Slavia Praha remizovala s Mladou Boleslavou, Schranzov gól neplatil. Sparta na čele

Slavia stratila dôležité body.
Slavia stratila dôležité body.Profimedia
Futbalisti Slavie Praha remizovali v nedeľnom zápase 26. kola českej ligy s Mladou Boleslavou 1:1. V drese hostí sa v 82. minúte presadil slovenský útočník Ivan Schranz (29), jeho gól však neplatil pre ofsajd. Po víťazstve nad Pardubicami sa na čele tabuľky ocitli hráči pražskej Sparty.

Deľbou bodov sa skončil aj duel Sigmy Olomouc a Bohemians Praha 1905 (2:2). V druhom stretnutí za sebou triumfovali futbalisti Teplíc, ktorí vonku zdolali České Budějovice rozdielom triedy 3:0.

SK Dynamo Č. Budějovice - FK Teplice 0:3 (0:1)

Góly: 22. Fila, 48. Gning, 73. Mareček

/M. Šípoš odchytal celý duel, L. Skovajsa hral do 46. minúty, L. Čmelík hral od 46. minúty, J. Grič a B. Sluka boli na lavičke náhradníkov/

FK Mladá Boleslav - SK Slavia Praha 1:1 (1:1)

Góly: 18. Kusej - 32. Zafeiris

/S. Dancák hral od 86. minúty - I. Schranz odohral celý zápas, J. Hromada bol na lavičke/

SK Sigma Olomouc - Bohemians Praha 1905 2:2 (1:1)

Góly: 37. a 51. Chytil - 25. a 54. Matoušek

/M. Macík, J. Chvátal, D. Ventúra odohrali celý zápas, L. Greššák hral do 71. minúty, T. Digana sedel na lavičke/

FK Pardubice - AC Sparta Praha 0:2 (0:2)

Góly: 20. Kuchta, 37. Krejčí