MLS 2019 live výsledky, tabuľka

Futbal USA

MLS
2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷USA: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷nRDOC0kh¬ZD÷p¬ZE÷002DshSN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0010000000001000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷tzvpJ2Pn¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta United¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400218¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIM¬AE÷Atlanta United¬JA÷l2YD8Dcq¬WU÷atlanta-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬JB÷25xI7XCk¬WV÷new-england-revolution¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷EmxhHtfa¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷DC United¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400581¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬JA÷MLe0UfK2¬WU÷dc-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati¬JB÷0Cf4TEZ8¬WV÷fc-cincinnati¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷2¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷KQxlIMvg¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Dallas¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570399988¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬JA÷dSyM6iSe¬WU÷fc-dallas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷4¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷zJzQ5Bs2¬WV÷sporting-kansas-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷SjtdG095¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dynamo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400405¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷fZg8SYlF¬WU÷houston-dynamo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬JB÷8xbCRh4L¬WV÷los-angeles-galaxy¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷AFV0FKOB¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles FC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400256¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷j1mHQCJR¬WU÷los-angeles-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬JB÷hAZrMWRr¬WV÷colorado-rapids¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷CfMRfmrL¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Impact¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400374¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Impact¬JA÷S4oh2ig0¬WU÷montreal-impact¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷6epd1B86¬WV÷new-york-red-bulls¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷l6U4EvvI¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando City¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400575¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷MqvmLjsk¬WU÷orlando-city¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬JB÷0zwiKAde¬WV÷chicago-fire¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷4¬AW÷1¬~AA÷GEcYdC8p¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Union¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400451¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷raSeJUB1¬WU÷philadelphia-union¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷fZVaIlR7¬WV÷new-york-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷f5dxdWNj¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400224¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷8xKssY38¬WU÷portland-timbers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬JB÷nTIothJE¬WV÷san-jose-earthquakes¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷dAzLKF0i¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400419¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷2wxGOPms¬WU÷seattle-sounders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷tUzKNq3m¬WV÷minnesota-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷joLVg7cR¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400408¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷ELm4akwJ¬WV÷columbus-crew¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷zVl00VNC¬WU÷toronto-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷rwDckR5r¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570399975¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷GQRnOYFJ¬WU÷vancouver-whitecaps¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷EBpjNhVP¬WV÷real-salt-lake¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷lpgU11fC¬AD÷1569799800¬ADE÷1569799800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rapids¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569807124¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷hzJZffTq¬WV÷fc-dallas¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬JA÷jRW7azLS¬WU÷colorado-rapids¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷UVWMeTSE¬AD÷1569799800¬ADE÷1569799800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569807130¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷Wxhq4DOm¬WU÷los-angeles-galaxy¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬JB÷ptdm3Xwf¬WV÷vancouver-whitecaps¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷pCnw0uPO¬AD÷1569799800¬ADE÷1569799800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569806967¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷250QHHzc¬WU÷minnesota-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles FC¬JB÷Eu4UGyj3¬WV÷los-angeles-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷bFzLOO1P¬AD÷1569799800¬ADE÷1569799800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Salt Lake¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569806924¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬JB÷zehwFFKF¬WV÷houston-dynamo¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷d4gZFe59¬WU÷real-salt-lake¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷0OMnKrAt¬AD÷1569799800¬ADE÷1569799800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Earthquakes¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569807161¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes¬JA÷4UdsEZZL¬WU÷san-jose-earthquakes¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷rLeoDgkS¬WV÷seattle-sounders¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷W8rZ0L9I¬AD÷1569799800¬ADE÷1569799800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sporting Kansas City¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569807140¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷ABDvfErj¬WU÷sporting-kansas-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷2¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷l2CrgYcd¬WV÷portland-timbers¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~
408
fixtures
SA÷1¬~ZA÷USA: MLS - play-off¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷KvCWAvK4¬ZD÷p¬ZE÷002DshSN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷11¬ZL÷/futbal/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0010000000001000MLS - play-o014ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷YayDx6m2¬AD÷1571504400¬ADE÷1571504400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta United¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIM¬AE÷Atlanta United¬JA÷zBOzoZob¬WU÷atlanta-united¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬JB÷lESvpg14¬WV÷new-england-revolution¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/411\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-txBwOEWm.png?bookmaker=[3,5,16,164,293,411]","IO":105,"BN":"Tipsport SK","BI":411}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Cpm4vSIk¬AD÷1571513400¬ADE÷1571513400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Sounders¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷OWfISiWT¬WU÷seattle-sounders¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷QuspOBvo¬WV÷fc-dallas¬AL÷{"1":[{"TVI":2,"BU":"http:\/\/tv.nova.cz\/","BN":"Nova Sport 1"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/164\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-txBwOEWm.png?bookmaker=[3,5,16,164,293,411]","IO":63,"BN":"Fortuna SK","BI":164},{"BU":"\/bookmaker\/411\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-txBwOEWm.png?bookmaker=[3,5,16,164,293,411]","IO":105,"BN":"Tipsport SK","BI":411}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷bsq0u83q¬AD÷1571522400¬ADE÷1571522400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto FC¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷UX19UD1H¬WU÷toronto-fc¬WN÷UNI¬AF÷DC United¬JB÷t85DTXGN¬WV÷dc-united¬AL÷{"1":[{"TVI":568,"BU":"http:\/\/tv.nova.cz\/","BN":"Nova Sport 2"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/411\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-txBwOEWm.png?bookmaker=[3,5,16,164,293,411]","IO":105,"BN":"Tipsport SK","BI":411}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷SfMScGJA¬AD÷1571536800¬ADE÷1571536800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Salt Lake¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷0hAhYe2h¬WU÷real-salt-lake¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷vq9dXFHb¬WV÷portland-timbers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/411\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-txBwOEWm.png?bookmaker=[3,5,16,164,293,411]","IO":105,"BN":"Tipsport SK","BI":411}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷f9x9wnYe¬AD÷1571598000¬ADE÷1571598000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Union¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷EezSneHo¬WU÷philadelphia-union¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷hnZVoFWi¬WV÷new-york-red-bulls¬AL÷{"1":[{"TVI":2,"BU":"http:\/\/tv.nova.cz\/","BN":"Nova Sport 1"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/411\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-txBwOEWm.png?bookmaker=[3,5,16,164,293,411]","IO":105,"BN":"Tipsport SK","BI":411}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷6oLWdzZG¬AD÷1571617800¬ADE÷1571617800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷dK31WZW4¬WU÷minnesota-united¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬JB÷zB25VgnB¬WV÷los-angeles-galaxy¬AL÷{"1":[{"TVI":2,"BU":"http:\/\/tv.nova.cz\/","BN":"Nova Sport 1"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/411\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-txBwOEWm.png?bookmaker=[3,5,16,164,293,411]","IO":105,"BN":"Tipsport SK","BI":411}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~~
6
Nastavenia
Nápoveda: Ste na stránke MLS 2019 výsledky v sekcii Futbal / USA. MLS 2019 livescore, konečné aj priebežné výsledky, MLS 2019 tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky MLS 2019 výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke MLS 2019 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!