Pohár 2020 live výsledky, tabuľka

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Futbal Vietnam

Pohár
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷VIETNAM: Pohár¬ZEE÷0l4l9qpR¬ZB÷206¬ZY÷Vietnam¬ZC÷rqt2WpK3¬ZD÷p¬ZE÷bBrUUpXo¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷206_0l4l9qpR¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/vietnam/pohar/¬ZX÷00Vietnam 007ietnam0020000000001000Pohár 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Vietnam¬~AA÷4hPjXuCh¬AD÷1600599600¬ADE÷1600599600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷The Cong¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600606408¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAN¬AF÷Hanoi FC¬JB÷6i3EX5td¬WV÷hanoi-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷KnHkOB7k-McITYQ3N.png¬WM÷CON¬AE÷The Cong¬JA÷CU3AYoRk¬WU÷the-cong-viettel¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷2RYpG8S0-dMJ82JsG.png¬~AA÷OOtvPb40¬AD÷1600258500¬ADE÷1600258500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hanoi FC¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600265324¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Ho Chi Minh¬JB÷WExJfZJT¬WV÷ho-chi-minh¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷fDAcQI86-pCFToGH4.png¬WM÷HAN¬AE÷Hanoi FC¬JA÷OlZAdekH¬WU÷hanoi-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬OA÷KnHkOB7k-McITYQ3N.png¬~AA÷2FurOIJ6¬AD÷1600254000¬ADE÷1600254000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Than Quang Ninh¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600261048¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CON¬AF÷The Cong¬JB÷xhwFeF4N¬WV÷the-cong-viettel¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷2RYpG8S0-dMJ82JsG.png¬WM÷THA¬AE÷Than Quang Ninh¬JA÷URZ6cyzB¬WU÷than-quang-ninh¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷nuaYH6jT-Emw0Hm17.png¬~AA÷OQF83jCp¬AD÷1599912900¬ADE÷1599912900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷The Cong¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1599919660¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BIN¬AF÷Binh Duong¬JB÷SMePV3Hm¬WV÷binh-duong¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷GC1l9kme-SdIqdkKJ.png¬WM÷CON¬AE÷The Cong¬JA÷YadLWq2s¬WU÷the-cong-viettel¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬OA÷2RYpG8S0-dMJ82JsG.png¬~AA÷UN6bQDJc¬AD÷1599908400¬ADE÷1599908400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hong Linh Ha Tinh¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1599915319¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷THA¬AF÷Than Quang Ninh¬JB÷z7kRkP8J¬WV÷than-quang-ninh¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬OB÷nuaYH6jT-Emw0Hm17.png¬WM÷HON¬AE÷Hong Linh Ha Tinh¬JA÷M31qRuWI¬WU÷hong-linh-ha-tinh¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷4SvT66Sq-bmcwUApK.png¬~AA÷Iqwt8W3T¬AD÷1599826500¬ADE÷1599826500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hanoi FC¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1599833342¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAN¬AF÷Can Tho¬JB÷OjUilCXE¬WV÷can-tho¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷UoZoKtA6-8luTKKI1.png¬WM÷HAN¬AE÷Hanoi FC¬JA÷UTUmkhI8¬WU÷hanoi-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷7¬BA÷4¬BC÷3¬OA÷KnHkOB7k-McITYQ3N.png¬~AA÷AZNePXY3¬AD÷1599818400¬ADE÷1599818400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ba Ria Vung Tau¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1599825303¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Ho Chi Minh¬JB÷Wjjdp3Wt¬WV÷ho-chi-minh¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬OB÷fDAcQI86-pCFToGH4.png¬WM÷BA¬AE÷Ba Ria Vung Tau¬JA÷EclVlqOP¬WU÷ba-ria-vung-tau¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬OA÷h4qg93CN-6aVAaBNC.png¬~AA÷jajw1fGr¬AD÷1590926400¬ADE÷1590926400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hanoi FC¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590933431¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DON¬AF÷Dong Thap¬JB÷nepvjT7m¬WV÷dong-thap¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷b9ogNfS0-4f9Z0P39.png¬WM÷HAN¬AE÷Hanoi FC¬JA÷84ozi9hs¬WU÷hanoi-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬OA÷KnHkOB7k-McITYQ3N.png¬~AA÷I7Z0KrH3¬AD÷1590919200¬ADE÷1590919200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BHTS Quang Nam¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590926043¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HON¬AF÷Hong Linh Ha Tinh¬JB÷IL3EZ7N6¬WV÷hong-linh-ha-tinh¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷4SvT66Sq-bmcwUApK.png¬WM÷BHT¬AE÷BHTS Quang Nam¬JA÷vV4Azl80¬WU÷bhts-quang-nam¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷ra6lXbSq-Ak9kftuh.png¬~AA÷8xhAcL9j¬AD÷1590919200¬ADE÷1590919200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Binh Duong¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590926140¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷THA¬AF÷Thanh Hoa¬JB÷6aBSrC0K¬WV÷thanh-hoa¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷pr5zrZUH-Eme88iHa.png¬WM÷BIN¬AE÷Binh Duong¬JA÷S8COqhoE¬WU÷binh-duong¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷GC1l9kme-SdIqdkKJ.png¬~AA÷Uog6b1fp¬AD÷1590919200¬ADE÷1590919200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Can Tho¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590926148¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Can Tho¬JA÷MBPxMlg7¬WU÷can-tho¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷UoZoKtA6-8luTKKI1.png¬WN÷BIN¬AF÷Binh Phuoc¬JB÷02OtL88D¬WV÷binh-phuoc¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷2uWqIWmC-jc4C4kpL.png¬~AA÷OpzcLO1c¬AD÷1590840000¬ADE÷1590840000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Ho Chi Minh¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590847543¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAN¬AF÷Da Nang¬JB÷Ae06yUhf¬WV÷da-nang¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷QeZE8bSq-zorbm6Z9.png¬WM÷MIN¬AE÷Ho Chi Minh¬JA÷W412xAwl¬WU÷ho-chi-minh¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷fDAcQI86-pCFToGH4.png¬~AA÷EZS9IMoG¬AD÷1590836400¬ADE÷1590836400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Than Quang Ninh¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590844241¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUK¬AF÷Nam Dinh¬JB÷GCg8ekpQ¬WV÷nam-dinh¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷2¬BD÷0¬OB÷OOgRK5me-Y5LkyUJR.png¬WM÷THA¬AE÷Than Quang Ninh¬JA÷xMf4dVUJ¬WU÷than-quang-ninh¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷2¬BC÷0¬OA÷nuaYH6jT-Emw0Hm17.png¬~AA÷pfygM4ni¬AD÷1590832800¬ADE÷1590832800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Song Lam Nghe An¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590840383¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BA¬AF÷Ba Ria Vung Tau¬JB÷xr2bwjOs¬WV÷ba-ria-vung-tau¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷h4qg93CN-6aVAaBNC.png¬WM÷SON¬AE÷Song Lam Nghe An¬JA÷0MAWsWFQ¬WU÷song-lam-nghe-an¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷Aem5GNBN-WIvAp4JS.png¬~AA÷WAw5J2W9¬AD÷1590827400¬ADE÷1590827400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷An Do-An Giang¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590834213¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CON¬AF÷The Cong¬JB÷OI6MXohJ¬WV÷the-cong-viettel¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷2RYpG8S0-dMJ82JsG.png¬WM÷AND¬AE÷An Do-An Giang¬JA÷Cr3IYRxD¬WU÷an-do-an-giang¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷Y1THMPme-GK1Ihczm.png¬~
25
fixtures
0
reklama
reklama
Nastavenia upozornení
Prehliadač blokuje upozornenia
Nastavenia
Tmavý režim
reklama
Nápoveda: Ste na stránke Pohár 2020 výsledky v sekcii Futbal / Vietnam. Pohár 2020 livescore, konečné aj priebežné výsledky, Pohár 2020 tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Pohár 2020 výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke Pohár 2020 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!
mockup