Liga Alef South 2020/2021 live výsledky, tabuľka

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Futbal Izrael

Liga Alef South
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷IZRAEL: Liga Alef South¬ZEE÷8SxszNrD¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷xGWPVYTu¬ZD÷c¬ZE÷O84vZZVb¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_8SxszNrD¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/izrael/liga-alef-south/¬ZX÷00Izrael 006Izrael0030000000001000Liga Alef So015 South000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷nJJimwHR¬AD÷1606471200¬ADE÷1606471200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Bikat Hayarden¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MS¬AF÷MS Ironi Kuseife¬JB÷400SBx7l¬WV÷ms-ironi-kuseife¬GRB÷0¬OB÷W8LX1XVH-WIjYhNhC.png¬WM÷HAP¬AE÷H. Bikat Hayarden¬JA÷Q91OCIir¬WU÷hapoel-bikat-hayarden¬GRA÷0¬OA÷00Hkq586-OC9c196S.png¬AN÷n¬~AA÷0MoxADih¬AD÷1606471200¬ADE÷1606471200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SC Dimona¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BNE¬AF÷H. Bnei Lod¬JB÷bVLAnTnH¬WV÷h-bnei-lod¬GRB÷0¬OB÷Sb6tO4lC-h4y58LZJ.png¬WM÷DIM¬AE÷SC Dimona¬JA÷48M6m9XA¬WU÷fc-dimona¬GRA÷0¬OA÷Aqv9z5gT-zZo7BZBE.png¬AN÷n¬~AA÷dUQvjuX8¬AD÷1606472100¬ADE÷1606472100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nordia Jerusalem¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Nordia Jerusalem¬JA÷U5Aadc71¬WU÷beitar-nordia-jerusalem¬GRA÷0¬OA÷WESwhL76-MN94qlkC.png¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Shaarayim FC¬JB÷8d93eHM7¬WV÷maccabi-shaarayim¬GRB÷0¬OB÷EgPNaES0-G4Z85BgK.png¬AN÷n¬~AA÷E5LqkanF¬AD÷1606473900¬ADE÷1606473900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ashkelon¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷M. Ironi Ashdod¬JB÷z31kJKEE¬WV÷maccabi-ironi-ashdod¬GRB÷0¬OB÷EycP47BN-8IvxAn8q.png¬WM÷ASH¬AE÷Ashkelon¬JA÷MacoK0a8¬WU÷ashkelon¬GRA÷0¬OA÷6eElRrSq-6kK7KlIN.png¬AN÷n¬~AA÷8nkp8iM4¬AD÷1606473900¬ADE÷1606473900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Holon Yermiyahu¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Yavne¬JB÷zFVTiOOd¬WV÷maccabi-yavne¬GRB÷0¬OB÷EXBYHuS0-fuxt4Qvi.png¬WM÷HOL¬AE÷Holon Yermiyahu¬JA÷MBsnTvnd¬WU÷holon-yermiyahu¬GRA÷0¬OA÷27Q16ikC-Q9PP1tpC.png¬AN÷n¬~AA÷IcdXAgxn¬AD÷1606473900¬ADE÷1606473900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shimshon Kafr Qasim¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHI¬AE÷Shimshon Kafr Qasim¬JA÷drJbkV2b¬WU÷shimshon-kafr-qasim¬GRA÷0¬OA÷GY6KoDne-2ebaIGaA.png¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Azor¬JB÷j5I2lkI4¬WV÷hapoel-azor¬GRB÷0¬OB÷Em5airXH-pbraDixi.png¬AN÷n¬~AA÷vDpt9X6b¬AD÷1606474800¬ADE÷1606474800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ironi Or Yehuda¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HER¬AF÷M. Herzliya¬JB÷rLrrUKWk¬WV÷m-herzliya¬GRB÷0¬OB÷QXzWF5Pq-W8FMlwc6.png¬WM÷RAM¬AE÷Ironi Or Yehuda¬JA÷zeqvV0Hq¬WU÷ironi-or-yehuda¬GRA÷0¬OA÷M3HaVfUH-rFZyK0wa.png¬AN÷n¬~AA÷hdKmlJ1L¬AD÷1606564800¬ADE÷1606564800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hak. Ramat Gan¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JAF¬AF÷Maccabi Jaffa¬JB÷8GacHbqR¬WV÷m-jaffa¬GRB÷0¬OB÷0OLX3qBN-vgR2KHLR.png¬WM÷HAK¬AE÷Hak. Ramat Gan¬JA÷UP0gIvUK¬WU÷hakoach-ramat-gan¬GRA÷0¬OA÷rihyRGRq-l4KfFbk4.png¬AN÷n¬~AA÷630OsHvk¬AD÷1606824000¬ADE÷1606824000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Jaffa¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷H. Bikat Hayarden¬JB÷pv2r8f6D¬WV÷hapoel-bikat-hayarden¬GRB÷0¬OB÷00Hkq586-OC9c196S.png¬WM÷JAF¬AE÷Maccabi Jaffa¬JA÷6m3v9zi7¬WU÷m-jaffa¬GRA÷0¬OA÷0OLX3qBN-vgR2KHLR.png¬AN÷n¬~AA÷U1wg6VjH¬AD÷1606825800¬ADE÷1606825800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Herzliya¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AGU¬AF÷Agudat Sport Ashdod¬JB÷j5xpltOL¬WV÷agudat-sport-ashdod¬GRB÷0¬OB÷SYLxIWQq-t4W4c5si.png¬WM÷HER¬AE÷M. Herzliya¬JA÷MVXukM8F¬WU÷m-herzliya¬GRA÷0¬OA÷QXzWF5Pq-W8FMlwc6.png¬AN÷n¬~AA÷pfaStyfe¬AD÷1606848300¬ADE÷1606848300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Ironi Ashdod¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAK¬AF÷Hak. Ramat Gan¬JB÷AJIgFBDt¬WV÷hakoach-ramat-gan¬GRB÷0¬OB÷rihyRGRq-l4KfFbk4.png¬WM÷MAC¬AE÷M. Ironi Ashdod¬JA÷YgeQWwqE¬WU÷maccabi-ironi-ashdod¬GRA÷0¬OA÷EycP47BN-8IvxAn8q.png¬AN÷n¬~AA÷nwll7ByB¬AD÷1607169600¬ADE÷1607169600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Azor¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Yavne¬JB÷ruZyj2g9¬WV÷maccabi-yavne¬GRB÷0¬OB÷EXBYHuS0-fuxt4Qvi.png¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Azor¬JA÷lIZXjrv3¬WU÷hapoel-azor¬GRA÷0¬OA÷Em5airXH-pbraDixi.png¬AN÷n¬~AA÷Sndd5k6N¬AD÷1607169600¬ADE÷1607169600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Bnei Lod¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAM¬AF÷Ironi Or Yehuda¬JB÷nyOFrKoq¬WV÷ironi-or-yehuda¬GRB÷0¬OB÷M3HaVfUH-rFZyK0wa.png¬WM÷BNE¬AE÷H. Bnei Lod¬JA÷Ueylm0wS¬WU÷h-bnei-lod¬GRA÷0¬OA÷Sb6tO4lC-h4y58LZJ.png¬AN÷n¬~AA÷OvBJrcPr¬AD÷1607169600¬ADE÷1607169600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷MS Ironi Kuseife¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷H. Marmorek¬JB÷CQ3zAGy1¬WV÷hapoel-marmorek¬GRB÷0¬OB÷Iic7CyRq-OUCjW823.png¬WM÷MS¬AE÷MS Ironi Kuseife¬JA÷bNaWAdMf¬WU÷ms-ironi-kuseife¬GRA÷0¬OA÷W8LX1XVH-WIjYhNhC.png¬AN÷n¬~AA÷vVDVue91¬AD÷1607169600¬ADE÷1607169600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nordia Jerusalem¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ASH¬AF÷Ashkelon¬JB÷GGL1Dkrg¬WV÷ashkelon¬GRB÷0¬OB÷6eElRrSq-6kK7KlIN.png¬WM÷AGU¬AE÷Nordia Jerusalem¬JA÷4tIcEVSn¬WU÷beitar-nordia-jerusalem¬GRA÷0¬OA÷WESwhL76-MN94qlkC.png¬AN÷n¬~AA÷M9e049LT¬AD÷1607169600¬ADE÷1607169600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shimshon Kafr Qasim¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DIM¬AF÷SC Dimona¬JB÷hYQNtbGe¬WV÷fc-dimona¬GRB÷0¬OB÷Aqv9z5gT-zZo7BZBE.png¬WM÷SHI¬AE÷Shimshon Kafr Qasim¬JA÷bBRJsv1k¬WU÷shimshon-kafr-qasim¬GRA÷0¬OA÷GY6KoDne-2ebaIGaA.png¬AN÷n¬~
144
reklama
reklama
Nastavenia upozornení
Prehliadač blokuje upozornenia
Nastavenia
Tmavý režim
reklama
Nápoveda: Ste na stránke Liga Alef South 2020/2021 výsledky v sekcii Futbal / Izrael. Liga Alef South 2020/2021 livescore, konečné aj priebežné výsledky, Liga Alef South 2020/2021 tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Liga Alef South 2020/2021 výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke Liga Alef South 2020/2021 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!
mockup