Pohár 2020/2021 live výsledky, tabuľka

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Futbal Luxembursko

Pohár
2020/2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷LUXEMBURSKO: Pohár¬ZEE÷2RfYcHqr¬ZB÷117¬ZY÷Luxembursko¬ZC÷6FxEOh9E¬ZD÷c¬ZE÷nZgh6Ow9¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷117_2RfYcHqr¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/luxembursko/pohar/¬ZX÷00Luxembursko 011bursko0010000000001000Pohár 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Luxembursko¬~AA÷IJZKEb7q¬AD÷1603036800¬ADE÷1603036800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷CS Sanem¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷CS Sanem¬JA÷4OdlW94f¬WU÷cs-sanem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BET¬AF÷Bettembourg¬JB÷rFehVTJ0¬WV÷bettembourg¬GRB÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷04hF7s0G¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AS Luxembourg/Porto¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUX¬AE÷AS Luxembourg/Porto¬JA÷444jsFeb¬WU÷as-luxembourg-porto¬GRA÷0¬AG÷2¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Rosport¬JB÷re3ftZA4¬WV÷victoria-rosport¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷5¬~AA÷4xwyfOVG¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AS Wincrange¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷AS Wincrange¬JA÷jNRwGxca¬WU÷as-wincrange¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ROD¬AF÷Rodange¬JB÷UDQsFdC5¬WV÷fc-rodange-91¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷UJMFntOj¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Avenir Beggen¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AVE¬AE÷Avenir Beggen¬JA÷EXQAUyCh¬WU÷avenir-beggen¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MON¬AF÷Mondercange¬JB÷hOPETeRb¬WV÷mondercange¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷Iu3A8NpA¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Erpeldange¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERP¬AE÷Erpeldange¬JA÷dv1rqyRo¬WU÷erpeldange¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SCH¬AF÷Schifflange¬JB÷As5nreth¬WV÷schifflange¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬~AA÷d6nGbnHo¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Munsbach¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FCM¬AE÷FC Munsbach¬JA÷WGqf4ubm¬WU÷fc-munsbach¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷ALI¬AF÷Alisontia Steinsel¬JB÷0jlb3aDg¬WV÷alisontia-steinsel¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬~AA÷vk4693V3¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Schengen¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷FC Schengen¬JA÷tSQYOXuU¬WU÷fc-schengen¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DIF¬AF÷Differdange¬JB÷ryD0Kilo¬WV÷differdange¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬~AA÷GjDkaJ7d¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grevenmacher¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Grevenmacher¬JA÷lYNXt61F¬WU÷grevenmacher¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷KAE¬AF÷Kaerjeng¬JB÷2ySytQGL¬WV÷kaerjeng¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷WO0bBP0i¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Harlange/Tarchamps¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAR¬AE÷Harlange/Tarchamps¬JA÷noPISFt5¬WU÷harlange-tarchamps¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WIL¬AF÷Wiltz¬JB÷0lTMRZeB¬WV÷wiltz¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷8¬BB÷4¬BD÷4¬~AA÷AFa2AqGc¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jeunesse Esch¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOE¬AF÷FC Noertzange HF¬JB÷fBSQQgBH¬WV÷fc-noertzange-hf¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷JEU¬AE÷Jeunesse Esch¬JA÷Y1RUPDQN¬WU÷jeunesse-esch¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷4¬~AA÷YoblKKqM¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jeunesse Schieren¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEU¬AE÷Jeunesse Schieren¬JA÷2e8AwhCK¬WU÷jeunesse-schieren¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷TIT¬AF÷Union Titus Petange¬JB÷tn7ExCRQ¬WV÷union-titus-petange¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷UgwPDIMk¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kehlen¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEH¬AE÷Kehlen¬JA÷Cl0dUmZ6¬WU÷kehlen¬GRA÷0¬AG÷0¬WN÷NIE¬AF÷Niedercorn¬JB÷jua0T7lD¬WV÷progres-niedercorn¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬~AA÷E7dJ61FM¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kischpelt Wilwerwiltz¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RUM¬AF÷Rumelange¬JB÷jL62vDuH¬WV÷rumelange¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷10¬BB÷6¬BD÷4¬WM÷KIS¬AE÷Kischpelt Wilwerwiltz¬JA÷CU7bugQA¬WU÷kischpelt-wilwerwiltz¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷QovXf4GA¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lorentzweiler¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOR¬AE÷Lorentzweiler¬JA÷rcOVHbSn¬WU÷lorentzweiler¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷MAR¬AF÷Marisca Mersch¬JB÷d0SZGIsg¬WV÷fc-marisca-mersch¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷IqJBmM8p¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mertzig¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MER¬AE÷Mertzig¬JA÷67N2Wcst¬WU÷mertzig¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DUD¬AF÷Dudelange¬JB÷pbM6VHdn¬WV÷dudelange¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬~AA÷04Wqh20T¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Norden¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEN¬AF÷Benfica¬JB÷UoncBEBU¬WV÷benfica¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷NOR¬AE÷Norden¬JA÷W0TgCfdO¬WU÷ff-norden¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷Awrk1uwp¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Oberkorn¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OBE¬AE÷Oberkorn¬JA÷lEXwLOvd¬WU÷oberkorn¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ESC¬AF÷Esch¬JB÷S4WsKrf2¬WV÷esch¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷WOvTep14¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Racing Troisvierges¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRO¬AE÷Racing Troisvierges¬JA÷nRx0NK4P¬WU÷racing-troisvierges¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RAC¬AF÷Racing Luxembourg¬JB÷lzPRIvDt¬WV÷racing-luxembourg¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷11¬BB÷3¬BD÷8¬~AA÷hzy5iV9I¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rupensia¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JEU¬AF÷Jeunesse Canach¬JB÷zobO91zQ¬WV÷jeunesse-canach¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬WM÷BOO¬AE÷Rupensia¬JA÷OAfKAsLJ¬WU÷rupensia-lusitanos-larochette¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷QLftMtF9¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stengefort¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JEU¬AF÷Jeunesse Junglinster¬JB÷vaUMWLw8¬WV÷jeunesse-junglinster¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷STE¬AE÷Stengefort¬JA÷QeQIX1O1¬WU÷stengefort¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷27yXBdi2¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Syra Mensdorf¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syra Mensdorf¬JA÷C8jjjVeQ¬WU÷syra-mensdorf¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MAM¬AF÷FC Mamer¬JB÷EHxIok4s¬WV÷fc-mamer¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷8UeN5LUS¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Tetange¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Tetange¬JA÷rHUVMpAq¬WU÷union-tetange¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷YEL¬AF÷Yellow Boys¬JB÷fiYZL4Pk¬WV÷fc-yellow-boys-weiler¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬~AA÷ILzPdQob¬AD÷1603026000¬ADE÷1603026000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Echternach¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ECH¬AE÷Echternach¬JA÷tUkEaHCI¬WU÷echternach¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MER¬AF÷Mertert/Wasserbillig¬JB÷KKlIbySO¬WV÷mertert-wasserbillig¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷zcoKc6Wi¬AD÷1602957600¬ADE÷1602957600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Diekirch¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIE¬AE÷Diekirch¬JA÷vsm22JSa¬WU÷diekirch¬GRA÷0¬AG÷0¬WN÷MON¬AF÷Mondorf¬JB÷n7jA0ccC¬WV÷mondorf¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷6¬~AA÷x0Eo0ahj¬AD÷1602954000¬ADE÷1602954000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Ehlerange¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EHL¬AE÷FC Ehlerange¬JA÷GKPPrSW2¬WU÷fc-ehlerange¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬WN÷BER¬AF÷Berbourg¬JB÷fBOTsnn9¬WV÷berdenia-berbourg¬GRB÷0¬AH÷3¬~AA÷4CgpL0UF¬AD÷1602954000¬ADE÷1602954000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷US Feulen¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷USF¬AE÷US Feulen¬JA÷fV42uEs8¬WU÷us-feulen¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HOS¬AF÷Hostert¬JB÷YL36vYdE¬WV÷hostert¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷OGxTCxxd¬AD÷1602950400¬ADE÷1602950400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cebra¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEB¬AE÷Cebra¬JA÷4rmrhiRD¬WU÷cebra¬GRA÷0¬AG÷2¬WN÷STR¬AF÷UNA Strassen¬JB÷IoiniBtK¬WV÷una-strassen¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬~AA÷rc5yNMa3¬AD÷1602950400¬ADE÷1602950400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jeunesse Gilsdorf¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIL¬AE÷Jeunesse Gilsdorf¬JA÷hrSAZNgk¬WU÷jeunesse-gilsdorf¬GRA÷0¬AG÷1¬WN÷ETT¬AF÷Ettelbruck¬JB÷WYQEYs9e¬WV÷ettelbruck¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬~AA÷Ug1XN2pc¬AD÷1602948600¬ADE÷1602948600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Koerich/Simmern¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FCK¬AE÷FC Koerich/Simmern¬JA÷dbRuupWR¬WU÷fc-koerich-simmern¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷STO¬AF÷Bissen¬JB÷b7D7z4vq¬WV÷bissen¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬~AA÷CxchJvaS¬AD÷1602946800¬ADE÷1602946800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pratzerthal/Redange¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRA¬AE÷Pratzerthal/Redange¬JA÷bRgtYVZs¬WU÷pratzerthal-redange¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FOL¬AF÷Fola¬JB÷A1cpXkkl¬WV÷fola¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬~
31
fixtures
SA÷1¬~ZA÷LUXEMBURSKO: Pohár¬ZEE÷2RfYcHqr¬ZB÷117¬ZY÷Luxembursko¬ZC÷6FxEOh9E¬ZD÷c¬ZE÷nZgh6Ow9¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷117_2RfYcHqr¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/luxembursko/pohar/¬ZX÷00Luxembursko 011bursko0010000000001000Pohár 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Luxembursko¬~AA÷UabYZ2vo¬AD÷1604516400¬ADE÷1604516400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Red Black/Egalite¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RBE¬AE÷FC Red Black/Egalite¬JA÷hQpj5Lrs¬WU÷fc-red-black-egalite-07¬GRA÷0¬WN÷BWM¬AF÷Blo Weiss Medernach¬JB÷Y3n61wr6¬WV÷blo-weiss-medernach¬GRB÷0¬AN÷n¬~
1
reklama
reklama
Nastavenia upozornení
Prehliadač blokuje upozornenia
Nastavenia
Tmavý režim
reklama
Nápoveda: Ste na stránke Pohár 2020/2021 výsledky v sekcii Futbal / Luxembursko. Pohár 2020/2021 livescore, konečné aj priebežné výsledky, Pohár 2020/2021 tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Pohár 2020/2021 výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke Pohár 2020/2021 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!
mockup