NWSL - ženy 2020 live výsledky, tabuľka

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Futbal USA

NWSL - ženy
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷USA: NWSL - ženy¬ZEE÷vBzAOR7R¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷4xJ8Fhtd¬ZD÷c¬ZE÷zcLf6wa1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_vBzAOR7R¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/usa/nwsl-zeny/¬ZX÷00USA 003......0100000000001000NWSL - ženy 011- ženy000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷pE51LU9R¬AD÷1594422000¬ADE÷1594422000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷North Carolina Courage Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷North Carolina Courage Ž¬JA÷bVHiITx4¬WU÷north-carolina-courage¬WN÷UTA¬AF÷Utah Royals Ž¬JB÷xMGeHmhA¬WV÷utah-royals¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷MZdTGlIr¬AD÷1594427400¬ADE÷1594427400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Houston Dash Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dash Ž¬JA÷WrGaG77G¬WU÷houston-dash¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Ž¬JB÷rLrTbuxq¬WV÷chicago-red-stars¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷4bnYF8Xl¬AD÷1594521000¬ADE÷1594521000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Portland Thorns Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Thorns Ž¬JA÷xrrXcaik¬WU÷portland-thorns-fc¬WN÷BLU¬AF÷Sky Blue Ž¬JB÷GYtycJ6e¬WV÷sky-blue¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷rkoxFSne¬AD÷1594587600¬ADE÷1594587600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Orlando Pride Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Pride Ž¬JA÷p8oudwM1¬WU÷orlando-pride¬WN÷REI¬AF÷Reign Ž¬JB÷Obpqecy8¬WV÷reign-fc¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷jFptEn21¬AD÷1595113200¬ADE÷1595113200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Sky Blue Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLU¬AE÷Sky Blue Ž¬JA÷vVKO3ku8¬WU÷sky-blue¬WN÷YOR¬AF÷North Carolina Courage Ž¬JB÷xGwS29fE¬WV÷north-carolina-courage¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷U5qpD6H7¬AD÷1595116800¬ADE÷1595116800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Chicago Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Ž¬JA÷WxwW1T9K¬WU÷chicago-red-stars¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pride Ž¬JB÷ATyz1mPQ¬WV÷orlando-pride¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷WANSyjf8¬AD÷1595122200¬ADE÷1595122200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Utah Royals Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Royals Ž¬JA÷2LT1d7Xs¬WU÷utah-royals¬WN÷WAS¬AF÷Washington Ž¬JB÷tCS5eRnl¬WV÷washington¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷pERWzA9E¬AD÷1595199600¬ADE÷1595199600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Houston Dash Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dash Ž¬JA÷zZR9fo2f¬WU÷houston-dash¬WN÷REI¬AF÷Reign Ž¬JB÷lxWDg5H0¬WV÷reign-fc¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷vyRzzUOK¬AD÷1596322800¬ADE÷1596322800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Carolina Courage Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷North Carolina Courage Ž¬JA÷raVHhPW6¬WU÷north-carolina-courage¬WN÷POR¬AF÷Portland Thorns Ž¬JB÷MkULiqnD¬WV÷portland-thorns-fc¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IRPvZmvR¬AD÷1596322800¬ADE÷1596322800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Ž¬JA÷ldI3GSOD¬WU÷washington¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dash Ž¬JB÷SnH7FnvK¬WV÷houston-dash¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bL77U7nr¬AD÷1596402000¬ADE÷1596402000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Pride Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Pride Ž¬JA÷M9GBE6gQ¬WU÷orlando-pride¬WN÷UTA¬AF÷Utah Royals Ž¬JB÷bV7wAQ1s¬WV÷utah-royals¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xC6BTR1l¬AD÷1596409200¬ADE÷1596409200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reign Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REI¬AE÷Reign Ž¬JA÷hh7s9pHm¬WU÷reign-fc¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Ž¬JB÷Wr6o84Wg¬WV÷chicago-red-stars¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WY5FSoHf¬AD÷1596841200¬ADE÷1596841200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Pride Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Pride Ž¬JA÷0IAk7Oo0¬WU÷orlando-pride¬WN÷BLU¬AF÷Sky Blue Ž¬JB÷v99g6r16¬WV÷sky-blue¬AW÷1¬AN÷n¬~
57
reklama
reklama
Nastavenia upozornení
Prehliadač blokuje upozornenia
Nastavenia
Tmavý režim
reklama
Nápoveda: Ste na stránke NWSL - ženy 2020 výsledky v sekcii Futbal / USA. NWSL - ženy 2020 livescore, konečné aj priebežné výsledky, NWSL - ženy 2020 tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky NWSL - ženy 2020 výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke NWSL - ženy 2020 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!