Superliga 2020 live výsledky, tabuľka

Futbal Čína

Superliga
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ČÍNA: Superliga¬ZEE÷nc9yRmcn¬ZB÷52¬ZY÷Čína¬ZC÷KSmsFftG¬ZD÷p¬ZE÷GKbYOHU0¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_nc9yRmcn¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/cina/superliga/¬ZX÷00Čína 004......0000000000001000Superliga 009erliga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Čína¬~AA÷phb3dKu9¬AD÷1582356600¬ADE÷1582356600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Qingdao Huanghai¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Huanghai¬JA÷tMFEbbQ8¬WU÷qingdao-huanghai¬WN÷SHI¬AF÷Shijiazhuang¬JB÷zqFIcIuF¬WV÷shijiazhuang-ever-bright¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SGm8eveF¬AD÷1582356600¬ADE÷1582356600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tianjin Teda¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Teda¬JA÷lnJMdxeL¬WU÷tianjin-teda¬WN÷WUH¬AF÷Wuhan Zall¬JB÷r9IQedAR¬WV÷wuhan-zall¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Q16BfbAL¬AD÷1582363800¬ADE÷1582363800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guangzhou R&F¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou R&F¬JA÷pI4hiGIr¬WU÷guangzhou-r-f¬WN÷SHA¬AF÷Shandong Luneng¬JB÷vgJejzYl¬WV÷shandong-luneng¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KO5FgIPR¬AD÷1582371300¬ADE÷1582371300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jiangsu Suning¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Suning¬JA÷IqIakfme¬WU÷jiangsu-suning¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Pro¬JB÷C6H3lE21¬WV÷dalian-professional¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷v9nnldmk¬AD÷1582443000¬ADE÷1582443000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Henan Jianye¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEN¬AE÷Henan Jianye¬JA÷I38gByAE¬WU÷henan-jianye¬WN÷SHA¬AF÷Šanghaj Šen-chua¬JB÷pCyNg9vs¬WV÷shanghai-shenhua¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MXiskxYr¬AD÷1582443000¬ADE÷1582443000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Peking Guoan¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Peking Guoan¬JA÷Q9L7mYH7¬WU÷beijing-guoan¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬JB÷vD9kCHf8¬WV÷hebei-china-fortune¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IaojmG2e¬AD÷1582457700¬ADE÷1582457700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬JA÷O2zRhTgm¬WU÷guangzhou¬WN÷CHO¬AF÷Chongqing Lifan¬JB÷IPZUim9g¬WV÷chongqing-lifan¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CMpfnzI1¬AD÷1582457700¬ADE÷1582457700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shanghai SIPG¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai SIPG¬JA÷UawZj7Oa¬WU÷shanghai-sipg¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Tianhai¬JB÷OMxwjRw6¬WV÷tianjin-tianhai¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SUStAwA8¬AD÷1582889700¬ADE÷1582889700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬JA÷AwukmPNO¬WU÷guangzhou¬WN÷HEN¬AF÷Henan Jianye¬JB÷OtTWB80P¬WV÷henan-jianye¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QPlbofX7¬AD÷1582889700¬ADE÷1582889700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Peking Guoan¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Peking Guoan¬JA÷2DyskogC¬WU÷beijing-guoan¬WN÷SHI¬AF÷Shijiazhuang¬JB÷Wntol58I¬WV÷shijiazhuang-ever-bright¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6LRp9cPE¬AD÷1582889700¬ADE÷1582889700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Šanghaj Šen-chua¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Šanghaj Šen-chua¬JA÷02Kb7S8t¬WU÷shanghai-shenhua¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai SIPG¬JB÷fPJ26nOn¬WV÷shanghai-sipg¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CKkEiVgs¬AD÷1582961400¬ADE÷1582961400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Qingdao Huanghai¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Teda¬JB÷ttIA4Qha¬WV÷tianjin-teda¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Huanghai¬JA÷YFI656wg¬WU÷qingdao-huanghai¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jBlIjk9m¬AD÷1582976100¬ADE÷1582976100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guangzhou R&F¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou R&F¬JA÷KWGE3p85¬WU÷guangzhou-r-f¬WN÷WUH¬AF÷Wuhan Zall¬JB÷EgGI24NB¬WV÷wuhan-zall¬AW÷1¬AN÷n¬~
240
Nastavenia upozornení
Upozornenia blokované prehliadačom
Nastavenia
Tmavý režim
Nápoveda: Ste na stránke Superliga 2020 výsledky v sekcii Futbal / Čína. Superliga 2020 livescore, konečné aj priebežné výsledky, Superliga 2020 tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Superliga 2020 výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke Superliga 2020 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!