Etiópska Premier League live výsledky, tabuľka

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Futbal Etiópia

Premier League
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ETIÓPIA: Premier League¬ZEE÷pjAXwP51¬ZB÷74¬ZY÷Etiópia¬ZC÷rartRHOs¬ZD÷c¬ZE÷ro9gC9cG¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷74_pjAXwP51¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/etiopia/premier-league/¬ZX÷00Etiópia 007tiópia0000000000001000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etiópia¬~AA÷2iXbJ0Bt¬AD÷1584104400¬ADE÷1584104400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sebeta City¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584110998¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GEO¬AF÷St. George¬JB÷pbhkfvdq¬WV÷st-george¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SEB¬AE÷Sebeta City¬JA÷EF5NbKmS¬WU÷sebeta-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷CnSrDPl7¬AD÷1584100800¬ADE÷1584100800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dire Dawa¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584108083¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FAS¬AF÷Fasil Ketema¬JB÷fo533rZd¬WV÷fasil-ketema¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷DIR¬AE÷Dire Dawa¬JA÷6VBLvadd¬WU÷dire-dawa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷4MOzFoKf¬AD÷1584100800¬ADE÷1584100800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hawassa¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584107930¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LHO¬AF÷Hadiya Hossana¬JB÷bPMoo1JS¬WV÷hadiya-hossana¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷HAW¬AE÷Hawassa¬JA÷42Nsns4M¬WU÷hawassa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷jwRnCq4D¬AD÷1584100800¬ADE÷1584100800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jimma Aba Jifar¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584108080¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ETH¬AF÷Ethiopia Bunna¬JB÷Sb3B1M39¬WV÷ethiopia-bunna¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷JIM¬AE÷Jimma Aba Jifar¬JA÷Yy4722l3¬WU÷jimma-aba-jifar¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷hr5VzTtE¬AD÷1584100800¬ADE÷1584100800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584107483¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAH¬AF÷Bahir Dar Kenema¬JB÷zP6Ja0YL¬WV÷bahir-dar-kenema¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷MEK¬AE÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬JA÷t27F0tJF¬WU÷mekelle-70-enderta-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷rDNvE5Z0¬AD÷1584100800¬ADE÷1584100800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shire Endaselassie¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584108115¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SID¬AF÷Sidama Bunna¬JB÷SvDHuusj¬WV÷sidama-bunna¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷DVO¬AE÷Shire Endaselassie¬JA÷YHDDtLRq¬WU÷shire-endaselassie¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷McZVFR4l¬AD÷1584100800¬ADE÷1584100800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Welayta Dicha¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584108089¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WEL¬AF÷Welwalo Adigrat¬JB÷QBOwmNlG¬WV÷welwalo-adigrat¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷WEL¬AE÷Welayta Dicha¬JA÷dxKZm3Z9¬WU÷welayta-dicha¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷8fVRG7kr¬AD÷1584018000¬ADE÷1584018000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wolkite Kenema¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584025118¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOL¬AE÷Wolkite Kenema¬JA÷OOLRkP4c¬WU÷wolkite-kenema¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ADA¬AF÷Adama City¬JB÷IoLVlqK3¬WV÷adama-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷AsAeSnJ0¬AD÷1583672400¬ADE÷1583672400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. George¬ER÷16. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583679059¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WOL¬AF÷Wolkite Kenema¬JB÷tbwcQhoG¬WV÷wolkite-kenema¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷GEO¬AE÷St. George¬JA÷nyvgRYV9¬WU÷st-george¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷xGdlU8ll¬AD÷1583668800¬ADE÷1583668800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bahir Dar Kenema¬ER÷16. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583675984¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JIM¬AF÷Jimma Aba Jifar¬JB÷0KysUzni¬WV÷jimma-aba-jifar¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BAH¬AE÷Bahir Dar Kenema¬JA÷YDma5i9j¬WU÷bahir-dar-kenema¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷WjBiTS3f¬AD÷1583668800¬ADE÷1583668800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dire Dawa¬ER÷16. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAW¬AF÷Hawassa¬JB÷YXZlSEG3¬WV÷hawassa¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷DIR¬AE÷Dire Dawa¬JA÷vBzoTf1c¬WU÷dire-dawa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬~AA÷vuHDzBBK¬AD÷1583668800¬ADE÷1583668800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hadiya Hossana¬ER÷16. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEK¬AF÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬JB÷jRaHDF1A¬WV÷mekelle-70-enderta-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷LHO¬AE÷Hadiya Hossana¬JA÷MieDEen4¬WU÷hadiya-hossana¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷hrLHZUQQ¬AD÷1583668800¬ADE÷1583668800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sidama Bunna¬ER÷16. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WEL¬AF÷Welayta Dicha¬JB÷OvbPBgWM¬WV÷welayta-dicha¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷SID¬AE÷Sidama Bunna¬JA÷UHbLCZGG¬WU÷sidama-bunna¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬~AA÷bPcpVlZs¬AD÷1583668800¬ADE÷1583668800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Welwalo Adigrat¬ER÷16. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEB¬AF÷Sebeta City¬JB÷fNle6Xgp¬WV÷sebeta-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷WEL¬AE÷Welwalo Adigrat¬JA÷xr2TADoT¬WU÷welwalo-adigrat¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷pIH9yidE¬AD÷1583586000¬ADE÷1583586000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ethiopia Bunna¬ER÷16. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583593079¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DVO¬AF÷Shire Endaselassie¬JB÷r1d9FyXc¬WV÷shire-endaselassie¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ETH¬AE÷Ethiopia Bunna¬JA÷lvc5GHHi¬WU÷ethiopia-bunna¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷3¬~AA÷6RI5xXt8¬AD÷1583582400¬ADE÷1583582400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fasil Ketema¬ER÷16. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583589412¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAS¬AE÷Fasil Ketema¬JA÷xjjKhEPp¬WU÷fasil-ketema¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ADA¬AF÷Adama City¬JB÷jgv2Hc2o¬WV÷adama-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
136
fixtures
0
reklama
reklama
Nastavenia upozornení
Prehliadač blokuje upozornenia
Nastavenia
Tmavý režim
reklama
Nápoveda: Ste na stránke Etiópska Premier League výsledky v sekcii Futbal / Etiópia. Etiópska Premier League livescore, konečné aj priebežné výsledky, Etiópska Premier League tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Etiópska Premier League výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke Etiópska Premier League sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!