FA Trophy 2019/2020 live výsledky, tabuľka

Futbal Anglicko

FA Trophy
2019/2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ANGLICKO: FA Trophy - kvalifikácia¬ZEE÷QyiV55Xs¬ZB÷198¬ZY÷Anglicko¬ZC÷0ttUigdk¬ZD÷c¬ZE÷CYzNYPbp¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_QyiV55Xs¬ZJ÷1¬ZL÷/futbal/anglicko/fa-trophy/¬ZX÷00Anglicko 008glicko0170000000001000FA Trophy - 024ikácia000¬ZCC÷0¬ZAF÷Anglicko¬~AA÷6NYjcJ4D¬AD÷1569679200¬ADE÷1569679200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Basingstoke¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAS¬AE÷Basingstoke¬JA÷vDWD76os¬WU÷basingstoke¬WN÷NOR¬AF÷North Leigh¬JB÷hGzI6Q0m¬WV÷north-leigh¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷WMwS6WyA¬AD÷1569679200¬ADE÷1569679200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Biggleswade FC¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIG¬AE÷Biggleswade FC¬JA÷zN2qyZA2¬WU÷biggleswade-fc¬WN÷BED¬AF÷Bedford¬JB÷ED1mzgQ8¬WV÷bedford¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷86ya9Pc8¬AD÷1569679200¬ADE÷1569679200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bracknell¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Bracknell¬JA÷Sv65tUnr¬WU÷bracknell-town¬WN÷COG¬AF÷Coggeshall Town¬JB÷trA9ul2l¬WV÷coggeshall-town¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷bcVrauz1¬AD÷1569679200¬ADE÷1569679200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bristol MF¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bristol MF¬JA÷ImR3kPVC¬WU÷bristol-manor-farm¬WN÷MON¬AF÷Moneyfields¬JB÷dvQ7lqoJ¬WV÷moneyfields¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷EoTW5jiG¬AD÷1569679200¬ADE÷1569679200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carlton Town¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRT¬AE÷Carlton Town¬JA÷dxihZCuF¬WU÷carlton-town¬WN÷NEO¬AF÷St. Neots¬JB÷fN9eYWfL¬WV÷neots¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷0r3ciixN¬AD÷1569679200¬ADE÷1569679200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷City Of Liverpool¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIT¬AE÷City Of Liverpool¬JA÷2e7kJ0kH¬WU÷city-of-liverpool¬WN÷TAD¬AF÷Tadcaster¬JB÷tn6gIK4N¬WV÷tadcaster-albion¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷vTElgD7A¬AD÷1569679200¬ADE÷1569679200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleethorpes¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleethorpes¬JA÷zqGYMrjh¬WU÷cleethorpes¬WN÷FRI¬AF÷Frickley¬JB÷EZExM25b¬WV÷frickley¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷WQgToVap¬AD÷1569679200¬ADE÷1569679200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Clitheroe¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLI¬AE÷Clitheroe¬JA÷EZz8yr5o¬WU÷clitheroe¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield¬JB÷SxuCz2Ki¬WV÷sheffield¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷ph0ofgh4¬AD÷1569679200¬ADE÷1569679200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colne¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAR¬AF÷Marske¬JB÷I7LTNOzn¬WV÷marske-united¬WM÷COL¬AE÷Colne¬JA÷vHMPO4Lu¬WU÷colne¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷AHhXpkFj¬AD÷1569679200¬ADE÷1569679200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Daventry¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAV¬AE÷Daventry¬JA÷MavGZLZc¬WU÷daventry¬WN÷KID¬AF÷Kidsgrove¬JB÷0jwKYuk4¬WV÷kidsgrove-athletic¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷KnzO7CM3¬AD÷1569679200¬ADE÷1569679200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dereham¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DER¬AE÷Dereham¬JA÷8GAcDVIe¬WU÷dereham¬WN÷HAL¬AF÷Halesowen¬JB÷n791CkY1¬WV÷halesowen¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷xrsz115l¬AD÷1569679200¬ADE÷1569679200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Faversham¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAV¬AE÷Faversham¬JA÷l8Zng7Wm¬WU÷faversham¬WN÷CHE¬AF÷Chertsey¬JB÷SbYjhRof¬WV÷chertsey-town¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷6aj46NsR¬AD÷1569679200¬ADE÷1569679200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Harlow¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAR¬AE÷Harlow¬JA÷OQk80kvE¬WU÷harlow¬WN÷HAN¬AF÷Hanwell Town¬JB÷z1gCa9gK¬WV÷hanwell-town¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷byf8n2je¬AD÷1569679200¬ADE÷1569679200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Heybridge¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEY¬AE÷Heybridge¬JA÷trlvQ821¬WU÷heybridge¬WN÷HER¬AF÷Hertford¬JB÷fohrPSH7¬WV÷hertford-town¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷S8i073SK¬AD÷1569679200¬ADE÷1569679200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hullbridge¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUL¬AE÷Hullbridge¬JA÷WW2Mxnn7¬WU÷hullbridge¬WN÷BAR¬AF÷Barton¬JB÷AN1Qy61D¬WV÷barton¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷K6Wv0LKf¬AD÷1569679200¬ADE÷1569679200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chalfont St Peter¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chalfont St Peter¬JA÷ANNeio10¬WU÷chalfont-st-peter¬WN÷WHI¬AF÷Whitstable Town¬JB÷OQRaj5G6¬WV÷whitstable-town¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷QPzK8h7c¬AD÷1569679200¬ADE÷1569679200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chasetown¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chasetown¬JA÷ClHlFilq¬WU÷chasetown¬WN÷SPA¬AF÷Spalding United¬JB÷QiLhEB3k¬WV÷spalding-united¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷ncz38qDE¬AD÷1569679200¬ADE÷1569679200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chichester¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chichester¬JA÷z59Dv8Hf¬WU÷chichester-city¬WN÷THR¬AF÷Three Bridges¬JB÷Ee8HwSW0¬WV÷three-bridges¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷jBj0lOLr¬AD÷1569679200¬ADE÷1569679200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kempston¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEM¬AE÷Kempston¬JA÷lp9aXjAR¬WU÷kempston¬WN÷PLO¬AF÷Wisbech¬JB÷jgeRSAIr¬WV÷fc-wisbech-town¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷nZyG9Yii¬AD÷1569679200¬ADE÷1569679200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lincoln Utd.¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIN¬AE÷Lincoln Utd.¬JA÷t2fHXa4A¬WU÷lincoln-utd¬WN÷BUR¬AF÷Bury Town¬JB÷KhgLWJJG¬WV÷bury-town¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷t0qDoM51¬AD÷1569679200¬ADE÷1569679200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maldon & Tiptree¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Maldon & Tiptree¬JA÷djWQmCf8¬WU÷maldon-tiptree¬WN÷FEL¬AF÷Felixstowe & Walton¬JB÷zsVUnW9E¬WV÷felixstowe-walton¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷8SCZL2sE¬AD÷1569679200¬ADE÷1569679200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mangotsfield¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Mangotsfield¬JA÷zuQM5pGg¬WU÷mangotsfield¬WN÷SLI¬AF÷Slimbridge¬JB÷EVOQ44Va¬WV÷slimbridge¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷Eo71jBiT¬AD÷1569679200¬ADE÷1569679200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ossett United¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSS¬AE÷Ossett United¬JA÷ALAcHvKT¬WU÷ossett-united¬WN÷WID¬AF÷Widnes¬JB÷CUdPCbSp¬WV÷widnes-fc¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷f3mHptL7¬AD÷1569679200¬ADE÷1569679200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ramsgate¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAY¬AF÷Haywards¬JB÷McTxoAvR¬WV÷haywards-heath¬WM÷RAM¬AE÷Ramsgate¬JA÷r7UYojPK¬WU÷ramsgate¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷IJDhhXMG¬AD÷1569679200¬ADE÷1569679200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Runcorn Linnets¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RUN¬AE÷Runcorn Linnets¬JA÷8dEtLMK4¬WU÷runcorn-linnets¬WN÷MAR¬AF÷Marine¬JB÷KWHpKtzB¬WV÷marine¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷Kpe4mryk¬AD÷1569679200¬ADE÷1569679200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stamford¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LGH¬AF÷Loughborough Dyn.¬JB÷nLlzRlme¬WV÷loughborough-dynamo¬WM÷STA¬AE÷Stamford¬JA÷8UkWRUXl¬WU÷stamford¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷SWZnbak7¬AD÷1569679200¬ADE÷1569679200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Thame¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷THM¬AE÷Thame¬JA÷rsorDSNJ¬WU÷thame-united¬WN÷KID¬AF÷Kidlington¬JB÷MXqnCnwQ¬WV÷kidlington¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷OvwW1sjr¬AD÷1569679200¬ADE÷1569679200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Welwyn Garden¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Welwyn Garden¬JA÷IPrHbT8Q¬WU÷welwyn-garden¬WN÷CAN¬AF÷Canvey Island¬JB÷KYUrfmHs¬WV÷canvey-island¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷KzIyth9Q¬AD÷1570888800¬ADE÷1570888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ashford U.¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Ashford U.¬JA÷OYseXUVA¬WU÷ashford-united¬WN÷WIT¬AF÷Witham¬JB÷IesaWloH¬WV÷fc-witham-town¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷AoC36iI7¬AD÷1570888800¬ADE÷1570888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aylesbury Utd¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AYL¬AE÷Aylesbury Utd¬JA÷hhrDKWU7¬WU÷aylesbury-united¬WN÷SEV¬AF÷Sevenoaks¬JB÷hpllqG78¬WV÷sevenoaks¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷dd93yCHs¬AD÷1570888800¬ADE÷1570888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barking¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barking¬JA÷UVp3V80N¬WU÷barking¬WN÷GUE¬AF÷Guernsey F.¬JB÷Cfz8USFT¬WV÷guernsey-fc¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷Qy1KXTG6¬AD÷1570888800¬ADE÷1570888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barnstaple¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barnstaple¬JA÷Ak6xp8FG¬WU÷barnstaple-town¬WN÷THA¬AF÷Thatcham¬JB÷xCxZrSUM¬WV÷thatcham¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷WfDa7X21¬AD÷1570888800¬ADE÷1570888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bedworth United¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BED¬AE÷Bedworth United¬JA÷Kvp5Mh0e¬WU÷bedworth-united¬WN÷ILK¬AF÷Ilkeston¬JB÷E1q9LCF1¬WV÷ilkeston¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷p4QoJU1D¬AD÷1570888800¬ADE÷1570888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berkhamsted¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berkhamsted¬JA÷vqcUqmbJ¬WU÷berkhamsted-town¬WN÷HER¬AF÷Herne Bay¬JB÷tjnzxgHu¬WV÷herne-bay¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷ImgfTEPK¬AD÷1570888800¬ADE÷1570888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brentwood¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRE¬AE÷Brentwood¬JA÷OYRWzhFl¬WU÷brentwood¬WN÷BAS¬AF÷Basildon¬JB÷h8WzzCUf¬WV÷basildon¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷xCSWtYgK¬AD÷1570888800¬ADE÷1570888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Burgess Hill¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUR¬AE÷Burgess Hill¬JA÷S6lnZj1b¬WU÷burgess-hill¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix¬JB÷prqiYAG4¬WV÷phoenix-sports¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷2L8e8Dme¬AD÷1570888800¬ADE÷1570888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cambridge City¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAM¬AE÷Cambridge City¬JA÷OCjdOEVr¬WU÷cambridge-city¬WN÷MAR¬AF÷Market Drayton¬JB÷6yt1NYpk¬WV÷market-drayton¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷A35vwPhn¬AD÷1570888800¬ADE÷1570888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Didcot¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DID¬AE÷Didcot¬JA÷z783b7U9¬WU÷didcot¬WN÷LAR¬AF÷Larkhall¬JB÷IVc8cRqG¬WV÷larkhall¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷ANTGFeeL¬AD÷1570888800¬ADE÷1570888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Droylsden¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRO¬AE÷Droylsden¬JA÷A9QM9FGk¬WU÷droylsden¬WN÷WOR¬AF÷Workington¬JB÷SpLR8ZVe¬WV÷workington¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷6DRsKAn7¬AD÷1570888800¬ADE÷1570888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷East Grinstead¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VYC¬AE÷East Grinstead¬JA÷hSbMo9T6¬WU÷east-grinstead-town¬WN÷AVE¬AF÷Aveley¬JB÷0hbQpTrD¬WV÷aveley¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷WC6zv5wt¬AD÷1570888800¬ADE÷1570888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Frome¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRO¬AE÷Frome¬JA÷St5e0Tac¬WU÷frome-town¬WN÷BID¬AF÷Bideford¬JB÷dG9aamF3¬WV÷bideford¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷CjjnVze8¬AD÷1570888800¬ADE÷1570888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grays¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grays¬JA÷WzmhrzNE¬WU÷grays¬WN÷BED¬AF÷Bedfont Sports¬JB÷QcndsfxL¬WV÷bedfont-sports¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷AoYYLWHf¬AD÷1570888800¬ADE÷1570888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Great Wakering¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Great Wakering¬JA÷On75kiUs¬WU÷great-wakering¬WN÷WES¬AF÷Westfield¬JB÷I969lBql¬WV÷westfield¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷no2GY910¬AD÷1570888800¬ADE÷1570888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Highworth¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIG¬AE÷Highworth¬JA÷xx8UoUp4¬WU÷highworth¬WN÷CIN¬AF÷Cinderford¬JB÷Wb7Ypl0A¬WV÷cinderford-town¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷OU9i9gYl¬AD÷1570888800¬ADE÷1570888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Histon¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIS¬AE÷Histon¬JA÷hUaQTz8L¬WU÷histon¬WN÷COR¬AF÷Corby¬JB÷M34USfNR¬WV÷corby¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷jJ87zWWm¬AD÷1570888800¬ADE÷1570888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hythe Town¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HYT¬AE÷Hythe Town¬JA÷E3MZPnOp¬WU÷hythe-town¬WN÷HAS¬AF÷Hastings¬JB÷2JFHlW0o¬WV÷hastings¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷xYZQNhmr¬AD÷1570888800¬ADE÷1570888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chipstead¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chipstead¬JA÷C8wmX9ED¬WU÷chipstead¬WN÷RUM¬AF÷Romania¬JB÷QBRUegiE¬WV÷romania¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷WY3SV7oJ¬AD÷1570888800¬ADE÷1570888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melksham¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melksham¬JA÷noS8xQ7j¬WU÷melksham¬WN÷WAN¬AF÷Wantage¬JB÷lj6i19pi¬WV÷wantage¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷t6KnAZIr¬AD÷1570888800¬ADE÷1570888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Town¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Town¬JA÷WEBHVdw9¬WU÷newcastle-town¬WN÷LEE¬AF÷Leek¬JB÷Ew1MUGhF¬WV÷leek-town¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷Kb0OWmWC¬AD÷1570888800¬ADE÷1570888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Paulton Rovers¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAU¬AE÷Paulton Rovers¬JA÷G2ywrnpT¬WU÷paulton-rovers¬WN÷WIL¬AF÷Willand¬JB÷YsO4w6hp¬WV÷willand-rovers¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷jLDFHHQ8¬AD÷1570888800¬ADE÷1570888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pickering Town¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STO¬AF÷Stocksbridge¬JB÷0zymGHwM¬WV÷stocksbridge¬WM÷PIC¬AE÷Pickering Town¬JA÷IBorHcOF¬WU÷pickering-town¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷CUEBIcB2¬AD÷1570888800¬ADE÷1570888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pontefract¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PON¬AE÷Pontefract¬JA÷ppYzJJg3¬WU÷pontefract-collieries¬WN÷GLO¬AF÷Glossop¬JB÷vLnvIw99¬WV÷glossop-north-end¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷dvhbSYvR¬AD÷1570888800¬ADE÷1570888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sittingbourne¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIT¬AE÷Sittingbourne¬JA÷WbVvZVq1¬WU÷sittingbourne¬WN÷SOU¬AF÷South Park¬JB÷ENKqYka7¬WV÷south-park¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷4pTKEFAR¬AD÷1570888800¬ADE÷1570888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sutton Coldfield¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YAX¬AF÷Yaxley¬JB÷Kv8DWxO2¬WV÷yaxley¬WM÷SUT¬AE÷Sutton Coldfield¬JA÷6yKV7go2¬WU÷sutton-coldfield-town¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷U97BZknf¬AD÷1570888800¬ADE÷1570888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tilbury¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIL¬AE÷Tilbury¬JA÷tAELmjGi¬WU÷tilbury¬WN÷WAL¬AF÷Waltham Abbey¬JB÷OY3QnAVc¬WV÷waltham-abbey¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷OlxwLjX0¬AD÷1570888800¬ADE÷1570888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Uxbridge¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷Northwood¬JB÷Ey0InkE0¬WV÷northwood¬WM÷UXB¬AE÷Uxbridge¬JA÷WCADmVbf¬WU÷uxbridge¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷GOYUMC2l¬AD÷1570888800¬ADE÷1570888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷VCD Athletic¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VCD¬AE÷VCD Athletic¬JA÷42QYfD6K¬WU÷vcd-athletic¬WN÷SUD¬AF÷Sudbury¬JB÷MwLwfXLQ¬WV÷sudbury¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷OQgjUfAE¬AD÷1570888800¬ADE÷1570888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Whitehawk¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WHI¬AE÷Whitehawk¬JA÷v1j0tEiR¬WU÷whitehawk¬WN÷ASR¬AF÷Romford¬JB÷prTSyYar¬WV÷romford¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷bLTSsEvE¬AD÷1570888800¬ADE÷1570888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Whyteleafe¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOO¬AF÷Tooting & Mitcham¬JB÷lGkrzXoh¬WV÷tooting-mitcham¬WM÷WHY¬AE÷Whyteleafe¬JA÷fgjvyDWo¬WU÷whyteleafe¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~AA÷WWUCGytF¬AD÷1570888800¬ADE÷1570888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Worksop¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Worksop¬JA÷EwuiFygS¬WU÷worksop¬WN÷KEN¬AF÷Kendal¬JB÷WIRIAe1q¬WV÷kendal¬AM÷Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷n¬~
60
Nastavenia
Nápoveda: Ste na stránke FA Trophy 2019/2020 výsledky v sekcii Futbal / Anglicko. FA Trophy 2019/2020 livescore, konečné aj priebežné výsledky, FA Trophy 2019/2020 tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky FA Trophy 2019/2020 výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke FA Trophy 2019/2020 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!