WNBA 2020 live výsledky, tabuľka

Basketbal USA

WNBA
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: WNBA¬ZEE÷2akflumR¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷pUklpKtU¬ZD÷p¬ZE÷CWDmsrwh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_2akflumR¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/usa/wnba/¬ZX÷03USA 003......0110000000001000WNBA 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷4fOGJYWO¬AD÷1589583600¬ADE÷1589583600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Fever Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Fever Ž¬JA÷AybKW4N8¬WU÷indiana-fever¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Dream Ž¬JB÷4bcOVOxF¬WV÷atlanta-dream¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6a2arI9P¬AD÷1589587200¬ADE÷1589587200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Sky Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Sky Ž¬JA÷I11SUrhL¬WU÷chicago-sky¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Lynx Ž¬JB÷CO0WT27R¬WV÷minnesota-lynx¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rLgRwxIt¬AD÷1589594400¬ADE÷1589594400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Wings Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Wings Ž¬JA÷EXnbPMFr¬WU÷dallas-wings¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm Ž¬JB÷r7i2OtVl¬WV÷seattle-storm¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xrgVxdXn¬AD÷1589659200¬ADE÷1589659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Mystics Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Mystics Ž¬JA÷Mcj6N0pe¬WU÷washington-mystics¬WN÷ANG¬AF÷Los Angeles Sparks Ž¬JB÷GKkAMKa1¬WV÷los-angeles-sparks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GYiZyGng¬AD÷1589670000¬ADE÷1589670000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Dream Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Dream Ž¬JA÷SfgELvF7¬WU÷atlanta-dream¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Sky Ž¬JB÷tbsdpOi8¬WV÷chicago-sky¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Y9nvyz2a¬AD÷1589670000¬ADE÷1589670000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Connecticut Sun Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Connecticut Sun Ž¬JA÷Klt0qr7E¬WU÷connecticut-sun¬WN÷YOR¬AF÷New York Liberty Ž¬JB÷lOp4r2MK¬WV÷new-york-liberty¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6NpnZDWB¬AD÷1589752800¬ADE÷1589752800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Las Vegas Aces Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAS¬AE÷Las Vegas Aces Ž¬JA÷bczvx0al¬WU÷las-vegas-aces¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Wings Ž¬JB÷hKZsyKEf¬WV÷dallas-wings¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷C0orzfH5¬AD÷1589752800¬ADE÷1589752800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Liberty Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty Ž¬JA÷SEq8sMyR¬WU÷new-york-liberty¬WN÷ANG¬AF÷Los Angeles Sparks Ž¬JB÷pfWZxtpr¬WV÷los-angeles-sparks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IcljYXoI¬AD÷1589752800¬ADE÷1589752800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Mercury Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Mercury Ž¬JA÷WAYozvU0¬WU÷phoenix-mercury¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm Ž¬JB÷vyYkZcq7¬WV÷seattle-storm¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷be2KG5Gp¬AD÷1589756400¬ADE÷1589756400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Lynx Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx Ž¬JA÷IRWgYHbD¬WU÷minnesota-lynx¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever Ž¬JB÷WUKyc1yE¬WV÷indiana-fever¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xn1OFPVj¬AD÷1589929200¬ADE÷1589929200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Connecticut Sun Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Connecticut Sun Ž¬JA÷r7m5uZ5t¬WU÷connecticut-sun¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Sky Ž¬JB÷xUn9vgLn¬WV÷chicago-sky¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Q1f6v98i¬AD÷1589932800¬ADE÷1589932800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Lynx Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Dream Ž¬JB÷pfjHxXka¬WV÷atlanta-dream¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx Ž¬JA÷GKoDwDzg¬WU÷minnesota-lynx¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4hgAwTNc¬AD÷1589940000¬ADE÷1589940000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Storm Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Storm Ž¬JA÷OpkLyi55¬WU÷seattle-storm¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Mercury Ž¬JB÷I7lPzBKB¬WV÷phoenix-mercury¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nHrFxmw4¬AD÷1590015600¬ADE÷1590015600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Fever Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Fever Ž¬JA÷Gh7SZUZH¬WU÷indiana-fever¬WN÷WAS¬AF÷Washington Mystics Ž¬JB÷AF6WYlkO¬WV÷washington-mystics¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0KnJy7hA¬AD÷1590102000¬ADE÷1590102000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Liberty Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CON¬AF÷Connecticut Sun Ž¬JB÷0vntghzt¬WV÷connecticut-sun¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty Ž¬JA÷l65zY84U¬WU÷new-york-liberty¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fsnNzR7G¬AD÷1590105600¬ADE÷1590105600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Lynx Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx Ž¬JA÷vVpphCkn¬WU÷minnesota-lynx¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Wings Ž¬JB÷YipliW4h¬WV÷dallas-wings¬AW÷1¬AN÷n¬~
216
Nastavenia upozornení
Upozornenia blokované prehliadačom
Nastavenia
Tmavý režim
Nápoveda: Ste na stránke WNBA 2020 výsledky v sekcii Basketbal / USA. WNBA 2020 livescore, konečné aj priebežné výsledky, WNBA 2020 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky WNBA 2020 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať cez 150 basketbalových udalostí z viac ako 30 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke WNBA 2020 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!