Írsky pohár, Pohár FAI live výsledky, tabuľka

Futbal Írsko

FAI Cup
2019
results
SA÷1¬~ZA÷ÍRSKO: FAI Cup¬ZEE÷QkGeVG1n¬ZB÷96¬ZY÷Írsko¬ZC÷CIbUp8br¬ZD÷p¬ZE÷02iWX1ps¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷96_QkGeVG1n¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/irsko/fai-cup/¬ZX÷00Írsko 005......0030000000183000FAI Cup 007AI Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Írsko¬~AA÷OzqpPVId¬AD÷1558872000¬ADE÷1558872000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Lucan Utd¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1558873186¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUC¬AE÷Lucan Utd¬JA÷pKIHubna¬WU÷lucan-utd¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷AIS¬AF÷Aisling Annacotty¬JB÷dfMLvI15¬WV÷aisling-annacotty¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷xvmlOkY2¬AD÷1558807200¬ADE÷1558807200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Michael's¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1558810660¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIC¬AE÷St. Michael's¬JA÷vJBQwxHB¬WU÷st-michael-s¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SHE¬AF÷Sheriff YC¬JB÷I9AUxdWH¬WV÷sheriff-yc¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷AiodMT2F¬AD÷1555855200¬ADE÷1555855200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Glengad United¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLE¬AE÷Glengad United¬JA÷jcuqdJWu¬WU÷glengad-united¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HOM¬AF÷Home Farm¬JB÷40qmewnn¬WV÷home-farm¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷Q14Q41Xs¬AD÷1555768800¬ADE÷1555768800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷University College Cork¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555775834¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷University College Cork¬JA÷bNrifc1h¬WU÷university-college-cork¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAL¬AF÷Malahide Utd¬JB÷xEsegHGb¬WV÷malahide-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷K2I3GwFd¬AD÷1555765200¬ADE÷1555765200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Glebe North¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555772482¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLE¬AE÷Glebe North¬JA÷C6K9sKHn¬WU÷glebe-north¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MID¬AF÷Midleton¬JB÷jcJDtvXh¬WV÷midleton¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷W0nhN9m9¬AD÷1555765200¬ADE÷1555765200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Newtown Rangers¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555774476¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AVO¬AF÷Avondale Utd¬JB÷QZDxyz1U¬WV÷avondale-united¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷NEW¬AE÷Newtown Rangers¬JA÷nqFYyGoO¬WU÷newtown-rangers¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷1¬BC÷2¬~AA÷bF2Y2u2f¬AD÷1555699500¬ADE÷1555699500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Mochta's¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555706684¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STM¬AE÷St Mochta's¬JA÷jwc0jF0H¬WU÷st-mochta-s¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷COL¬AF÷Collinstown¬JB÷4t14kZFN¬WV÷collinstown¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷4h3U3Lnl¬AD÷1555696800¬ADE÷1555696800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maynooth Univ.¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555700541¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROC¬AF÷Rockmount¬JB÷dGcdieoB¬WV÷rockmount¬AH÷1¬WM÷MAY¬AE÷Maynooth Univ.¬JA÷IPbhhyW4¬WU÷maynooth-university¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬~
8
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ÍRSKO: FAI Cup¬ZEE÷QkGeVG1n¬ZB÷96¬ZY÷Írsko¬ZC÷CIbUp8br¬ZD÷p¬ZE÷02iWX1ps¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷96_QkGeVG1n¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/irsko/fai-cup/¬ZX÷00Írsko 005......0030000000183000FAI Cup 007AI Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Írsko¬~AA÷ALQtoTzn¬AD÷1565532000¬ADE÷1565532000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bohemians¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOH¬AE÷Bohemians¬JA÷bgRMHI4C¬WU÷bohemians¬WN÷SHE¬AF÷Shelbourne¬JB÷hGQQGxKI¬WV÷shelbourne¬AN÷n¬~AA÷SdLopmjh¬AD÷1565532000¬ADE÷1565532000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cabinteely¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAB¬AE÷Cabinteely¬JA÷4hgfaAlo¬WU÷cabinteely¬WN÷COR¬AF÷Cork City¬JB÷6cXxOgRo¬WV÷cork-city¬AN÷n¬~AA÷6mKkq75b¬AD÷1565532000¬ADE÷1565532000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cobh Ramblers¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COB¬AE÷Cobh Ramblers¬JA÷plWtNDth¬WU÷cobh-ramblers¬WN÷DUN¬AF÷Dundalk¬JB÷vPppMXeb¬WV÷dundalk¬AN÷n¬~AA÷rZnTR5zO¬AD÷1565532000¬ADE÷1565532000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cobh Wanderers¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COB¬AE÷Cobh Wanderers¬JA÷CdgZQMsQ¬WU÷cobh-wanderers¬WN÷LIM¬AF÷Limerick¬JB÷IwW1Mtjs¬WV÷limerick¬AN÷n¬~AA÷0AJgrRK4¬AD÷1565532000¬ADE÷1565532000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Collinstown¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collinstown¬JA÷IFqlLiB4¬WU÷collinstown¬WN÷GAL¬AF÷Galway¬JB÷0vZhKBQA¬WV÷galway¬AN÷n¬~AA÷EDNcsozB¬AD÷1565532000¬ADE÷1565532000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crumlin Utd¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crumlin Utd¬JA÷EswcJVuH¬WU÷crumlin-utd¬WN÷MAL¬AF÷Malahide Utd¬JB÷84x1IkeN¬WV÷malahide-united¬AN÷n¬~AA÷SxkZNdZk¬AD÷1565532000¬ADE÷1565532000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Derry City¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DER¬AE÷Derry City¬JA÷WI9NZjQc¬WU÷derry-city¬WN÷WEX¬AF÷Wexford¬JB÷EsaSYAu4¬WV÷wexford¬AN÷n¬~AA÷8YRLo0Rd¬AD÷1565532000¬ADE÷1565532000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Drogheda¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRO¬AE÷Drogheda¬JA÷0b1vW8PM¬WU÷drogheda¬WN÷AVO¬AF÷Avondale Utd¬JB÷rNjqVSvT¬WV÷avondale-united¬AN÷n¬~AA÷Y1zWOxKq¬AD÷1565532000¬ADE÷1565532000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Glebe North¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLE¬AE÷Glebe North¬JA÷6uIyCmYj¬WU÷glebe-north¬WN÷SLI¬AF÷Sligo Rovers¬JB÷Kr6JzXAi¬WV÷sligo-rovers¬AN÷n¬~AA÷dxD2t5kH¬AD÷1565532000¬ADE÷1565532000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Longford¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATH¬AF÷Athlone¬JB÷SlJXCTIp¬WV÷athlone¬WM÷LON¬AE÷Longford¬JA÷ney5H9AT¬WU÷longford¬AN÷n¬~AA÷WURxn9Lu¬AD÷1565532000¬ADE÷1565532000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lucan Utd¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUC¬AE÷Lucan Utd¬JA÷2RXDJvz0¬WU÷lucan-utd¬WN÷DON¬AF÷Donnycarney¬JB÷K2SIIbk6¬WV÷donnycarney¬AN÷n¬~AA÷f9jXQPkU¬AD÷1565532000¬ADE÷1565532000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maynooth Univ.¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAY¬AE÷Maynooth Univ.¬JA÷UDZ5L05m¬WU÷maynooth-university¬WN÷WAT¬AF÷Waterford¬JB÷OzZ9KKKg¬WV÷waterford¬AN÷n¬~AA÷MJbKTR5B¬AD÷1565532000¬ADE÷1565532000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shamrock Rovers¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shamrock Rovers¬JA÷OzDv5uL6¬WU÷shamrock-rovers¬WN÷FIN¬AF÷Finn Harps¬JB÷6a2q4azD¬WV÷finn-harps¬AN÷n¬~AA÷6TmwNGld¬AD÷1565532000¬ADE÷1565532000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Michael's¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GLE¬AF÷Glengad United¬JB÷M72zXlAG¬WV÷glengad-united¬WM÷MIC¬AE÷St. Michael's¬JA÷hYcWXUfA¬WU÷st-michael-s¬AN÷n¬~AA÷0AcOSoLH¬AD÷1565532000¬ADE÷1565532000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Patricks¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STP¬AE÷St. Patricks¬JA÷pj1m3JkJ¬WU÷st-patricks¬WN÷BRA¬AF÷Bray¬JB÷Y5fVR2SJ¬WV÷bray¬AN÷n¬~AA÷hpfGU7j5¬AD÷1565532000¬ADE÷1565532000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UC Dublin¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UCD¬AE÷UC Dublin¬JA÷GA9W61jf¬WU÷uc-dublin¬WN÷LET¬AF÷Letterkenny Rovers¬JB÷AX8z6L50¬WV÷letterkenny-rovers¬AN÷n¬~
16
Nastavenia
Nápoveda: Ste na stránke Írsky pohár, Pohár FAI výsledky v sekcii Futbal / Írsko. Írsky pohár, Pohár FAI livescore, konečné aj priebežné výsledky, Írsky pohár, Pohár FAI tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Írsky pohár, Pohár FAI výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke Írsky pohár, Pohár FAI sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!