GFL 2 2018 live výsledky, tabuľka

Americký futbal »Nemecko » GFL 2 » 2018

results
SA÷5¬~ZA÷NEMECKO: GFL 2¬ZEE÷jodOP8aP¬ZB÷81¬ZY÷Nemecko¬ZC÷UFvdYXY4¬ZD÷p¬ZE÷YHWHwmRf¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_jodOP8aP¬ZJ÷2¬ZL÷/americky-futbal/nemecko/gfl-2/¬ZX÷07Nemecko 007emecko0450000000179000GFL 2 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Nemecko¬~AA÷6Z2wGCET¬AD÷1534078800¬ADE÷1534078800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Berlín Adler¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAN¬AF÷Langenfeld Longhorns¬JB÷IZqPV100¬WV÷langenfeld-longhorns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷23¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷3¬BH÷6¬WM÷BER¬AE÷Berlín Adler¬JA÷zBfKWsof¬WU÷berlin-adler¬AG÷13¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷6¬~AA÷25MI7WyG¬AD÷1534078800¬ADE÷1534078800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Paderborn Dolphins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAD¬AE÷Paderborn Dolphins¬JA÷Mu6zPjqo¬WU÷paderborn-dolphins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷17¬BG÷6¬WN÷LUB¬AF÷Lubeck Cougars¬JB÷zqfImzMo¬WV÷lubeck-cougars¬AH÷28¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷14¬~AA÷25l9Ajxi¬AD÷1534003200¬ADE÷1534003200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Solingen Paladins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NKO¬AE÷Solingen Paladins¬JA÷4jnyTapJ¬WU÷solingen-paladins¬AG÷27¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷13¬WN÷DUS¬AF÷Dusseldorf Panther¬JB÷4rhCiqNJ¬WV÷dusseldorf-panther¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷42¬BB÷7¬BD÷10¬BF÷3¬BH÷22¬~AA÷86T99h73¬AD÷1533999600¬ADE÷1533999600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saarland Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAA¬AE÷Saarland Hurricanes¬JA÷zXVfqLUa¬WU÷saarland-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷43¬BA÷9¬BC÷13¬BE÷14¬BG÷7¬WN÷NOR¬AF÷Nurnberg Rams¬JB÷46zarup6¬WV÷nurnberg-rams¬AH÷13¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷6¬~AA÷KtXD8CM9¬AD÷1533999600¬ADE÷1533999600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wiesbaden Phantoms¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIE¬AE÷Wiesbaden Phantoms¬JA÷rcZ2saaC¬WU÷wiesbaden-phantoms¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷21¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷STR¬AF÷Straubing Spiders¬JB÷QLO7tJEI¬WV÷straubing-spiders¬AH÷13¬BB÷6¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷0¬~AA÷zgV1BExi¬AD÷1533996000¬ADE÷1533996000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Giessen Golden Dragons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAV¬AF÷Ravensburg Razorbacks¬JB÷0EwrnNps¬WV÷ravensburg-razorbacks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷2¬BD÷12¬BF÷7¬BH÷13¬WM÷GIE¬AE÷Giessen Golden Dragons¬JA÷rZjGj3xQ¬WU÷giessen-golden-dragons¬AG÷14¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷8¬~AA÷EqU5AYic¬AD÷1533996000¬ADE÷1533996000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montabaur Fighting¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montabaur Fighting¬JA÷EHsnos0m¬WU÷montabaur-fighting¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷34¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷14¬BG÷13¬WN÷YAN¬AF÷Albershausen Crusaders¬JB÷dtXjp1Fg¬WV÷albershausen-crusaders¬AH÷16¬BB÷7¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷3¬~AA÷OEk5BWMp¬AD÷1533992400¬ADE÷1533992400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elmshorn Fighting Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELM¬AE÷Elmshorn Fighting Pirates¬JA÷WxlTULF6¬WU÷elmshorn-fighting-pirates¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬BA÷7¬BC÷21¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷ROS¬AF÷Rostock Griffins¬JB÷QamXTuVC¬WV÷rostock-griffins¬AH÷28¬BB÷7¬BD÷14¬BF÷0¬BH÷7¬~AA÷WGAQIEUA¬AD÷1533474000¬ADE÷1533474000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Albershausen Crusaders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAN¬AE÷Albershausen Crusaders¬JA÷IZNgGM0D¬WU÷albershausen-crusaders¬AG÷29¬WN÷SAA¬AF÷Saarland Hurricanes¬JB÷WxCyu6wE¬WV÷saarland-hurricanes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷43¬~AA÷A79UHYqH¬AD÷1533474000¬ADE÷1533474000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nurnberg Rams¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Nurnberg Rams¬JA÷rDFuvQhK¬WU÷nurnberg-rams¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷21¬WN÷WIE¬AF÷Wiesbaden Phantoms¬JB÷Qy5pwp8Q¬WV÷wiesbaden-phantoms¬AH÷17¬~AA÷xtdNJfF4¬AD÷1533474000¬ADE÷1533474000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rostock Griffins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rostock Griffins¬JA÷M7UpIrW0¬WU÷rostock-griffins¬AG÷22¬WN÷LUB¬AF÷Lubeck Cougars¬JB÷vqPkH2o7¬WV÷lubeck-cougars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷29¬~AA÷hWbZGhaN¬AD÷1533474000¬ADE÷1533474000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Straubing Spiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Straubing Spiders¬JA÷SpiCY3Gs¬WU÷straubing-spiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷53¬WN÷MON¬AF÷Montabaur Fighting¬JB÷dKeGXNVm¬WV÷montabaur-fighting¬AH÷3¬~AA÷bkcJKz0b¬AD÷1533402000¬ADE÷1533402000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ravensburg Razorbacks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAV¬AE÷Ravensburg Razorbacks¬JA÷lfWxK41l¬WU÷ravensburg-razorbacks¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷28¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷8¬BG÷13¬WN÷GIE¬AF÷Giessen Golden Dragons¬JB÷rHVtJOGf¬WV÷giessen-golden-dragons¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷28¬BB÷0¬BD÷12¬BF÷9¬BH÷7¬~AA÷GQ7ELGph¬AD÷1532869200¬ADE÷1532869200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Albershausen Crusaders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAN¬AE÷Albershausen Crusaders¬JA÷U9k6PQwR¬WU÷albershausen-crusaders¬AG÷14¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷RAV¬AF÷Ravensburg Razorbacks¬JB÷ziSYKpnr¬WV÷ravensburg-razorbacks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷69¬BB÷7¬BD÷21¬BF÷21¬BH÷20¬~
5
1534603853
83
fixtures
SA÷5¬~ZA÷NEMECKO: GFL 2¬ZEE÷jodOP8aP¬ZB÷81¬ZY÷Nemecko¬ZC÷UFvdYXY4¬ZD÷p¬ZE÷YHWHwmRf¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_jodOP8aP¬ZJ÷2¬ZL÷/americky-futbal/nemecko/gfl-2/¬ZX÷07Nemecko 007emecko0450000000179000GFL 2 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Nemecko¬~AA÷CvCh1UEq¬AD÷1534597200¬ADE÷1534597200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Elmshorn Fighting Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELM¬AE÷Elmshorn Fighting Pirates¬JA÷IRkwqCzH¬WU÷elmshorn-fighting-pirates¬WN÷LAN¬AF÷Langenfeld Longhorns¬JB÷0jurrWkN¬WV÷langenfeld-longhorns¬AN÷n¬~AA÷tdLM6jiM¬AD÷1534600800¬ADE÷1534600800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berlín Adler¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berlín Adler¬JA÷EZhMnfyh¬WU÷berlin-adler¬WN÷PAD¬AF÷Paderborn Dolphins¬JB÷WAmRoEjb¬WV÷paderborn-dolphins¬AN÷n¬~AA÷AVPQ5A6S¬AD÷1534604400¬ADE÷1534604400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dusseldorf Panther¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUS¬AE÷Dusseldorf Panther¬JA÷A1nVpY54¬WU÷dusseldorf-panther¬WN÷ROS¬AF÷Rostock Griffins¬JB÷4OoZqhLA¬WV÷rostock-griffins¬AN÷n¬~AA÷f31c0lUk¬AD÷1534604400¬ADE÷1534604400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wiesbaden Phantoms¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIE¬AE÷Wiesbaden Phantoms¬JA÷vsvnsj5T¬WU÷wiesbaden-phantoms¬WN÷MON¬AF÷Montabaur Fighting¬JB÷APQDxADp¬WV÷montabaur-fighting¬AN÷n¬~AA÷8651a8qd¬AD÷1534683600¬ADE÷1534683600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lubeck Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUB¬AE÷Lubeck Cougars¬JA÷lGPHyUSj¬WU÷lubeck-cougars¬WN÷NKO¬AF÷Solingen Paladins¬JB÷jL300D5i¬WV÷solingen-paladins¬AN÷n¬~AA÷M9gqOiMd¬AD÷1534683600¬ADE÷1534683600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nurnberg Rams¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Nurnberg Rams¬JA÷4O74aXKc¬WU÷nurnberg-rams¬WN÷GIE¬AF÷Giessen Golden Dragons¬JB÷bo78biz4¬WV÷giessen-golden-dragons¬AN÷n¬~AA÷EP7hK9LL¬AD÷1535205600¬ADE÷1535205600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Giessen Golden Dragons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIE¬AE÷Giessen Golden Dragons¬JA÷OYw0l7Cd¬WU÷giessen-golden-dragons¬WN÷MON¬AF÷Montabaur Fighting¬JB÷ClXsDjkc¬WV÷montabaur-fighting¬AN÷n¬~AA÷SSBdJTzS¬AD÷1535209200¬ADE÷1535209200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saarland Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAV¬AF÷Ravensburg Razorbacks¬JB÷Y3LjBUJ9¬WV÷ravensburg-razorbacks¬WM÷SAA¬AE÷Saarland Hurricanes¬JA÷juWoCA43¬WU÷saarland-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷00hmNBy3¬AD÷1535211000¬ADE÷1535211000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lubeck Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUB¬AE÷Lubeck Cougars¬JA÷xx6CcBkA¬WU÷lubeck-cougars¬WN÷BER¬AF÷Berlín Adler¬JB÷fD0HdV4G¬WV÷berlin-adler¬AN÷n¬~AA÷tC9pMVj9¬AD÷1535211000¬ADE÷1535211000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rostock Griffins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rostock Griffins¬JA÷Y3aLekKM¬WU÷rostock-griffins¬WN÷DUS¬AF÷Dusseldorf Panther¬JB÷SQbPf9ZS¬WV÷dusseldorf-panther¬AN÷n¬~AA÷K28lLk6F¬AD÷1535212800¬ADE÷1535212800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Solingen Paladins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NKO¬AE÷Solingen Paladins¬JA÷2JkijTsp¬WU÷solingen-paladins¬WN÷LAN¬AF÷Langenfeld Longhorns¬JB÷prudkmcj¬WV÷langenfeld-longhorns¬AN÷n¬~AA÷Y9lPEmqq¬AD÷1535288400¬ADE÷1535288400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nurnberg Rams¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Nurnberg Rams¬JA÷n7PfAlZF¬WU÷nurnberg-rams¬WN÷STR¬AF÷Straubing Spiders¬JB÷tUOb98lM¬WV÷straubing-spiders¬AN÷n¬~AA÷KQjyCoT1¬AD÷1535806800¬ADE÷1535806800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Langenfeld Longhorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAN¬AE÷Langenfeld Longhorns¬JA÷dGqZ0pd2¬WU÷langenfeld-longhorns¬WN÷LUB¬AF÷Lubeck Cougars¬JB÷0lAF9x02¬WV÷lubeck-cougars¬AN÷n¬~AA÷C0mTD7bk¬AD÷1535810400¬ADE÷1535810400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berlín Adler¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berlín Adler¬JA÷KKN28S3S¬WU÷berlin-adler¬WN÷NKO¬AF÷Solingen Paladins¬JB÷AasN3nCq¬WV÷solingen-paladins¬AN÷n¬~AA÷MVUJzV52¬AD÷1535810400¬ADE÷1535810400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montabaur Fighting¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montabaur Fighting¬JA÷vu9J8dF8¬WU÷montabaur-fighting¬WN÷NOR¬AF÷Nurnberg Rams¬JB÷8EDN7GUE¬WV÷nurnberg-rams¬AN÷n¬~AA÷tzhXCRDe¬AD÷1535814000¬ADE÷1535814000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dusseldorf Panther¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ELM¬AF÷Elmshorn Fighting Pirates¬JB÷rDuV1Qtd¬WV÷elmshorn-fighting-pirates¬WM÷DUS¬AE÷Dusseldorf Panther¬JA÷ljtR26Rk¬WU÷dusseldorf-panther¬AN÷n¬~~
5
1534603853
28
Nápoveda: Ste na stránke GFL 2 2018 výsledky v sekcii Americký futbal / Nemecko. GFL 2 2018 livescore, konečné aj priebežné výsledky, GFL 2 2018 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky GFL 2 2018 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať cez 5000 udalostí z 30+ športov z celého sveta. V hornom menu kliknite na názov športu alebo vľavo na nazov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž. Live výsledky na stránke GFL 2 2018 sú aktualizované automaticky.