Challenge Cup 2019/2020 live výsledky

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Rugby Európa

Challenge Cup
2019/2020
Loading...
results
SA÷8¬~ZA÷EURÓPA: Challenge Cup - play-off¬ZEE÷KMRQ5buc¬ZB÷6¬ZY÷Európa¬ZC÷UyUiSJKl¬ZD÷p¬ZE÷YPIBmM5Q¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_KMRQ5buc¬ZJ÷11¬ZL÷/rugby/europa/challenge-cup/¬ZX÷09Európa 006Európa0100000000001000Challenge Cu024ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Európa¬~AA÷zNGvZlHm¬AD÷1601146800¬ADE÷1601146800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toulon¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1601153098¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Tigers¬JB÷ERmBC5v5¬WV÷leicester-tigers¬AH÷19¬BB÷11¬BD÷8¬WM÷TOU¬AE÷Toulon¬JA÷K4l7DoPb¬WU÷toulon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷34¬BA÷20¬BC÷14¬~AA÷lQKrY8Wg¬AD÷1601059500¬ADE÷1601059500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Bristol¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1601068068¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOR¬AF÷Bordeaux Begles¬JB÷MiiJAq9H¬WV÷bordeaux-begles¬AZ÷0¬AH÷20¬AU÷20¬BB÷13¬BD÷7¬BF÷0¬WM÷BRI¬AE÷Bristol¬JA÷SUiFBPgB¬WU÷bristol-bears¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷37¬AT÷20¬BA÷7¬BC÷13¬BE÷17¬~AA÷A56RIxzf¬AD÷1600542900¬ADE÷1600542900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toulon¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600549554¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LLA¬AF÷Scarlets¬JB÷C6BRDRe9¬WV÷scarlets¬AH÷6¬BB÷6¬BD÷0¬WM÷TOU¬AE÷Toulon¬JA÷IqCNE7t3¬WU÷toulon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷11¬BA÷0¬BC÷11¬~AA÷4S5VHdk0¬AD÷1600515000¬ADE÷1600515000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bordeaux Begles¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600521737¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EDI¬AF÷Edinburgh¬JB÷KWEZB5QL¬WV÷edinburgh¬AH÷14¬BB÷3¬BD÷11¬WM÷BOR¬AE÷Bordeaux Begles¬JA÷Q9FVCoBF¬WU÷bordeaux-begles¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷23¬BA÷14¬BC÷9¬~AA÷rJ4ZGG46¬AD÷1600454700¬ADE÷1600454700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bristol¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600461208¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DRA¬AF÷Dragons¬JB÷U5056qlq¬WV÷newport-dragons¬AH÷17¬BB÷10¬BD÷7¬WM÷BRI¬AE÷Bristol¬JA÷bNDwBPuS¬WU÷bristol-bears¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷56¬BA÷24¬BC÷32¬~ZA÷EURÓPA: Challenge Cup¬ZEE÷KMRQ5buc¬ZB÷6¬ZY÷Európa¬ZC÷lMYhUa5r¬ZD÷p¬ZE÷YPIBmM5Q¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷6_KMRQ5buc¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby/europa/challenge-cup/¬ZX÷09Európa 006Európa0100000000001000Challenge Cu013ge Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Európa¬~AA÷ppQENOBU¬AD÷1579377600¬ADE÷1579377600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Irish¬ER÷6. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579384513¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LLA¬AF÷Scarlets¬JB÷pv57ExUC¬WV÷scarlets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷33¬BB÷21¬BD÷12¬WM÷LON¬AE÷London Irish¬JA÷jH53FIE6¬WU÷london-irish¬AG÷14¬BA÷7¬BC÷7¬~AA÷6gRAO4dO¬AD÷1579377600¬ADE÷1579377600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toulon¬ER÷6. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579383724¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAY¬AF÷Bayonne¬JB÷CQ6aGba0¬WV÷bayonne¬AH÷6¬BB÷6¬BD÷0¬WM÷TOU¬AE÷Toulon¬JA÷fkCfHvpf¬WU÷toulon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷50¬BA÷14¬BC÷36¬~AA÷lIE6f5th¬AD÷1579359600¬ADE÷1579359600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edinburgh¬ER÷6. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579366161¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AGE¬AF÷Agen¬JB÷x6TrqlZ3¬WV÷agen¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷EDI¬AE÷Edinburgh¬JA÷rqUvpUJc¬WU÷edinburgh¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬BA÷22¬BC÷14¬~AA÷ARF2eoRo¬AD÷1579359600¬ADE÷1579359600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wasps¬ER÷6. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579366653¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOR¬AF÷Bordeaux Begles¬JB÷4hVzoA4i¬WV÷bordeaux-begles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬BB÷7¬BD÷20¬WM÷LON¬AE÷Wasps¬JA÷SznhMQRj¬WU÷wasps¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷rF8l5MfA¬AD÷1579356000¬ADE÷1579356000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brive¬ER÷6. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579363204¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STA¬AF÷Stade Francais¬JB÷IN9xoVLl¬WV÷stade-francais¬AH÷29¬BB÷15¬BD÷14¬WM÷BRI¬AE÷Brive¬JA÷O0AYoB6r¬WU÷brive¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷33¬BA÷14¬BC÷19¬~AA÷4O9p62u4¬AD÷1579356000¬ADE÷1579356000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zebre¬ER÷6. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579363222¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Bristol¬JB÷MiO6jibR¬WV÷bristol-bears¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷7¬WM÷ZEB¬AE÷Zebre¬JA÷tt79iXrL¬WU÷zebre¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷7¬BA÷7¬BC÷0¬~AA÷n9xbptzr¬AD÷1579352400¬ADE÷1579352400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cardiff Blues¬ER÷6. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579359023¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAM¬AF÷Cammi Calvisano¬JB÷CMWBewtO¬WV÷cammi-calvisano¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬WM÷CAR¬AE÷Cardiff Blues¬JA÷fox7dJQH¬WU÷cardiff-blues¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷62¬BA÷35¬BC÷27¬~AA÷tSaVlMRQ¬AD÷1579352400¬ADE÷1579352400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Section Paloise¬ER÷6. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579359478¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Tigers¬JB÷Gfw3caBB¬WV÷leicester-tigers¬AH÷17¬BB÷7¬BD÷10¬WM÷SEC¬AE÷Section Paloise¬JA÷MXwabud5¬WU÷section-paloise¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷24¬BC÷0¬~AA÷GjgPC7cC¬AD÷1579291200¬ADE÷1579291200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dragons¬ER÷6. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579297615¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ENI¬AF÷Enisey¬JB÷f9d29jnG¬WV÷enisey¬AH÷5¬BB÷5¬BD÷0¬WM÷DRA¬AE÷Dragons¬JA÷0ncbAWW9¬WU÷newport-dragons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷47¬BA÷14¬BC÷33¬~AA÷x0fLDmr6¬AD÷1579291200¬ADE÷1579291200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Worcester Warriors¬ER÷6. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579297438¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Warriors¬JA÷tpscCh2c¬WU÷worcester-warriors¬AG÷27¬BA÷20¬BC÷7¬WN÷CAS¬AF÷Castres Olympique¬JB÷MebfBCH3¬WV÷castres-olympique¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷33¬BB÷12¬BD÷21¬~
65
fixtures
0
reklama
reklama
Nastavenia upozornení
Prehliadač blokuje upozornenia
Nastavenia
Tmavý režim
reklama
Nápoveda: Ste na stránke Challenge Cup 2019/2020 výsledky v sekcii Rugby / Európa. Challenge Cup 2019/2020 livescore, konečné aj priebežné výsledky, Challenge Cup 2019/2020 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Challenge Cup 2019/2020 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať cez 5000 udalostí z 30+ športov z celého sveta. V hornom menu kliknite na názov športu alebo vľavo na nazov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž. Live výsledky na stránke Challenge Cup 2019/2020 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!