Pohár 2020 live výsledky, tabuľka

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Futbal Vietnam

Pohár
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷VIETNAM: Pohár¬ZEE÷0l4l9qpR¬ZB÷206¬ZY÷Vietnam¬ZC÷rqt2WpK3¬ZD÷p¬ZE÷bBrUUpXo¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷206_0l4l9qpR¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/vietnam/pohar/¬ZX÷00Vietnam 007ietnam0020000000001000Pohár 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Vietnam¬~AA÷WryTCiKH¬AD÷1590404400¬ADE÷1590404400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hong Linh Ha Tinh¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590411360¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HON¬AE÷Hong Linh Ha Tinh¬JA÷zXpt0a1P¬WU÷hong-linh-ha-tinh¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷FTN¬AF÷Fico Tay Ninh¬JB÷xtX7eJ9t¬WV÷xi-mang-fico-tay-ninh¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷hhxPDX4B¬AD÷1590400800¬ADE÷1590400800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Binh Phuoc¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590407889¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binh Phuoc¬JA÷8Qhfxd9I¬WU÷binh-phuoc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷DAK¬AF÷Dak Lak¬JB÷nHibyGOO¬WV÷dak-lak¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷23qCGZKh¬AD÷1590400800¬ADE÷1590400800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Khanh Hoa¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590407733¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KHA¬AE÷Khanh Hoa¬JA÷zuZWs0us¬WU÷khanh-hoa¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CON¬AF÷The Cong¬JB÷EVXzsKfm¬WV÷the-cong-viettel¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷SAUyBVlU¬AD÷1590400800¬ADE÷1590400800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pho Hien¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590408552¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Pho Hien¬JA÷vTZJhHga¬WU÷pho-hien¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷THA¬AF÷Thanh Hoa¬JB÷IJYNiy95¬WV÷thanh-hoa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷4W5sWEKu¬AD÷1590395400¬ADE÷1590395400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dong Thap¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590402500¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHO¬AF÷Hai Phong¬JB÷4zXVkFwI¬WV÷hai-phong¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷DON¬AE÷Dong Thap¬JA÷QqYRjeOB¬WU÷dong-thap¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬~AA÷jTu8HF5n¬AD÷1590314400¬ADE÷1590314400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ba Ria Vung Tau¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590321370¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BA¬AE÷Ba Ria Vung Tau¬JA÷4dr1mMHJ¬WU÷ba-ria-vung-tau¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SAI¬AF÷Sai Gon FC¬JB÷Ian5ntXP¬WV÷sai-gon-fc¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Hrá sa bez divákov.¬~AA÷d6t4Iejt¬AD÷1590314400¬ADE÷1590314400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Song Lam Nghe An¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590321446¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SON¬AE÷Song Lam Nghe An¬JA÷C2eFPIPC¬WU÷song-lam-nghe-an¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BIN¬AF÷Binh Dinh¬JB÷jgfJOxuJ¬WV÷binh-dinh¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Hrá sa bez divákov.¬~AA÷pSYGFgza¬AD÷1590310800¬ADE÷1590310800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hue¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590317988¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUE¬AE÷Hue¬JA÷r5xutvAg¬WU÷hue-fc¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷NAN¬AF÷Da Nang¬JB÷MeyqubPa¬WV÷da-nang¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Hrá sa bez divákov.¬~AA÷E7QXBBZN¬AD÷1590309000¬ADE÷1590309000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷An Do-An Giang¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590317029¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AND¬AE÷An Do-An Giang¬JA÷W2WBfwPn¬WU÷an-do-an-giang¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷LON¬AF÷Long An¬JB÷p6zGgcvg¬WV÷long-an¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷Hrá sa bez divákov.¬~AA÷OIXKEDk5¬AD÷1590231600¬ADE÷1590231600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nam Dinh¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590239179¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUK¬AE÷Nam Dinh¬JA÷GIzmvIv6¬WU÷nam-dinh¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷GIA¬AF÷Gia Lai¬JB÷E3gjwxfC¬WV÷gia-lai¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
10
fixtures
SA÷1¬~ZA÷VIETNAM: Pohár¬ZEE÷0l4l9qpR¬ZB÷206¬ZY÷Vietnam¬ZC÷rqt2WpK3¬ZD÷p¬ZE÷bBrUUpXo¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷206_0l4l9qpR¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/vietnam/pohar/¬ZX÷00Vietnam 007ietnam0020000000001000Pohár 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Vietnam¬~AA÷WAw5J2W9¬AD÷1590827400¬ADE÷1590827400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷An Do-An Giang¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AND¬AE÷An Do-An Giang¬JA÷Cr3IYRxD¬WU÷an-do-an-giang¬WN÷CON¬AF÷The Cong¬JB÷OI6MXohJ¬WV÷the-cong-viettel¬AN÷n¬~AA÷pfygM4ni¬AD÷1590832800¬ADE÷1590832800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Song Lam Nghe An¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SON¬AE÷Song Lam Nghe An¬JA÷0MAWsWFQ¬WU÷song-lam-nghe-an¬WN÷BA¬AF÷Ba Ria Vung Tau¬JB÷xr2bwjOs¬WV÷ba-ria-vung-tau¬AN÷n¬~AA÷EZS9IMoG¬AD÷1590836400¬ADE÷1590836400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Than Quang Ninh¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUK¬AF÷Nam Dinh¬JB÷GCg8ekpQ¬WV÷nam-dinh¬WM÷THA¬AE÷Than Quang Ninh¬JA÷xMf4dVUJ¬WU÷than-quang-ninh¬AN÷n¬~AA÷OpzcLO1c¬AD÷1590840000¬ADE÷1590840000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ho Chi Minh¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAN¬AF÷Da Nang¬JB÷Ae06yUhf¬WV÷da-nang¬WM÷MIN¬AE÷Ho Chi Minh¬JA÷W412xAwl¬WU÷ho-chi-minh¬AN÷n¬~AA÷I7Z0KrH3¬AD÷1590919200¬ADE÷1590919200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷BHTS Quang Nam¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BHT¬AE÷BHTS Quang Nam¬JA÷vV4Azl80¬WU÷bhts-quang-nam¬WN÷HON¬AF÷Hong Linh Ha Tinh¬JB÷IL3EZ7N6¬WV÷hong-linh-ha-tinh¬AN÷n¬~AA÷8xhAcL9j¬AD÷1590919200¬ADE÷1590919200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Binh Duong¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binh Duong¬JA÷S8COqhoE¬WU÷binh-duong¬WN÷THA¬AF÷Thanh Hoa¬JB÷6aBSrC0K¬WV÷thanh-hoa¬AN÷n¬~AA÷Uog6b1fp¬AD÷1590919200¬ADE÷1590919200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Can Tho¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Can Tho¬JA÷MBPxMlg7¬WU÷can-tho¬WN÷BIN¬AF÷Binh Phuoc¬JB÷02OtL88D¬WV÷binh-phuoc¬AN÷n¬~AA÷jajw1fGr¬AD÷1590926400¬ADE÷1590926400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ha Noi ACB¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAN¬AE÷Ha Noi ACB¬JA÷84ozi9hs¬WU÷ha-noi-acb¬WN÷DON¬AF÷Dong Thap¬JB÷nepvjT7m¬WV÷dong-thap¬AN÷n¬~~
8
reklama
reklama
Nastavenia upozornení
Upozornenia blokované prehliadačom
Nastavenia
Tmavý režim
reklama
Nápoveda: Ste na stránke Pohár 2020 výsledky v sekcii Futbal / Vietnam. Pohár 2020 livescore, konečné aj priebežné výsledky, Pohár 2020 tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Pohár 2020 výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke Pohár 2020 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!