Portugalský pohár live výsledky, tabuľka

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Futbal Portugalsko

Pohár
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷PORTUGALSKO: Pohár¬ZEE÷j3Azpf5d¬ZB÷155¬ZY÷Portugalsko¬ZC÷AZDM8K30¬ZD÷p¬ZE÷CW5Q8DgB¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷155_j3Azpf5d¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/portugalsko/pohar/¬ZX÷00Portugalsko 011galsko0080000000001000Pohár 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Portugalsko¬~AA÷Ek1huBSB¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Amares¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRI¬AE÷FC Amares¬JA÷E3V7riNf¬WU÷fc-amares¬WN÷VIA¬AF÷SC Vianense¬JB÷hfUBsBx1¬WV÷sc-vianense¬AN÷n¬~AA÷EVGpmaQk¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aguiar da Beira¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Aguiar da Beira¬JA÷rNoJbOUk¬WU÷aguiar-da-beira¬WN÷VIL¬AF÷Vila Cortez¬JB÷MDpNcrpd¬WV÷vila-cortez¬AN÷n¬~AA÷hKOLRibC¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aguia Vimioso¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Aguia Vimioso¬JA÷Q5HgU02p¬WU÷aguia-vimioso¬WN÷MIR¬AF÷Mirandela¬JB÷4dGcTKHj¬WV÷mirandela¬AN÷n¬~AA÷fmoisXca¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alcains¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALC¬AE÷Alcains¬JA÷AgRUkZUK¬WU÷alcains¬WN÷VIT¬AF÷Vitoria Sernache¬JB÷OdVYlgpR¬WV÷vitoria-sernache¬AN÷n¬~AA÷nNsqqgTn¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aljustrelense¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALJ¬AE÷Aljustrelense¬JA÷AZzyUi81¬WU÷aljustrelense¬WN÷PRA¬AF÷Praia Milfontes¬JB÷lQZvTBN7¬WV÷praia-milfontes¬AN÷n¬~AA÷4bhvpZDt¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alverca¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALV¬AE÷Alverca¬JA÷4xYSVDwk¬WU÷alverca¬WN÷GUA¬AF÷Guadalupe¬JB÷GCyXUXhe¬WV÷guadalupe¬AN÷n¬~AA÷K8eBYaBd¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anadia¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANA¬AE÷Anadia¬JA÷jTYlP8Lt¬WU÷anadia¬WN÷CON¬AF÷Condeixa¬JB÷ryidNnjg¬WV÷condeixa¬AN÷n¬~AA÷dlwL36SQ¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anca¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAB¬AE÷Anca¬JA÷pSi5bLZD¬WU÷anca¬WN÷TOC¬AF÷Tocha¬JB÷d4KYtg4t¬WV÷tocha¬AN÷n¬~AA÷hfuVhUdB¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beira Mar¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beira Mar¬JA÷tzgL9TLg¬WU÷beira-mar¬WN÷OLI¬AF÷Oliveira Hospital¬JB÷EmiT77j6¬WV÷oliveira-hospital¬AN÷n¬~AA÷OOSLpRLl¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berco¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berco¬JA÷d4OVP0Tl¬WU÷berco¬WN÷VIL¬AF÷Vilaverdense¬JB÷zeNZOKre¬WV÷vilaverdense-fc¬AN÷n¬~AA÷YBqgcqlc¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cacadores Taipas¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAC¬AE÷Cacadores Taipas¬JA÷xbj0M65a¬WU÷cacadores-taipas¬WN÷FAF¬AF÷Fafe¬JB÷Glk4LQK5¬WV÷fafe¬AN÷n¬~AA÷QTpZgVb2¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calvao¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAU¬AE÷Calvao¬JA÷lvuLIqML¬WU÷calvao¬WN÷CAR¬AF÷Carapinheirense¬JB÷SUwPH3yS¬WV÷carapinheirense¬AN÷n¬~AA÷tpLHSXr6¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Camara de Lobos¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAM¬AE÷Camara de Lobos¬JA÷86SFyqAA¬WU÷camara-de-lobos¬WN÷LEC¬AF÷Leca¬JB÷M9WJz3PG¬WV÷leca¬AN÷n¬~AA÷pvHUr5j1¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canelas 2010¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canelas 2010¬JA÷feEPorj8¬WU÷canelas-2010¬WN÷FC¬AF÷FC Foz¬JB÷YoDTp25E¬WV÷fc-foz¬AN÷n¬~AA÷ht0dvVsI¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cerveira¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CER¬AE÷Cerveira¬JA÷nHTFtVi7¬WU÷cerveira¬WN÷BRI¬AF÷Brito¬JB÷0KXJuk7D¬WV÷brito¬AN÷n¬~AA÷nFmcd333¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Coimbroes¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COI¬AE÷Coimbroes¬JA÷pOg8KpzC¬WU÷coimbroes¬WN÷VAL¬AF÷Valadares Gaia¬JB÷OEhCJ4kI¬WV÷valadares-gaia-fc¬AN÷n¬~AA÷nqFhowe2¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ericeirense¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Ericeirense¬JA÷tEyDK5i9¬WU÷ericeirense¬WN÷LOU¬AF÷Loures¬JB÷K4zHJP6F¬WV÷gs-loures¬AN÷n¬~AA÷8WM9UgEg¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fabril do Barreiro¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAB¬AE÷Fabril do Barreiro¬JA÷GWVNZMvN¬WU÷fabril-do-barreiro¬WN÷RAB¬AF÷CD Rabo Peixe¬JB÷fNURYtfT¬WV÷cd-rabo-peixe¬AN÷n¬~AA÷bsqsh9TE¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fatima¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAT¬AE÷Fatima¬JA÷hzUbB1Ee¬WU÷fatima¬WN÷FRA¬AF÷Oleiros¬JB÷WQS2ALT1¬WV÷oleiros¬AN÷n¬~AA÷IcvH4nDK¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fazendense¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAZ¬AE÷Fazendense¬JA÷hY4JzIs7¬WU÷fazendense¬WN÷1º¬AF÷1º Dezembro¬JB÷WO3NZycD¬WV÷1-dezembro¬AN÷n¬~AA÷Ot22zMtp¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Barreirense¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷FC Barreirense¬JA÷MDfy6oLI¬WU÷fc-barreirense¬WN÷MAD¬AF÷FC Madalena¬JB÷04gu55zP¬WV÷fc-madalena¬AN÷n¬~AA÷4KTEdCcn¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Crato¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRA¬AE÷FC Crato¬JA÷OGDmeU60¬WU÷fc-crato¬WN÷LEI¬AF÷Leiria¬JB÷27CiflM6¬WV÷leiria¬AN÷n¬~AA÷n3a0wkcO¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Felgueiras¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FEL¬AE÷Felgueiras¬JA÷ENL14YqE¬WU÷fc-felgueiras¬WN÷AVE¬AF÷Aves¬JB÷hEK53haK¬WV÷aves¬AN÷n¬~AA÷fPtZzdyQ¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ferreira de Aves¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FER¬AE÷Ferreira de Aves¬JA÷K8YrNqeH¬WU÷ferreira-de-aves¬WN÷SAN¬AF÷Sanjoanense¬JB÷baXnM3AN¬WV÷sanjoanense¬AN÷n¬~AA÷8Uy6fsYF¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ferreiras¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FER¬AE÷Ferreiras¬JA÷ppeP9lwi¬WU÷ferreiras¬WN÷LOU¬AF÷Louletano¬JB÷W0gX7S73¬WV÷louletano¬AN÷n¬~AA÷Uww2eNI9¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷GD Braganca¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷GD Braganca¬JA÷GAGu2xKp¬WU÷gd-braganca¬WN÷LIM¬AF÷Limianos¬JB÷UDKq1dZj¬WV÷limianos¬AN÷n¬~AA÷2FRPqoye¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gondomar¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GON¬AE÷Gondomar¬JA÷UHMwOvb1¬WU÷gondomar¬WN÷MED¬AF÷Meda¬JB÷thQsNbD7¬WV÷meda¬AN÷n¬~AA÷0SCtluBq¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷GRAP¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIM¬AE÷GRAP¬JA÷IHeq5QiM¬WU÷grap-grupo-recreativo-amigos-da-paz¬WN÷BAH¬AF÷Alqueidao¬JB÷EmsFa4Fq¬WV÷alqueidao¬AN÷n¬~AA÷CpXMfjSb¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lourinhanense¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Lourinhanense¬JA÷Oz4sHBTJ¬WU÷sc-lourinhanense¬WN÷SAN¬AF÷Santarem¬JB÷xv8oGVrQ¬WV÷ud-santarem¬AN÷n¬~AA÷nNLDTDTa¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lusitano Evora 1911¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUS¬AE÷Lusitano Evora 1911¬JA÷zgU7w5ub¬WU÷lusitano-evora-1911¬WN÷MON¬AF÷Moncarapachense¬JB÷EqTBxPf4¬WV÷moncarapachense¬AN÷n¬~AA÷fozEhL2S¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lusitano FCV¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUS¬AE÷Lusitano FCV¬JA÷4Eiu66xG¬WU÷lusitano-fcv¬WN÷AGU¬AF÷Aguias do Moradal¬JB÷Cvem4p7S¬WV÷aguias-do-moradal¬AN÷n¬~AA÷bsLYsP57¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maria de Fonte¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Maria de Fonte¬JA÷2LHXqMKK¬WU÷maria-de-fonte¬WN÷MON¬AF÷CDC Montalegre¬JB÷tCGyqtzR¬WV÷cdc-montalegre¬AN÷n¬~AA÷nHvZilCH¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moura AC¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOU¬AE÷Moura AC¬JA÷KQiP8my0¬WU÷moura-ac¬WN÷CUL¬AF÷Culatrense¬JB÷SjeX6R5C¬WV÷culatrense¬AN÷n¬~AA÷YwpetiD5¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olhanense¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLH¬AE÷Olhanense¬JA÷txI0pDhr¬WU÷olhanense¬WN÷LUS¬AF÷Lusitano GC¬JB÷KSG4qX7l¬WV÷lusitano-gc¬AL÷{"1":[{"TVI":517,"BU":"http:\/\/www.digisport.sk\/","BN":"Digi Sport 3"}]}¬AN÷n¬~AA÷tId7Zudj¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oriental Dragon¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORI¬AE÷Oriental Dragon¬JA÷lKnNTlDP¬WU÷oriental-dragon¬WN÷FAY¬AF÷Fayal¬JB÷pjYhOSzm¬WV÷fayal¬AN÷n¬~AA÷0634x9CU¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Paredes¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Paredes¬JA÷MmP92CEQ¬WU÷paredes¬WN÷CAS¬AF÷Castro Daire¬JB÷OdBybWMs¬WV÷castro-daire¬AN÷n¬~AA÷vHbnDhqJ¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pedras Rubras¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PED¬AE÷Pedras Rubras¬JA÷4IRSQReh¬WU÷pedras-rubras¬WN÷GRI¬AF÷Amarante¬JB÷ILVWPoBb¬WV÷amarante-fc¬AN÷n¬~AA÷tMxVyxMJ¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pero Pinheiro¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Pero Pinheiro¬JA÷CrVzP5Q4¬WU÷pero-pinheiro¬WN÷PRA¬AF÷SC Praiense¬JB÷jZTvOPuB¬WV÷sc-praiense¬AN÷n¬~AA÷C4T0WFqs¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pinhalnovense¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIN¬AE÷Pinhalnovense¬JA÷hMWjLNPT¬WU÷pinhalnovense¬WN÷ATL¬AF÷Atletico¬JB÷EPxIGsYp¬WV÷atletico¬AN÷n¬~AA÷0QomrDrg¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portalegrense¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portalegrense¬JA÷xtTMie08¬WU÷portalegrense¬WN÷MAR¬AF÷Marinhense¬JB÷GWRQjFFE¬WV÷marinhense¬AN÷n¬~AA÷YgYIeWCh¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Porto da Cruz¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Porto da Cruz¬JA÷WtHeg8yD¬WU÷porto-da-cruz¬WN÷CAM¬AF÷Camacha¬JB÷AXFahSjJ¬WV÷camacha¬AN÷n¬~AA÷jeS4VZbm¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real SC¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real SC¬JA÷SSQauRAo¬WU÷real-sc¬WN÷LUS¬AF÷SC Lusitania¬JB÷6JP3voQi¬WV÷sc-lusitania¬AN÷n¬~AA÷2k6ClF5P¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sacavenense¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacavenense¬JA÷QP7mjrP3¬WU÷sacavenense¬WN÷SIN¬AF÷Sintrense¬JB÷4G6ik2vA¬WV÷sintrense¬AN÷n¬~AA÷EZCUPVSO¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Marta Penaguiao¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Marta Penaguiao¬JA÷YkBelMgG¬WU÷santa-marta-penaguiao¬WN÷CIN¬AF÷Cinfaes¬JB÷AFYOWgOr¬WV÷cinfaes¬AN÷n¬~AA÷zqEQQBDI¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sao Martinho¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAO¬AE÷Sao Martinho¬JA÷Ia4uh4fi¬WU÷sao-martinho¬WN÷PEV¬AF÷Pevidem¬JB÷W28qiO9c¬WV÷pevidem¬AN÷n¬~AA÷QTUAchrt¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SC Vila Real¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷SC Vila Real¬JA÷IJAucjxl¬WU÷sc-vila-real¬WN÷MON¬AF÷Mondinense¬JB÷UgEqdAif¬WV÷mondinense¬AN÷n¬~AA÷f9MRgAs5¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sertanense¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SER¬AE÷Sertanense¬JA÷fJfDBkis¬WU÷sertanense¬WN÷CAS¬AF÷SB Castelo Branco¬JB÷Y9gHA96m¬WV÷sb-castelo-branco¬AN÷n¬~AA÷jy8K5ScE¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷S. Joao Ver¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOA¬AE÷S. Joao Ver¬JA÷6H6BxvDf¬WU÷s-joao-ver¬WN÷LUS¬AF÷Lusitania FC¬JB÷p85FybS0¬WV÷lusitania-fc¬AN÷n¬~AA÷4KqwgkE8¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tomar¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOM¬AE÷Tomar¬JA÷pAQjDNqq¬WU÷tomar¬WN÷POR¬AF÷AD Portomosense¬JB÷bDUfCsak¬WV÷ad-portomosense¬AN÷n¬~AA÷fkOHo76r¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Torreense¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Torreense¬JA÷QLXaVM5R¬WU÷torreense¬WN÷UNI¬AF÷Uniao Almeirim¬JB÷SUJRQtEr¬WV÷uniao-almeirim¬AN÷n¬~AA÷GfyAg1mM¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Trofense¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRO¬AE÷Trofense¬JA÷OzfT88hc¬WU÷trofense¬WN÷VIL¬AF÷Vila Mea¬JB÷Aihy7nN9¬WV÷vila-mea¬AN÷n¬~AA÷8hGlnJud¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷U. Madeira¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAD¬AE÷U. Madeira¬JA÷zHY4MRMd¬WU÷u-madeira¬WN÷TIR¬AF÷Tirsense¬JB÷nix9Lox3¬WV÷tirsense¬AN÷n¬~AA÷Cp9G68r8¬AD÷1601215200¬ADE÷1601215200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vasco da Gama¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAS¬AE÷Vasco da Gama¬JA÷bi33v0rr¬WU÷vasco-da-gama-vidigueira¬WN÷EVO¬AF÷Juv. Evora¬JB÷Cf77wKcl¬WV÷juv-evora¬AN÷n¬~AA÷AHnoiTrL¬AD÷1601218800¬ADE÷1601218800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sao Roque¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAO¬AE÷Sao Roque¬JA÷prWqZ462¬WU÷sao-roque¬WN÷EST¬AF÷Estrela¬JB÷OYUmYOL8¬WV÷estrela-da-amadora¬AN÷n¬~AA÷htxjjmbR¬AD÷1601218800¬ADE÷1601218800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting Ideal¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SVO¬AE÷Sporting Ideal¬JA÷IeUiXryF¬WU÷sporting-ideal¬WN÷VAL¬AF÷Vale Formoso¬JB÷WbYeW2jL¬WV÷vale-formoso¬AN÷n¬~
55
reklama
reklama
Nastavenia upozornení
Prehliadač blokuje upozornenia
Nastavenia
Tmavý režim
reklama
Nápoveda: Ste na stránke Portugalský pohár výsledky v sekcii Futbal / Portugalsko. Portugalský pohár livescore, konečné aj priebežné výsledky, Portugalský pohár tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Portugalský pohár výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke Portugalský pohár sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!