Challenge Cup 2019 live výsledky, tabuľky

Rugby League Európa Challenge Cup2019

results
SA÷19¬~ZA÷EURÓPA: Challenge Cup¬ZEE÷GrCZZmwQ¬ZB÷6¬ZY÷Európa¬ZC÷tQngbZGM¬ZD÷p¬ZE÷xUFixoUG¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_GrCZZmwQ¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/europa/challenge-cup/¬ZX÷10Európa 006Európa0390000000186000Challenge Cu013ge Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Európa¬~AA÷nkMQAGj7¬AD÷1552834800¬ADE÷1552834800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Workington¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552841810¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Workington¬JA÷tndYuaK1¬WU÷workington-town¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷22¬BA÷16¬BC÷6¬WN÷SID¬AF÷Siddal¬JB÷vXEyuJZ7¬WV÷siddal¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Odložené pre nepriaznivé počasie.¬~AA÷UoDXXnh3¬AD÷1552230000¬ADE÷1552230000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Keighley¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552236636¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEI¬AE÷Keighley¬JA÷EB4HmjMA¬WU÷keighley¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷28¬BA÷6¬BC÷22¬WN÷DIS¬AF÷Distington¬JB÷h23LnAyH¬WV÷distington¬AH÷14¬BB÷4¬BD÷10¬~AA÷CA2xX679¬AD÷1552230000¬ADE÷1552230000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oldham¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552236445¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLD¬AE÷Oldham¬JA÷zRhQoUjN¬WU÷oldham¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷80¬BA÷42¬BC÷38¬WN÷HAY¬AF÷Haydock¬JB÷lUdUpl6T¬WV÷haydock¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷10¬~AA÷boPDWcDQ¬AD÷1552230000¬ADE÷1552230000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Whitehaven¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552237143¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WHI¬AE÷Whitehaven¬JA÷t0y7fbZf¬WU÷whitehaven¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷74¬BA÷30¬BC÷44¬WN÷WIG¬AF÷Wigan St Patricks¬JB÷KjzBgIl1¬WV÷wigan-st-patricks¬AH÷4¬BB÷4¬BD÷0¬~AA÷QXQ5YJrE¬AD÷1552228200¬ADE÷1552228200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Hull¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552228820¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Hull¬JA÷l2dS1tsL¬WU÷west-hull¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷26¬WN÷DEW¬AF÷Dewsbury Moor¬JB÷SheW00dR¬WV÷dewsbury-moor¬AH÷10¬~AA÷vPIICxMf¬AD÷1552226400¬ADE÷1552226400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Skolars¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552233057¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Skolars¬JA÷EXuh0T5G¬WU÷london-skolars¬AG÷18¬BA÷6¬BC÷12¬WN÷NOR¬AF÷Crusaders¬JB÷jc3Lr1zq¬WV÷north-wales-crusaders¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷31¬BB÷18¬BD÷13¬~AA÷hSMMBdy1¬AD÷1552143600¬ADE÷1552143600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hunslet¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552149748¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUN¬AE÷Hunslet¬JA÷KW7PsLkk¬WU÷hunslet-rlfc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷56¬BA÷20¬BC÷36¬WN÷WES¬AF÷West Bowling¬JB÷bN6Ttu5e¬WV÷west-bowling¬AH÷10¬BB÷10¬BD÷0¬~AA÷d0TDDI6l¬AD÷1552141800¬ADE÷1552141800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552148687¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle¬JA÷I5nq2ky4¬WU÷newcastle¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷48¬BA÷24¬BC÷24¬WN÷MAJ¬AF÷West Wales¬JB÷W8jm19jA¬WV÷west-wales-raiders¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷j11tWQMF¬AD÷1552140000¬ADE÷1552140000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Thatto Heath¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552146056¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷THA¬AE÷Thatto Heath¬JA÷69qdt8Ep¬WU÷thatto-heath¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬BA÷16¬BC÷14¬WN÷ROC¬AF÷Rochdale Mayfield¬JB÷p0r0uSTj¬WV÷rochdale-mayfield¬AH÷24¬BB÷8¬BD÷16¬~AA÷I9U9Ebir¬AD÷1552140000¬ADE÷1552140000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wigan St Judes¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIG¬AE÷Wigan St Judes¬JA÷phly4B6i¬WU÷wigan-st-judes¬AG÷4¬WN÷LOC¬AF÷Lock Lane¬JB÷Ormu3VLc¬WV÷lock-lane¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷24¬~AA÷QuLU9z6D¬AD÷1552140000¬ADE÷1552140000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷York Acorn¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552146347¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷York Acorn¬JA÷hz3J32C8¬WU÷york-acorn¬AG÷10¬BA÷8¬BC÷2¬WN÷FEA¬AF÷Featherstone Lions¬JB÷WQ1N2MRE¬WV÷featherstone-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷20¬BB÷8¬BD÷12¬~AA÷4OP9XwbK¬AD÷1552074300¬ADE÷1552074300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Doncaster¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552080630¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DON¬AE÷Doncaster¬JA÷pYsbdK4r¬WU÷doncaster¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷38¬BA÷12¬BC÷26¬WN÷COV¬AF÷Coventry¬JB÷byn2evKl¬WV÷coventry¬AH÷16¬BB÷8¬BD÷8¬~AA÷0pbx8ia3¬AD÷1549809000¬ADE÷1549809000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wigan St Patricks¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷British Police¬JB÷z9PS8vjG¬WV÷british-police¬AH÷20¬BB÷10¬BD÷10¬WM÷WIG¬AE÷Wigan St Patricks¬JA÷hpzO9KzA¬WU÷wigan-st-patricks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷28¬BA÷14¬BC÷14¬~
19
1553307512
51
fixtures
SA÷19¬~ZA÷EURÓPA: Challenge Cup¬ZEE÷GrCZZmwQ¬ZB÷6¬ZY÷Európa¬ZC÷tQngbZGM¬ZD÷p¬ZE÷xUFixoUG¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_GrCZZmwQ¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/europa/challenge-cup/¬ZX÷10Európa 006Európa0390000000186000Challenge Cu013ge Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Európa¬~AA÷t6pxu2PD¬AD÷1553954400¬ADE÷1553954400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barrow¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barrow¬JA÷EeSuSUIe¬WU÷barrow¬WN÷YOR¬AF÷York City¬JB÷SbWqRlY1¬WV÷york-city¬AN÷n¬~AA÷EXVIIB8B¬AD÷1553954400¬ADE÷1553954400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Batley¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAT¬AE÷Batley¬JA÷tOe22Bf8¬WU÷batley¬WN÷LOC¬AF÷Lock Lane¬JB÷hba61V9E¬WV÷lock-lane¬AN÷n¬~AA÷8K0IKXwa¬AD÷1553954400¬ADE÷1553954400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dewsbury¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEW¬AE÷Dewsbury¬JA÷h2F7tUXl¬WU÷dewsbury-rams¬WN÷WES¬AF÷West Hull¬JB÷WhEBulme¬WV÷west-hull¬AN÷n¬~AA÷0fcAMg9n¬AD÷1553954400¬ADE÷1553954400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Featherstone¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FEA¬AE÷Featherstone¬JA÷04zTmCuF¬WU÷featherstone-rovers¬WN÷SVA¬AF÷Swinton¬JB÷veZWnWfL¬WV÷swinton¬AN÷n¬~AA÷hjifGInD¬AD÷1553954400¬ADE÷1553954400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Featherstone Lions¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FEA¬AE÷Featherstone Lions¬JA÷htvXTjlq¬WU÷featherstone-lions¬WN÷DON¬AF÷Doncaster¬JB÷WWxyTA3k¬WV÷doncaster¬AN÷n¬~AA÷IV75NZgt¬AD÷1553954400¬ADE÷1553954400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hunslet¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUN¬AE÷Hunslet¬JA÷t2KRkYA2¬WU÷hunslet-rlfc¬WN÷HAL¬AF÷Halifax¬JB÷KhJVlhQ8¬WV÷halifax¬AN÷n¬~AA÷Wz3oIvI0¬AD÷1553954400¬ADE÷1553954400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Keighley¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEI¬AE÷Keighley¬JA÷tlugyZe9¬WU÷keighley¬WN÷BRA¬AF÷Bradford¬JB÷vZcdzgBF¬WV÷bradford-bulls¬AN÷n¬~AA÷hOUMHVNH¬AD÷1553954400¬ADE÷1553954400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oldham¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLD¬AE÷Oldham¬JA÷nLbA0kPK¬WU÷oldham¬WN÷WID¬AF÷Widnes¬JB÷QBcEa9vR¬WV÷widnes-vikings¬AN÷n¬~AA÷Ec1ELDOh¬AD÷1553954400¬ADE÷1553954400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sheffield¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Sheffield¬JA÷YHYznjAR¬WU÷sheffield¬WN÷LEI¬AF÷Leigh¬JB÷AwQ2sAIr¬WV÷leigh-centurions¬AN÷n¬~AA÷nBaMJig5¬AD÷1553954400¬ADE÷1553954400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Thatto Heath¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷THA¬AE÷Thatto Heath¬JA÷0SIFv821¬WU÷thatto-heath¬WN÷NOR¬AF÷Crusaders¬JB÷vJHJwSH7¬WV÷north-wales-crusaders¬AN÷n¬~AA÷EahjHbX6¬AD÷1553954400¬ADE÷1553954400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Whitehaven¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROC¬AF÷Rochdale¬JB÷0ln5YWuS¬WV÷rochdale-hornets¬WM÷WHI¬AE÷Whitehaven¬JA÷Mcm1ZCQL¬WU÷whitehaven¬AN÷n¬~AA÷baYKkRiN¬AD÷1554040800¬ADE÷1554040800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Workington¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Workington¬JA÷4rt63uSS¬WU÷workington-town¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle¬JB÷t4XXbazp¬WV÷newcastle¬AN÷n¬~
19
1553307512
12
Nápoveda: Ste na stránke Challenge Cup 2019 výsledky v sekcii Rugby League / Európa. Challenge Cup 2019 livescore, konečné aj priebežné výsledky, Challenge Cup 2019 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Challenge Cup 2019 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať aj viac ako 5000 udalostí z 30+ športov po celom svete. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke Challenge Cup 2019 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!