Superliga 2019 live výsledky, tabuľka

Futbal Čína Superliga2019

results
1
1550546424
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ČÍNA: Superliga¬ZEE÷nc9yRmcn¬ZB÷52¬ZY÷Čína¬ZC÷8v9j9Yfo¬ZD÷p¬ZE÷bDP95ewl¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_nc9yRmcn¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/cina/superliga/¬ZX÷00Čína 004......0000000000186000Superliga 009erliga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Čína¬~AA÷Cvb5kbeL¬AD÷1551434400¬ADE÷1551434400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shandong Luneng¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Renhe¬JB÷fPrq3qWe¬WV÷beijing-renhe¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Luneng¬JA÷EDRo4PGk¬WU÷shandong-luneng¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tE29lIAR¬AD÷1551440100¬ADE÷1551440100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬JA÷YFsm23o2¬WU÷guangzhou¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Quanjian¬JB÷nJVUQnO2¬WV÷tianjin-quanjian¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rNlypxJr¬AD÷1551440100¬ADE÷1551440100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Šanghaj Šen-chua¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Šanghaj Šen-chua¬JA÷0MZYP6w9¬WU÷shanghai-shenhua¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai SIPG¬JB÷roPwPQhF¬WV÷shanghai-sipg¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QovtqdYl¬AD÷1551441600¬ADE÷1551441600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wuhan Zall¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEI¬AF÷Peking Guoan¬JB÷jBSoN4NR¬WV÷beijing-guoan¬WM÷WUH¬AE÷Wuhan Zall¬JA÷MyOsOp8L¬WU÷wuhan-zall¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YBslsz31¬AD÷1551511800¬ADE÷1551511800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chongqing Lifan¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHO¬AE÷Chongqing Lifan¬JA÷nJ7MG20e¬WU÷chongqing-lifan¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou R&F¬JB÷tt7QFMF1¬WV÷guangzhou-r-f¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vkrprGme¬AD÷1551528000¬ADE÷1551528000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shenzhen¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Shenzhen¬JA÷hKEDIOVr¬WU÷shenzhen-fc¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬JB÷zq4IHrok¬WV÷hebei-china-fortune¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷C2thtfI7¬AD÷1551598200¬ADE÷1551598200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Henan Jianye¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEN¬AE÷Henan Jianye¬JA÷KW5UEtV7¬WU÷henan-jianye¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Yifang F.C.¬JB÷dlkDwQ78¬WV÷dalian-yifang¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷b51S4we8¬AD÷1551612900¬ADE÷1551612900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jiangsu Suning¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Suning¬JA÷zulHxpNE¬WU÷jiangsu-suning¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Teda¬JB÷U1mLy4xL¬WV÷tianjin-teda¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xd0W3cAE¬AD÷1552044900¬ADE÷1552044900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬JA÷r5iPzOiR¬WU÷guangzhou¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Teda¬JB÷lnUiWs0r¬WV÷tianjin-teda¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷j3t7cemr¬AD÷1552116600¬ADE÷1552116600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chongqing Lifan¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHO¬AE÷Chongqing Lifan¬JA÷dWZBRJED¬WU÷chongqing-lifan¬WN÷BEI¬AF÷Peking Guoan¬JB÷AZNgj3iE¬WV÷beijing-guoan¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WIaz3HPK¬AD÷1552116600¬ADE÷1552116600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shandong Luneng¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Luneng¬JA÷SxTeV1Fl¬WU÷shandong-luneng¬WN÷HEN¬AF÷Henan Jianye¬JB÷MDsaULUf¬WV÷henan-jianye¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pM3v2yuR¬AD÷1552131300¬ADE÷1552131300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guangzhou R&F¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou R&F¬JA÷04t3Tup1¬WU÷guangzhou-r-f¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Yifang F.C.¬JB÷rTV7Saa7¬WV÷dalian-yifang¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UguBdF2l¬AD÷1552131300¬ADE÷1552131300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shanghai SIPG¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai SIPG¬JA÷lQMckN6K¬WU÷shanghai-sipg¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Suning¬JB÷61H2lsMQ¬WV÷jiangsu-suning¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bTqFeZHf¬AD÷1552203000¬ADE÷1552203000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wuhan Zall¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WUH¬AE÷Wuhan Zall¬JA÷8A3Uq1Us¬WU÷wuhan-zall¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Renhe¬JB÷2X2YrLql¬WV÷beijing-renhe¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xKrJfgX0¬AD÷1552210200¬ADE÷1552210200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shenzhen¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Shenzhen¬JA÷E76xruaf¬WU÷shenzhen-fc¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Quanjian¬JB÷dWessaE0¬WV÷tianjin-quanjian¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KrYNgDn7¬AD÷1552217700¬ADE÷1552217700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Šanghaj Šen-chua¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Šanghaj Šen-chua¬JA÷zNfotJT6¬WU÷shanghai-shenhua¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬JB÷4dakuwqD¬WV÷hebei-china-fortune¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1550546424
240
Nápoveda: Ste na stránke Superliga 2019 výsledky v sekcii Futbal / Čína. Superliga 2019 livescore, konečné aj priebežné výsledky, Superliga 2019 tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Superliga 2019 výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke Superliga 2019 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!