Slovan zdolal v príprave Ľubľanu, Podbrezová vysoko prehrala so Slováckom

Slovanisti porazili súpera zo Slovinska.
Slovanisti porazili súpera zo Slovinska.Profimedia
Futbalisti Slovana Bratislava zvíťazili v utorkovom prípravnom zápase nad Olimpijou Ľubľana 2:1. Nedarilo sa Podbrezovej, ktorá prehrala so Slováckom 0:4.

Slovan Bratislava - Olimpija Ľubľana 2:1 (2:0)

Slovenský majster otvoril skóre v 16. minúte. Zmrhal si spracoval center na hranici šestnástky, prihral na malom priestore Malikovi Abubakarimu, ktorý sa s loptou ešte otočil a cez brániaceho hráča trafil presne k pravej žrdi. Slovan potvrdil dobrý výkon aj o 11 minút neskôr. Najnovšia posila Slovana Tolič sa predviedla gólovou prihrávkou a nedostatočne pokrytý Zmrhal skóroval strelou z ľavej časti pokutového územia.

Góly zápasu.
Góly zápasu.Flashscore

FC Slovácko - Železiarne Podbrezová 4:0 (2:0)

Český celok ukázal v prípravnom zápase svoju silu a do polčasu viedol po zásahoch Michala Trávníka (6. minúta) a Filipa Vechetu (45.) už o dva góly. Po hodine hry využil Pavel Juroška zmätky v obrane fortunaligistu a zvýšil na 3:0, konečné skóre zápasu spečatil ten istý hráč v 90. minúte.