Pohár AFC 2020 live výsledky, tabuľka

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Futbal Ázia

Pohár AFC
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ÁZIA: Pohár AFC¬ZEE÷xO9cNjg4¬ZB÷5¬ZY÷Ázia¬ZC÷4QCcvgQF¬ZD÷p¬ZE÷0fiTNkDh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷5_xO9cNjg4¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/azia/pohar-afc/¬ZX÷00Ázia 004......0020000000001000Pohár AFC 009ár AFC000¬ZCC÷0¬ZAF÷Ázia¬~AA÷lfW6vQgg¬AD÷1583935200¬ADE÷1583935200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chennai City (Ind)¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583941944¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Chennai City (Ind)¬JA÷IRYLoZBG¬WU÷chennai-city-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MAZ¬AF÷Maziya (Mdv)¬JB÷ANdkU6tq¬WV÷maziya¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷QaXxhO6e¬AD÷1583931600¬ADE÷1583931600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Istiqlol Dushanbe (Taj)¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583938217¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IST¬AE÷Istiqlol Dushanbe (Taj)¬JA÷QgmThV1n¬WU÷istiqlol-dushanbe¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷KHU¬AF÷Khujand (Taj)¬JB÷YJnXikHh¬WV÷khujand¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷tb09a2Kp¬AD÷1583926200¬ADE÷1583926200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ceres (Phl)¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583932860¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CER¬AE÷Ceres (Phl)¬JA÷nqv2I4Se¬WU÷ceres¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷BAL¬AF÷Bali United (Ina)¬JB÷0nr6HOs2¬WV÷bali-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷l68s4rCT¬AD÷1583924400¬ADE÷1583924400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Svay Rieng (Cam)¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583931144¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷THA¬AF÷Than Quang Ninh (Vie)¬JB÷hMvbJpDk¬WV÷than-quang-ninh¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬WM÷SVA¬AE÷Svay Rieng (Cam)¬JA÷EVufKQcq¬WU÷svay-rieng¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷by21Rzk1¬AD÷1583919000¬ADE÷1583919000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bashundara Kings (Ban)¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583925808¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAS¬AE÷Bashundara Kings (Ban)¬JA÷CEVmi3zU¬WU÷bashundara-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷TC¬AF÷TC Sports Club (Mdv)¬JB÷lzNFnNro¬WV÷tc-sports-club¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷OtlyKiNd¬AD÷1583840700¬ADE÷1583840700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampines (Sgp)¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583847353¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampines (Sgp)¬JA÷8AAG32IQ¬WU÷tampines¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SHA¬AF÷Shan Utd (Mya)¬JB÷r31raMQs¬WV÷shan-united¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷2slcWphQ¬AD÷1583839800¬ADE÷1583839800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lao Toyota (Lao)¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583846447¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAO¬AE÷Lao Toyota (Lao)¬JA÷0G1i0tDp¬WU÷lao-toyota¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MIN¬AF÷Ho Chi Minh (Vie)¬JB÷v70ea0Sj¬WV÷ho-chi-minh¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷zNnMASSo¬AD÷1583830800¬ADE÷1583830800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yangon Utd (Mya)¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583837522¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAN¬AE÷Yangon Utd (Mya)¬JA÷QiIZRHah¬WU÷yangon-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HOU¬AF÷Hougang (Sgp)¬JB÷4rHwRyFb¬WV÷hougang¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷dz0ge8pd¬AD÷1583829000¬ADE÷1583829000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷PSM Makassar (Ina)¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583835851¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PSM¬AE÷PSM Makassar (Ina)¬JA÷zcC85OmE¬WU÷psm-makassar¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷KAY¬AF÷Kaya (Phl)¬JB÷EmBC4r3K¬WV÷kaya-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~ZA÷ÁZIA: Pohár AFC - kvalifikácia - play-off¬ZEE÷xO9cNjg4¬ZB÷5¬ZY÷Ázia¬ZC÷UcPExXfS¬ZD÷p¬ZE÷0fiTNkDh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷5_xO9cNjg4¬ZJ÷16¬ZL÷/futbal/azia/pohar-afc/¬ZX÷00Ázia 004......0020000000001000Pohár AFC - 035ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Ázia¬~AA÷no4UL7lI¬AD÷1582725600¬ADE÷1582725600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Bengaluru (Ind)¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582735789¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAZ¬AF÷Maziya (Mdv)¬JB÷OCJDluIu¬WV÷maziya¬AS÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷BEN¬AE÷Bengaluru (Ind)¬JA÷23IHmaXo¬WU÷bengaluru¬AS÷0¬AZ÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AM÷Výsledok prvého zápasu: 1-2. Celkovo: 4-5.¬~ZA÷ÁZIA: Pohár AFC¬ZEE÷xO9cNjg4¬ZB÷5¬ZY÷Ázia¬ZC÷4QCcvgQF¬ZD÷p¬ZE÷0fiTNkDh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷5_xO9cNjg4¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/azia/pohar-afc/¬ZX÷00Ázia 004......0020000000001000Pohár AFC 009ár AFC000¬ZCC÷0¬ZAF÷Ázia¬~AA÷Iq1kdlVk¬AD÷1582714800¬ADE÷1582714800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kaya (Phl)¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582721386¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAY¬AE÷Kaya (Phl)¬JA÷8jKMsLe7¬WU÷kaya-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TAM¬AF÷Tampines (Sgp)¬JB÷nsJQtuBD¬WV÷tampines¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~ZA÷ÁZIA: Pohár AFC - kvalifikácia - play-off¬ZEE÷xO9cNjg4¬ZB÷5¬ZY÷Ázia¬ZC÷UcPExXfS¬ZD÷p¬ZE÷0fiTNkDh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷5_xO9cNjg4¬ZJ÷16¬ZL÷/futbal/azia/pohar-afc/¬ZX÷00Ázia 004......0020000000001000Pohár AFC - 035ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Ázia¬~AA÷SdPwhSzi¬AD÷1582714800¬ADE÷1582714800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Khujand (Taj)¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582723868¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEF¬AF÷Neftchi Kochkor-Ata (Kgz)¬JB÷ll2aXEqC¬WV÷neftchi-kochkor-ata¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷KHU¬AE÷Khujand (Taj)¬JA÷dE13WYbI¬WU÷khujand¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AM÷Výsledok prvého zápasu: 0-1. Celkovo: 3-1.¬~ZA÷ÁZIA: Pohár AFC¬ZEE÷xO9cNjg4¬ZB÷5¬ZY÷Ázia¬ZC÷4QCcvgQF¬ZD÷p¬ZE÷0fiTNkDh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷5_xO9cNjg4¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/azia/pohar-afc/¬ZX÷00Ázia 004......0020000000001000Pohár AFC 009ár AFC000¬ZCC÷0¬ZAF÷Ázia¬~AA÷zLBpcUFq¬AD÷1582705800¬ADE÷1582705800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷PSM Makassar (Ina)¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582712538¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PSM¬AE÷PSM Makassar (Ina)¬JA÷0QGEqsRf¬WU÷psm-makassar¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷SHA¬AF÷Shan Utd (Mya)¬JB÷ETKIr1t1¬WV÷shan-united¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷YZ19rAqg¬AD÷1582642800¬ADE÷1582642800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Al Jazeera Amman (Jor)¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582649565¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALJ¬AE÷Al Jazeera Amman (Jor)¬JA÷h4LHXtX6¬WU÷al-jazeera-amman¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RIF¬AF÷Al-Rifaa (Bah)¬JB÷WfKLW0nD¬WV÷al-rifaa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷0ITXPrVg¬AD÷1582630200¬ADE÷1582630200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ceres (Phl)¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582637051¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷THA¬AF÷Than Quang Ninh (Vie)¬JB÷hrAhK14G¬WV÷than-quang-ninh¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷CER¬AE÷Ceres (Phl)¬JA÷U7XL2ZYr¬WU÷ceres¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷fHpkY6ND¬AD÷1582630200¬ADE÷1582630200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hougang (Sgp)¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582636870¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Hougang (Sgp)¬JA÷M77D7OKA¬WU÷hougang¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷MIN¬AF÷Ho Chi Minh (Vie)¬JB÷zBBH6rzH¬WV÷ho-chi-minh¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷AF9w5OdN¬AD÷1582628400¬ADE÷1582628400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Svay Rieng (Cam)¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582635243¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SVA¬AE÷Svay Rieng (Cam)¬JA÷4dfOPnzM¬WU÷svay-rieng¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷BAL¬AF÷Bali United (Ina)¬JB÷rmgSO6kS¬WV÷bali-united¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷MJbvnqjo¬AD÷1582621200¬ADE÷1582621200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yangon Utd (Mya)¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582627925¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAO¬AF÷Lao Toyota (Lao)¬JB÷WUIVScpn¬WV÷lao-toyota¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷YAN¬AE÷Yangon Utd (Mya)¬JA÷IRERTwVu¬WU÷yangon-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬~
52
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ÁZIA: Pohár AFC¬ZEE÷xO9cNjg4¬ZB÷5¬ZY÷Ázia¬ZC÷4QCcvgQF¬ZD÷p¬ZE÷0fiTNkDh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷5_xO9cNjg4¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/azia/pohar-afc/¬ZX÷00Ázia 004......0020000000001000Pohár AFC 009ár AFC000¬ZCC÷0¬ZAF÷Ázia¬~AA÷fDlKZ18O¬AD÷1592386200¬ADE÷1592386200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Bashundara Kings (Ban)¬ER÷6. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAS¬AE÷Bashundara Kings (Ban)¬JA÷6XzRsQAr¬WU÷bashundara-kings¬WN÷MAZ¬AF÷Maziya (Mdv)¬JB÷z7uVtpQl¬WV÷maziya¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷KvzTq4MP¬AD÷1592391600¬ADE÷1592391600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Taipei Tatung (Tpe)¬ER÷5. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAT¬AE÷Taipei Tatung (Tpe)¬JA÷lEF5EWXf¬WU÷taipei-tatung¬WN÷CPK¬AF÷Chao Pak Kei (Mac)¬JB÷S4E9Djm1¬WV÷chao-pak-kei¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷2ZH7i5SN¬AD÷1592397000¬ADE÷1592397000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Chennai City (Ind)¬ER÷6. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TC¬AF÷TC Sports Club (Mdv)¬JB÷fkuEAGUH¬WV÷tc-sports-club¬WM÷PAR¬AE÷Chennai City (Ind)¬JA÷GbtABdFB¬WU÷chennai-city-fc¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷6Vt2u6vm¬AD÷1592402400¬ADE÷1592402400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Dordoi Bishkek (Kgz)¬ER÷6. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOB¬AE÷Dordoi Bishkek (Kgz)¬JA÷A1VDmes4¬WU÷dordoi-bishkek¬WN÷KHU¬AF÷Khujand (Taj)¬JB÷vyzInFdA¬WV÷khujand¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷YgQjemTb¬AD÷1592406000¬ADE÷1592406000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Istiqlol Dushanbe (Taj)¬ER÷6. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IST¬AE÷Istiqlol Dushanbe (Taj)¬JA÷vadxcc0I¬WU÷istiqlol-dushanbe¬WN÷ALT¬AF÷Altyn Asyr (Tkm)¬JB÷jZatdHFO¬WV÷altyn-asyr¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~
5
reklama
reklama
Nastavenia upozornení
Upozornenia blokované prehliadačom
Nastavenia
Tmavý režim
reklama
Nápoveda: Ste na stránke Pohár AFC 2020 výsledky v sekcii Futbal / Ázia. Pohár AFC 2020 livescore, konečné aj priebežné výsledky, Pohár AFC 2020 tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Pohár AFC 2020 výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke Pohár AFC 2020 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!