Reserve League 2019/2020 live výsledky, tabuľka

Futbal Holandsko

Reserve League
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷HOLANDSKO: Reserve League¬ZEE÷Ywk8wua8¬ZB÷139¬ZY÷Holandsko¬ZC÷YkbuMG0d¬ZD÷c¬ZE÷jZKfjyNl¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷139_Ywk8wua8¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/holandsko/reserve-league/¬ZX÷00Holandsko 009andsko0040000000001000Reserve Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Holandsko¬~AA÷A9dAWlVI¬AD÷1575898200¬ADE÷1575898200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jong De Graafschap¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575904856¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JON¬AE÷Jong De Graafschap¬JA÷Y9U8Hhf0¬WU÷jong-de-graafschap¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷JEM¬AF÷Jong FC Emmen¬JB÷C0TCGC96¬WV÷jong-fc-emmen¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷QHvcfhNP¬AD÷1575896400¬ADE÷1575896400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jong Feyenoord¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575903216¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FEY¬AE÷Jong Feyenoord¬JA÷MVA3wzHJ¬WU÷jong-feyenoord¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷CAM¬AF÷Jong Cambuur¬JB÷KGT6xfWP¬WV÷jong-cambuur¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷WIc6XUFC¬AD÷1575896400¬ADE÷1575896400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jong G.A. Eagles¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575903040¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JON¬AE÷Jong G.A. Eagles¬JA÷xry0JEPm¬WU÷jong-g-a-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷JON¬AF÷Jong Vitesse¬JB÷jou4IYvf¬WV÷jong-vitesse¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷I9Yqy7Ht¬AD÷1575307800¬ADE÷1575307800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷37¬CX÷Jong Dordrecht¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575314382¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JON¬AE÷Jong Dordrecht¬JA÷8bRf5bOJ¬WU÷jong-dordrecht¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JWA¬AF÷Jong Waalwijk¬JB÷M1Vb4IwQ¬WV÷jong-waalwijk¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AM÷Zrušené pre závažné zranenie hráča(-ky).¬~AA÷CWXmzRWn¬AD÷1575307800¬ADE÷1575307800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jong FC Eindhoven¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575314530¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JON¬AE÷Jong FC Eindhoven¬JA÷vsIQaxns¬WU÷jong-fc-eindhoven¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬WN÷JON¬AF÷Jong Sittard¬JB÷IXGUbd1m¬WV÷jong-sittard¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬~AA÷tU4gzXVg¬AD÷1575307800¬ADE÷1575307800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jong Groningen¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575314240¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JGR¬AE÷Jong Groningen¬JA÷f3ss3gu7¬WU÷jong-groningen¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬WN÷JON¬AF÷Jong Heerenveen¬JB÷86oo2DfD¬WV÷jong-heerenveen¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷tlsIum9P¬AD÷1575307800¬ADE÷1575307800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jong Nijmegen¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575314182¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JON¬AE÷Jong Nijmegen¬JA÷S2l8seWC¬WU÷jong-nijmegen¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷EXC¬AF÷Jong Excelsior¬JB÷6gmCtFoJ¬WV÷jong-excelsior¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷8bRdY41a¬AD÷1575307800¬ADE÷1575307800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jong Roda¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575314317¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JON¬AF÷Jong Den Bosch¬JB÷KdDoeE0C¬WV÷jong-den-bosch¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷JON¬AE÷Jong Roda¬JA÷8M9sdfo6¬WU÷jong-roda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷3¬BC÷4¬~AA÷lMnnxg1s¬AD÷1575295200¬ADE÷1575295200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jong Zwolle¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575301707¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JON¬AE÷Jong Zwolle¬JA÷QNkQ6ytr¬WU÷jong-zwolle¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷FEY¬AF÷Jong Feyenoord¬JB÷4ElU5eel¬WV÷jong-feyenoord¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷2qg2YA06¬AD÷1575293400¬ADE÷1575293400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jong Vitesse¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575300050¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JON¬AE÷Jong Vitesse¬JA÷tCkUOz2Q¬WU÷jong-vitesse¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷JON¬AF÷Jong De Graafschap¬JB÷rLydKfAs¬WV÷jong-de-graafschap¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬~AA÷rqnjyDGm¬AD÷1575291600¬ADE÷1575291600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jong FC Emmen¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575298162¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JON¬AF÷Jong Heracles¬JB÷Cvhx4ZP0¬WV÷jong-heracles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬WM÷JEM¬AE÷Jong FC Emmen¬JA÷YmgY4FAf¬WU÷jong-fc-emmen¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷OhfbZjo0¬AD÷1575291600¬ADE÷1575291600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jong FC Twente¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575298696¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JON¬AE÷Jong FC Twente¬JA÷M9ZSQdXD¬WU÷jong-fc-twente¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷JON¬AF÷Jong G.A. Eagles¬JB÷00YWPGnK¬WV÷jong-g-a-eagles¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷jNWiZpng¬AD÷1575288000¬ADE÷1575288000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jong NAC Breda¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575294563¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JON¬AE÷Jong NAC Breda¬JA÷z9BZcGGg¬WU÷jong-nac-breda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷JON¬AF÷Jong Willem II¬JB÷EaAwczWa¬WV÷jong-willem¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷0h4VHqHI¬AD÷1574789400¬ADE÷1574789400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jong Waalwijk¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574796472¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JWA¬AE÷Jong Waalwijk¬JA÷pKdiowXm¬WU÷jong-waalwijk¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷JON¬AF÷Jong NAC Breda¬JB÷bN0epcnf¬WV÷jong-nac-breda¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬~AA÷vq3ZG3WO¬AD÷1574776800¬ADE÷1574776800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jong Sittard¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574783422¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JON¬AE÷Jong Sittard¬JA÷tnj0qH10¬WU÷jong-sittard¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷JON¬AF÷Jong Nijmegen¬JB÷Kxk4ryH6¬WV÷jong-nijmegen¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷nD0KtZhQ¬AD÷1574775000¬ADE÷1574775000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jong De Graafschap¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574782261¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JON¬AE÷Jong De Graafschap¬JA÷YkYiPqd9¬WU÷jong-de-graafschap¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷JON¬AF÷Jong FC Twente¬JB÷pQydO3BF¬WV÷jong-fc-twente¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~~
103
fixtures
SA÷1¬~ZA÷HOLANDSKO: Reserve League¬ZEE÷Ywk8wua8¬ZB÷139¬ZY÷Holandsko¬ZC÷YkbuMG0d¬ZD÷c¬ZE÷jZKfjyNl¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷139_Ywk8wua8¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/holandsko/reserve-league/¬ZX÷00Holandsko 009andsko0040000000001000Reserve Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Holandsko¬~AA÷hnT8V2oI¬AD÷1575912600¬ADE÷1575912600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷12¬CX÷Jong Den Bosch¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1575912738¬BX÷¬WQ÷¬WN÷JON¬AF÷Jong NAC Breda¬JB÷S2zDBZpg¬WV÷jong-nac-breda¬AH÷0¬BB÷0¬WM÷JON¬AE÷Jong Den Bosch¬JA÷EaW8CFVn¬WU÷jong-den-bosch¬AG÷0¬BA÷0¬AN÷n¬~AA÷zBIDUM0O¬AD÷1575912600¬ADE÷1575912600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷12¬CX÷Jong Excelsior¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1575912564¬BX÷¬WQ÷¬WM÷EXC¬AE÷Jong Excelsior¬JA÷MPZGAg0a¬WU÷jong-excelsior¬AG÷2¬BA÷2¬WN÷JON¬AF÷Jong FC Eindhoven¬JB÷0GYK9DF5¬WV÷jong-fc-eindhoven¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷n¬~AA÷rcROkCVt¬AD÷1575912600¬ADE÷1575912600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷12¬CX÷Jong Heerenveen¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1575912612¬BX÷¬WQ÷¬WM÷JON¬AE÷Jong Heerenveen¬JA÷xdGYXDvs¬WU÷jong-heerenveen¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷JON¬AF÷Jong FC Twente¬JB÷GnFxXXgm¬WV÷jong-fc-twente¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷n¬~AA÷CEzgeY7J¬AD÷1575912600¬ADE÷1575912600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷12¬CX÷Jong Heracles¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1575912475¬BX÷¬WQ÷¬WM÷JON¬AE÷Jong Heracles¬JA÷tzYGFWOC¬WU÷jong-heracles¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷JON¬AF÷Jong Zwolle¬JB÷KQWKEjvJ¬WV÷jong-zwolle¬AH÷1¬BB÷1¬AN÷n¬~AA÷E1HHTtGU¬AD÷1575912600¬ADE÷1575912600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷12¬CX÷Jong Sittard¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1575912760¬BX÷¬WQ÷¬WM÷JON¬AE÷Jong Sittard¬JA÷Sx5H8XUB¬WU÷jong-sittard¬AG÷1¬BA÷1¬WN÷VEN¬AF÷Jong Venlo¬JB÷6T3L7ipI¬WV÷jong-venlo¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷n¬~AA÷nkQ0XOG5¬AD÷1575912600¬ADE÷1575912600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷12¬CX÷Jong Waalwijk¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1575912717¬BX÷¬WQ÷¬WM÷JWA¬AE÷Jong Waalwijk¬JA÷2L2jfYFI¬WU÷jong-waalwijk¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷JON¬AF÷Jong Nijmegen¬JB÷tC1fghVO¬WV÷jong-nijmegen¬AH÷1¬BB÷1¬AN÷n¬~AA÷tCP4WrWB¬AD÷1575912600¬ADE÷1575912600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷12¬CX÷Jong Willem II¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1575912644¬BX÷¬WQ÷¬WM÷JON¬AE÷Jong Willem II¬JA÷URfxIy8P¬WU÷jong-willem¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷JON¬AF÷Jong Dordrecht¬JB÷Wzs4DeGt¬WV÷jong-dordrecht¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷n¬~~
7
Nastavenia upozornení
Upozornenia blokované prehliadačom
Nastavenia
Tmavý režim
Nápoveda: Ste na stránke Reserve League 2019/2020 výsledky v sekcii Futbal / Holandsko. Reserve League 2019/2020 livescore, konečné aj priebežné výsledky, Reserve League 2019/2020 tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Reserve League 2019/2020 výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke Reserve League 2019/2020 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!