO¬AE÷Kuopio Steelers¬JA÷tOerQUuE¬WU÷kuopio-steelers¬WN÷TAM¬AF÷Tampere Saints¬JB÷fRanPleK¬WV÷tampere-saints¬AN÷n¬~AA÷0bqKKEum¬AD÷1561640400¬ADE÷1561640400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wasa Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Wasa Royals¬JA÷llajO8AQ¬WU÷wasa-royals¬WN÷TAM¬AF÷Tampere Saints¬JB÷jcoIJSIs¬WV÷tampere-saints¬AN÷n¬~
5
1558453765
42
Settings
Nápoveda: Ste na stránke Vaahteraliiga 2019 výsledky v sekcii Americký futbal / Fínsko. Vaahteraliiga 2019 livescore, konečné aj priebežné výsledky, Vaahteraliiga 2019 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Vaahteraliiga 2019 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať cez 5000 udalostí z 30+ športov z celého sveta. V hornom menu kliknite na názov športu alebo vľavo na nazov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž. Live výsledky na stránke Vaahteraliiga 2019 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!