Superliga 2020 live výsledky, tabuľka

Futbal Čína

Superliga
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ČÍNA: Superliga¬ZEE÷nc9yRmcn¬ZB÷52¬ZY÷Čína¬ZC÷KSmsFftG¬ZD÷p¬ZE÷GKbYOHU0¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_nc9yRmcn¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/cina/superliga/¬ZX÷00Čína 004......0000000000001000Superliga 009erliga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Čína¬~AA÷SUStAwA8¬AD÷1582889700¬ADE÷1582889700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬JA÷AwukmPNO¬WU÷guangzhou¬WN÷HEN¬AF÷Henan Jianye¬JB÷OtTWB80P¬WV÷henan-jianye¬AW÷1¬~AA÷QPlbofX7¬AD÷1582889700¬ADE÷1582889700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Peking Guoan¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Peking Guoan¬JA÷2DyskogC¬WU÷beijing-guoan¬WN÷SHI¬AF÷Shijiazhuang¬JB÷Wntol58I¬WV÷shijiazhuang-ever-bright¬AW÷1¬~AA÷6LRp9cPE¬AD÷1582889700¬ADE÷1582889700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Šanghaj Šen-chua¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Šanghaj Šen-chua¬JA÷02Kb7S8t¬WU÷shanghai-shenhua¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai SIPG¬JB÷fPJ26nOn¬WV÷shanghai-sipg¬AW÷1¬~AA÷CKkEiVgs¬AD÷1582961400¬ADE÷1582961400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Qingdao Huanghai¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Huanghai¬JA÷YFI656wg¬WU÷qingdao-huanghai¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Teda¬JB÷ttIA4Qha¬WV÷tianjin-teda¬AW÷1¬~AA÷jBlIjk9m¬AD÷1582976100¬ADE÷1582976100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Guangzhou R&F¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou R&F¬JA÷KWGE3p85¬WU÷guangzhou-r-f¬WN÷WUH¬AF÷Wuhan Zall¬JB÷EgGI24NB¬WV÷wuhan-zall¬AW÷1¬~AA÷YZwNk9Og¬AD÷1583047800¬ADE÷1583047800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tianjin Tianhai¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Tianhai¬JA÷SdKM1OxI¬WU÷tianjin-tianhai¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬JB÷MJJQ0rhO¬WV÷hebei-china-fortune¬AW÷1¬~AA÷nwrRlTw0¬AD÷1583055000¬ADE÷1583055000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Chongqing Lifan¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHO¬AE÷Chongqing Lifan¬JA÷0AIUa27U¬WU÷chongqing-lifan¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Pro¬JB÷CrazLowt¬WV÷dalian-professional¬AW÷1¬~AA÷t0sVmmg6¬AD÷1583062500¬ADE÷1583062500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shandong Luneng¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Luneng¬JA÷jZcvK5hn¬WU÷shandong-luneng¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Suning¬JB÷pdcrJP7h¬WV÷jiangsu-suning¬AW÷1¬~AA÷KjtZn78C¬AD÷1583494500¬ADE÷1583494500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tianjin Teda¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Teda¬JA÷rsGoIqNb¬WU÷tianjin-teda¬WN÷CHO¬AF÷Chongqing Lifan¬JB÷x4FkH3x5¬WV÷chongqing-lifan¬AW÷1¬~AA÷xSzvnRNI¬AD÷1583566200¬ADE÷1583566200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Dalian Pro¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Huanghai¬JB÷pUIcFs7H¬WV÷qingdao-huanghai¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Pro¬JA÷GfEgGNiB¬WU÷dalian-professional¬AW÷1¬~AA÷GIZsoowP¬AD÷1583566200¬ADE÷1583566200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shijiazhuang¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHI¬AE÷Shijiazhuang¬JA÷OKH1E1MN¬WU÷shijiazhuang-ever-bright¬WN÷HEN¬AF÷Henan Jianye¬JB÷IsH5DLyU¬WV÷henan-jianye¬AW÷1¬~AA÷ULNP9UFP¬AD÷1583580900¬ADE÷1583580900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Jiangsu Suning¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Suning¬JA÷f38X8upo¬WU÷jiangsu-suning¬WN÷WUH¬AF÷Wuhan Zall¬JB÷86dFXOMo¬WV÷wuhan-zall¬AW÷1¬~AA÷4EEi5lOt¬AD÷1583652600¬ADE÷1583652600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hebei¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Šanghaj Šen-chua¬JB÷fNfNV2ib¬WV÷shanghai-shenhua¬WM÷HEB¬AE÷Hebei¬JA÷nceJWrxh¬WU÷hebei-china-fortune¬AW÷1¬~AA÷nw4d48wm¬AD÷1583659800¬ADE÷1583659800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tianjin Tianhai¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Tianhai¬JA÷YDgRUM64¬WU÷tianjin-tianhai¬WN÷SHA¬AF÷Shandong Luneng¬JB÷SzgVTtMA¬WV÷shandong-luneng¬AW÷1¬~AA÷QT203Shg¬AD÷1583667300¬ADE÷1583667300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬JA÷tvcZS0yH¬WU÷guangzhou¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou R&F¬JB÷z1dwSKjN¬WV÷guangzhou-r-f¬AW÷1¬~AA÷f3742n8a¬AD÷1583667300¬ADE÷1583667300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shanghai SIPG¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai SIPG¬JA÷EiesRv6T¬WU÷shanghai-sipg¬WN÷BEI¬AF÷Peking Guoan¬JB÷6qm9MbEp¬WV÷beijing-guoan¬AW÷1¬~~
232
Nastavenia upozornení
Upozornenia blokované prehliadačom
Nastavenia
Tmavý režim
Nápoveda: Ste na stránke Superliga 2020 výsledky v sekcii Futbal / Čína. Superliga 2020 livescore, konečné aj priebežné výsledky, Superliga 2020 tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Superliga 2020 výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke Superliga 2020 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!