GFL 2019 live výsledky, tabuľka

Americký futbal Nemecko GFL2019

results
5
1550697587
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷NEMECKO: GFL¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Nemecko¬ZC÷WxfxzpW0¬ZD÷p¬ZE÷tfjXjyVk¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷2¬ZL÷/americky-futbal/nemecko/gfl/¬ZX÷08Nemecko 007emecko0440000000186000GFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Nemecko¬~AA÷4pyO1FUd¬AD÷1556978400¬ADE÷1556978400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cowboys Mníchov¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUN¬AE÷Cowboys Mníchov¬JA÷tSsWFij0¬WU÷munich-cowboys¬WN÷KIR¬AF÷Kirchdorf Wildcats¬JB÷h2ozFB56¬WV÷kirchdorf-wildcats¬AN÷n¬~AA÷bq81pEaM¬AD÷1556978400¬ADE÷1556978400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dresden Monarchs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRE¬AE÷Dresden Monarchs¬JA÷hQXmG0pq¬WU÷dresden-monarchs¬WN÷DUS¬AF÷Dusseldorf Panther¬JB÷WGWiFKak¬WV÷dusseldorf-panther¬AN÷n¬~AA÷CjlxvCxj¬AD÷1556978400¬ADE÷1556978400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Frankfurt Universe¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬JA÷EDRkzMyF¬WU÷frankfurt-universe¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬JB÷jwkJIg6s¬WV÷allgau-comets¬AN÷n¬~AA÷jsmtwWid¬AD÷1556978400¬ADE÷1556978400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ingolstadt Dukes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬JA÷8EqOHDLm¬WU÷ingolstadt-dukes¬WN÷SCH¬AF÷Schwabisch Unicorns¬JB÷n5rSGXzf¬WV÷schwabisch-unicorns¬AN÷n¬~AA÷h675qYES¬AD÷1556978400¬ADE÷1556978400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Yorker Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬JA÷QioeEvFe¬WU÷new-yorker-lions¬WN÷COL¬AF÷Cologne Crocodiles¬JB÷4rpaDbU1¬WV÷cologne-crocodiles¬AN÷n¬~AA÷fFgXvhNq¬AD÷1556978400¬ADE÷1556978400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Potsdam Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POT¬AE÷Potsdam Royals¬JA÷6mOsxr72¬WU÷potsdam-royals¬WN÷HIL¬AF÷Hildesheim Invaders¬JB÷KjSoy2M8¬WV÷hildesheim-invaders¬AN÷n¬~AA÷ImuS0Zq3¬AD÷1556985600¬ADE÷1556985600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stuttgart Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬JA÷zRzuEVKC¬WU÷stuttgart-scorpions¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬JB÷EHZrDkzJ¬WV÷marburg-mercenaries¬AN÷n¬~AA÷v3TzaDEF¬AD÷1557583200¬ADE÷1557583200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cologne Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬JA÷n54cWCzs¬WU÷cologne-crocodiles¬WN÷NYL¬AF÷New Yorker Lions¬JB÷0881VWkm¬WV÷new-yorker-lions¬AN÷n¬~AA÷nTSvbXTL¬AD÷1557583200¬ADE÷1557583200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dusseldorf Panther¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUS¬AE÷Dusseldorf Panther¬JA÷fV75Uj5g¬WU÷dusseldorf-panther¬WN÷HIL¬AF÷Hildesheim Invaders¬JB÷YL69TAKa¬WV÷hildesheim-invaders¬AN÷n¬~AA÷QJRrciqS¬AD÷1557583200¬ADE÷1557583200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kiel Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬JB÷hOMARlkC¬WV÷dresden-monarchs¬WM÷KIE¬AE÷Kiel Hurricanes¬JA÷EXN6SUZ5¬WU÷kiel-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷W04BhBiq¬AD÷1557583200¬ADE÷1557583200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Marburg Mercenaries¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marburg Mercenaries¬JA÷noMEQ84I¬WU÷marburg-mercenaries¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Universe¬JB÷0lQIPSJO¬WV÷frankfurt-universe¬AN÷n¬~AA÷0CUWaga9¬AD÷1557583200¬ADE÷1557583200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rebels Berlín¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Rebels Berlín¬JA÷2XSQyZCJ¬WU÷berlin-rebels¬WN÷POT¬AF÷Potsdam Royals¬JB÷tORUzgSP¬WV÷potsdam-royals¬AN÷n¬~AA÷p48FiV6k¬AD÷1557583200¬ADE÷1557583200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Schwabisch Unicorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬JA÷2g41lCdP¬WU÷schwabisch-unicorns¬WN÷MUN¬AF÷Cowboys Mníchov¬JB÷42jTqW4t¬WV÷munich-cowboys¬AN÷n¬~AA÷vR7JjkMe¬AD÷1557666000¬ADE÷1557666000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stuttgart Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIR¬AF÷Kirchdorf Wildcats¬JB÷CSgyrAZh¬WV÷kirchdorf-wildcats¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬JA÷YyeXrjKn¬WU÷stuttgart-scorpions¬AN÷n¬~AA÷SnlECWrF¬AD÷1558188000¬ADE÷1558188000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Frankfurt Universe¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬JA÷bwV5ckZu¬WU÷frankfurt-universe¬WN÷MUN¬AF÷Cowboys Mníchov¬JB÷CtZ9d9ln¬WV÷munich-cowboys¬AN÷n¬~AA÷fZk6EhE2¬AD÷1558188000¬ADE÷1558188000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hildesheim Invaders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIL¬AE÷Hildesheim Invaders¬JA÷na1mu8JB¬WU÷hildesheim-invaders¬WN÷COL¬AF÷Cologne Crocodiles¬JB÷Qk0ivSYH¬WV÷cologne-crocodiles¬AN÷n¬~AA÷xdGse4Ds¬AD÷1558188000¬ADE÷1558188000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kirchdorf Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIR¬AE÷Kirchdorf Wildcats¬JA÷f5OEeT3h¬WU÷kirchdorf-wildcats¬WN÷SCH¬AF÷Schwabisch Unicorns¬JB÷YeNIfmJb¬WV÷schwabisch-unicorns¬AN÷n¬~AA÷YPlADCT8¬AD÷1558188000¬ADE÷1558188000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Potsdam Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POT¬AE÷Potsdam Royals¬JA÷rRfdwnlO¬WU÷potsdam-royals¬WN÷DUS¬AF÷Dusseldorf Panther¬JB÷MHg0x63U¬WV÷dusseldorf-panther¬AN÷n¬~AA÷IH6Nk9y2¬AD÷1558188000¬ADE÷1558188000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rebels Berlín¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Rebels Berlín¬JA÷fiqtsUla¬WU÷berlin-rebels¬WN÷NYL¬AF÷New Yorker Lions¬JB÷hx2qtl45¬WV÷new-yorker-lions¬AN÷n¬~
5
1550697587
112
Nápoveda: Ste na stránke GFL 2019 výsledky v sekcii Americký futbal / Nemecko. GFL 2019 livescore, konečné aj priebežné výsledky, GFL 2019 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky GFL 2019 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať cez 5000 udalostí z 30+ športov z celého sveta. V hornom menu kliknite na názov športu alebo vľavo na nazov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž. Live výsledky na stránke GFL 2019 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!