NNL 2019/2020 live výsledky, tabuľka

Futbal Nigéria

NNL
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷NIGÉRIA: NNL¬ZEE÷2FBptFyj¬ZB÷143¬ZY÷Nigéria¬ZC÷Spg45qar¬ZD÷c¬ZE÷lpBpik6n¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷143_2FBptFyj¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/nigeria/nnl/¬ZX÷00Nigéria 007igéria0020000000001000NNL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Nigéria¬~AA÷vo2LcHf4¬AD÷1576332000¬ADE÷1576332000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aklosendi¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AKL¬AE÷Aklosendi¬JA÷ph5gpDjC¬WU÷aklosendi-int-l-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷ABS¬AF÷Bukola¬JB÷vF4cqX5I¬WV÷abs¬AH÷0¬~AA÷QHheAfvA¬AD÷1576332000¬ADE÷1576332000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Apex Krane¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷APE¬AE÷Apex Krane¬JA÷UL4wgsZq¬WU÷apex-krane¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬WN÷OBR¬AF÷Giant Brillars¬JB÷xn4sh1lj¬WV÷giant-brillars¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬~AA÷nRgiBzP3¬AD÷1576332000¬ADE÷1576332000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷EFCC¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EFC¬AE÷EFCC¬JA÷bZs6BkkB¬WU÷efcc-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷SOC¬AF÷Rarara¬JB÷hdsAA94H¬WV÷rarara¬AH÷0¬~AA÷UZfYfFvN¬AD÷1576332000¬ADE÷1576332000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Zamfara¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FC¬AE÷FC Zamfara¬JA÷tddI0Yzg¬WU÷fc-zamfara¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷KAD¬AF÷Kada City¬JB÷zJeMahja¬WV÷kada-city¬AH÷0¬~AA÷pMyv2Woj¬AD÷1576332000¬ADE÷1576332000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷J'Atete¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷J'Atete¬JA÷vm2I5KIk¬WU÷j-atete-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷LAM¬AF÷Lamray UTD¬JB÷Y91M4vYe¬WV÷lamray-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬~AA÷zDeUeePG¬AD÷1576332000¬ADE÷1576332000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kebbi¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAM¬AE÷Kebbi¬JA÷YVhA2f6t¬WU÷kebbi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MAL¬AF÷Malunfashi¬JB÷ShhE1ELn¬WV÷malunfashi-fc¬AH÷1¬~AA÷M9iQdyAA¬AD÷1576332000¬ADE÷1576332000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kogi¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DMD¬AF÷DMD¬JB÷WM6r7zbP¬WV÷dmd¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬WM÷KOG¬AE÷Kogi¬JA÷I531riLO¬WU÷kogi-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬~AA÷xdC0lDHj¬AD÷1576332000¬ADE÷1576332000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mighty Jets¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIG¬AE÷Mighty Jets¬JA÷SW0teU4U¬WU÷mighty-jets¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷GOM¬AF÷Gombe¬JB÷4hxnGDzt¬WV÷gombe¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬~AA÷8QgxfZgT¬AD÷1576332000¬ADE÷1576332000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nigeria Airforce FC¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALA¬AF÷Oyah Sports¬JB÷rqaUcWKB¬WV÷oyah-sports¬AH÷1¬WM÷NAF¬AE÷Nigeria Airforce FC¬JA÷E9fQbC55¬WU÷nigeria-airforce-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬~AA÷G6o87hOS¬AD÷1576332000¬ADE÷1576332000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Osun¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSU¬AE÷Osun¬JA÷GdguD2QF¬WU÷osun-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷DYN¬AF÷Dynamite Force¬JB÷pWcqCMuM¬WV÷dynamite-force-fc¬AH÷0¬~AA÷b5Ddkg2p¬AD÷1576332000¬ADE÷1576332000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Road Safety¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RA¬AE÷Road Safety¬JA÷MZcYdjzI¬WU÷road-safety-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷GRE¬AF÷Green Beret¬JB÷GdcxdAkO¬WV÷green-beret¬AH÷0¬~AA÷424nCG9c¬AD÷1576332000¬ADE÷1576332000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yobe Stars¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOB¬AE÷Yobe Stars¬JA÷j9vbDBKb¬WU÷yobe-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KAN¬AF÷El Kanemi¬JB÷pWw2CVZ4¬WV÷el-kanemi-warriors¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷vLIUOgg3¬AD÷1576159200¬ADE÷1576159200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷JoyComers¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOY¬AE÷JoyComers¬JA÷nXeKPuAL¬WU÷joycomers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬WN÷BEN¬AF÷Bendel¬JB÷tfeOOaPR¬WV÷bendel¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬~AA÷vwS59m1p¬AD÷1575907200¬ADE÷1575907200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nilayo¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALH¬AE÷Nilayo¬JA÷OS1EAOH7¬WU÷nilayo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷EKI¬AF÷Ekiti United¬JB÷xWkdZ7f8¬WV÷ekiti-united¬AH÷0¬~AA÷noMxNXNF¬AD÷1575900000¬ADE÷1575900000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shooting Stars¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHO¬AE÷Shooting Stars¬JA÷UJubIc2e¬WU÷shooting-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷OSU¬AF÷Osun¬JB÷Otu2HHH1¬WV÷osun-united¬AH÷0¬~
69
fixtures
SA÷1¬~ZA÷NIGÉRIA: NNL¬ZEE÷2FBptFyj¬ZB÷143¬ZY÷Nigéria¬ZC÷Spg45qar¬ZD÷c¬ZE÷lpBpik6n¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷143_2FBptFyj¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/nigeria/nnl/¬ZX÷00Nigéria 007igéria0020000000001000NNL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Nigéria¬~AA÷Ysd38Y8M¬AD÷1576332000¬ADE÷1576332000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Abia Comets¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ABI¬AE÷Abia Comets¬JA÷rqeXEOe3¬WU÷abia-comets¬WN÷IBO¬AF÷Ibom Youths¬JB÷x6fyErB9¬WV÷ibom-youths¬AN÷n¬~AA÷OCzr1j1d¬AD÷1576332000¬ADE÷1576332000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bayelsa¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAY¬AE÷Bayelsa¬JA÷C00Q3bm2¬WU÷bayelsa¬WN÷JAS¬AF÷Remo Stars¬JB÷0Gg8SsQ2¬WV÷remo-stars¬AN÷n¬~AA÷fica9EgG¬AD÷1576332000¬ADE÷1576332000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Go-Round¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GO-¬AE÷Go-Round¬JA÷Gx3oiL3d¬WU÷go-round¬WN÷GAT¬AF÷Gateway Utd.¬JB÷UuiTF4tc¬WV÷gateway-united¬AN÷n¬~AA÷jaxz3CWq¬AD÷1576332000¬ADE÷1576332000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nilayo¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IBA¬AF÷Ibadan¬JB÷t2qF603q¬WV÷3sc-of-ibadan¬WM÷ALH¬AE÷Nilayo¬JA÷OMdmBteS¬WU÷nilayo¬AN÷n¬~AA÷0UJQPZwc¬AD÷1576332000¬ADE÷1576332000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rovers FC¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Rovers FC¬JA÷v7hCR1u9¬WU÷rovers-fc¬WN÷VAN¬AF÷Vandrezzer¬JB÷YTiGQLfF¬WV÷vandrezzer¬AN÷n¬~AA÷ja0rDdfi¬AD÷1576332000¬ADE÷1576332000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sokoto¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOK¬AE÷Sokoto¬JA÷rqyjFXkn¬WU÷sokoto-united¬WN÷KWA¬AF÷Kwara¬JB÷CIufEi5h¬WV÷kwara¬AN÷n¬~AA÷YsIYND89¬AD÷1576332000¬ADE÷1576332000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stationery Stores¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CRO¬AF÷Crown¬JB÷jTtfJwmk¬WV÷crown¬WM÷STA¬AE÷Stationery Stores¬JA÷r3sjKJXr¬WU÷stationery-stores¬AN÷n¬~
7
Nastavenia upozornení
Upozornenia blokované prehliadačom
Nastavenia
Tmavý režim
Nápoveda: Ste na stránke NNL 2019/2020 výsledky v sekcii Futbal / Nigéria. NNL 2019/2020 livescore, konečné aj priebežné výsledky, NNL 2019/2020 tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky NNL 2019/2020 výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke NNL 2019/2020 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!