Topoľčany trikrát viedli, ale nakoniec podľahli Trnave po nájazdoch

Hokejisti Topoľčian podľahli trnavským Gladiátorom po nájazdoch.
Hokejisti Topoľčian podľahli trnavským Gladiátorom po nájazdoch.VLCI Žilina
Hokejisti Trnavy zvíťazili v utorkovom zápase 18. kola Tipos SHL na ľade Topoľčian 5:4 po nájazdoch. Domáci trikrát v stretnutí viedli, ale ani to im nestačilo na plný bodový zisk.

HC Topoľčany - HK Gladiators Trnava 4:5 pp a sn

Diváci sa rozhodne nenudili. Každá tretina priniesla zaujímavú zápletku. Už v prvej časti Topoľčany išli dvakrát do vedenia, no Trnava sa dokázala vždy do súboja vrátiť. V prostrednej tretine dokonca viedla, ale v jej závere domáci. V tretej tretine vystrelil Bartakovics svojmu tímu takmer plný bodový zisk. Lenže v poslednej sekunde Holovič v drese "Gladiátorov" vyrovnal.

Aktuálna tabuľka.
Aktuálna tabuľka.Flashscore

V predĺžení víťazný zásah nepadol, a tak prišli na rad trestné strieľania. Kým hokejistom Topoľčian sa v nich vôbec nedarilo, presadil sa iba Bartakovics, hostia sa presadili v troch prípadoch. O bod navyše sa postaral Múčka. Trnava uspela po dvoch prehrách, Topoľčany prišli o trojzápasovú sériu výhier.