CAF Liga majstrov 2019/2020 - program zápasov, CAF Liga majstrov 2019/2020 rozlosovanie, najbližšie zápasy

Futbal Afrika

CAF Liga majstrov
2019/2020
Loading...
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AFRIKA: CAF Liga majstrov - kvalifikácia¬ZEE÷EcZwBi3N¬ZB÷1¬ZY÷Afrika¬ZC÷E9NzrWj7¬ZD÷p¬ZE÷4floW9rH¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷1_EcZwBi3N¬ZJ÷1¬ZL÷/futbal/afrika/caf-liga-majstrov/¬ZX÷00Afrika 006Afrika0010000000007000CAF Liga maj032ikácia000¬ZCC÷0¬ZAF÷Afrika¬~AA÷W2Vlrbfj¬AD÷1569589200¬ADE÷1569589200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kampala City (Uga)¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAM¬AE÷Kampala City (Uga)¬JA÷pOrBkla8¬WU÷kampala-city¬WN÷PET¬AF÷Petro (Ang)¬JB÷bRnFl8EE¬WV÷petro¬AM÷Výsledok prvého zápasu: 0-0.¬AN÷n¬~AA÷xdpHmVfd¬AD÷1569603600¬ADE÷1569603600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mamelodi (Rsa)¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi (Rsa)¬JA÷tnKxr0P2¬WU÷mamelodi¬WN÷CHO¬AF÷Cote d'Or (Sey)¬JB÷KxJtsKv9¬WV÷cote-d-or¬AM÷Výsledok prvého zápasu: 5-0.¬AN÷n¬~AA÷z5i8p9xA¬AD÷1569607200¬ADE÷1569607200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Esperance Tunis (Tun)¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESP¬AE÷Esperance Tunis (Tun)¬JA÷YwdJ9L4a¬WU÷esperance-tunis¬WN÷ELE¬AF÷Elect Sport (Cha)¬JB÷CUfN8uK5¬WV÷elect-sport¬AM÷Výsledok prvého zápasu: 1-1.¬AN÷n¬~AA÷rF2IiBRn¬AD÷1569675600¬ADE÷1569675600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UD Songo (Moz)¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UDS¬AE÷UD Songo (Moz)¬JA÷ABNPkifp¬WU÷ud-songo¬WN÷PLA¬AF÷Platinum (Zim)¬JB÷l2MTlB9j¬WV÷platinum¬AM÷Výsledok prvého zápasu: 0-1.¬AN÷n¬~AA÷CWBncX3P¬AD÷1569686400¬ADE÷1569686400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Al Ahly (Egy)¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AHL¬AE÷Al Ahly (Egy)¬JA÷IaTocZ1A¬WU÷al-ahly¬WN÷CAN¬AF÷Cano Sport (Gnq)¬JB÷W2XkdgHG¬WV÷cano-sport¬AM÷Výsledok prvého zápasu: 2-0.¬AN÷n¬~AA÷hWbWfyvd¬AD÷1569686400¬ADE÷1569686400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AS Vita Club (Drc)¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASV¬AE÷AS Vita Club (Drc)¬JA÷K2p0bIst¬WU÷as-vita-club¬WN÷ASC¬AF÷ASC Kara (Tog)¬JB÷bgq4cxcn¬WV÷asc-kara¬AM÷Výsledok prvého zápasu: 0-0.¬AN÷n¬~AA÷nBDy61nc¬AD÷1569686400¬ADE÷1569686400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Etoile Sahel (Tun)¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ETO¬AE÷Etoile Sahel (Tun)¬JA÷QuaiVJDg¬WU÷etoile-du-sahel¬WN÷ASA¬AF÷Asante Kotoko (Gha)¬JB÷4WceUwTa¬WV÷asante-kotoko¬AM÷Výsledok prvého zápasu: 0-2.¬AN÷n¬~AA÷xW20BxsQ¬AD÷1569686400¬ADE÷1569686400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Raja Casablanca (Mar)¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAJ¬AE÷Raja Casablanca (Mar)¬JA÷8fNJjqFJ¬WU÷raja-casablanca¬WN÷NAS¬AF÷Al-Nasr (Lby)¬JB÷noMNk3UP¬WV÷al-nasr¬AM÷Výsledok prvého zápasu: 3-1.¬AN÷n¬~AA÷pzJhHoc3¬AD÷1569686400¬ADE÷1569686400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zesco Utd (Zam)¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YOU¬AF÷Young Africans (Tan)¬JB÷O8fDqaLs¬WV÷young-africans¬WM÷ZES¬AE÷Zesco Utd (Zam)¬JA÷nm3oluDQ¬WU÷zesco-utd¬AM÷Výsledok prvého zápasu: 1-1.¬AN÷n¬~AA÷fmqX5G4m¬AD÷1569762000¬ADE÷1569762000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gor Mahia (Ken)¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Gor Mahia (Ken)¬JA÷bP1bq17g¬WU÷mahia¬WN÷USM¬AF÷USM Alger (Alg)¬JB÷xG02rLMa¬WV÷usm-alger¬AM÷Výsledok prvého zápasu: 1-4.¬AN÷n¬~AA÷Wvi6jMnA¬AD÷1569767400¬ADE÷1569767400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mazembe (Drc)¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAZ¬AE÷Mazembe (Drc)¬JA÷Cd5UxBF2¬WU÷mazembe¬WN÷FOS¬AF÷Fosa Juniors (Mad)¬JB÷jm4YyVU8¬WV÷fosa-juniors¬AM÷Výsledok prvého zápasu: 0-0.¬AN÷n¬~AA÷WGANdc9q¬AD÷1569772800¬ADE÷1569772800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Horoya (Gui)¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOR¬AE÷Horoya (Gui)¬JA÷8OGstySB¬WU÷horoya¬WN÷KAB¬AF÷JS Kabylie (Alg)¬JB÷nFFouesI¬WV÷kabylie¬AM÷Výsledok prvého zápasu: 0-2.¬AN÷n¬~AA÷AXdquYss¬AD÷1569772800¬ADE÷1569772800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Primeiro de Agosto (Ang)¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Primeiro de Agosto (Ang)¬JA÷OIcocEpD¬WU÷primeiro-de-agosto¬WN÷GRE¬AF÷Green Eagles (Zam)¬JB÷29dkdYaJ¬WV÷green-eagles¬AM÷Výsledok prvého zápasu: 2-1.¬AN÷n¬~AA÷IV5NFxGL¬AD÷1569778200¬ADE÷1569778200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Al-Hilal (Sud)¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIL¬AE÷Al-Hilal (Sud)¬JA÷8bXj7DQA¬WU÷al-hilal¬WN÷ENY¬AF÷Enyimba (Nga)¬JB÷nkWf6XuH¬WV÷enyimba¬AM÷Výsledok prvého zápasu: 0-0.¬AN÷n¬~AA÷dOTaZTBI¬AD÷1569780000¬ADE÷1569780000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zamalek (Egy)¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JAN¬AF÷Generation F. (Sen)¬JB÷SAzZayIi¬WV÷generation-foot¬WM÷ZAM¬AE÷Zamalek (Egy)¬JA÷lKyV0H2o¬WU÷zamalek¬AM÷Výsledok prvého zápasu: 1-2.¬AN÷n¬~AA÷KxiIIvW2¬AD÷1569783600¬ADE÷1569783600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wydad (Mar)¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WYD¬AE÷Wydad (Mar)¬JA÷bTD8fzs5¬WU÷wydad¬WN÷NOU¬AF÷Nouadhibou (Mrt)¬JB÷CWHCgfdB¬WV÷nouadhibou¬AM÷Výsledok prvého zápasu: 2-0.¬AN÷n¬~
170
16
Nastavenia
CAF Liga majstrov 2019/2020 - rozlosovanie. Pozrite si program zápasov súťaže CAF Liga majstrov 2019/2020. Dnešné zápasy, tie najbližšie a program duelov celej súťaže u nás. Na FlashScore.sk nájdete pre súťaž CAF Liga majstrov 2019/2020 rozlosovanie, live výsledky, konečné výsledky, štatistiky vzájomných stretnutí, CAF Liga majstrov 2019/2020 tabuľku a porovnanie kurzov. Okrem CAF Liga majstrov 2019/2020 môžete na FlashScore.sk sledovať cez 5000 súťaží z 30+ športov z celého sveta.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!