Ghanská Premier League live výsledky, tabuľka

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Futbal Ghana

Premier League
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷GHANA: Premier League¬ZEE÷6BeXoaup¬ZB÷82¬ZY÷Ghana¬ZC÷42nCLUVA¬ZD÷p¬ZE÷6T1I9MT4¬ZF÷1¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷82_6BeXoaup¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/ghana/premier-league/¬ZX÷00Ghana 005......0000000000001000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Ghana¬~AA÷2ugwiGyJ¬AD÷1584284400¬ADE÷1584284400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bechem United¬ER÷15. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584291116¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEC¬AE÷Bechem United¬JA÷jmyiUpWj¬WU÷bechem-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ADU¬AF÷Aduana Stars¬JB÷4jPYhU8i¬WV÷aduana-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷SK5paDTu¬AD÷1584284400¬ADE÷1584284400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Berekum Chelsea¬ER÷15. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584291540¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEC¬AE÷Berekum Chelsea¬JA÷IgTxhlOc¬WU÷berekum-chelsea¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷WAF¬AF÷WAFA¬JB÷CGSti8w4¬WV÷wafa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷6B4lbXrn¬AD÷1584284400¬ADE÷1584284400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Eleven Wonders¬ER÷15. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584291179¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEC¬AE÷Eleven Wonders¬JA÷j7RpjShA¬WU÷eleven-wonders¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷EBU¬AF÷Ebusua Dwarfs¬JB÷KtWlkn8G¬WV÷ebusua-dwarfs¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷lzfgcibh¬AD÷1584284400¬ADE÷1584284400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elmina Sharks¬ER÷15. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584291363¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELM¬AE÷Elmina Sharks¬JA÷d6gIXJxq¬WU÷elmina-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷DRA¬AF÷Dreams¬JB÷jThMWwhk¬WV÷dreams-fc¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷2wbcdBDb¬AD÷1584284400¬ADE÷1584284400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Great Olympics¬ER÷15. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584291301¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Great Olympics¬JA÷23dQVc7e¬WU÷great-olympics¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷LIB¬AF÷Liberty¬JB÷dQeUUHM1¬WV÷liberty¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷zid5fkrB¬AD÷1584284400¬ADE÷1584284400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Karela¬ER÷15. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584291349¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAR¬AE÷Karela¬JA÷4jZHyleE¬WU÷karela¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ASH¬AF÷Ashanti Gold¬JB÷bDYLz8AK¬WV÷ashanti-gold¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷WIkEhTCN¬AD÷1584212400¬ADE÷1584212400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Legon Cities¬ER÷15. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584219357¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Legon Cities¬JA÷8nOeU5ml¬WU÷legon-cities¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MED¬AF÷Medeama¬JB÷GCNaTP2f¬WV÷medeama¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷t2Ms2tpK¬AD÷1584039600¬ADE÷1584039600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Asante Kotoko¬ER÷14. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584046421¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASA¬AE÷Asante Kotoko¬JA÷4CjQQBPb¬WU÷asante-kotoko¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ELM¬AF÷Elmina Sharks¬JB÷bZkUPVv5¬WV÷elmina-sharks¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷SM0QgIi0¬AD÷1584025200¬ADE÷1584025200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liberty¬ER÷14. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584032191¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷INT¬AF÷Inter Allies¬JB÷8nY9x9OA¬WV÷international-allies¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷LIB¬AE÷Liberty¬JA÷EPY5wk94¬WU÷liberty¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷rH3v3MUD¬AD÷1583953200¬ADE÷1583953200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hearts Of Oak¬ER÷14. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583960050¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEA¬AE÷Hearts Of Oak¬JA÷dnmISXfn¬WU÷hearts-of-oak¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷GRE¬AF÷Great Olympics¬JB÷j9nMRiAh¬WV÷great-olympics¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷zPLo10aQ¬AD÷1583938800¬ADE÷1583938800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ashanti Gold¬ER÷14. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583945924¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Ashanti Gold¬JA÷xQlYOkfB¬WU÷ashanti-gold¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BEC¬AF÷Bechem United¬JB÷6agxO99H¬WV÷bechem-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷xY7DdK7s¬AD÷1583938800¬ADE÷1583938800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Berekum Chelsea¬ER÷14. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583946303¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEC¬AE÷Berekum Chelsea¬JA÷pjhtNTON¬WU÷berekum-chelsea¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷STA¬AF÷Legon Cities¬JB÷vDipMmvU¬WV÷legon-cities¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷f92IevNm¬AD÷1583938800¬ADE÷1583938800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dreams¬ER÷14. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583946128¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRA¬AE÷Dreams¬JA÷E5rCH7no¬WU÷dreams-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KAR¬AF÷Karela¬JB÷S8WgtiPo¬WV÷karela¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Ya1Mfbxf¬AD÷1583938800¬ADE÷1583938800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ebusua Dwarfs¬ER÷14. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583945946¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EBU¬AE÷Ebusua Dwarfs¬JA÷6aVcuBvh¬WU÷ebusua-dwarfs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷KIN¬AF÷King Faisal¬JB÷zZZ1vVgb¬WV÷king-faisal¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷tQ4Uhx76¬AD÷1583938800¬ADE÷1583938800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Medeama¬ER÷14. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583947009¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MED¬AE÷Medeama¬JA÷MkxEyTwH¬WU÷medeama¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷TEC¬AF÷Eleven Wonders¬JB÷GCyIzmgN¬WV÷eleven-wonders¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷OlfZidMC¬AD÷1583938800¬ADE÷1583938800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷WAFA¬ER÷14. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583945763¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAF¬AE÷WAFA¬JA÷f3zMZ68T¬WU÷wafa¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ADU¬AF÷Aduana Stars¬JB÷CdxmVQGp¬WV÷aduana-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷MoR7k30E¬AD÷1583679600¬ADE÷1583679600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aduana Stars¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583686948¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ASH¬AF÷Ashanti Gold¬JB÷xS990FBg¬WV÷ashanti-gold¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷ADU¬AE÷Aduana Stars¬JA÷r5A51edm¬WU÷aduana-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷2cr5lNFK¬AD÷1583679600¬ADE÷1583679600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bechem United¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583686168¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEC¬AE÷Bechem United¬JA÷jVDDaZQa¬WU÷bechem-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DRA¬AF÷Dreams¬JB÷phDHbgt6¬WV÷dreams-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷tls9msVQ¬AD÷1583679600¬ADE÷1583679600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Eleven Wonders¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583686693¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEC¬AE÷Eleven Wonders¬JA÷OrCLcDeC¬WU÷eleven-wonders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BEC¬AF÷Berekum Chelsea¬JB÷hIGPdXAI¬WV÷berekum-chelsea¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷feNqsu8f¬AD÷1583679600¬ADE÷1583679600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Inter Allies¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583686563¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INT¬AE÷Inter Allies¬JA÷vT7pEYug¬WU÷international-allies¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HEA¬AF÷Hearts Of Oak¬JB÷82ClDhea¬WV÷hearts-of-oak¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~
133
fixtures
0
reklama
reklama
Nastavenia upozornení
Prehliadač blokuje upozornenia
Nastavenia
Tmavý režim
reklama
Nápoveda: Ste na stránke Ghanská Premier League výsledky v sekcii Futbal / Ghana. Ghanská Premier League livescore, konečné aj priebežné výsledky, Ghanská Premier League tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Ghanská Premier League výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke Ghanská Premier League sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!