NPL Victoria 2020 live výsledky, tabuľka

Futbal Austrália

NPL Victoria
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AUSTRÁLIA: NPL Victoria¬ZEE÷lfZXonNq¬ZB÷24¬ZY÷Austrália¬ZC÷Qm1SUson¬ZD÷c¬ZE÷z9PKb4KF¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_lfZXonNq¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/australia/npl-victoria/¬ZX÷00Austrália 009trália0070000000001000NPL Victoria012ctoria000¬ZCC÷0¬ZAF÷Austrália¬~AA÷0Sbov6Xn¬AD÷1581583500¬ADE÷1581583500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oakleigh¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakleigh¬JA÷h85lwV8P¬WU÷oakleigh-cannons¬WN÷AVO¬AF÷Avondale FC¬JB÷UTdGYlHt¬WV÷avondale-fc¬AN÷n¬~AA÷vJckwQng¬AD÷1581669000¬ADE÷1581669000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Melbourne¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Melbourne¬JA÷OjdKX8Wn¬WU÷south-melbourne¬WN÷HEI¬AF÷Heidelberg¬JB÷2seOWSog¬WV÷heidelberg-united¬AN÷n¬~AA÷dfhfxp2a¬AD÷1581669900¬ADE÷1581669900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Melbourne Sharks¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Melbourne Sharks¬JA÷WGaSVn1a¬WU÷port-melbourne-sharks¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Knights¬JB÷A7bWU6G5¬WV÷melbourne-knights¬AN÷n¬~AA÷zoiby4H5¬AD÷1581753600¬ADE÷1581753600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dandenong¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAN¬AE÷Dandenong¬JA÷4UczUQVB¬WU÷dandenong-thunder¬WN÷DAN¬AF÷Dandenong City¬JB÷G41vTpoI¬WV÷dandenong-city-sc¬AN÷n¬~AA÷U7j2zOWB¬AD÷1581757200¬ADE÷1581757200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hume City¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUM¬AE÷Hume City¬JA÷80P7BIFp¬WU÷hume-city¬WN÷ALT¬AF÷Altona Magic¬JB÷niOBAxVj¬WV÷altona-magic¬AN÷n¬~AA÷trf6ZsnI¬AD÷1581825600¬ADE÷1581825600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Eastern Lions¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEN¬AF÷Bentleigh¬JB÷EcGcYuNc¬WV÷bentleigh¬WM÷EAS¬AE÷Eastern Lions¬JA÷z7HgZL7i¬WU÷eastern-lions¬AN÷n¬~AA÷O6qBY11O¬AD÷1581832800¬ADE÷1581832800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St Albans¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷St Albans¬JA÷8KF1Xax4¬WU÷st-albans¬WN÷GRE¬AF÷Green Gully¬JB÷MNJ5WJiA¬WV÷green-gully¬AN÷n¬~AA÷2crFXLGU¬AD÷1582273800¬ADE÷1582273800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Knights¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Knights¬JA÷GpJ9Vw7G¬WU÷melbourne-knights¬WN÷DAN¬AF÷Dandenong¬JB÷fyIDUcMM¬WV÷dandenong-thunder¬AN÷n¬~AA÷EVOKh5nt¬AD÷1582274700¬ADE÷1582274700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Melbourne Sharks¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEN¬AF÷Bentleigh¬JB÷jLIrPypp¬WV÷bentleigh¬WM÷POR¬AE÷Port Melbourne Sharks¬JA÷lCWGTHyT¬WU÷port-melbourne-sharks¬AN÷n¬~AA÷hMNOiP1n¬AD÷1582275600¬ADE÷1582275600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Gully¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Gully¬JA÷prInOeaj¬WU÷green-gully¬WN÷HUM¬AF÷Hume City¬JB÷boMjNFEd¬WV÷hume-city¬AN÷n¬~AA÷zoDTjqHh¬AD÷1582277400¬ADE÷1582277400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dandenong City¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAN¬AE÷Dandenong City¬JA÷ClAYoaic¬WU÷dandenong-city-sc¬WN÷ALB¬AF÷St Albans¬JB÷ju9xoJ63¬WV÷st-albans¬AN÷n¬~AA÷llHXk3Wb¬AD÷1582277400¬ADE÷1582277400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oakleigh¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakleigh¬JA÷KEDtpwM9¬WU÷oakleigh-cannons¬WN÷HEI¬AF÷Heidelberg¬JB÷b5CpqcyG¬WV÷heidelberg-united¬AN÷n¬~AA÷rBGykNo5¬AD÷1582354800¬ADE÷1582354800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Altona Magic¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALT¬AE÷Altona Magic¬JA÷hSBlrHjM¬WU÷altona-magic¬WN÷AVO¬AF÷Avondale FC¬JB÷42Fhsy6S¬WV÷avondale-fc¬AN÷n¬~AA÷M1Fuls1B¬AD÷1582437600¬ADE÷1582437600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Melbourne¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Melbourne¬JA÷Ms2KxeEq¬WU÷south-melbourne¬WN÷EAS¬AF÷Eastern Lions¬JB÷0Y0OyFTk¬WV÷eastern-lions¬AN÷n¬~
182
Nastavenia upozornení
Upozornenia blokované prehliadačom
Nastavenia
Tmavý režim
Nápoveda: Ste na stránke NPL Victoria 2020 výsledky v sekcii Futbal / Austrália. NPL Victoria 2020 livescore, konečné aj priebežné výsledky, NPL Victoria 2020 tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky NPL Victoria 2020 výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke NPL Victoria 2020 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!