Najnižšie polčasové skóre v NBA od marca 2019, kariérny výkon Davisa

V súboji Jalen Brunson z New Yorku a Buddy Hield z Philadelphie.
V súboji Jalen Brunson z New Yorku a Buddy Hield z Philadelphie.TASR
Basketbalisti Philadelphie 76ers zvíťazili v pondelkovom zápase na palubovke New Yorku Knicks 79:73, čo je najnižší bodový súčet v prebiehajúcej sezóne zámorskej NBA. Hostí potiahol k triumfu Kelly Oubre (28) s 18 bodmi a 10 doskokmi.

New York - Philadelphia 73:79

Philadelphia viedla po prvej polovici len 37:31, čo je najnižšie polčasové skóre od marca 2019, keď Portland vyhrával nad Detroitom 34:31. V domácom drese nazbieral najviac 19 bodov Jalen Brunson, 76ers ukončili sériu troch prehier.

Oklahoma City - Memphis 124:93

Basketbalisti Thunder zdolali Grizzlies, pripísali si tretí triumf po sebe a udržali sa na čele Západnej konferencie. Prišli však o svojho druhého najlepšieho strelca Jalena Williamsa, ktorý sa zranil v druhej štvrtine a už do zápasu nezasiahol.

LA Lakers - Minnesota 120:109

Anthony Davis zaznamenal pri triumfe Lakers 27 bodov, 25 doskokov - najviac v prebiehajúcej sezóne a sedemkrát získal loptu, čo je rekordný zápis v jeho kariére. LeBron James mal 29 bodov, deväť asistencií a osem doskokov.

LA Clippers - Milwaukee 117:124

Druhý tím Východnej konferencie Milwaukee zvíťazil na palubovke LA Clippers aj vďaka 35 bodom a 11 asistenciám Damiana Lillarda. Giannis Antetokounmpo nazbieral 34 bodov, desať asistencií a sedem doskokov.

Atlanta - New Orleans 103:116

Miami - Washington 108:110

Orlando - Indiana 97:111

Sacramento - Houston 104:112

Cleveland - Brooklyn 101:120