NCAA 2018/2019 live výsledky, tabuľka

Basketbal USA NCAA2018/2019

results
SA÷3¬~ZA÷USA: NCAA¬ZEE÷jPojkLXK¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷4KaRFZ6i¬ZD÷p¬ZE÷bXJLiQar¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_jPojkLXK¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/usa/ncaa/¬ZX÷03USA 003......0060000000186000NCAA 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷ddsMsV3P¬AD÷1550541600¬ADE÷1550541600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma State¬JA÷KSFINyE8¬WU÷oklahoma-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷68¬BA÷0¬BC÷39¬BE÷0¬BG÷29¬WN÷TCU¬AF÷TCU¬JB÷EkFMMeTE¬WV÷tcu¬AH÷61¬BB÷0¬BD÷30¬BF÷0¬BH÷31¬~AA÷tzp77leo¬AD÷1550541600¬ADE÷1550541600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Virginia¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Virginia¬JA÷0CfNWbTt¬WU÷west-virginia¬AG÷51¬BA÷0¬BC÷28¬BE÷0¬BG÷23¬WN÷KAN¬AF÷Kansas State¬JB÷v3gRVIrm¬WV÷kansas-state¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷65¬BB÷0¬BD÷30¬BF÷0¬BH÷35¬~AA÷pOQliOo3¬AD÷1550539800¬ADE÷1550539800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grambling St.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PRA¬AF÷Prairie View A&M¬JB÷fHW00P04¬WV÷prairie-view-a-m¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷92¬BB÷0¬BD÷38¬BF÷0¬BH÷54¬WM÷GRA¬AE÷Grambling St.¬JA÷GQXd15ob¬WU÷grambling-st¬AG÷87¬BA÷0¬BC÷33¬BE÷0¬BG÷54¬~AA÷YDbiRqbi¬AD÷1550539800¬ADE÷1550539800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jackson State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jackson State¬JA÷CCXUJBPD¬WU÷jackson-state¬AG÷65¬BA÷0¬BC÷35¬BE÷0¬BG÷30¬WN÷TEX¬AF÷Texas Southern¬JB÷j3WYIVvK¬WV÷texas-southern¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷77¬BB÷0¬BD÷23¬BF÷0¬BH÷54¬~AA÷ATbr6egD¬AD÷1550539800¬ADE÷1550539800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miss. Valley St.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Miss. Valley St.¬JA÷48RQNCAF¬WU÷miss-valley-st¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷70¬BA÷0¬BC÷27¬BE÷0¬BG÷43¬WN÷SOU¬AF÷Southern¬JB÷p6ue6pur¬WV÷southern¬AH÷59¬BB÷0¬BD÷19¬BF÷0¬BH÷40¬~AA÷l4RWIjjo¬AD÷1550538000¬ADE÷1550538000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Norfolk State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Norfolk State¬JA÷lMvD7wEs¬WU÷norfolk-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷76¬BA÷0¬BC÷38¬BE÷0¬BG÷38¬WN÷CAR¬AF÷N. Carolina A&T¬JB÷WpUH6cTm¬WV÷n-carolina-a-t¬AH÷58¬BB÷0¬BD÷21¬BF÷0¬BH÷37¬~AA÷EcRie0OB¬AD÷1550538000¬ADE÷1550538000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisconsin¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisconsin¬JA÷QRHoelUl¬WU÷wisconsin¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷64¬BA÷0¬BC÷25¬BE÷0¬BG÷39¬WN÷ILL¬AF÷Illinois¬JB÷4IGkf8qe¬WV÷illinois¬AH÷58¬BB÷0¬BD÷26¬BF÷0¬BH÷32¬~AA÷21QBXB1s¬AD÷1550536200¬ADE÷1550536200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Howard¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOW¬AE÷Howard¬JA÷fTQDZAR5¬WU÷howard¬AG÷90¬BA÷0¬BC÷50¬BE÷0¬BG÷40¬WN÷NCA¬AF÷N.Carolina Central¬JB÷YJPHYUtC¬WV÷n-carolina-central¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷98¬BB÷0¬BD÷49¬BF÷0¬BH÷49¬~AA÷ptYbNA3D¬AD÷1550536200¬ADE÷1550536200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Savannah State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAV¬AE÷Savannah State¬JA÷UHJGiTpe¬WU÷savannah-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷79¬BA÷0¬BC÷37¬BE÷0¬BG÷42¬WN÷BET¬AF÷Bethune Cookman¬JB÷Ct9Ljm01¬WV÷bethune-cookman¬AH÷70¬BB÷0¬BD÷33¬BF÷0¬BH÷37¬~AA÷80pSDZf2¬AD÷1550534700¬ADE÷1550534700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Holy Cross¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOL¬AE÷Holy Cross¬JA÷jHXOAnwU¬WU÷holy-cross¬AG÷60¬BA÷0¬BC÷29¬BE÷0¬BG÷31¬WN÷BOS¬AF÷Boston University¬JB÷hQJj66oo¬WV÷boston-university¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷70¬BB÷0¬BD÷37¬BF÷0¬BH÷33¬~AA÷QDYt3Gy0¬AD÷1550534400¬ADE÷1550534400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arkansas-Pine Bluff¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIN¬AE÷Arkansas-Pine Bluff¬JA÷jNS5thJo¬WU÷arkansas-pine-bluff¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷73¬BA÷0¬BC÷29¬BE÷0¬BG÷44¬WN÷ALC¬AF÷Alcorn State¬JB÷4QW9uCYi¬WV÷alcorn-state¬AH÷62¬BB÷0¬BD÷21¬BF÷0¬BH÷41¬~AA÷2XWKZRuk¬AD÷1550534400¬ADE÷1550534400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷East. Washington¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬AE÷East. Washington¬JA÷8x44uoVE¬WU÷east-washington¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷82¬BA÷0¬BC÷34¬BE÷0¬BG÷48¬WN÷IDA¬AF÷Idaho¬JB÷Mu88v5pL¬WV÷idaho¬AH÷57¬BB÷0¬BD÷27¬BF÷0¬BH÷30¬~AA÷CAt05i0I¬AD÷1550534400¬ADE÷1550534400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Carolina St¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Carolina St¬JA÷WxxIpUjf¬WU÷south-carolina-st¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷57¬BA÷0¬BC÷24¬BE÷0¬BG÷33¬WN÷FLO¬AF÷Florida A&M¬JB÷QayMql60¬WV÷florida-a-m¬AH÷54¬BB÷0¬BD÷33¬BF÷0¬BH÷21¬~AA÷dhuqVlhG¬AD÷1550534400¬ADE÷1550534400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Virginia Tech¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIR¬AE÷Virginia Tech¬JA÷Q1CCHD5n¬WU÷virginia-tech¬AG÷58¬BA÷0¬BC÷29¬BE÷0¬BG÷29¬WN÷VIR¬AF÷Virginia¬JB÷v5GGGXKh¬WV÷virginia¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷64¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷32¬~AA÷ld5m0cEk¬AD÷1550451600¬ADE÷1550451600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado¬JA÷C8D5qYF4¬WU÷colorado¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷67¬BA÷0¬BC÷34¬BE÷0¬BG÷33¬WN÷ARI¬AF÷Arizona¬JB÷jaC9rhVA¬WV÷arizona¬AH÷60¬BB÷0¬BD÷28¬BF÷0¬BH÷32¬~AA÷INRejhAp¬AD÷1550444400¬ADE÷1550444400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston College¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIA¬AF÷Miami¬JB÷0U7MJPnC¬WV÷miami¬AH÷57¬BB÷0¬BD÷21¬BF÷0¬BH÷36¬WM÷BOS¬AE÷Boston College¬JA÷Mw9IK5X5¬WU÷boston-college¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷64¬BA÷0¬BC÷25¬BE÷0¬BG÷39¬~~
3
1550565475
4776
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: NCAA¬ZEE÷jPojkLXK¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷4KaRFZ6i¬ZD÷p¬ZE÷bXJLiQar¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_jPojkLXK¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/usa/ncaa/¬ZX÷03USA 003......0060000000186000NCAA 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷MwFJa6tS¬AD÷1550617200¬ADE÷1550617200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Davidson¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAV¬AE÷Davidson¬JA÷hbF5veii¬WU÷davidson¬WN÷DAY¬AF÷Dayton¬JB÷WlE9wF6c¬WV÷dayton¬AN÷y¬~AA÷C2b5640r¬AD÷1550620800¬ADE÷1550620800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bowling Green¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOW¬AE÷Bowling Green¬JA÷zq4kviUe¬WU÷bowling-green¬WN÷AKR¬AF÷Akron¬JB÷ln8gwBq2¬WV÷akron¬AN÷y¬~AA÷Sfrn7d8j¬AD÷1550620800¬ADE÷1550620800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo¬JA÷SAfhYwKe¬WU÷buffalo¬WN÷OHI¬AF÷Ohio¬JB÷61gdXcZ1¬WV÷ohio¬AN÷y¬~AA÷tUCkxcQD¬AD÷1550620800¬ADE÷1550620800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Michigan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEN¬AE÷Central Michigan¬JA÷IVV2coMd¬WU÷central-michigan¬WN÷KEN¬AF÷Kent State¬JB÷WYZ6d5y3¬WV÷kent-state¬AN÷y¬~AA÷O8YeAsxc¬AD÷1550620800¬ADE÷1550620800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colgate¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colgate¬JA÷ALUj7GjE¬WU÷colgate¬WN÷BUC¬AF÷Bucknell¬JB÷lCTf6z6K¬WV÷bucknell¬AN÷n¬~AA÷xWdnLSQe¬AD÷1550620800¬ADE÷1550620800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Eastern Michigan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOL¬AF÷Toledo¬JB÷4AtYNcrp¬WV÷toledo¬WM÷EAS¬AE÷Eastern Michigan¬JA÷SpJ4uQDH¬WU÷eastern-michigan¬AN÷y¬~AA÷vLvOwKnL¬AD÷1550620800¬ADE÷1550620800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana¬JA÷0pxj8a8B¬WU÷indiana¬WN÷PUR¬AF÷Purdue¬JB÷Emtf7JNH¬WV÷purdue¬AN÷y¬~AA÷48JKXUDf¬AD÷1550620800¬ADE÷1550620800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami (Ohio)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami (Ohio)¬JA÷IRs0CbiF¬WU÷miami-ohio¬WN÷BAL¬AF÷Ball State¬JB÷fi5TfWLs¬WV÷ball-state¬AN÷y¬~AA÷thyj540c¬AD÷1550620800¬ADE÷1550620800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Notre Dame¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAK¬AF÷Wake Forest¬JB÷2F7XYP5A¬WV÷wake-forest¬WM÷NOT¬AE÷Notre Dame¬JA÷KjISZ5j4¬WU÷notre-dame¬AN÷y¬~AA÷bRxiiif5¬AD÷1550620800¬ADE÷1550620800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penn State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penn State¬JA÷6y8SxNy3¬WU÷penn-state¬WN÷NEB¬AF÷Nebraska¬JB÷l0cXysi9¬WV÷nebraska¬AN÷y¬~AA÷8b1ulPxC¬AD÷1550620800¬ADE÷1550620800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Quinnipiac¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUI¬AE÷Quinnipiac¬JA÷h0GOUIjl¬WU÷quinnipiac¬WN÷ION¬AF÷Iona¬JB÷zP5TTx6f¬WV÷iona¬AN÷y¬~AA÷hvJ5718i¬AD÷1550620800¬ADE÷1550620800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Siena¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIE¬AE÷Siena¬JA÷6Dcnm8f2¬WU÷siena¬WN÷PET¬AF÷St. Peters¬JB÷KGoUBiX2¬WV÷st-peters¬AN÷y¬~AA÷CtF4GH8J¬AD÷1550620800¬ADE÷1550620800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Carolina¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Carolina¬JA÷dde9HVM7¬WU÷south-carolina¬WN÷MIS¬AF÷Ole Miss¬JB÷AaqitFa8¬WV÷mississippi¬AN÷y¬~AA÷IeXyT3B8¬AD÷1550620800¬ADE÷1550620800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tennessee¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee¬JA÷hfTKt7ak¬WU÷tennessee¬WN÷VAN¬AF÷Vanderbilt¬JB÷nVsOuREe¬WV÷vanderbilt¬AN÷y¬~AA÷4K1JwJK1¬AD÷1550624400¬ADE÷1550624400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Drake¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRA¬AE÷Drake¬JA÷0GhE0FSS¬WU÷drake¬WN÷BRA¬AF÷Bradley¬JB÷2PvtdZzp¬WV÷bradley-braves¬AN÷y¬~AA÷0SvGdYh0¬AD÷1550624400¬ADE÷1550624400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa¬JA÷nVsGqJQn¬WU÷iowa¬WN÷MAR¬AF÷Maryland¬JB÷QLtKrwtg¬WV÷maryland¬AN÷y¬~AA÷2ZXRLVdC¬AD÷1550624400¬ADE÷1550624400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UTRGV¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTR¬AE÷UTRGV¬JA÷YeZO2yMT¬WU÷utrgv¬WN÷WAY¬AF÷Wayland Baptist¬JB÷8lQjbeUp¬WV÷wayland-baptist¬AN÷n¬~AA÷nLf7CqtK¬AD÷1550624400¬ADE÷1550624400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷VCU Rams¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COM¬AE÷VCU Rams¬JA÷xOnPWUh0¬WU÷vcu-rams¬WN÷RHO¬AF÷Rhode Island¬JB÷lbjTVl86¬WV÷rhode-island¬AN÷y¬~AA÷UD9KuWW5¬AD÷1550628000¬ADE÷1550628000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Clemson¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Clemson¬JA÷pvRZGWIn¬WU÷clemson¬WN÷FLO¬AF÷Florida State¬JB÷OUPwGjYh¬WV÷florida-state¬AN÷y¬~AA÷fk0kBX7g¬AD÷1550628000¬ADE÷1550628000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa State¬JA÷Of1MjhvU¬WU÷iowa-state¬WN÷BAY¬AF÷Baylor¬JB÷Q3mlnCno¬WV÷baylor¬AN÷y¬~AA÷U70DJENC¬AD÷1550628000¬ADE÷1550628000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Missouri¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Missouri¬JA÷hl4xx3VP¬WU÷missouri¬WN÷KEN¬AF÷Kentucky¬JB÷ATj4XMws¬WV÷kentucky¬AN÷y¬~AA÷INmH7ToF¬AD÷1550628000¬ADE÷1550628000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Mexico State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEX¬AF÷Texas A&M-Int¬JB÷bFxYWvP2¬WV÷texas-a-m-int¬WM÷MEX¬AE÷New Mexico State¬JA÷pClj8en2¬WU÷new-mexico-state¬AN÷n¬~AA÷fJH8pQct¬AD÷1550628000¬ADE÷1550628000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas A&M¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas A&M¬JA÷G4hiPaV7¬WU÷texas-a-m¬WN÷ALA¬AF÷Alabama¬JB÷I9WZmq88¬WV÷alabama¬AN÷y¬~AA÷SSRp3lMk¬AD÷1550631600¬ADE÷1550631600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wyoming¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WYO¬AE÷Wyoming¬JA÷ULR0RCAp¬WU÷wyoming¬WN÷UNL¬AF÷UNLV¬JB÷8CQ4QWPj¬WV÷unlv¬AN÷y¬~AA÷25QvGk2r¬AD÷1550705400¬ADE÷1550705400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Georgetown¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEO¬AE÷Georgetown¬JA÷jTkBx7j7¬WU÷georgetown¬WN÷VIL¬AF÷Villanova¬JB÷UJlFyR5D¬WV÷villanova¬AN÷n¬~AA÷dpyJGMhg¬AD÷1550705400¬ADE÷1550705400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Georgia¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRU¬AE÷Georgia¬JA÷6JvS3qk6¬WU÷gruzinsko¬WN÷MIS¬AF÷Mississippi St.¬JB÷pAwW234C¬WV÷mississippi-st¬AN÷n¬~AA÷UmKYpulB¬AD÷1550705400¬ADE÷1550705400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Michigan State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIC¬AE÷Michigan State¬JA÷67deWDao¬WU÷michigan-state¬WN÷RUT¬AF÷Rutgers¬JB÷KA0aVXEi¬WV÷rutgers¬AN÷n¬~AA÷txk7AiVQ¬AD÷1550707200¬ADE÷1550707200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Gulf Coast¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLO¬AE÷Florida Gulf Coast¬JA÷zoRgmloq¬WU÷florida-gulf-coast¬WN÷LIP¬AF÷Lipscomb¬JB÷nLUcn80k¬WV÷lipscomb¬AN÷n¬~AA÷EuWL9Eu9¬AD÷1550707200¬ADE÷1550707200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷George Washington¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEO¬AE÷George Washington¬JA÷UcH5Ztvb¬WU÷george-washington¬WN÷MAS¬AF÷UMass¬JB÷8lG9Y0g4¬WV÷umass¬AN÷n¬~AA÷ClRgiwHK¬AD÷1550707200¬ADE÷1550707200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana State¬JA÷nZw0MkTL¬WU÷indiana-state¬WN÷ILL¬AF÷Illinois State¬JB÷0xr4L9rS¬WV÷illinois-state¬AN÷n¬~AA÷SzzmGJkj¬AD÷1550707200¬ADE÷1550707200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷North Florida¬JB÷QqT3M4oC¬WV÷north-florida¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville¬JA÷ngUaNpW5¬WU÷jacksonville¬AN÷n¬~AA÷OOdGvFk5¬AD÷1550707200¬ADE÷1550707200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kennesaw State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEN¬AE÷Kennesaw State¬JA÷ljnFMSco¬WU÷kennesaw-state¬WN÷NOR¬AF÷North Alabama¬JB÷StoJLnDi¬WV÷north-alabama¬AN÷n¬~AA÷xr7nb0ne¬AD÷1550707200¬ADE÷1550707200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lafayette¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAF¬AE÷Lafayette¬JA÷Ye10Gox5¬WU÷lafayette¬WN÷AME¬AF÷American¬JB÷Cn04F5iB¬WV÷american¬AN÷n¬~AA÷AF1TVv8Q¬AD÷1550707200¬ADE÷1550707200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lehigh¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARM¬AF÷Army¬JB÷pd2SzDJl¬WV÷army¬WM÷LEH¬AE÷Lehigh¬JA÷653Oyg4r¬WU÷lehigh¬AN÷n¬~AA÷biQCYetb¬AD÷1550707200¬ADE÷1550707200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Loyola (Ill).¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOY¬AE÷Loyola (Ill).¬JA÷00vElROR¬WU÷loyola-ill¬WN÷EVA¬AF÷Evansville¬JB÷29QupoXr¬WV÷evansville¬AN÷n¬~AA÷IHGF4HRH¬AD÷1550707200¬ADE÷1550707200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Loyola MD¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOY¬AE÷Loyola MD¬JA÷j9PDPJka¬WU÷loyola-md¬WN÷NAV¬AF÷Navy¬JB÷UaOHOw55¬WV÷navy¬AN÷n¬~AA÷WbDaPi3p¬AD÷1550707200¬ADE÷1550707200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷LSU¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LSU¬AE÷LSU¬JA÷hCbRerWf¬WU÷lsu¬WN÷FLO¬AF÷Florida¬JB÷W2cVf2o1¬WV÷florida¬AN÷n¬~AA÷UDoLEG7F¬AD÷1550707200¬ADE÷1550707200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis¬JA÷tUxiKhl0¬WU÷memphis¬WN÷TUL¬AF÷Tulane¬JB÷fXteJC36¬WV÷tulane¬AN÷n¬~AA÷8zqmGfZA¬AD÷1550707200¬ADE÷1550707200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷N.C. State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷N.C. State¬JA÷QVs7YxrH¬WU÷n-c-state¬WN÷BOS¬AF÷Boston College¬JB÷tt1yHACq¬WV÷boston-college¬AN÷n¬~AA÷pWrlREr5¬AD÷1550707200¬ADE÷1550707200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NJIT¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJI¬AE÷NJIT¬JA÷4zO7b0yR¬WU÷njit¬WN÷STE¬AF÷Stetson¬JB÷dSFZgKqr¬WV÷stetson¬AN÷n¬~AA÷xzoC6C4E¬AD÷1550707200¬ADE÷1550707200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Richmond¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Richmond¬JA÷My0UvcFl¬WU÷richmond¬WN÷FOR¬AF÷Fordham¬JB÷jB4YwHUf¬WV÷fordham¬AN÷n¬~AA÷4fbSgrvh¬AD÷1550707200¬ADE÷1550707200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seton Hall¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SET¬AE÷Seton Hall¬JA÷A3c9oeJc¬WU÷seton-hall¬WN÷XAV¬AF÷Xavier¬JB÷hSnEpFY3¬WV÷xavier¬AN÷n¬~AA÷jXHXc3go¬AD÷1550707200¬ADE÷1550707200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Bonaventure¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BON¬AE÷St. Bonaventure¬JA÷fk8rCRJH¬WU÷st-bonaventure¬WN÷SAL¬AF÷La Salle¬JB÷AaRCfalp¬WV÷la-salle¬AN÷n¬~AA÷fLKm1fMb¬AD÷1550707200¬ADE÷1550707200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Syracuse¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOU¬AF÷Louisville¬JB÷MP9MExgr¬WV÷louisville¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse¬JA÷Wpj2JIpR¬WU÷syracuse¬AN÷n¬~AA÷pQReCNoH¬AD÷1550709000¬ADE÷1550709000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mcneese State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MCN¬AE÷Mcneese State¬JA÷lCZUEcCK¬WU÷mcneese-state¬WN÷CEN¬AF÷Central Arkansas¬JB÷S2YYDHRQ¬WV÷central-arkansas¬AN÷n¬~AA÷Oh2zssrD¬AD÷1550709000¬ADE÷1550709000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sam Houston St.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Sam Houston St.¬JA÷QqoAaPWI¬WU÷sam-houston-st¬WN÷NIC¬AF÷Nicholls State¬JB÷QNmI7MOu¬WV÷nicholls-state¬AN÷n¬~AA÷I1vafn9E¬AD÷1550709000¬ADE÷1550709000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stephen F. Austin¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STE¬AE÷Stephen F. Austin¬JA÷zcg1PjCO¬WU÷stephen-f-austin¬WN÷TEX¬AF÷Texas A&M-CC¬JB÷x2XqlzkP¬WV÷texas-a-m-cc¬AN÷n¬~AA÷vN1DOYOQ¬AD÷1550710800¬ADE÷1550710800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Baptist¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Baptist¬JA÷GtYpo2Eq¬WU÷houston-baptist¬WN÷NOR¬AF÷Northwestern St.¬JB÷fXWlpMTk¬WV÷northwestern-st¬AN÷n¬~AA÷d05KJbek¬AD÷1550710800¬ADE÷1550710800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Incarnate Word¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Incarnate Word¬JA÷I1Kacrfg¬WU÷incarnate-word-cardinals¬WN÷LAM¬AF÷Lamar¬JB÷W4O3d29a¬WV÷lamar¬AN÷n¬~AA÷rBQnYDx6¬AD÷1550710800¬ADE÷1550710800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Missouri State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Missouri State¬JA÷EuG6uxxI¬WU÷missouri-state¬WN÷NOR¬AF÷Northern Iowa¬JB÷M5FAvdiO¬WV÷northern-iowa¬AN÷n¬~AA÷ARsFkJ13¬AD÷1550710800¬ADE÷1550710800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nebraska O.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEB¬AE÷Nebraska O.¬JA÷EBUWg0f4¬WU÷nebraska-omaha¬WN÷WES¬AF÷Western Illinois¬JB÷dzKygK9A¬WV÷western-illinois¬AN÷n¬~AA÷pYmd80xQ¬AD÷1550710800¬ADE÷1550710800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷New Orleans¬JA÷0698Mo7C¬WU÷new-orleans¬WN÷LOU¬AF÷SE Louisiana¬JB÷rVbDL5MI¬WV÷se-louisiana¬AN÷n¬~AA÷x6geyhpn¬AD÷1550710800¬ADE÷1550710800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Dakota Coyotes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEN¬AF÷Denver¬JB÷Egg6Cwt4¬WV÷denver¬WM÷SOU¬AE÷South Dakota Coyotes¬JA÷WU31DJQc¬WU÷south-dakota-coyotes¬AN÷n¬~AA÷AF3XgG8e¬AD÷1550710800¬ADE÷1550710800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Valparaiso¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAL¬AE÷Valparaiso¬JA÷ADCYhFAe¬WU÷valparaiso¬WN÷SOU¬AF÷Southern Illinois¬JB÷l4BxhZP1¬WV÷southern-illinois¬AN÷n¬~AA÷tIOt3ygc¬AD÷1550712600¬ADE÷1550712600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Auburn¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUB¬AE÷Auburn¬JA÷fDzF3wNQ¬WU÷auburn¬WN÷ARK¬AF÷Arkansas¬JB÷dMMtacVs¬WV÷arkansas¬AN÷n¬~AA÷bVCvCCDs¬AD÷1550712600¬ADE÷1550712600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ohio State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OHI¬AE÷Ohio State¬JA÷UsVk481C¬WU÷ohio-state¬WN÷NOR¬AF÷Northwestern¬JB÷C6Kf3SGI¬WV÷northwestern¬AN÷n¬~AA÷WIgBRAPs¬AD÷1550712600¬ADE÷1550712600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Providence¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRO¬AE÷Providence¬JA÷vJRfd4TO¬WU÷providence¬WN÷JOH¬AF÷St. Johns¬JB÷hMFxLm6P¬WV÷st-johns¬AN÷n¬~AA÷t26sp2VK¬AD÷1550714400¬ADE÷1550714400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona State¬JA÷j7zZinNL¬WU÷arizona-state¬WN÷STA¬AF÷Stanford¬JB÷UcZxi6xS¬WV÷stanford¬AN÷n¬~AA÷ljz5xFwt¬AD÷1550714400¬ADE÷1550714400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Depaul¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CRE¬AF÷Creighton¬JB÷zFEBX1dc¬WV÷creighton¬WM÷DEP¬AE÷Depaul¬JA÷OvB7Yssi¬WU÷depaul¬AN÷n¬~AA÷4daKi60s¬AD÷1550714400¬ADE÷1550714400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Duke¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUK¬AE÷Duke¬JA÷nB9yZ8Yf¬WU÷duke¬WN÷NOR¬AF÷North Carolina¬JB÷Q18uYSm1¬WV÷north-carolina¬AN÷n¬~AA÷YPYlM3nT¬AD÷1550714400¬ADE÷1550714400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Georgia Tech¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEO¬AE÷Georgia Tech¬JA÷v3qczxsr¬WU÷georgia-tech¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh¬JB÷Igr1Zedl¬WV÷pittsburgh¬AN÷n¬~AA÷CGNekuN6¬AD÷1550714400¬ADE÷1550714400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Marquette¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marquette¬JA÷GlltSRTm¬WU÷marquette¬WN÷BUT¬AF÷Butler¬JB÷UihpRoqf¬WV÷butler¬AN÷n¬~AA÷p29WyECT¬AD÷1550714400¬ADE÷1550714400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tulsa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUL¬AE÷Tulsa¬JA÷jXgjXT1t¬WU÷tulsa¬WN÷WIC¬AF÷Wichita State¬JB÷YeqeWmHn¬WV÷wichita-state¬AN÷n¬~AA÷bBGPqRLn¬AD÷1550718000¬ADE÷1550718000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fresno State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fresno State¬JA÷KSchjB2G¬WU÷fresno-state¬WN÷FOR¬AF÷Air Force¬JB÷bJddkVHM¬WV÷air-force¬AN÷n¬~AA÷K0sU4543¬AD÷1550718000¬ADE÷1550718000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Long Beach State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Beach State¬JA÷Cvj2XhVn¬WU÷long-beach-state¬WN÷NOR¬AF÷CS Northridge¬JB÷jVl6WCpg¬WV÷cs-northridge¬AN÷n¬~AA÷SMGZIeCR¬AD÷1550718000¬ADE÷1550718000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOS¬AE÷San Jose State¬JA÷KrhmnDiI¬WU÷san-jose-state¬WN÷COL¬AF÷Colorado State¬JB÷E5iioX6O¬WV÷colorado-state¬AN÷n¬~AA÷UFMu5eZn¬AD÷1550718000¬ADE÷1550718000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington State¬JA÷juz651Dp¬WU÷washington-state¬WN÷COL¬AF÷Colorado¬JB÷UVY94LSj¬WV÷colorado¬AN÷n¬~AA÷A5f0oHjd¬AD÷1550721600¬ADE÷1550721600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Diego State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIE¬AE÷San Diego State¬JA÷bZOmAJv1¬WU÷san-diego-state¬WN÷NEV¬AF÷Nevada¬JB÷tbEh9wf7¬WV÷nevada¬AN÷n¬~AA÷0ruRjjdn¬AD÷1550721600¬ADE÷1550721600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah State¬JA÷WOxuQ4Jf¬WU÷utah-state¬WN÷MEX¬AF÷New Mexico¬JB÷AFyqPOY0¬WV÷new-mexico¬AN÷n¬~AA÷zur3ix5m¬AD÷1550721600¬ADE÷1550721600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington¬JA÷0EZBKzNJ¬WU÷washington¬WN÷UTA¬AF÷Utah Utes¬JB÷v5YFJfxQ¬WV÷utah-utes¬AN÷n¬~
3
1550565475
818
Nápoveda: Ste na stránke NCAA 2018/2019 výsledky v sekcii Basketbal / USA. NCAA 2018/2019 livescore, konečné aj priebežné výsledky, NCAA 2018/2019 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky NCAA 2018/2019 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať cez 150 basketbalových udalostí z viac ako 30 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke NCAA 2018/2019 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!