Ronaldo zariadil hetrikom triumf Al-Nassru, na čele tabuľky strelcov má už 26 gólov

Ronaldo zaznamenal hetrik.
Ronaldo zaznamenal hetrik.AFP
Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo (39) pomohol hetrikom k triumfu Al-Nassr nad Al-Taee 5:1 v sobotnom zápase saudskoarabskej Pro League.

Al-Nassr - Al-Taee 5:1

Päťnásobný víťaz Zlatej lopty má na konte 26 gólov v tejto sezóne a je jej najlepším strelcom. Deväťnásobný ligový šampión Al-Nassr viedol do prestávky 2:1, Ronaldo sa presadil trikrát v druhom polčase. Portugalský futbalista zaznamenal druhý hetrik v tejto sezóne a štvrtý od príchodu do Al-Nassr, pričom raz sa presadil štyrikrát. Domácim patrí v tabuľke druhé miesto, na lídra Al-Hilal strácajú 12 bodov.