AFL - ženy 2020 výsledky zápasov, AFL - ženy 2020 výsledky aktuálneho ročníka

Austrálsky futbal Austrália

AFL - ženy
2020
Loading...
results
SA÷18¬~ZA÷AUSTRÁLIA: AFL - ženy¬ZEE÷St0856Iu¬ZB÷24¬ZY÷Austrália¬ZC÷lGJdeemM¬ZD÷p¬ZE÷4Q8ojN8J¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_St0856Iu¬ZJ÷2¬ZL÷/australsky-futbal/australia/afl-zeny/¬ZX÷14Austrália 009trália0090000000001000AFL - ženy 010- ženy000¬ZCC÷0¬ZAF÷Austrália¬~AA÷p6B8oMh4¬AD÷1581833400¬ADE÷1581833400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Crows Ž¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581839837¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows Ž¬JA÷WApEgdOT¬WU÷adelaide-crows¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.6.4.40¬BA÷.0.0.0¬BC÷.2.1.13¬BE÷.1.1.7¬BG÷.3.2.20¬WN÷ST¬AF÷St Kilda Ž¬JB÷YJWukGWp¬WV÷st-kilda¬AH÷.4.3.27¬BB÷.1.1.7¬BD÷.2.1.13¬BF÷.1.0.6¬BH÷.0.1.1¬~AA÷6FC4n2wb¬AD÷1581826200¬ADE÷1581826200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carlton Blues Ž¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581832445¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues Ž¬JA÷Ops6eIgH¬WU÷carlton-blues¬AG÷.3.6.24¬BA÷.1.0.6¬BC÷.1.1.7¬BE÷.0.3.3¬BG÷.1.2.8¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies Ž¬JB÷xloAfx9N¬WV÷collingwood-magpies¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.6.3.39¬BB÷.2.2.14¬BD÷.2.0.12¬BF÷.0.1.1¬BH÷.2.0.12¬~AA÷lvIamrOi¬AD÷1581819000¬ADE÷1581819000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Geelong Cats Ž¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581825212¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats Ž¬JA÷jXrbcvP4¬WU÷geelong-cats¬AG÷.3.2.20¬BA÷.2.1.13¬BC÷.1.0.6¬BE÷.0.0.0¬BG÷.0.1.1¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions Ž¬JB÷UNs2dbvB¬WV÷brisbane-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.6.3.39¬BB÷.1.0.6¬BD÷.0.2.2¬BF÷.3.1.19¬BH÷.2.0.12¬~AA÷AmJelO8o¬AD÷1581754200¬ADE÷1581754200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Coast Eagles Ž¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581760540¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles Ž¬JA÷4Gpja0fh¬WU÷west-coast-eagles¬AG÷.2.3.15¬BA÷.0.0.0¬BC÷.1.1.7¬BE÷.0.1.1¬BG÷.1.1.7¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers Ž¬JB÷r7qfbK9b¬WV÷fremantle-dockers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.9.6.60¬BB÷.2.2.14¬BD÷.3.1.19¬BF÷.2.3.15¬BH÷.2.0.12¬~AA÷dpVDPvWp¬AD÷1581747000¬ADE÷1581747000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Suns Ž¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581753009¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns Ž¬JA÷djsr1MPu¬WU÷gold-coast-suns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.5.3.33¬BA÷.2.2.14¬BC÷.2.1.13¬BE÷.1.0.6¬BG÷.0.0.0¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Ž¬JB÷Agon0tun¬WV÷richmond¬AH÷.2.10.22¬BB÷.2.2.14¬BD÷.0.2.2¬BF÷.0.1.1¬BH÷.0.5.5¬~AA÷p82ps71I¬AD÷1581739800¬ADE÷1581739800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Melbourne Kangaroos Ž¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581746023¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos Ž¬JA÷6NVWg5IC¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.6.1.37¬BA÷.1.0.6¬BC÷.2.0.12¬BE÷.2.1.13¬BG÷.1.0.6¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney Ž¬JB÷pEUzgPXI¬WV÷greater-western-sydney¬AH÷.2.7.19¬BB÷.1.0.6¬BD÷.0.3.3¬BF÷.1.1.7¬BH÷.0.3.3¬~AA÷2qDurmnC¬AD÷1581669600¬ADE÷1581669600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Western Bulldogs Ž¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581675594¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs Ž¬JA÷bcSOeRm0¬WU÷western-bulldogs¬AG÷.2.0.12¬BA÷.1.0.6¬BC÷.0.0.0¬BE÷.0.0.0¬BG÷.1.0.6¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons Ž¬JB÷xlRSfo36¬WV÷melbourne-demons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.4.8.32¬BB÷.2.3.15¬BD÷.0.3.3¬BF÷.2.2.14¬BH÷.0.0.0¬~AA÷OhEyqTW5¬AD÷1581228600¬ADE÷1581228600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fremantle Dockers Ž¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581234820¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers Ž¬JA÷h0PGcmJm¬WU÷fremantle-dockers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.6.8.44¬BA÷.1.0.6¬BC÷.2.3.15¬BE÷.1.1.7¬BG÷.2.4.16¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats Ž¬JB÷4zTKd7Yg¬WV÷geelong-cats¬AH÷.4.4.28¬BB÷.1.2.8¬BD÷.2.0.12¬BF÷.1.2.8¬BH÷.0.0.0¬~AA÷GSEXq9Ha¬AD÷1581221400¬ADE÷1581221400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Kilda Ž¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581227818¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ST¬AE÷St Kilda Ž¬JA÷dUwo39eQ¬WU÷st-kilda¬AG÷.2.2.14¬BA÷.1.0.6¬BC÷.0.1.1¬BE÷.0.0.0¬BG÷.1.1.7¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs Ž¬JB÷bwQCbT3s¬WV÷western-bulldogs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.6.3.39¬BB÷.4.1.25¬BD÷.1.0.6¬BF÷.0.1.1¬BH÷.1.1.7¬~AA÷xxGTpk2g¬AD÷1581214200¬ADE÷1581214200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Collingwood Magpies Ž¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581220422¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies Ž¬JA÷l4zw5VQD¬WU÷collingwood-magpies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.5.8.38¬BA÷.0.0.0¬BC÷.2.2.14¬BE÷.1.2.8¬BG÷.2.4.16¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles Ž¬JB÷SfZt4ktK¬WV÷west-coast-eagles¬AH÷.1.5.11¬BB÷.1.2.8¬BD÷.0.0.0¬BF÷.0.2.2¬BH÷.0.1.1¬~AA÷fDQOoVnm¬AD÷1581142200¬ADE÷1581142200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Lions Ž¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581148343¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows Ž¬JB÷z1netnlD¬WV÷adelaide-crows¬AH÷.3.3.21¬BB÷.0.0.0¬BD÷.1.2.8¬BF÷.0.0.0¬BH÷.2.1.13¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions Ž¬JA÷McrisSY6¬WU÷brisbane-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.5.4.34¬BA÷.2.2.14¬BC÷.1.1.7¬BE÷.2.0.12¬BG÷.0.1.1¬~AA÷tAMKnBXt¬AD÷1581135000¬ADE÷1581135000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Demons Ž¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581140929¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons Ž¬JA÷lppqql4f¬WU÷melbourne-demons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.3.4.22¬BA÷.0.0.0¬BC÷.2.2.14¬BE÷.0.1.1¬BG÷.1.1.7¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos Ž¬JB÷Szqmr8J0¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AH÷.3.2.20¬BB÷.2.1.13¬BD÷.0.0.0¬BF÷.1.1.7¬BH÷.0.0.0¬~AA÷OUZhiiPP¬AD÷1581127800¬ADE÷1581127800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greater Western Sydney Ž¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581133456¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney Ž¬JA÷GIWyoAZs¬WU÷greater-western-sydney¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.1.3.9¬BA÷.0.1.1¬BC÷.0.1.1¬BE÷.1.1.7¬BG÷.0.0.0¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns Ž¬JB÷f9VupUll¬WV÷gold-coast-suns¬AH÷.1.2.8¬BB÷.1.0.6¬BD÷.0.2.2¬BF÷.0.0.0¬BH÷.0.0.0¬~AA÷pvykhX9J¬AD÷1581065100¬ADE÷1581065100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Richmond Ž¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581071241¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues Ž¬JB÷bwpAkjRQ¬WV÷carlton-blues¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.6.12.48¬BB÷.1.5.11¬BD÷.0.3.3¬BF÷.4.1.25¬BH÷.1.3.9¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Ž¬JA÷pzt6jWBK¬WU÷richmond¬AG÷.2.2.14¬BA÷.0.0.0¬BC÷.0.2.2¬BE÷.0.0.0¬BG÷.2.0.12¬~
33
14
Nastavenia upozornení
Upozornenia blokované prehliadačom
Nastavenia
Tmavý režim
Nápoveda: Sledujte AFL - ženy 2020 výsledky, dnešné zápasy a stretnutia zo súťaže AFL - ženy 2020 v aktuálnej sezóne. FlashScore.sk prinášajú všetky konečné výsledky, live výsledky z AFL - ženy 2020, najbližšie zápasy, tabuľky, prehľad vzájomných zápasov a porovnania kurzov. Okrem výsledkov zo súťaže AFL - ženy 2020 nájdete na FlashScore.sk výsledky z viac ako 5000 súťaží z 30+ športov po celom svete.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!