Portugalský pohár live výsledky, tabuľka

Futbal Portugalsko

Pohár
2019/2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷PORTUGALSKO: Pohár¬ZEE÷j3Azpf5d¬ZB÷155¬ZY÷Portugalsko¬ZC÷boL3AZnd¬ZD÷p¬ZE÷0Us5QNe4¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷155_j3Azpf5d¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/portugalsko/pohar/¬ZX÷00Portugalsko 011galsko0070000000183000Pohár 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Portugalsko¬~AA÷tpg7Ccze¬AD÷1567861200¬ADE÷1567861200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Esperanca de Lagos¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESP¬AE÷Esperanca de Lagos¬JA÷YHv3GpIQ¬WU÷esperanca-de-lagos¬WN÷LUS¬AF÷Lusitano GC¬JB÷zRQUB4Qs¬WV÷lusitano-gc¬AN÷n¬~AA÷CSmVJ0aI¬AD÷1567872000¬ADE÷1567872000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manteigas¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUS¬AF÷Bustelo¬JB÷EFzkQF2k¬WV÷bustelo¬WM÷MAN¬AE÷Manteigas¬JA÷zPyoRemq¬WU÷manteigas¬AN÷n¬~AA÷fmcBBHk1¬AD÷1567936800¬ADE÷1567936800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sertanense¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SER¬AE÷Sertanense¬JA÷h2LZAOul¬WU÷sertanense¬WN÷FRA¬AF÷Oleiros¬JB÷WhKwAref¬WV÷oleiros¬AN÷n¬~AA÷lAdFAy57¬AD÷1567947600¬ADE÷1567947600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alverca¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALV¬AE÷Alverca¬JA÷QFJs92A0¬WU÷alverca¬WN÷SAC¬AF÷Sacavenense¬JB÷vJNo8MP6¬WV÷sacavenense¬AN÷n¬~AA÷h2ksVQ7J¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agueda¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Agueda¬JA÷0UPGNMti¬WU÷agueda¬WN÷FER¬AF÷Ferreira de Aves¬JB÷EXTKMtdc¬WV÷ferreira-de-aves¬AN÷n¬~AA÷S0eJ9eKD¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aguias do Moradal¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VIT¬AF÷Vitoria Sernache¬JB÷0YBf60fJ¬WV÷vitoria-sernache¬WM÷AGU¬AE÷Aguias do Moradal¬JA÷MsDj7tuD¬WU÷aguias-do-moradal¬AN÷n¬~AA÷zNh6P4Vt¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aljustrelense¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALJ¬AE÷Aljustrelense¬JA÷4MMXJvtG¬WU÷aljustrelense¬WN÷VAS¬AF÷Vasco¬JB÷rDLyJbeM¬WV÷vasco-de-gama-de-sines¬AN÷n¬~AA÷WjqwmaT4¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Amarante¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TRO¬AF÷Trofense¬JB÷vFmbm16U¬WV÷trofense¬WM÷GRI¬AE÷Amarante¬JA÷QBqflsiO¬WU÷amarante-fc¬AN÷n¬~AA÷tQYMnjZL¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arouca¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARO¬AE÷Arouca¬JA÷CpPtAcDp¬WU÷arouca¬WN÷REB¬AF÷Rebordosa¬JB÷jyOp9HSj¬WV÷rebordosa¬AN÷n¬~AA÷Qece7NFC¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beira Mar¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beira Mar¬JA÷jab4IR4B¬WU÷beira-mar¬WN÷PAM¬AF÷Pampilhosense¬JB÷Ukc8HoKH¬WV÷pampilhosense¬AN÷n¬~AA÷AsrsnJrB¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Camara de Lobos¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAM¬AE÷Camara de Lobos¬JA÷4xF48pxt¬WU÷camara-de-lobos¬WN÷FEL¬AF÷Felgueiras¬JB÷rTD874in¬WV÷fc-felgueiras¬AN÷n¬~AA÷4r0FTASq¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canelas 2010¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canelas 2010¬JA÷C81L42y5¬WU÷canelas-2010¬WN÷VAL¬AF÷Valadares Gaia¬JB÷QB5P3MjB¬WV÷valadares-gaia-fc¬AN÷n¬~AA÷4GPezMqa¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CDC Montalegre¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷CDC Montalegre¬JA÷I7gyxD11¬WU÷cdc-montalegre¬WN÷CER¬AF÷Cerveira¬JB÷dbhuyXG7¬WV÷cerveira¬AN÷n¬~AA÷jaOdtlCk¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CD Rabo Peixe¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MON¬AF÷Montijo¬JB÷baKtTxKM¬WV÷montijo¬WM÷RAB¬AE÷CD Rabo Peixe¬JA÷K8LxUI4G¬WU÷cd-rabo-peixe¬AN÷n¬~AA÷b5aJSUsj¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Coimbroes¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COI¬AE÷Coimbroes¬JA÷KY4T2t6H¬WU÷coimbroes¬WN÷REG¬AF÷Regua¬JB÷bP3X10LN¬WV÷regua¬AN÷n¬~AA÷rX7j8306¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Condeixa¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Condeixa¬JA÷rZfdKmza¬WU÷condeixa¬WN÷OLI¬AF÷Oliveira Hospital¬JB÷dxa0J7k5¬WV÷oliveira-hospital¬AN÷n¬~AA÷hOQHs4iP¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Coutada¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COU¬AE÷Coutada¬JA÷OpIumwA2¬WU÷coutada¬WN÷FAY¬AF÷Fayal¬JB÷2yHqncP8¬WV÷fayal¬AN÷n¬~AA÷dG5vB5Gm¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Electrico¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELE¬AE÷Electrico¬JA÷zToXJJOI¬WU÷electrico-fc¬WN÷CAS¬AF÷SB Castelo Branco¬JB÷n3kyJwvP¬WV÷sb-castelo-branco¬AN÷n¬~AA÷YeHCWwqO¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fafe¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAF¬AE÷Fafe¬JA÷8Cj2jCGf¬WU÷fafe¬WN÷REB¬AF÷Rebordelo¬JB÷MFf6kWV0¬WV÷rebordelo¬AN÷n¬~AA÷fTxRoAlS¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fontinhas¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FON¬AE÷Fontinhas¬JA÷jTTLX05i¬WU÷gd-fontinhas¬WN÷PIN¬AF÷Pinhalnovense¬JB÷UJSPWKKc¬WV÷pinhalnovense¬AN÷n¬~AA÷OQuVlLbh¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷GD Prado¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRA¬AE÷GD Prado¬JA÷dWiwhPia¬WU÷gd-prado¬WN÷CAR¬AF÷Carcao¬JB÷zNjsiq75¬WV÷carcao¬AN÷n¬~AA÷SIxnowbH¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gondomar¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GON¬AE÷Gondomar¬JA÷jgDC6O6h¬WU÷gondomar¬WN÷LEC¬AF÷Leca¬JB÷UqCG5rMb¬WV÷leca¬AN÷n¬~AA÷vaP7GRhQ¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷GRAP¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷AD Portomosense¬JB÷pvgKMLv0¬WV÷ad-portomosense¬WM÷SIM¬AE÷GRAP¬JA÷6mfGN1Pg¬WU÷grap-grupo-recreativo-amigos-da-paz¬AN÷n¬~AA÷MweIM2Fa¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juv. Evora¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MON¬AF÷Moncarapachense¬JB÷z1c2ZJu3¬WV÷moncarapachense¬WM÷EVO¬AE÷Juv. Evora¬JA÷dAbbz0Qd¬WU÷juv-evora¬AN÷n¬~AA÷pxQ3H7wK¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leiria¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEI¬AE÷Leiria¬JA÷bNj8PNfs¬WU÷leiria¬WN÷CRA¬AF÷FC Crato¬JB÷CQfCOsAm¬WV÷fc-crato¬AN÷n¬~AA÷42pNLMU5¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Louletano¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louletano¬JA÷UNd6Ywe9¬WU÷louletano¬WN÷FER¬AF÷Ferreiras¬JB÷rR0AXcAF¬WV÷ferreiras¬AN÷n¬~AA÷z74rAPVg¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lusitano FCV¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUS¬AE÷Lusitano FCV¬JA÷jyGHRVsP¬WU÷lusitano-fcv¬WN÷GAB¬AF÷Anca¬JB÷hp2qNkjt¬WV÷anca¬AN÷n¬~AA÷r7OaZua5¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maria de Fonte¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Maria de Fonte¬JA÷b3WNaGg8¬WU÷maria-de-fonte¬WN÷BRA¬AF÷GD Braganca¬JB÷C6zSbz9E¬WV÷gd-braganca¬AN÷n¬~AA÷6oRaImOD¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Marinhense¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marinhense¬JA÷EkFyVqXJ¬WU÷marinhense¬WN÷FAT¬AF÷Fatima¬JB÷htEuU3nQ¬WV÷fatima¬AN÷n¬~AA÷2BiMjsUu¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Merelinense¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MER¬AE÷Merelinense¬JA÷WpxcCgwE¬WU÷merelinense¬WN÷PON¬AF÷Ponte da Barca¬JB÷8AaQfR7t¬WV÷ponte-da-barca¬AN÷n¬~AA÷t2jQk1qn¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mirandela¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Arcos¬JB÷29hZh5xg¬WV÷atletico-arcos¬WM÷MIR¬AE÷Mirandela¬JA÷jZlVgoNn¬WU÷mirandela¬AN÷n¬~AA÷nuVjy2Uh¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mortagua¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOR¬AE÷Mortagua¬JA÷AsjTwZWl¬WU÷mortagua-fc¬WN÷ANA¬AF÷Anadia¬JB÷lYlXxgne¬WV÷anadia¬AN÷n¬~AA÷EDiAOOpm¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olhanense¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLH¬AE÷Olhanense¬JA÷QyBtIIAS¬WU÷olhanense¬WN÷ARM¬AF÷Armacenenses¬JB÷nuH7DxJq¬WV÷armacenenses¬AN÷n¬~AA÷rgqRKtpC¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oriental¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORI¬AE÷Oriental¬JA÷QkjFWHPL¬WU÷oriental¬WN÷SVO¬AF÷Sporting Ideal¬JB÷4tkJVyuS¬WV÷sporting-ideal¬AN÷n¬~AA÷Cps6jYZd¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Paredes¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Paredes¬JA÷WCYoLNLo¬WU÷paredes¬WN÷LUS¬AF÷Lusitania FC¬JB÷UcikKsyh¬WV÷lusitania-fc¬AN÷n¬~AA÷xUqZmuEb¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pedras Rubras¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PED¬AE÷Pedras Rubras¬JA÷hbonj3MB¬WU÷pedras-rubras¬WN÷VIZ¬AF÷Vizela¬JB÷WlpjkNyI¬WV÷vizela¬AN÷n¬~AA÷CnGGVcbU¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pedras Salgadas¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PES¬AE÷Pedras Salgadas¬JA÷4vpBljo7¬WU÷pedras-salgadas¬WN÷VIL¬AF÷Vila Pouca¬JB÷rVrFmA0D¬WV÷vila-pouca¬AN÷n¬~AA÷8ziENr0g¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penedo Gordo¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penedo Gordo¬JA÷t2GBCdYk¬WU÷penedo-gordo¬WN÷PRA¬AF÷Praia Milfontes¬JB÷KhFFBGmd¬WV÷praia-milfontes¬AN÷n¬~AA÷jJnZIKEO¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pero Pinheiro¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Pero Pinheiro¬JA÷dvQgPZHe¬WU÷pero-pinheiro¬WN÷1º¬AF÷1º Dezembro¬JB÷AsUcOgX1¬WV÷1-dezembro¬AN÷n¬~AA÷jXR7XJTH¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pevidem¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEV¬AE÷Pevidem¬JA÷zahfhYor¬WU÷pevidem¬WN÷BER¬AF÷Berco¬JB÷Ekibih1l¬WV÷berco¬AN÷n¬~AA÷KApElC49¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Porto da Cruz¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Porto da Cruz¬JA÷Knp2HuLA¬WU÷porto-da-cruz¬WN÷SAO¬AF÷Sao Martinho¬JB÷bwq6GazH¬WV÷sao-martinho¬AN÷n¬~AA÷ERWrwOat¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real SC¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real SC¬JA÷KCBloHvF¬WU÷real-sc¬WN÷EST¬AF÷Estrela Vendas Novas¬JB÷b3AhpyfL¬WV÷estrela-vendas-novas¬AN÷n¬~AA÷AFsu3BJ2¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sao Roque¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Torreense¬JB÷Gzi7qb43¬WV÷torreense¬WM÷SAO¬AE÷Sao Roque¬JA÷xph3pvkc¬WU÷sao-roque¬AN÷n¬~AA÷WhloUpNP¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sintra¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIN¬AE÷Sintra¬JA÷ddJPL0B3¬WU÷sintra¬WN÷LOU¬AF÷Loures¬JB÷zmITKKQ9¬WV÷gs-loures¬AN÷n¬~AA÷va1a6sVI¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sintrense¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIN¬AE÷Sintrense¬JA÷8zwVaJlp¬WU÷sintrense¬WN÷COR¬AF÷Coruchense¬JB÷nRyZbw4j¬WV÷gd-coruchense¬AN÷n¬~AA÷jytAkhk3¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷S. Joao Ver¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOA¬AE÷S. Joao Ver¬JA÷CMtfJ1jb¬WU÷s-joao-ver¬WN÷SAN¬AF÷Sanjoanense¬JB÷jDubIL54¬WV÷sanjoanense¬AN÷n¬~AA÷Au3NRlcd¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sp. Espinho¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESP¬AE÷Sp. Espinho¬JA÷G0bx1KzU¬WU÷sc-espinho¬WN÷CAS¬AF÷Castro Daire¬JB÷I9p4dvqo¬WV÷castro-daire¬AN÷n¬~AA÷xUN3YaEB¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷U. Madeira¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAD¬AE÷U. Madeira¬JA÷6TZVcfOK¬WU÷u-madeira¬WN÷VIL¬AF÷SC Vila Real¬JB÷pKYZdEwR¬WV÷sc-vila-real¬AN÷n¬~AA÷8lWnxrFn¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Uniao Almeirim¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Uniao Almeirim¬JA÷hQ9dqe9R¬WU÷uniao-almeirim¬WN÷SAN¬AF÷Santarem¬JB÷SI0OvFHr¬WV÷ud-santarem¬AN÷n¬~AA÷ILfgu8Re¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velense¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Velense¬JA÷SYOpSdZS¬WU÷velense¬WN÷ALC¬AF÷GD Alcochetense¬JB÷UsBCNGsp¬WV÷gd-alcochetense¬AN÷n¬~AA÷4t9n9qo0¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vila Cortez¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Vila Cortez¬JA÷MJ6mM95n¬WU÷vila-cortez¬WN÷FIG¬AF÷Figueirense¬JB÷0A5iLTKh¬WV÷figueirense¬AN÷n¬~AA÷b1qImWJF¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vilarinho¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Vilarinho¬JA÷t2YAFJkN¬WU÷fc-vilarinho¬WN÷OLI¬AF÷AD Oliveirense¬JB÷f5xFEw5T¬WV÷ad-oliveirense¬AN÷n¬~AA÷EiGZBo1s¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vila Velha¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Vila Velha¬JA÷2FmPLuf6¬WU÷vila-velha¬WN÷CAL¬AF÷Caldas¬JB÷t6nTKa9C¬WV÷caldas-sc¬AN÷n¬~AA÷dCgcvSt2¬AD÷1567962000¬ADE÷1567962000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SC Lusitania¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUS¬AE÷SC Lusitania¬JA÷C60HMzcj¬WU÷sc-lusitania¬WN÷AMO¬AF÷Amora¬JB÷Ot4LLfCd¬WV÷amora¬AN÷n¬~AA÷C8PhsUdq¬AD÷1567962000¬ADE÷1567962000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SC Praiense¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRA¬AE÷SC Praiense¬JA÷OtSTVvz4¬WU÷sc-praiense¬WN÷FAB¬AF÷Fabril do Barreiro¬JB÷xpWXUbkA¬WV÷fabril-do-barreiro¬AN÷n¬~
55
Nastavenia
Nápoveda: Ste na stránke Portugalský pohár výsledky v sekcii Futbal / Portugalsko. Portugalský pohár livescore, konečné aj priebežné výsledky, Portugalský pohár tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Portugalský pohár výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke Portugalský pohár sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!