Grécky pohár live výsledky, tabuľka

Futbal Grécko

Pohár
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷GRÉCKO: Pohár¬ZEE÷lxsVKym6¬ZB÷83¬ZY÷Grécko¬ZC÷zLR1gjaE¬ZD÷p¬ZE÷CI6A4M63¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷83_lxsVKym6¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/grecko/pohar/¬ZX÷00Grécko 006Grécko0120000000183000Pohár 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Grécko¬~AA÷IZH81K9m¬AD÷1566741600¬ADE÷1566741600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Acharnaikos¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AEE¬AF÷Aeek Inka¬JB÷fTh1vR1q¬WV÷aeek-inka¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷ACH¬AE÷Acharnaikos¬JA÷2y1Zr7gS¬WU÷acharnaikos¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷j5L4Xue7¬AD÷1566741600¬ADE÷1566741600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alexandroupoli¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALE¬AE÷Alexandroupoli¬JA÷4rdYJaKa¬WU÷ethnikos-alexandroupoli¬AG÷0¬WN÷AET¬AF÷Aetos Orfani¬JB÷MJjwJJZ5¬WV÷aetos-orfani¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬~AA÷pn9Pcx9C¬AD÷1566741600¬ADE÷1566741600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Apollo Efpaliou¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OMI¬AF÷Omiros Neochori¬JB÷A1QCdQNR¬WV÷omiros-neochori¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷APO¬AE÷Apollo Efpaliou¬JA÷GvR8c68L¬WU÷apollo-efpaliou¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬~AA÷vR1agNHQ¬AD÷1566741600¬ADE÷1566741600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atalanti¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Atalanti¬JA÷YLh9LCe4¬WU÷atalanti¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷TIM¬AF÷Meteora¬JB÷GprEKWAA¬WV÷meteora¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷6D3ieqmE¬AD÷1566741600¬ADE÷1566741600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edessaikos¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDE¬AE÷Edessaikos¬JA÷69HEaVYp¬WU÷edessaikos¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷THE¬AF÷Thermaikos FC¬JB÷8EecOEBo¬WV÷thermaikos-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷p42ef32K¬AD÷1566741600¬ADE÷1566741600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Elassona¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELA¬AE÷Elassona¬JA÷n5f1NYQi¬WU÷elassona¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAJ¬AF÷Souli Paramythia¬JB÷fVg5Mhtb¬WV÷souli-paramythia¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷bkyx7tnQ¬AD÷1566741600¬ADE÷1566741600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Episkopi¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EPI¬AE÷Episkopi¬JA÷Ye9Inkf3¬WU÷episkopi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ATS¬AF÷Atsalenios¬JB÷SI8Mo999¬WV÷atsalenios-fc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷hhpnpJvD¬AD÷1566741600¬ADE÷1566741600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Korinthos¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOR¬AE÷Korinthos¬JA÷G4AaWT9M¬WU÷korinthos¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷LEO¬AF÷Leonidio¬JB÷bTa4VmPS¬WV÷leonidio¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷OWKGabv0¬AD÷1566741600¬ADE÷1566741600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Makedonikos Foufas¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAK¬AE÷Makedonikos Foufas¬JA÷SIpEyPo2¬WU÷makedonikos-foufas¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷DIA¬AF÷Alexandros Kallithea¬JB÷tMYe08O2¬WV÷alexandros-kallithea¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷KbxY7MWJ¬AD÷1566741600¬ADE÷1566741600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Nea Artaki¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEA¬AE÷Nea Artaki¬JA÷82kvPo2d¬WU÷nea-artaki¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷PIR¬AF÷E. Pireus¬JB÷f5AEmVvc¬WV÷e-pireus¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷UeK8WaAD¬AD÷1566741600¬ADE÷1566741600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Panserraikos¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAN¬AE÷Panserraikos¬JA÷0AksIwkC¬WU÷panserraikos¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ORF¬AF÷Orfeas Xanthi¬JB÷fXloHc4I¬WV÷orfeas-xanthi¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷CdHC0vPg¬AD÷1566741600¬ADE÷1566741600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Paone¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAO¬AE÷Paone¬JA÷YJi5woHk¬WU÷paone¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AE¬AF÷Karitsa¬JB÷GrsAx5We¬WV÷karitsa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬~AA÷GngRlsQs¬AD÷1566739800¬ADE÷1566739800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Thinaliakos¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HRO¬AE÷Thinaliakos¬JA÷UmnIJjQG¬WU÷thinaliakos¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷POT¬AF÷Potamia¬JB÷OAoMIAuN¬WV÷potamia¬AH÷1¬~AA÷x2szmLff¬AD÷1566738000¬ADE÷1566738000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pallixouriakos¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAL¬AE÷Pallixouriakos¬JA÷MoRdC8Ij¬WU÷pallixouriakos¬AG÷0¬WN÷XEN¬AF÷Xenophon Krestena¬JB÷zkFvyhei¬WV÷xenophon-krestena¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬~AA÷6eljqwfJ¬AD÷1566738000¬ADE÷1566738000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pellana¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEL¬AE÷Pellana¬JA÷zkiWQ7Xq¬WU÷pellana¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷PAR¬AF÷Agios Georgios¬JB÷UBjzQRnj¬WV÷agios-georgios¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷bBrWm1ul¬AD÷1566655200¬ADE÷1566655200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tilikratis L.¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIL¬AE÷Tilikratis L.¬JA÷21pQHUfT¬WU÷tilikratis-lefkada¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷AO¬AF÷Sellana¬JB÷reShDl3p¬WV÷sellana¬AH÷1¬~
16
fixtures
SA÷1¬~ZA÷GRÉCKO: Pohár¬ZEE÷lxsVKym6¬ZB÷83¬ZY÷Grécko¬ZC÷zLR1gjaE¬ZD÷p¬ZE÷CI6A4M63¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷83_lxsVKym6¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/grecko/pohar/¬ZX÷00Grécko 006Grécko0120000000183000Pohár 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Grécko¬~AA÷WxdwnuA0¬AD÷1566741600¬ADE÷1566741600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Kalamata¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAL¬AE÷Kalamata¬JA÷nPIrzCAc¬WU÷kalamata¬WN÷ATR¬AF÷Atromitos Patras¬JB÷Um8mZVP3¬WV÷atromitos-patras¬~AA÷ELDTddOI¬AD÷1566741600¬ADE÷1566741600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Pansamiakos Vathyllou¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAN¬AE÷Pansamiakos Vathyllou¬JA÷nNHvhpWr¬WU÷pansamiakos-vathyllou¬WN÷AIO¬AF÷Aiolikos¬JB÷Uo7qi4ok¬WV÷aiolikos-fc¬~AA÷6eALbIg6¬AD÷1566997200¬ADE÷1566997200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Doxa Arta¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOX¬AE÷Doxa Arta¬JA÷KCXaaSw9¬WU÷doxa-arta¬WN÷ZAK¬AF÷Zakynthos¬JB÷xlS4bngF¬WV÷zakinthos¬AN÷n¬~AA÷ATfsoaP6¬AD÷1567000800¬ADE÷1567000800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ipato¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IPA¬AE÷Ipato¬JA÷8v7iYkuA¬WU÷ipato¬WN÷PAN¬AF÷Panargiakos¬JB÷xEBeX9fG¬WV÷panargiakos¬AN÷n¬~AA÷vqJ420fs¬AD÷1567000800¬ADE÷1567000800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Panthiraikos¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAN¬AE÷Panthiraikos¬JA÷tMCQpTOF¬WU÷panthiraikos¬WN÷ILI¬AF÷AO Ilisiakos¬JB÷Op2VqmvM¬WV÷ao-ilisiakos¬AN÷n¬~
5
Nastavenia
Nápoveda: Ste na stránke Grécky pohár výsledky v sekcii Futbal / Grécko. Grécky pohár livescore, konečné aj priebežné výsledky, Grécky pohár tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Grécky pohár výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke Grécky pohár sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!