Poľský pohár live výsledky, tabuľka

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Futbal Poľsko

Pohár
2020/2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷POĽSKO: Pohár¬ZEE÷r5LLTyT3¬ZB÷154¬ZY÷Poľsko¬ZC÷WMyrsIhh¬ZD÷p¬ZE÷fmJeMQKe¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_r5LLTyT3¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/polsko/pohar/¬ZX÷00Poľsko 006Poľsko0070000000001000Pohár 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Poľsko¬~AA÷AaB5YpK3¬AD÷1596983400¬ADE÷1596983400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Skra¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1596990302¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKR¬AE÷Skra¬JA÷S23U0AkB¬WU÷skra-czestochowa¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷WOL¬AF÷S. Wola¬JB÷MP2YaU4H¬WV÷s-wola¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷GvRXqFNS¬AD÷1596902400¬ADE÷1596902400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷9¬CX÷Polkowice¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Polkowice¬JA÷plNLqYKk¬WU÷polkowice¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WN÷WEJ¬AF÷Gryf Wejherowo¬JB÷vBMPrhzd¬WV÷gryf-wejherowo¬~AA÷O2F9X4Z9¬AD÷1596884400¬ADE÷1596884400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blekitni Stargard¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1596891231¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLE¬AE÷Blekitni Stargard¬JA÷Iqp1r2Zq¬WU÷blekitni-stargard¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷LEG¬AF÷Legionowo¬JB÷C6q5sMlj¬WV÷legionowo¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷SzM0ZQ4c¬AD÷1596880800¬ADE÷1596880800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lech Poznaň 2¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1596887702¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEC¬AE÷Lech Poznaň 2¬JA÷Kx0M2WKb¬WU÷lech-poznan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷TOR¬AF÷Elana Torun¬JB÷lC4Q1jz5¬WV÷elana-torun¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~
4
fixtures
SA÷1¬~ZA÷POĽSKO: Pohár¬ZEE÷r5LLTyT3¬ZB÷154¬ZY÷Poľsko¬ZC÷WMyrsIhh¬ZD÷p¬ZE÷fmJeMQKe¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_r5LLTyT3¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/polsko/pohar/¬ZX÷00Poľsko 006Poľsko0070000000001000Pohár 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Poľsko¬~AA÷ldgpqa6I¬AD÷1597327200¬ADE÷1597327200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sleza Wroclaw¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SUW¬AF÷Suwalki¬JB÷4WpnEat3¬WV÷suwalki¬WM÷SLE¬AE÷Sleza Wroclaw¬JA÷QunrFuRd¬WU÷sleza-wroclaw¬AN÷y¬~AA÷t8cyGuyt¬AD÷1597327200¬ADE÷1597327200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Swit¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swit¬JA÷lGGtXDnr¬WU÷swit¬WN÷ZAG¬AF÷Zaglebie¬JB÷S6FpWX1l¬WV÷zaglebie¬AN÷y¬~AA÷hlGBEg18¬AD÷1597327200¬ADE÷1597327200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Z. Gora¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Z. Gora¬JA÷4raQ0uho¬WU÷z-gora¬WN÷SWI¬AF÷Swit Skolwin¬JB÷hbh8POUo¬WV÷swit-skolwin¬AN÷n¬~AA÷2aclrJLO¬AD÷1597343400¬ADE÷1597343400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gornik Z.¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Gornik Z.¬JA÷bgpjDJe9¬WU÷gornik-z¬WN÷JAG¬AF÷Jagiellonia¬JB÷ATmfCwBF¬WV÷jagiellonia¬AN÷y¬~AA÷M9gf6V8l¬AD÷1597413600¬ADE÷1597413600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷W. Mazowieckie¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WMA¬AE÷W. Mazowieckie¬JA÷l8n6DIyi¬WU÷w-mazowieckie¬WN÷PRU¬AF÷Pruszkow¬JB÷4vNoMAui¬WV÷pruszkow¬AN÷n¬~AA÷xtYOjj91¬AD÷1597417200¬ADE÷1597417200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jaguar Gdansk¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAG¬AE÷Jaguar Gdansk¬JA÷QVYpL9w0¬WU÷jaguar-gdansk¬WN÷PUS¬AF÷Puszcza¬JB÷KhYlKTh6¬WV÷puszcza¬AN÷n¬~AA÷z7UEbv65¬AD÷1597419000¬ADE÷1597419000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sandecja¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Sandecja¬JA÷fNQwOzAR¬WU÷sandecja¬WN÷RAK¬AF÷Rakow¬JB÷WrI5JfIr¬WV÷rakow-czestochowa¬AN÷n¬~AA÷hr1uFajn¬AD÷1597429800¬ADE÷1597429800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Belchatow¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belchatow¬JA÷MTElViHf¬WU÷belchatow¬WN÷LEG¬AF÷Legia¬JB÷UgIdTVo7¬WV÷legia¬AN÷n¬~AA÷UZd249w1¬AD÷1597492800¬ADE÷1597492800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pniowek¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PNI¬AE÷Pniowek¬JA÷UoKcJ8P9¬WU÷pniowek-pawlowice¬WN÷SOK¬AF÷Ostroda¬JB÷O8J1ISvG¬WV÷sokol-ostroda¬AN÷n¬~AA÷MF8qvMrK¬AD÷1597500000¬ADE÷1597500000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Karpaty Krosno¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KS¬AE÷Karpaty Krosno¬JA÷2sXuHPm0¬WU÷ks-karpaty-krosno¬WN÷POH¬AF÷Stal Mielec¬JB÷tYVqGq36¬WV÷stal-mielec¬AN÷n¬~AA÷xIgtaE1L¬AD÷1597500000¬ADE÷1597500000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷KKS Kalisz¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KKS¬AE÷KKS Kalisz¬JA÷llt68Wgf¬WU÷kks-kalisz¬WN÷KOR¬AF÷Korona Kielce¬JB÷rBuA7j90¬WV÷korona¬AN÷n¬~AA÷bRfx0fnF¬AD÷1597500000¬ADE÷1597500000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nysa¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYS¬AE÷Nysa¬JA÷riwbAhPs¬WU÷polonia-nysa¬WN÷LEC¬AF÷Leczna¬JB÷xEx29Cvl¬WV÷leczna¬AN÷n¬~AA÷prgpbYGR¬AD÷1597500000¬ADE÷1597500000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Skierniewice¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKI¬AE÷Skierniewice¬JA÷M1vE6AO6¬WU÷unia-skierniewice¬WN÷WID¬AF÷Widzew Lodz¬JB÷jyqI5UwD¬WV÷widzew-lodz¬AN÷n¬~AA÷M3QAaKja¬AD÷1597500000¬ADE÷1597500000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷S. Rzeszow¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RZE¬AE÷S. Rzeszow¬JA÷M9SVPduF¬WU÷s-rzeszow¬WN÷POD¬AF÷Podbeskidzie¬JB÷00RZOGfL¬WV÷podbeskidzie¬AN÷n¬~AA÷GWWSkAO7¬AD÷1597500000¬ADE÷1597500000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Unia Janikowo¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Unia Janikowo¬JA÷YexgJm8C¬WU÷unia-janikowo¬WN÷SOS¬AF÷Sosnowiec¬JB÷SIycI7NI¬WV÷sosnowiec¬AN÷n¬~AA÷0lx21tMn¬AD÷1597501800¬ADE÷1597501800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷R. Rzeszow¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RZE¬AE÷R. Rzeszow¬JA÷8nxx4FIe¬WU÷r-rzeszow¬WN÷PIA¬AF÷Piast¬JB÷Mktt3ZX1¬WV÷piast¬AN÷n¬~AA÷EcklDwLb¬AD÷1597510800¬ADE÷1597510800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tychy¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TYC¬AE÷Tychy¬JA÷zi5riZwE¬WU÷tychy¬WN÷PLO¬AF÷Plock¬JB÷CGSBZ68t¬WV÷wisla-plock¬AN÷n¬~AA÷8KSMdIzI¬AD÷1597512540¬ADE÷1597512540¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ostrowiec¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OST¬AE÷Ostrowiec¬JA÷YVKHGh21¬WU÷ostrowiec¬WN÷WIS¬AF÷Wisla¬JB÷CMJLFCH7¬WV÷wisla¬AN÷n¬~AA÷MNhdBHkB¬AD÷1597516200¬ADE÷1597516200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Odra Opole¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEC¬AF÷Lech Poznaň¬JB÷hfURVO75¬WV÷lech-poznan¬WM÷ODR¬AE÷Odra Opole¬JA÷E3VNW4ha¬WU÷odra-opole¬AN÷n¬~AA÷MHRTpe8M¬AD÷1597582800¬ADE÷1597582800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orleta Radzyn¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orleta Radzyn¬JA÷E5WkkfcS¬WU÷orleta-radzyn¬WN÷SIE¬AF÷Pogon Siedlce¬JB÷WpJHpE5q¬WV÷pogon-siedlce¬AN÷n¬~AA÷l2ODsGqr¬AD÷1597586400¬ADE÷1597586400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blekitni Stargard¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLE¬AE÷Blekitni Stargard¬JA÷QTZdYU1B¬WU÷blekitni-stargard¬WN÷WAR¬AF÷Warta¬JB÷KjZ0XlHH¬WV÷warta-poznan¬AN÷n¬~AA÷6DNb2M6t¬AD÷1597586400¬ADE÷1597586400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Podhale Nowy Targ¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POD¬AE÷Podhale Nowy Targ¬JA÷zZwU5ylq¬WU÷podhale-nowy-targ¬WN÷POG¬AF÷Pogon Štetín¬JB÷EPxY4e3k¬WV÷pogon-stetin¬AN÷n¬~AA÷44yX62bP¬AD÷1597591800¬ADE÷1597591800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chrobry Glogow¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHR¬AE÷Chrobry Glogow¬JA÷4jmbBcQL¬WU÷chrobry-glogow¬WN÷CRA¬AF÷Cracovia¬JB÷rsn2AHuS¬WV÷cracovia¬AN÷n¬~AA÷vuy600yg¬AD÷1597602600¬ADE÷1597602600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷LKS Lodz¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOD¬AE÷LKS Lodz¬JA÷zgUNRIA2¬WU÷lks-lodz¬WN÷SLA¬AF÷Slask Wroclaw¬JB÷EqTRQxQ8¬WV÷slask-vroclav¬AN÷n¬~
32
reklama
reklama
Nastavenia upozornení
Prehliadač blokuje upozornenia
Nastavenia
Tmavý režim
reklama
Nápoveda: Ste na stránke Poľský pohár výsledky v sekcii Futbal / Poľsko. Poľský pohár livescore, konečné aj priebežné výsledky, Poľský pohár tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Poľský pohár výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke Poľský pohár sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!