Suárez strelil premiérový gól za Miami, no Inter v prestrelke prehral na pôde Al-Hilalu

Messi prehru Miami neodvrátil.
Messi prehru Miami neodvrátil.Profimedia
Futbalisti saudskoarabského klubu Al-Hilal vyhrali v pondelkovej divokej prestrelke v rámci prípravného zápasu proti americkému tímu Inter Miami 4:3. Mužstvo nabité hviezdami strelilo v príprave prvé presné zásahy.

Al-Hilal - Inter Miami 4:3

Domáci tím mal veľmi dobrý úvod, keďže po zásahoch Mitroviča a Al-Hamdana viedol 2:0. Následne znížil Luis Suaréz, pre ktorého to bol prvý gól v treťom stretnutí za Miami. Michael pridal ďalší presný zásah. Lionel Messi však v 54. minúte z penalty znížil a zakrátko asistoval na vyrovnávajúci gól Ruiza. Posledné slovo ale mal Al-Hilal, ktorému víťazstvo v zaujímavom prípravnom stretnutí vystrelil Malcolm.

Inter Miami odohral tretí zápas pred štartom novej sezóny MLS. Po remíze so Salvadorom si pripísal druhú prehru, nakoľko predtým podľahol aj Dallasu. Al-Hilal odohral prvý zápas od 29. decembra, keď sa začala dlhá prestávka tamojšej najvyššej súťaže, ktorá sa naplno rozbehne až 15. februára.