BWF Štvorhry Muži Rebríčky

Bedminton Rebríčky

- národnosť -
BWF Štvorhry Muži (19.03.2019)
#MenoNárodnosťBodyPočet turnajov
1.Fernaldi Gideon Markus
Sukamuljo Kevin Sanjaya
Indonézia
Indonézia
10168315
2.Li Junhui
Liu Yuchen
Čína
Čína
8283515
3.Kamura Takeshi
Sonoda Keigo
Japonsko
Japonsko
8234618
4.Setiawan Hendra
Ahsan Mohammad
Indonézia
Indonézia
7133017
5.Endo Hiroyuki
Watanabe Yuta
Japonsko
Japonsko
6867019
6.Chen Hung Ling
Wang Chi-Lin
Taiwan
Taiwan
6765118
7.Astrup Kim
Rasmussen Anders Skaarup
Dánsko
Dánsko
6708019
8.Alfian Fajar
Ardianto Muhammad Rian
Indonézia
Indonézia
6683616
9.Han Chengkai
Zhou Haodong
Čína
Čína
6506018
10.Liu Cheng
Zhang Nan
Čína
Čína
6059015
11.Inoue Takuto
Kaneko Yuki
Japonsko
Japonsko
5817218
12.He Jiting
Tan Qiang
Čína
Čína
5786016
13.Goh Shem
Tan Wee Kiong
Malajzia
Malajzia
5637415
14.Liao Min Chun
Su Ching Heng
Taiwan
Taiwan
5594020
15.Chia Aaron
Soh Wooi Yik
Malajzia
Malajzia
5492018
16.Angriawan Berry
Hardianto Hardianto
Singapur
Indonézia
4924017
17.Ellis Marcus
Langridge Chris
Anglicko
Anglicko
4864216
18.Lee Jhe-Huei
Lee Yang
Taiwan
Taiwan
4858813
19.Ou Xuanyi
Ren Xiangyu
Čína
Čína
4829016
20.Ivanov Vladimir
Sozonov Ivan
Rusko
Rusko
4733719
21.Lamsfuss Mark
Seidel Marvin Emil
Nemecko
Nemecko
4518522
22.Lu Ching Yao
Yang Po Han
Taiwan
Taiwan
4472222
23.Ong Yew Sin
Teo Ee Yi
Malajzia
Malajzia
4426016
24.Rankireddy Satwiksairaj
Shetty Chirag
India
India
4426013
25.Conrad-Petersen Mads
Kolding Mads Pieler
Dánsko
Dánsko
4255311
26.Arya Pangkaryanira Wahyu Neyaka
Santoso Ade Yusuf
Indonézia
Indonézia
4238017
27.Attri Manu
Reddy B. Sumeeth
India
India
4232017
28.Hoki Takuro
Kobayashi Yugo
Japonsko
Japonsko
4196015
29.Boe Mathias
Mogensen Carsten
Dánsko
Dánsko
4036013
30.Maas Jelle
Tabeling Robin
Holandsko
Holandsko
4035019
31.Isara Bodin
Jongjit Maneepong
Thajsko
Thajsko
3952012
32.Arif Mohamad Arif Ab Latif
Ayub Nur Mohd Azriyn
Malajzia
Malajzia
3869016
33.Kim Gi Jung
Lee Yong Dae
Južná Kórea
Južná Kórea
346508
34.Cahyono Akbar Bintang
Isfahani Muhammad Reza Pahlevi
Indonézia
Indonézia
3434015
35.Isriyanet Tinn
Namdash Kittisak
Thajsko
Thajsko
3425013
36.Ho-Shue Jason Anthony
Yakura Nyl
Kanada
Kanada
3383718
37.Kang Min Hyuk
Kim Won Ho
Južná Kórea
Južná Kórea
3354714
38.Choi Solgyu
Seo Seung Jae
Južná Kórea
Južná Kórea
332849
39.Daugaard David
Sogaard Frederik
Dánsko
Dánsko
3261812
40.Goh Sze Fei
Izzuddin Nur
Malajzia
Malajzia
3148010
41.Puavaranukroh Dechapol
Kedren Kittinupong
Thajsko
Thajsko
3063213
42.Gutama Sabar Karyaman
Putra Frengky Wijaya
Indonézia
Indonézia
3046014
43.Chung Eui Seok
Kim DukYoung
Južná Kórea
Južná Kórea
3000712
44.Huang Kaixiang
Wang Zekang
Čína
Čína
2942010
45.Chooi Kah Ming
Low Juan Shen
Malajzia
Malajzia
2940012
46.Ko Sung Hyun
Shin Baek Cheol
Južná Kórea
Južná Kórea
293508
47.M.R. Arjun
Shlok Ramchandran
India
India
2909815
48.Matsui Keiichiro
Takeuchi Yoshinori
Japonsko
Japonsko
2873010
49.Arends Jacco
Jille Ruben
Holandsko
Holandsko
2833714
50.Jansen Jones Ralfy
Zurwonne Josche
Nemecko
Nemecko
2824710
51.Lane Ben
Vendy Sean
Anglicko
Anglicko
2785014
52.Chew Phillip
Chew Ryan
USA
USA
2777019
53.Apisuk Inkarat
Viriyangkura Tanupat
Thajsko
Thajsko
2646017
54.Gicquel Thom
Labar Ronan
Francúzsko
Francúzsko
2546913
55.Okamura Hiroki
Onodera Masayuki
Japonsko
Japonsko
2497013
56.George Arun
Shukla Sanyam
India
India
2445913
57.Koga Akira
Saito Taichi
Japonsko
Japonsko
2416011
58.Chang Ko Chi
Lu Chia Pin
Taiwan
Taiwan
236608
59.Chung Yonny
Tam Chun Hei
Hongkong
Hongkong
226009
60.Lin Shang Kai
Tseng Min Hao
Taiwan
Taiwan
2229011
61.Huang Kaixiang
Wang Yilyu
Čína
Čína
221404
62.Kim Won Ho
Seo Seung Jae
Južná Kórea
Južná Kórea
216705
63.Bay Smidt Mathias
Moelhede Lasse
Dánsko
Dánsko
214008
64.Dwicahyo Ade
Qowimuramadhoni Azmy
Indonézia
Azerbajdžan
2120020
65.Bochat Milosz
Cwalina Adam
Poľsko
Poľsko
2114010
66.Lee Yang
Wang Chi-Lin
Taiwan
Taiwan
205004
67.Dunn Alexander
Hall Adam
Škótsko
Škótsko
2048010
68.Kona Tarun
Lim Khim Wah
India
Malajzia
2001011
69.Kuna-Anuvit Pakin
Trinkajee Natthapat
Thajsko
Thajsko
184809
70.Chrisnanta Danny Bawa
Hee Yong Kai Terry
Singapur
Singapur
182108
71.Kaneko Mahiro
Kubota Yunosuke
Japonsko
Japonsko
1820011
72.Phuangphuapet Nipitphon
Yordphaisong Nanthakarn
Thajsko
Thajsko
179307
73.Lee Fang-Chih
Lee Fang-Jen
Taiwan
Taiwan
1764010
74.Lee Sheng Mu
Yang Po-Hsuan
Taiwan
Taiwan
171506
75.Takano Masato
Tsukamoto Yoshiki
Japonsko
Japonsko
170708
76.Shia Chun Kang
Tan Wee Gieen
Malajzia
Malajzia
169807
77.Grachev Denis
Kotsarenko Pavel
Rusko
Rusko
167309
78.Di Zijian
Wang Chang
Čína
Čína
165205
79.Hanumaiah Ranganatha Vasantha Kumar
Surya Ashith
India
India
1648015
80.Garaga Krishna Prasad
Kapila Dhruv
India
India
162407
81.Janacek Jaromir
Svejda Tomas
Česko
Česko
1623520
82.Magee Joshua
Reynolds Paul
Írsko
Írsko
1593814
83.Abramov Konstantin
Zinchenko Alexandr
Rusko
Rusko
158708
84.Jonathan Solis
Ramirez Rodolfo
Guatemala
Guatemala
158597
85.Hurlburt-Yu Joshua
Yao Duncan
Kanada
Kanada
153958
86.Bao Minh
Duong Bao Duc
Vietnam
Vietnam
1458010
87.Do Tuan Duc
Pham Hong Nam
Vietnam
Vietnam
1452010
88.Vlaar Alex
Yanakiev Dimitar
Bulharsko
Bulharsko
1421810
89.Leung Simon Wing Hang
Wheller Mitchell
Austrália
Austrália
142018
90.Birker Philip
Stipsits Dominik
Rakúsko
Rakúsko
1419513
91.Po Li-Wei
Yang Ming-Tse
Taiwan
Taiwan
141606
92.Pratama Angga
Karandasuwardi Ricky
Indonézia
Indonézia
140603
93.Geiss Bjarne
Volker Jan Colin
Nemecko
Nemecko
139008
94.Antonsen Kasper
Nohr Niclas
Dánsko
Dánsko
138304
95.Durkin Vitalij
Ukk Nikolai
Rusko
Rusko
136406
96.Jomkoh Supak
Sothon Wachirawit
Thajsko
Thajsko
134306
97.Nikolov Daniel
Rusev Ivan
Bulharsko
Bulharsko
1341011
98.Hess Daniel
Pistorius Johannes
Nemecko
Nemecko
134106
99.Boichinov Peyo
Panev Ivan Petrov
Bulharsko
Bulharsko
1328616
100.Kan Chao Yu
Liao Chi-Hung
Taiwan
Taiwan
131808
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!