Pohár 2020 live výsledky, tabuľka

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Futbal Vietnam

Pohár
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷VIETNAM: Pohár¬ZEE÷0l4l9qpR¬ZB÷206¬ZY÷Vietnam¬ZC÷rqt2WpK3¬ZD÷p¬ZE÷bBrUUpXo¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷206_0l4l9qpR¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/vietnam/pohar/¬ZX÷00Vietnam 007ietnam0020000000001000Pohár 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Vietnam¬~AA÷jajw1fGr¬AD÷1590926400¬ADE÷1590926400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hanoi FC¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590933431¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAN¬AE÷Hanoi FC¬JA÷84ozi9hs¬WU÷hanoi-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷DON¬AF÷Dong Thap¬JB÷nepvjT7m¬WV÷dong-thap¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷I7Z0KrH3¬AD÷1590919200¬ADE÷1590919200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BHTS Quang Nam¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590926043¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BHT¬AE÷BHTS Quang Nam¬JA÷vV4Azl80¬WU÷bhts-quang-nam¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HON¬AF÷Hong Linh Ha Tinh¬JB÷IL3EZ7N6¬WV÷hong-linh-ha-tinh¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷8xhAcL9j¬AD÷1590919200¬ADE÷1590919200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Binh Duong¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590926140¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binh Duong¬JA÷S8COqhoE¬WU÷binh-duong¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷THA¬AF÷Thanh Hoa¬JB÷6aBSrC0K¬WV÷thanh-hoa¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Uog6b1fp¬AD÷1590919200¬ADE÷1590919200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Can Tho¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590926148¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Can Tho¬JA÷MBPxMlg7¬WU÷can-tho¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BIN¬AF÷Binh Phuoc¬JB÷02OtL88D¬WV÷binh-phuoc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷OpzcLO1c¬AD÷1590840000¬ADE÷1590840000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Ho Chi Minh¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590847543¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Ho Chi Minh¬JA÷W412xAwl¬WU÷ho-chi-minh¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷NAN¬AF÷Da Nang¬JB÷Ae06yUhf¬WV÷da-nang¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷EZS9IMoG¬AD÷1590836400¬ADE÷1590836400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Than Quang Ninh¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590844241¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷THA¬AE÷Than Quang Ninh¬JA÷xMf4dVUJ¬WU÷than-quang-ninh¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷BUK¬AF÷Nam Dinh¬JB÷GCg8ekpQ¬WV÷nam-dinh¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷pfygM4ni¬AD÷1590832800¬ADE÷1590832800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Song Lam Nghe An¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590840383¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SON¬AE÷Song Lam Nghe An¬JA÷0MAWsWFQ¬WU÷song-lam-nghe-an¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BA¬AF÷Ba Ria Vung Tau¬JB÷xr2bwjOs¬WV÷ba-ria-vung-tau¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷WAw5J2W9¬AD÷1590827400¬ADE÷1590827400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷An Do-An Giang¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590834213¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AND¬AE÷An Do-An Giang¬JA÷Cr3IYRxD¬WU÷an-do-an-giang¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CON¬AF÷The Cong¬JB÷OI6MXohJ¬WV÷the-cong-viettel¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷WryTCiKH¬AD÷1590404400¬ADE÷1590404400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hong Linh Ha Tinh¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590411360¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HON¬AE÷Hong Linh Ha Tinh¬JA÷zXpt0a1P¬WU÷hong-linh-ha-tinh¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷FTN¬AF÷Fico Tay Ninh¬JB÷xtX7eJ9t¬WV÷xi-mang-fico-tay-ninh¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷hhxPDX4B¬AD÷1590400800¬ADE÷1590400800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Binh Phuoc¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590407889¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAK¬AF÷Dak Lak¬JB÷nHibyGOO¬WV÷dak-lak¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BIN¬AE÷Binh Phuoc¬JA÷8Qhfxd9I¬WU÷binh-phuoc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬~AA÷23qCGZKh¬AD÷1590400800¬ADE÷1590400800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Khanh Hoa¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590407733¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KHA¬AE÷Khanh Hoa¬JA÷zuZWs0us¬WU÷khanh-hoa¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CON¬AF÷The Cong¬JB÷EVXzsKfm¬WV÷the-cong-viettel¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷SAUyBVlU¬AD÷1590400800¬ADE÷1590400800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pho Hien¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590408552¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Pho Hien¬JA÷vTZJhHga¬WU÷pho-hien¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷THA¬AF÷Thanh Hoa¬JB÷IJYNiy95¬WV÷thanh-hoa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷4W5sWEKu¬AD÷1590395400¬ADE÷1590395400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dong Thap¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590402500¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHO¬AF÷Hai Phong¬JB÷4zXVkFwI¬WV÷hai-phong¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷DON¬AE÷Dong Thap¬JA÷QqYRjeOB¬WU÷dong-thap¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬~AA÷jTu8HF5n¬AD÷1590314400¬ADE÷1590314400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ba Ria Vung Tau¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590321370¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BA¬AE÷Ba Ria Vung Tau¬JA÷4dr1mMHJ¬WU÷ba-ria-vung-tau¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SAI¬AF÷Sai Gon FC¬JB÷Ian5ntXP¬WV÷sai-gon-fc¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷d6t4Iejt¬AD÷1590314400¬ADE÷1590314400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Song Lam Nghe An¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590321446¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BIN¬AF÷Binh Dinh¬JB÷jgfJOxuJ¬WV÷binh-dinh¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SON¬AE÷Song Lam Nghe An¬JA÷C2eFPIPC¬WU÷song-lam-nghe-an¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷pSYGFgza¬AD÷1590310800¬ADE÷1590310800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hue¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590317988¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUE¬AE÷Hue¬JA÷r5xutvAg¬WU÷hue-fc¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷NAN¬AF÷Da Nang¬JB÷MeyqubPa¬WV÷da-nang¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷E7QXBBZN¬AD÷1590309000¬ADE÷1590309000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷An Do-An Giang¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590317029¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AND¬AE÷An Do-An Giang¬JA÷W2WBfwPn¬WU÷an-do-an-giang¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷LON¬AF÷Long An¬JB÷p6zGgcvg¬WV÷long-an¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~
18
fixtures
SA÷1¬~ZA÷VIETNAM: Pohár¬ZEE÷0l4l9qpR¬ZB÷206¬ZY÷Vietnam¬ZC÷rqt2WpK3¬ZD÷p¬ZE÷bBrUUpXo¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷206_0l4l9qpR¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/vietnam/pohar/¬ZX÷00Vietnam 007ietnam0020000000001000Pohár 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Vietnam¬~AA÷Iqwt8W3T¬AD÷1598616000¬ADE÷1598616000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hanoi FC¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAN¬AE÷Hanoi FC¬JA÷UTUmkhI8¬WU÷hanoi-fc¬WN÷CAN¬AF÷Can Tho¬JB÷OjUilCXE¬WV÷can-tho¬AN÷n¬~AA÷AZNePXY3¬AD÷1598695200¬ADE÷1598695200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ba Ria Vung Tau¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BA¬AE÷Ba Ria Vung Tau¬JA÷EclVlqOP¬WU÷ba-ria-vung-tau¬WN÷MIN¬AF÷Ho Chi Minh¬JB÷Wjjdp3Wt¬WV÷ho-chi-minh¬AN÷n¬~AA÷UN6bQDJc¬AD÷1598698800¬ADE÷1598698800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hong Linh Ha Tinh¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HON¬AE÷Hong Linh Ha Tinh¬JA÷M31qRuWI¬WU÷hong-linh-ha-tinh¬WN÷THA¬AF÷Than Quang Ninh¬JB÷z7kRkP8J¬WV÷than-quang-ninh¬AN÷n¬~AA÷OQF83jCp¬AD÷1598788800¬ADE÷1598788800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷The Cong¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷The Cong¬JA÷YadLWq2s¬WU÷the-cong-viettel¬WN÷BIN¬AF÷Binh Duong¬JB÷SMePV3Hm¬WV÷binh-duong¬AN÷n¬~
4
reklama
reklama
Nastavenia upozornení
Prehliadač blokuje upozornenia
Nastavenia
Tmavý režim
reklama
Nápoveda: Ste na stránke Pohár 2020 výsledky v sekcii Futbal / Vietnam. Pohár 2020 livescore, konečné aj priebežné výsledky, Pohár 2020 tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Pohár 2020 výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke Pohár 2020 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!