WNBA 2020 live výsledky, tabuľka

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Basketbal USA

WNBA
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: WNBA¬ZEE÷2akflumR¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷pUklpKtU¬ZD÷p¬ZE÷CWDmsrwh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_2akflumR¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/usa/wnba/¬ZX÷03USA 003......0110000000001000WNBA 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷ptGPoRk5¬AD÷1594393200¬ADE÷1594393200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷New York Liberty Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty Ž¬JA÷QHany9jR¬WU÷new-york-liberty¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Wings Ž¬JB÷rcnEWSbr¬WV÷dallas-wings¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷v3FTpo5B¬AD÷1594422000¬ADE÷1594422000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Indiana Fever Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CON¬AF÷Connecticut Sun Ž¬JB÷jNkMU6Tf¬WV÷connecticut-sun¬WM÷IND¬AE÷Indiana Fever Ž¬JA÷d0jIVnEl¬WU÷indiana-fever¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷h6JXq5KH¬AD÷1594422000¬ADE÷1594422000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Washington Mystics Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Lynx Ž¬JB÷bmgUSpb7¬WV÷minnesota-lynx¬WM÷WAS¬AE÷Washington Mystics Ž¬JA÷UDlQTQr1¬WU÷washington-mystics¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷zV8xqPZN¬AD÷1594427400¬ADE÷1594427400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Chicago Sky Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Dream Ž¬JB÷jstGjljE¬WV÷atlanta-dream¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Sky Ž¬JA÷xvhYR4DD¬WU÷chicago-sky¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷EL7trqkU¬AD÷1594432800¬ADE÷1594432800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Phoenix Mercury Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm Ž¬JB÷dvqOlSKQ¬WV÷seattle-storm¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Mercury Ž¬JA÷2HqKk85K¬WU÷phoenix-mercury¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷Qgln3SKu¬AD÷1594434600¬ADE÷1594434600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Las Vegas Aces Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ANG¬AF÷Los Angeles Sparks Ž¬JB÷SMZgq6rl¬WV÷los-angeles-sparks¬WM÷LAS¬AE÷Las Vegas Aces Ž¬JA÷bmVkpnTs¬WU÷las-vegas-aces¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷4pmj2nzn¬AD÷1597593600¬ADE÷1597593600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Connecticut Sun Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Lynx Ž¬JB÷0zY1spD0¬WV÷minnesota-lynx¬WM÷CON¬AE÷Connecticut Sun Ž¬JA÷6DYcrQcf¬WU÷connecticut-sun¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷n9xe16kh¬AD÷1597604400¬ADE÷1597604400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Washington Mystics Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Dream Ž¬JB÷80yAuOsD¬WV÷atlanta-dream¬WM÷WAS¬AE÷Washington Mystics Ž¬JA÷Ewx6t4S6¬WU÷washington-mystics¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷bqta0Q4b¬AD÷1597608000¬ADE÷1597608000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Dallas Wings Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YOR¬AF÷New York Liberty Ž¬JB÷08we3RZJ¬WV÷new-york-liberty¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Wings Ž¬JA÷nizEvrcJ¬WU÷dallas-wings¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷h6u3apK4¬AD÷1597615200¬ADE÷1597615200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Chicago Sky Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever Ž¬JB÷dvPQc5cs¬WV÷indiana-fever¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Sky Ž¬JA÷vaxa2okQ¬WU÷chicago-sky¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷Wdv7b4ZA¬AD÷1597615200¬ADE÷1597615200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Phoenix Mercury Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ANG¬AF÷Los Angeles Sparks Ž¬JB÷44SYeqSg¬WV÷los-angeles-sparks¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Mercury Ž¬JA÷AsTUdPCm¬WU÷phoenix-mercury¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷lYYBcOlH¬AD÷1597618800¬ADE÷1597618800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Seattle Storm Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Aces Ž¬JB÷CUVtfNd6¬WV÷las-vegas-aces¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Storm Ž¬JA÷reRxe3s0¬WU÷seattle-storm¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷QcdutdJq¬AD÷1597791600¬ADE÷1597791600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Indiana Fever Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm Ž¬JB÷prUlh1RI¬WV÷seattle-storm¬WM÷IND¬AE÷Indiana Fever Ž¬JA÷jLUpgsCC¬WU÷indiana-fever¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷KKequGYk¬AD÷1597795200¬ADE÷1597795200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Dallas Wings Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAS¬AF÷Washington Mystics Ž¬JB÷4QsAycdo¬WV÷washington-mystics¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Wings Ž¬JA÷fidIzZeo¬WU÷dallas-wings¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷YNamvzld¬AD÷1597802400¬ADE÷1597802400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Las Vegas Aces Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Mercury Ž¬JB÷CjoIZzRc¬WV÷phoenix-mercury¬WM÷LAS¬AE÷Las Vegas Aces Ž¬JA÷rHtEzHBi¬WU÷las-vegas-aces¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~~
90
reklama
reklama
Nastavenia upozornení
Prehliadač blokuje upozornenia
Nastavenia
Tmavý režim
reklama
reklama
Nápoveda: Ste na stránke WNBA 2020 výsledky v sekcii Basketbal / USA. WNBA 2020 livescore, konečné aj priebežné výsledky, WNBA 2020 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky WNBA 2020 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať cez 150 basketbalových udalostí z viac ako 30 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke WNBA 2020 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!