Leagues Cup 2019 live výsledky, tabuľka

Futbal Severná a Stredná Amerika

Leagues Cup
2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷SEVERNÁ A STREDNÁ AMERIKA: Leagues Cup¬ZEE÷vHAK29ko¬ZB÷2¬ZY÷Severná a Stredná Amerika¬ZC÷EFd7Dbb6¬ZD÷p¬ZE÷r7Agmjs9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷2_vHAK29ko¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/severna-a-stredna-amerika/leagues-cup/¬ZX÷00Severná a St025merika0080000000001000Leagues Cup 011es Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Severná a Stredná Amerika¬~AA÷AJFrnZRK¬AD÷1566354600¬ADE÷1566354600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cruz Azul¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566362502¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Cruz Azul¬JA÷zc9JGdob¬WU÷cruz-azul¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬JB÷Em8NFG04¬WV÷los-angeles-galaxy¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Neutrálne ihrisko.¬AW÷1¬~AA÷8dOeA2lC¬AD÷1566347400¬ADE÷1566347400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Club America¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566355548¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TIG¬AF÷Tigres¬JB÷IPxcpzKn¬WV÷tigres¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷CLU¬AE÷Club America¬JA÷O2wgoG4t¬WU÷club-america¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AM÷Neutrálne ihrisko.¬AW÷1¬~AA÷forYZIEf¬AD÷1564021800¬ADE÷1564021800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Salt Lake¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1564029321¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷neDihlZS¬WU÷real-salt-lake¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TIG¬AF÷Tigres¬JB÷l4aJm8sp¬WV÷tigres¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷CMhTzaal¬AD÷1564014600¬ADE÷1564014600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Houston Dynamo¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1564022356¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷0vFqfA4G¬WU÷houston-dynamo¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CLU¬AF÷Club America¬JB÷vVDmgUJM¬WV÷club-america¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷bJlPyupr¬AD÷1563937200¬ADE÷1563937200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Los Angeles Galaxy¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563945297¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷4CLzdWZ3¬WU÷los-angeles-galaxy¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷TIJ¬AF÷Tijuana¬JB÷IFPvejkA¬WV÷tijuana¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷tv2ctLyR¬AD÷1563928200¬ADE÷1563928200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Fire¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563935878¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬JA÷WbNSch5i¬WU÷chicago-fire¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CRU¬AF÷Cruz Azul¬JB÷AkMWdCKc¬WV÷cruz-azul¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~
6
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SEVERNÁ A STREDNÁ AMERIKA: Leagues Cup¬ZEE÷vHAK29ko¬ZB÷2¬ZY÷Severná a Stredná Amerika¬ZC÷EFd7Dbb6¬ZD÷p¬ZE÷r7Agmjs9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷2_vHAK29ko¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/severna-a-stredna-amerika/leagues-cup/¬ZX÷00Severná a St025merika0080000000001000Leagues Cup 011es Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Severná a Stredná Amerika¬~AA÷YNX9XLGF¬AD÷1568860200¬ADE÷1568860200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tigres¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CRU¬AF÷Cruz Azul¬JB÷EylFvw1c¬WV÷cruz-azul¬WM÷TIG¬AE÷Tigres¬JA÷rBhJwcG3¬WU÷tigres¬AM÷Neutrálne ihrisko.¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
Nastavenia
Nápoveda: Ste na stránke Leagues Cup 2019 výsledky v sekcii Futbal / Severná a Stredná Amerika. Leagues Cup 2019 livescore, konečné aj priebežné výsledky, Leagues Cup 2019 tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Leagues Cup 2019 výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke Leagues Cup 2019 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!