Koch a Regenda sa v zostavách neobjavili, Tatarov Seattle odišiel gólovo naprázdno

Tatar ani Seattle nedokázali skórovať.
Tatar ani Seattle nedokázali skórovať.Profimedia
Patrik Koch (27) a Pavol Regenda (24) sa tentoraz v zostavách Arizony a Anaheimu neobjavili, ich mužstvá na domácich ľadoch neuspeli. Do duelov NHL tak zasiahol iba jeden slovenský hokejista. Bol ním Tomáš Tatar (33), ktorý sa však nemohol tešiť z tímových ani individuálnych bodov.

Seattle - Winnipeg 0:3

Oba tímy si zopakovali tri dni starý vzájomný súboj z klziska Winnipegu, v ktorom uspel Seattle pomerom 4:3. Odveta však lepšie vyšla kádru Jets, svojmu súperovi nedovolil skórovať ani raz a presvedčivo vyhral. Všetky zásahy padli v rozmedzí 12 minút poslednej tretiny. Nie je to tak dávno, čo Tomáš Tatar čakal na svoj gólový zápis, tentoraz sa ho ale nedočkalo celé mužstvo.

Domáci celok sa tak nepriblížil k ôsmej priečke Západnej konferencie, na ktorej sa momentálne vyhrieva obhajca titulu z Vegas. Hostia majú oveľa komfortnejšiu pozíciu - patrí im tretia priečka, na lídra z Vancouveru strácajú štyri body a k dobru majú tri zápasy.

Arizona - Detroit 4:0

Colorado - Minnesota 2:1 pp

Anaheim - Dallas 2:6