CBI 2019 live výsledky, tabuľka

Basketbal USA CBI2019

results
SA÷3¬~ZA÷USA: CBI¬ZEE÷4nNKlKo9¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷Q54RpqnM¬ZD÷p¬ZE÷bBbO3SSG¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_4nNKlKo9¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/usa/cbi/¬ZX÷03USA 003......0090000000186000CBI 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷C2bJNoDL¬AD÷1554505200¬ADE÷1554505200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Depaul¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Depaul¬JA÷jqxLE4PB¬WU÷depaul¬AG÷65¬BA÷0¬BC÷34¬BE÷0¬BG÷31¬WN÷SOU¬AF÷South Florida¬JB÷UZzPDOvI¬WV÷south-florida¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷77¬BB÷0¬BD÷39¬BF÷0¬BH÷38¬AM÷Konečný stav série 2-1 pre South Florida.¬~AA÷SAdRgDLu¬AD÷1554336000¬ADE÷1554336000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Depaul¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Depaul¬JA÷jFUAhJ9O¬WU÷depaul¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷100¬AT÷82¬BI÷18¬BA÷0¬BC÷46¬BE÷0¬BG÷36¬WN÷SOU¬AF÷South Florida¬JB÷4IIhH2nP¬WV÷south-florida¬AZ÷0¬AH÷96¬AU÷82¬BJ÷14¬BB÷0¬BD÷35¬BF÷0¬BH÷47¬AM÷Stav série vyrovnaný 1-1.¬~AA÷jkLLYTkU¬AD÷1554159600¬ADE÷1554159600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Florida¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Florida¬JA÷fmy2fuuC¬WU÷south-florida¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷63¬BA÷0¬BC÷31¬BE÷0¬BG÷32¬WN÷DEP¬AF÷Depaul¬JB÷xCQ6gafI¬WV÷depaul¬AH÷61¬BB÷0¬BD÷25¬BF÷0¬BH÷36¬~AA÷Eyp3w9Q0¬AD÷1553814000¬ADE÷1553814000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Florida¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOY¬AF÷Loyola Marymnt¬JB÷QDxqBZoT¬WV÷loyola-marymnt¬AH÷47¬BB÷0¬BD÷22¬BF÷0¬BH÷25¬WM÷SOU¬AE÷South Florida¬JA÷rgPA6gfp¬WU÷south-florida¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷56¬BA÷0¬BC÷22¬BE÷0¬BG÷34¬~AA÷zooavkBf¬AD÷1553731200¬ADE÷1553731200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Depaul¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COA¬AF÷Coastal Carolina¬JB÷UoqzDeHG¬WV÷coastal-carolina¬AH÷87¬BB÷0¬BD÷38¬BF÷0¬BH÷49¬WM÷DEP¬AE÷Depaul¬JA÷nNwuCFWM¬WU÷depaul¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷92¬BA÷0¬BC÷36¬BE÷0¬BG÷56¬~AA÷KQMBvsAU¬AD÷1553565600¬ADE÷1553565600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Loyola Marymnt¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOY¬AE÷Loyola Marymnt¬JA÷lhJyOIha¬WU÷loyola-marymnt¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷81¬BA÷0¬BC÷44¬BE÷0¬BG÷37¬WN÷BRO¬AF÷Brown¬JB÷SrIuNx85¬WV÷brown¬AH÷63¬BB÷0¬BD÷37¬BF÷0¬BH÷26¬~AA÷tzO7uNfO¬AD÷1553558400¬ADE÷1553558400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Depaul¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Depaul¬JA÷tSFTPvOn¬WU÷depaul¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷97¬BA÷0¬BC÷47¬BE÷0¬BG÷50¬WN÷LON¬AF÷Longwood¬JB÷KIEXObwg¬WV÷longwood¬AH÷89¬BB÷0¬BD÷36¬BF÷0¬BH÷53¬~AA÷ObT2t3uI¬AD÷1553554800¬ADE÷1553554800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Florida¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Florida¬JA÷MsZdV00P¬WU÷south-florida¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷66¬BA÷0¬BC÷33¬BE÷0¬BG÷33¬WN÷UTA¬AF÷Utah Valley¬JB÷b3QOQK8t¬WV÷utah-valley¬AH÷57¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷25¬~AA÷v9fmPkhl¬AD÷1553554800¬ADE÷1553554800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Virginia¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Virginia¬JA÷xdQ9coS0¬WU÷west-virginia¬AG÷91¬BA÷0¬BC÷36¬BE÷0¬BG÷55¬WN÷COA¬AF÷Coastal Carolina¬JB÷WIPDd5s7¬WV÷coastal-carolina¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷109¬BB÷0¬BD÷50¬BF÷0¬BH÷59¬~AA÷UsaHUEv3¬AD÷1553135400¬ADE÷1553135400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷California Baptist¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷California Baptist¬JA÷fTWuZHsd¬WU÷california-baptist¬AG÷55¬BA÷0¬BC÷21¬BE÷0¬BG÷34¬WN÷LOY¬AF÷Loyola Marymnt¬JB÷63zpYyc2¬WV÷loyola-marymnt¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷56¬BB÷0¬BD÷29¬BF÷0¬BH÷27¬~AA÷2y7V6Bnd¬AD÷1553126400¬ADE÷1553126400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Depaul¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CEN¬AF÷Central Michigan¬JB÷tMj5uK4S¬WV÷central-michigan¬AH÷86¬BB÷0¬BD÷42¬BF÷0¬BH÷44¬WM÷DEP¬AE÷Depaul¬JA÷2Vi1t0kM¬WU÷depaul¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷100¬BA÷0¬BC÷46¬BE÷0¬BG÷54¬~AA÷C6lMTYg9¬AD÷1553122800¬ADE÷1553122800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brown¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brown¬JA÷Ay1QtU02¬WU÷brown¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷83¬BA÷0¬BC÷37¬BE÷0¬BG÷46¬WN÷UAB¬AF÷UAB¬JB÷lSaUulG8¬WV÷uab¬AH÷78¬BB÷0¬BD÷34¬BF÷0¬BH÷44¬~AA÷KICeDD9S¬AD÷1553122800¬ADE÷1553122800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coastal Carolina¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOW¬AF÷Howard¬JB÷KYd3LbDd¬WV÷howard¬AH÷72¬BB÷0¬BD÷36¬BF÷0¬BH÷36¬WM÷COA¬AE÷Coastal Carolina¬JA÷trbaMvbj¬WU÷coastal-carolina¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷81¬BA÷0¬BC÷31¬BE÷0¬BG÷50¬~AA÷ji0DVfPd¬AD÷1553122800¬ADE÷1553122800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Longwood¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Longwood¬JA÷MFYXzvDq¬WU÷longwood¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷90¬BA÷0¬BC÷41¬BE÷0¬BG÷49¬WN÷SOU¬AF÷Southern Miss¬JB÷06XyzbSk¬WV÷southern-miss¬AH÷68¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷36¬~AA÷tMIM8XHq¬AD÷1553122800¬ADE÷1553122800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷South Florida¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Florida¬JA÷Yk0pprjc¬WU÷south-florida¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷82¬AT÷66¬BI÷16¬BA÷0¬BC÷30¬BE÷0¬BG÷36¬WN÷STO¬AF÷Stony Brook¬JB÷Ctalq253¬WV÷stony-brook¬AZ÷0¬AH÷79¬AU÷66¬BJ÷13¬BB÷0¬BD÷48¬BF÷0¬BH÷18¬~AA÷QeDiEgfM¬AD÷1553122800¬ADE÷1553122800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Virginia¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Virginia¬JA÷McHSR0zT¬WU÷west-virginia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷77¬BA÷0¬BC÷36¬BE÷0¬BG÷41¬WN÷GRA¬AF÷Grand Canyon¬JB÷bJ8fNKrp¬WV÷grand-canyon¬AH÷63¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷31¬~AA÷Op8R7iXk¬AD÷1553043600¬ADE÷1553043600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Valley¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Valley¬JA÷f5lgrMK9¬WU÷utah-valley¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷92¬BA÷0¬BC÷44¬BE÷0¬BG÷48¬WN÷NOR¬AF÷CS Northridge¬JB÷88hcstzG¬WV÷cs-northridge¬AH÷84¬BB÷0¬BD÷40¬BF÷0¬BH÷44¬~
3
1556045041
17
fixtures
3
1556045041
0
Settings
Nápoveda: Ste na stránke CBI 2019 výsledky v sekcii Basketbal / USA. CBI 2019 livescore, konečné aj priebežné výsledky, CBI 2019 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky CBI 2019 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať cez 150 basketbalových udalostí z viac ako 30 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke CBI 2019 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!