LNFA Serie A 2020/2021 výsledky zápasov, LNFA Serie A 2020/2021 výsledky aktuálneho ročníka

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Americký futbal Španielsko

LNFA Serie A
2020/2021
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷ŠPANIELSKO: LNFA Serie A¬ZEE÷lECltNIp¬ZB÷176¬ZY÷Španielsko¬ZC÷QRQsWUlJ¬ZD÷p¬ZE÷bHoYOtRE¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷176_lECltNIp¬ZJ÷2¬ZL÷/americky-futbal/spanielsko/lnfa-serie-a/¬ZX÷08Španielsko 010ielsko0010000000001000LNFA Serie A012erie A000¬ZCC÷0¬ZAF÷Španielsko¬~AA÷WlAiXFdA¬AD÷1607859000¬ADE÷1607859000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zaragoza Hurricanes¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOR¬AE÷Zaragoza Hurricanes¬JA÷CjaElkvP¬WU÷zaragoza-hurricanes¬GRA÷0¬AG÷6¬OA÷AVpSI0Qq-S0YB2ICg.png¬WN÷BAD¬AF÷Badalona Dracs¬JB÷SMZgcsrP¬WV÷badalona-dracs¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷51¬OB÷0C3sCT96-KniXkQAc.png¬~AA÷I5C3UDtT¬AD÷1607857200¬ADE÷1607857200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fuengirola Potros¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIG¬AE÷Fuengirola Potros¬JA÷pMSykJk5¬WU÷fuengirola-potros¬GRA÷0¬AG÷8¬OA÷SUBXyekC-rg4IIU2i.png¬WN÷BLA¬AF÷Black Demons¬JB÷vqSulw5B¬WV÷black-demons¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷41¬OB÷SG66cchT-juZSX08e.png¬~AA÷vFDaVgRM¬AD÷1607788800¬ADE÷1607788800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Murcia Cobras¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUR¬AE÷Murcia Cobras¬JA÷xdPTjuLh¬WU÷murcia-cobras¬GRA÷0¬AG÷7¬OA÷SEPZCiA6-hnfPZset.png¬WN÷MAL¬AF÷Mallorca Voltors¬JB÷WIOXkaza¬WV÷mallorca-voltors¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷33¬OB÷lf3V0bUH-8nzYX672.png¬~AA÷Au9eWZBG¬AD÷1607785200¬ADE÷1607785200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gijon Mariners¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIJ¬AE÷Gijon Mariners¬JA÷UVLLh1jt¬WU÷gijon-mariners¬GRA÷0¬AG÷14¬OA÷EmqHXVCN-2kcqhAxD.png¬WN÷DOL¬AF÷Rivas Osos¬JB÷b5QPiL5n¬WV÷rivas-osos¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷27¬OB÷tGCqmQU0-rRilL86a.png¬~
171
4
reklama
reklama
Nastavenia upozornení
Prehliadač blokuje upozornenia
Nastavenia
Tmavý režim
reklama
Nápoveda: Sledujte LNFA Serie A 2020/2021 výsledky, dnešné zápasy a stretnutia zo súťaže LNFA Serie A 2020/2021 v aktuálnej sezóne. FlashScore.sk prinášajú všetky konečné výsledky, live výsledky z LNFA Serie A 2020/2021, najbližšie zápasy, tabuľky, prehľad vzájomných zápasov a porovnania kurzov. Okrem výsledkov zo súťaže LNFA Serie A 2020/2021 nájdete na FlashScore.sk výsledky z viac ako 5000 súťaží z 30+ športov po celom svete.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!
mockup