Etiópska Premier League live výsledky, tabuľka

Futbal Etiópia Premier League2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷ETIÓPIA: Premier League¬ZEE÷pjAXwP51¬ZB÷74¬ZY÷Etiópia¬ZC÷xnextDYo¬ZD÷c¬ZE÷ry66KArr¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷74_pjAXwP51¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/etiopia/premier-league/¬ZX÷00Etiópia 007tiópia0000000000186000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etiópia¬~AA÷jDR648Dg¬AD÷1550750400¬ADE÷1550750400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dire Dawa¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SID¬AF÷Sidama Bunna¬JB÷6oymsj7a¬WV÷sidama-bunna¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷DIR¬AE÷Dire Dawa¬JA÷COyqrWig¬WU÷dire-dawa¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷fgEbRSk3¬AD÷1550750400¬ADE÷1550750400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jimma Aba Jifar¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIM¬AE÷Jimma Aba Jifar¬JA÷pvq2cTo0¬WU÷jimma-aba-jifar¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DEF¬AF÷Defence Force¬JB÷OUs6dm16¬WV÷defence-force¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷YDxlZ40f¬AD÷1550404800¬ADE÷1550404800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬ER÷5. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEK¬AE÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬JA÷I3waEoF5¬WU÷mekelle-70-enderta-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BAH¬AF÷Bahardar¬JB÷0SS3D5UB¬WV÷bahardar¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷boXpwQlF¬AD÷1550322000¬ADE÷1550322000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defence Force¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defence Force¬JA÷fcKZKNqO¬WU÷defence-force¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷DIR¬AF÷Dire Dawa¬JB÷YmJwKsaU¬WV÷dire-dawa¬AH÷0¬~AA÷2FgRVKEM¬AD÷1550318400¬ADE÷1550318400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jimma Aba Jifar¬ER÷6. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIM¬AE÷Jimma Aba Jifar¬JA÷Cj2eUjYu¬WU÷jimma-aba-jifar¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DED¬AF÷Dedebit¬JB÷js1aTAmn¬WV÷dedebit¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷K6KRU4Rb¬AD÷1549980000¬ADE÷1549980000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defence Force¬ER÷15. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defence Force¬JA÷nDtEIXp3¬WU÷defence-force¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ETH¬AF÷Ethiopia Bunna¬JB÷UyWIHi09¬WV÷ethiopia-bunna¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷GYi5D3dO¬AD÷1549972800¬ADE÷1549972800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dire Dawa¬ER÷15. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIR¬AE÷Dire Dawa¬JA÷0r3X5f1c¬WU÷dire-dawa¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MEK¬AF÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬JB÷fJHz5EG3¬WV÷mekelle-70-enderta-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷Y920EqsI¬AD÷1549886400¬ADE÷1549886400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Debub Police¬ER÷15. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Debub Police¬JA÷KnQpri9j¬WU÷debub-police¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷6¬BC÷0¬WN÷JIM¬AF÷Jimma Aba Jifar¬JB÷Mi4T6zni¬WV÷jimma-aba-jifar¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷OvRIWQdn¬AD÷1549886400¬ADE÷1549886400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fasil Ketema¬ER÷15. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAS¬AE÷Fasil Ketema¬JA÷Q7eJdjOq¬WU÷fasil-ketema¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷DVO¬AF÷Shire Endaselassie¬JB÷rqjOeAwj¬WV÷shire-endaselassie¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷plSEX6st¬AD÷1549886400¬ADE÷1549886400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Welwalo Adigrat¬ER÷15. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Welwalo Adigrat¬JA÷UyAm2C0M¬WU÷welwalo-adigrat¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SID¬AF÷Sidama Bunna¬JB÷Ob9i1WFS¬WV÷sidama-bunna¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷63GNVpCh¬AD÷1549800000¬ADE÷1549800000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bahardar¬ER÷15. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAH¬AE÷Bahardar¬JA÷MZlSfUhd¬WU÷bahardar¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ADA¬AF÷Adama Kenema¬JB÷zwwAJDVd¬WV÷adama-kenema¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷fPj9CNBU¬AD÷1549800000¬ADE÷1549800000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dedebit¬ER÷15. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAW¬AF÷Hawassa¬JB÷GY5q3hoG¬WV÷hawassa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷DED¬AE÷Dedebit¬JA÷Y9Gv4YV9¬WU÷dedebit¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷ETJVTOt5¬AD÷1549800000¬ADE÷1549800000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Welayta Dicha¬ER÷15. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Welayta Dicha¬JA÷8SUMGBFF¬WU÷welayta-dicha¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷GEO¬AF÷St. George¬JB÷zybjaqpr¬WV÷st-george¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷tjnnIOCk¬AD÷1549540800¬ADE÷1549540800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bahardar¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAH¬AE÷Bahardar¬JA÷SM0h8p0I¬WU÷bahardar¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷DVO¬AF÷Shire Endaselassie¬JB÷6Dad74FO¬WV÷shire-endaselassie¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷E9TVSTwL¬AD÷1549540800¬ADE÷1549540800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jimma Aba Jifar¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIM¬AE÷Jimma Aba Jifar¬JA÷IBBFodu2¬WU÷jimma-aba-jifar¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷DIR¬AF÷Dire Dawa¬JB÷WEacAuI2¬WV÷dire-dawa¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬~AA÷67lDWNRr¬AD÷1549540800¬ADE÷1549540800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEK¬AE÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬JA÷nod0yqU4¬WU÷mekelle-70-enderta-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷FAS¬AF÷Fasil Ketema¬JB÷Qye4z3qB¬WV÷fasil-ketema¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
1
1550893568
118
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ETIÓPIA: Premier League¬ZEE÷pjAXwP51¬ZB÷74¬ZY÷Etiópia¬ZC÷xnextDYo¬ZD÷c¬ZE÷ry66KArr¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷74_pjAXwP51¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/etiopia/premier-league/¬ZX÷00Etiópia 007tiópia0000000000186000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etiópia¬~AA÷O48Rzwgd¬AD÷1551009600¬ADE÷1551009600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jimma Aba Jifar¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1547294954¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIM¬AE÷Jimma Aba Jifar¬JA÷viVhAfzg¬WU÷jimma-aba-jifar¬WN÷FAS¬AF÷Fasil Ketema¬JB÷dSPc9Eka¬WV÷fasil-ketema¬AN÷n¬~AA÷hbPfBJU8¬AD÷1551355200¬ADE÷1551355200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEK¬AE÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬JA÷rBObFtIk¬WU÷mekelle-70-enderta-fc¬WN÷JIM¬AF÷Jimma Aba Jifar¬JB÷AXfeE0Xe¬WV÷jimma-aba-jifar¬AN÷n¬~
1
1550893568
2
Nápoveda: Ste na stránke Etiópska Premier League výsledky v sekcii Futbal / Etiópia. Etiópska Premier League livescore, konečné aj priebežné výsledky, Etiópska Premier League tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Etiópska Premier League výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke Etiópska Premier League sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!