Štokholm sledoval výhru Ottawy nad Minnesotou, rozhodli až nájazdy. Víťazne aj Philadelphia

Štokholm sledoval výhru Ottawy nad Minnesotou, rozhodli až nájazdy
Štokholm sledoval výhru Ottawy nad Minnesotou, rozhodli až nájazdyProfimedia
Hokejisti Ottawy Senators zdolali Minnesotu Wild 2:1 po samostatných nájazdoch v zápase NHL Global series v Štokholme. Hráčov Minnesoty čaká v nedeľu v rovnakom dejisku ešte duel proti Torontu Maple Leafs. Zvíťazila aj Philadephia.

Ottawa Senators - Minnesota Wild 2:1 pp a sn

Minnesota viedla od 27. minúty hry po presnom zásahu rakúskeho útočníka Marca Rossiho. V úvode tretej tretiny sa na radosť domácich presadil švédsky obranca Erik Brännström, ktorý poslal duel do predĺženia. O rozhodujúci samostatný nájazd sa napokon postaral americký útočník Josh Norris.

Senators figurujú so 16 bodmi na 12. mieste v tabuľke Východnej konferencie, zatiaľ čo Minnesota je s 13 bodmi v priebežnom poradí taktiež na 12. priečke Západnej konferencie.

Philadelphia Flyers - Vegas Golden Knights 4:3 pp

Philadelphia zvíťazila doma nad Vegas Golden Knights 4:3 po predĺžení, víťazný gól strelil po 60 sekundách Sean Couturier. V drese hostí zaznamenal dva góly a asistenciu Jonathan Marchessault. Flyers vyhrali štvrtýkrát v sérii, Vegas prehralo tretí z uplynulých piatich duelov.