Ďaloga dupol na plyn a vybavil triumf Brna. Góly strieľali aj Cingel, Pánik, Marinčin a Čacho

Ďaloga uplatnil svoje rýchle nohy.
Ďaloga uplatnil svoje rýchle nohy.Profimedia
Slovenský hokejový obranca Marek Ďaloga (34) v 32. kole českej extraligy gólom rozhodol o víťazstve Komety Brno na ľade Kladna 5:4 po predĺžení. Úvodný presný zásah hostí vsietil hneď v prvej minúte Lukáš Cingel (31), Tomáš Marcinko (35) si pripísal na konto dve asistencie.

Richard Pánik - 2:2, Martin Marinčin - 3:2, Viliam Čacho - 7:2. Slováci prispeli svojimi gólmi k triumfu Třinca nad Hradcom Králové. Posledný menovaný zaznamenal aj asistenciu. Litvínov v bránke s Matejom Tomekom hladko zdolal Mladú Boleslav. Jediný gól hostí strelil Pavol Skalický po prihrávke Róberta Lantošiho.