Copa Sudamericana 2020 live výsledky, tabuľka

Futbal Južná Amerika

Copa Sudamericana
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷JUŽNÁ AMERIKA: Copa Sudamericana¬ZEE÷EwJVdqzn¬ZB÷3¬ZY÷Južná Amerika¬ZC÷zPsHmhLI¬ZD÷p¬ZE÷nsWjRalo¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷3_EwJVdqzn¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/juzna-amerika/copa-sudamericana/¬ZX÷00Južná Amerik013merika0020000000001000Copa Sudamer017ricana000¬ZCC÷0¬ZAF÷Južná Amerika¬~AA÷8p8qHVgA¬AD÷1580854500¬ADE÷1580854500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Coquimbo (Chi)¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COQ¬AE÷Coquimbo (Chi)¬JA÷IL1or2y6¬WU÷coquimbo¬WN÷ARA¬AF÷Aragua (Ven)¬JB÷dC0ksMjC¬WV÷aragua¬AN÷n¬~AA÷8bq8HhZ4¬AD÷1580854500¬ADE÷1580854500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nacional Potosi (Bol)¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAC¬AE÷Nacional Potosi (Bol)¬JA÷EZVDiFyU¬WU÷nacional-potosi¬WN÷MEL¬AF÷Melgar (Per)¬JB÷jeNumZqo¬WV÷melgar¬AN÷n¬~AA÷Ue45iRmD¬AD÷1580862600¬ADE÷1580862600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fluminense (Bra)¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLU¬AE÷Fluminense (Bra)¬JA÷0rCHEZBp¬WU÷fluminense¬WN÷CAL¬AF÷U. Calera (Chi)¬JB÷vZALDgRj¬WV÷u-calera¬AN÷n¬~AA÷OGKGFwz3¬AD÷1580862600¬ADE÷1580862600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velez Sarsfield (Arg)¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield (Arg)¬JA÷veMjB05h¬WU÷velez-sarsfield¬WN÷AUC¬AF÷Aucas (Ecu)¬JB÷xtufAKKb¬WV÷aucas¬AN÷n¬~AA÷CIEzJiPc¬AD÷1580940900¬ADE÷1580940900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fenix (Uru)¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FEN¬AE÷Fenix (Uru)¬JA÷vB0Vopxs¬WU÷fenix¬WN÷NAC¬AF÷El Nacional (Ecu)¬JB÷I1aZp4im¬WV÷el-nacional¬AN÷n¬~AA÷Y3RzlXPN¬AD÷1580940900¬ADE÷1580940900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mineros (Ven)¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Mineros (Ven)¬JA÷2BGDOGvG¬WU÷mineros¬WN÷LUQ¬AF÷Sp. Luqueno (Par)¬JB÷GEKHNzfM¬WV÷sp-luqueno¬AN÷n¬~AA÷EsBiF9OM¬AD÷1580949000¬ADE÷1580949000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Nacional (Col)¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAC¬AE÷Atl. Nacional (Col)¬JA÷Iuhu4qbP¬WU÷atl-nacional¬WN÷HUR¬AF÷Huracan (Arg)¬JB÷f1q7a36t¬WV÷huracan¬AN÷n¬~AA÷UDXGFW3H¬AD÷1580949000¬ADE÷1580949000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vasco (Bra)¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAS¬AE÷Vasco (Bra)¬JA÷COEV9dib¬WU÷vasco¬WN÷ORI¬AF÷Oriente Petrolero (Bol)¬JB÷jFDZ8G64¬WV÷oriente-petrolero¬AN÷n¬~AA÷46niLzzt¬AD÷1581027300¬ADE÷1581027300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blooming (Bol)¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLO¬AE÷Blooming (Bol)¬JA÷ERXsauwt¬WU÷blooming¬WN÷EME¬AF÷Emelec (Ecu)¬JB÷hIWobahn¬WV÷emelec¬AN÷n¬~AA÷0Yu0JE4h¬AD÷1581035400¬ADE÷1581035400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Millonarios (Col)¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAH¬AF÷Always Ready (Bol)¬JB÷YeY1fHiB¬WV÷always-ready¬WM÷MIL¬AE÷Millonarios (Col)¬JA÷f5Zcecx5¬WU÷millonarios¬AN÷n¬~AA÷h8b14hA4¬AD÷1581035400¬ADE÷1581035400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Santa Fe (Arg)¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe (Arg)¬JA÷OQpPVXoq¬WU÷union-santa-fe¬WN÷ATL¬AF÷Atletico-MG (Bra)¬JB÷z1lTUi1k¬WV÷atletico-mg¬AN÷n¬~AA÷hfJSkgeB¬AD÷1581459300¬ADE÷1581459300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Argentinos Jrs (Arg)¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs (Arg)¬JA÷MXEcSbui¬WU÷argentinos-jrs¬WN÷HUA¬AF÷Huancayo (Per)¬JB÷0OD1RIfc¬WV÷huancayo¬AN÷n¬~AA÷KORlelXj¬AD÷1581459300¬ADE÷1581459300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grau (Per)¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIM¬AE÷Grau (Per)¬JA÷65tCtk01¬WU÷atletico-grau¬WN÷RIV¬AF÷River Plate (Uru)¬JB÷K8pGu9F7¬WV÷river-plate¬AN÷n¬~
44
Nastavenia upozornení
Upozornenia blokované prehliadačom
Nastavenia
Tmavý režim
Nápoveda: Ste na stránke Copa Sudamericana 2020 výsledky v sekcii Futbal / Južná Amerika. Copa Sudamericana 2020 livescore, konečné aj priebežné výsledky, Copa Sudamericana 2020 tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Copa Sudamericana 2020 výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke Copa Sudamericana 2020 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!