MLS 2020 live výsledky, tabuľka

Futbal USA

MLS
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷USA: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷EVhgl5So¬ZD÷p¬ZE÷vsI7DL6R¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0000000000001000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷xUHNUnib¬AD÷1583721000¬ADE÷1583721000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles FC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583729794¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷neQ3fAPP¬WU÷los-angeles-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬JB÷vmIVkUXt¬WV÷philadelphia-union¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷GKGRT664¬AD÷1583708400¬ADE÷1583708400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583715744¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷IwHZllmm¬WU÷portland-timbers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷NAS¬AF÷Nashville SC¬JB÷C0Gwl82g¬WV÷nashville-sc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷MeKbSanJ¬AD÷1583636400¬ADE÷1583636400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583644172¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷jFJ2Zqih¬WU÷los-angeles-galaxy¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬JB÷4IN6Y36b¬WV÷vancouver-whitecaps¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷AsGVSQLA¬AD÷1583636400¬ADE÷1583636400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583643901¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷Q3KsmSHa¬WU÷seattle-sounders¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷KQJonnX5¬WV÷columbus-crew¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷r5LfTuXC¬AD÷1583632800¬ADE÷1583632800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rapids¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583640041¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬JA÷I1Lfy6Mu¬WU÷colorado-rapids¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬JB÷dhKbzQyn¬WV÷orlando-city¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷lrMjULH6¬AD÷1583631000¬ADE÷1583631000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sporting Kansas City¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583638238¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷SxtoH2yO¬WU÷sporting-kansas-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬JB÷6TvkGMjU¬WV÷houston-dynamo¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷MHJZRpyH¬AD÷1583629200¬ADE÷1583629200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Earthquakes¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583636470¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes¬JA÷bHIko6nC¬WU÷san-jose-earthquakes¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷hhXhpQ1I¬WV÷minnesota-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷4¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷zuInV120¬AD÷1583625600¬ADE÷1583625600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Utd¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583633070¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Utd¬JA÷MuwwJO6B¬WU÷atlanta-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati¬JB÷YFtsIrMH¬WV÷fc-cincinnati¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷hGSsWsmf¬AD÷1583618400¬ADE÷1583618400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583626146¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷lSvVKpxa¬WU÷toronto-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷SIwZJ4i5¬WV÷new-york-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷4t9vR4jN¬AD÷1583613000¬ADE÷1583613000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷DC United¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583621601¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬JA÷WrWdqpHO¬WU÷dc-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷TIT¬AF÷Inter Miami CF¬JB÷pnKv8TgP¬WV÷inter-miami¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷rX7rQO5T¬AD÷1583611200¬ADE÷1583611200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Dallas¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583618693¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬JA÷M7B63m2t¬WU÷fc-dallas¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬JB÷GUAA27Hn¬WV÷montreal-impact¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷EPTwXNXm¬AD÷1583607600¬ADE÷1583607600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Salt Lake¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583614801¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷KhzRLQMh¬WV÷new-york-red-bulls¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷t2yNM67n¬WU÷real-salt-lake¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷KlFzY3Is¬AD÷1583605800¬ADE÷1583605800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583613025¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬JA÷AJpiSSqP¬WU÷new-england-revolution¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬JB÷nuxJNnht¬WV÷chicago-fire¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷rPi7kWmF¬AD÷1583109000¬ADE÷1583109000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583117197¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷GdB7KGQI¬WU÷portland-timbers¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷fmABJztP¬WV÷minnesota-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AW÷1¬~AA÷0022jCY8¬AD÷1583101800¬ADE÷1583101800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles FC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583109091¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TIT¬AF÷Inter Miami CF¬JB÷MLd4LdBC¬WV÷inter-miami¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷rVc0Mxd6¬WU÷los-angeles-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AW÷1¬~
26
fixtures
SA÷1¬~ZA÷USA: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷EVhgl5So¬ZD÷p¬ZE÷vsI7DL6R¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0000000000001000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷jmWL7dOd¬AD÷1586386800¬ADE÷1586386800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬JA÷SvcUGnET¬WU÷new-england-revolution¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷pYbeC6Mp¬WV÷seattle-sounders¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷8MuNW3cP¬AD÷1586624400¬ADE÷1586624400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Philadelphia Union¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷WMl9LPHl¬WU÷philadelphia-union¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬JB÷QqlDKqXf¬WV÷montreal-impact¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷04KDuPMD¬AD÷1586631600¬ADE÷1586631600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Houston Dynamo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷S8tzWTs1¬WU÷houston-dynamo¬WN÷TIT¬AF÷Inter Miami CF¬JB÷MVuvVmc7¬WV÷inter-miami¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷veJHvqxK¬AD÷1586638800¬ADE÷1586638800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷San Jose Earthquakes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes¬JA÷zZqrU7CD¬WU÷san-jose-earthquakes¬WN÷UNI¬AF÷DC United¬JB÷lxYPhikE¬WV÷dc-united¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷lU4mZMas¬AD÷1586647800¬ADE÷1586647800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Columbus Crew¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷OCXbnkSs¬WU÷columbus-crew¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬JB÷IZW2o9sl¬WV÷orlando-city¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷nLILw3iQ¬AD÷1586647800¬ADE÷1586647800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬JA÷SSWTiB4K¬WU÷new-england-revolution¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati¬JB÷M3oXjVJQ¬WV÷fc-cincinnati¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷AVRlSN5t¬AD÷1586647800¬ADE÷1586647800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷C0nLIN17¬WV÷new-york-red-bulls¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷4zmHJ3n1¬WU÷toronto-fc¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷WhfhYtFm¬AD÷1586649600¬ADE÷1586649600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷Wxy7pTdf¬WU÷minnesota-united¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬JB÷QazBqmC0¬WV÷los-angeles-galaxy¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷pdbdX0Ug¬AD÷1586649600¬ADE÷1586649600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Nashville SC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville SC¬JA÷4jZEr7R6¬WU÷nashville-sc¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷YPwJsRtD¬WV÷sporting-kansas-city¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷vJc0WKq0¬AD÷1586653200¬ADE÷1586653200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Real Salt Lake¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷CGxNtodJ¬WU÷real-salt-lake¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬JB÷OhkUlrlt¬WV÷colorado-rapids¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷4hRhRsLn¬AD÷1586656800¬ADE÷1586656800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷jioPHsHD¬WU÷vancouver-whitecaps¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles FC¬JB÷4fZ6tRgE¬WV÷los-angeles-fc¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷I9d4Vva6¬AD÷1586658600¬ADE÷1586658600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷zThYm23n¬WU÷portland-timbers¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷UkhxmMIh¬WV÷fc-dallas¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷zoi9UbEC¬AD÷1586709000¬ADE÷1586709000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷New York City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬JA÷8titntYb¬WU÷new-york-city¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬JB÷xGepo0m5¬WV÷chicago-fire¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷EyjDTITI¬AD÷1586993400¬ADE÷1586993400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Philadelphia Union¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷G6flpK2B¬WU÷philadelphia-union¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬JB÷ATghqvIH¬WV÷los-angeles-galaxy¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷IeVdQ1zg¬AD÷1586995200¬ADE÷1586995200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷DC United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬JA÷GW1zPbOt¬WU÷dc-united¬WN÷TOR¬AF÷Toronto FC¬JB÷Ag1vOIwm¬WV÷toronto-fc¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷Svveh26J¬AD÷1586997000¬ADE÷1586997000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Houston Dynamo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷OWcdrbXN¬WU÷houston-dynamo¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷Igc0sInU¬WV÷minnesota-united¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷vFsaiMLP¬AD÷1586998800¬ADE÷1586998800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Colorado Rapids¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬JB÷lxK7oUbo¬WV÷san-jose-earthquakes¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬JA÷K2qSxxeo¬WU÷colorado-rapids¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~~
375
Nastavenia upozornení
Upozornenia blokované prehliadačom
Nastavenia
Tmavý režim
Nápoveda: Ste na stránke MLS 2020 výsledky v sekcii Futbal / USA. MLS 2020 livescore, konečné aj priebežné výsledky, MLS 2020 tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky MLS 2020 výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke MLS 2020 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!