BWF Zmiešaná Štvorhra Rebríčky

Bedminton Rebríčky

- národnosť -
BWF Zmiešaná Štvorhra (19.03.2019)
#MenoNárodnosťBodyPočet turnajov
1.Zheng Siwei
Huang Yaqiong
Čína
Čína
11140014
2.Wang Yilyu
Huang Dongping
Čína
Čína
8965013
3.Watanabe Yuta
Higashino Arisa
Japonsko
Japonsko
8100018
4.Puavaranukroh Dechapol
Taerattanachai Sapsiree
Thajsko
Thajsko
7176021
5.Chan Peng Soon
Goh Liu Ying
Malajzia
Malajzia
7054019
6.Adcock Chris
Adcock Gabrielle
Anglicko
Anglicko
6323317
7.Seo Seung Jae
Chae YuJung
Južná Kórea
Južná Kórea
6266012
8.Tang Chun Man
Tse Ying Suet
Hongkong
Hongkong
6005012
9.Goh Soon Huat
Lai Shevon Jemie
Malajzia
Malajzia
5900018
10.Faizal Hafiz
Widjaja Gloria Emanuelle
Indonézia
Indonézia
5659018
11.Ellis Marcus
Smith Lauren
Anglicko
Anglicko
5582920
12.He Jiting
Du Yue
Čína
Čína
5491016
13.Zhang Nan
Li Yinhui
Čína
Čína
5465010
14.Christiansen Mathias
Pedersen Christinna
Dánsko
Dánsko
5383514
15.Jordan Praveen
Oktaviani Melati Daeva
Indonézia
Indonézia
5364017
16.Wang Chi-Lin
Lee Chia Hsin
Taiwan
Taiwan
4743015
17.Lu Kai
Chen Lu
Čína
Čína
4626017
18.Rivaldy Rinov
Mentari Phita Haningtyas
Indonézia
Indonézia
4444016
19.Lamsfuss Mark
Herttrich Isabel
Nemecko
Nemecko
4296821
20.Phuangphuapet Nipitphon
Amitrapai Savitree
Thajsko
Thajsko
4148016
21.Karandasuwardi Ricky
Susanto Debby
Indonézia
Indonézia
4058010
22.Seidel Marvin Emil
Efler Linda
Nemecko
Nemecko
4036021
23.Prasetya Alfian Eko
Islami Marsheilla Gischa
Indonézia
Indonézia
4010014
24.Ponnappa Ashwini
Rankireddy Satwiksairaj
India
India
3834011
25.Cahyono Akbar Bintang
Kandow Winny Oktavina
Indonézia
Indonézia
3805012
26.Lee Chun Hei Reginald
Chau Hoi Wah
Hongkong
Hongkong
3783010
27.Ronald Ronald
Saufika Annisa
Indonézia
Indonézia
3632015
28.Gondo Kohei
Kurihara Ayane
Japonsko
Japonsko
3595015
29.Chang Tak Ching
NG Wing Yung
Hongkong
Hongkong
3514014
30.Lane Ben
Pugh Jessica
Anglicko
Anglicko
3503316
31.Lee Yang
Hsu Ya Ching
Taiwan
Taiwan
3465012
32.Dremin Evgenij
Dimova Evgenia
Rusko
Rusko
3455018
33.Chopra Pranaav Jerry
Nelakurihi Sikki Reddy
India
India
3423013
34.Nohr Niclas
Thygesen Sara
Dánsko
Dánsko
3401013
35.Arends Jacco
Piek Selena
Holandsko
Holandsko
3379010
36.Alimov Rodion
Davletova Alina
Rusko
Rusko
3303421
37.Magee Sam
Magee Chloe
Írsko
Írsko
3302819
38.Chen Tang Jie
Peck Yen Wei
Malajzia
Malajzia
3257015
39.Tan Kian Meng
Lai Pei Jing
Malajzia
Malajzia
3168013
40.Hoki Takuro
Nagahara Wakana
Japonsko
Japonsko
313808
41.Labar Ronan
Mittelheisser Audrey
Francúzsko
Francúzsko
3087816
42.Tabeling Robin
Seinen Cheryl
Holandsko
Holandsko
2959013
43.Do Tuan Duc
Pham Nhu Thao
Vietnam
Vietnam
2932016
44.Kapoor Rohan
Garg Kuhoo
India
India
2872015
45.Kaneko Yuki
Matsutomo Misaki
Japonsko
Japonsko
273709
46.Gicquel Thom
Delrue Delphine
Francúzsko
Francúzsko
2719816
47.Mikkelsen Mikkel
Surrow Mai
Dánsko
Dánsko
2686012
48.Chang Ko Chi
Cheng Chi Ya
Taiwan
Taiwan
2574010
49.Fischer Nielsen Joachim
Boje Alexandra
Dánsko
Dánsko
252908
50.Tabeling Robin
Piek Selena
Holandsko
Holandsko
245665
51.Hoki Takuro
Yonemoto Koharu
Japonsko
Japonsko
241907
52.Sharma Saurabh
Parikh Anoushka
India
India
2395015
53.Kim Hwi Tae
Kim Hye Jeong
Južná Kórea
Južná Kórea
2324010
54.Hoo Pang Ron
Cheah Yee See
Malajzia
Malajzia
2226012
55.Mak Hee Chun
Yeung Nga Ting Lianne
Hongkong
Hongkong
222409
56.Smilowski Pawel
Swierczynska Magdalena
Poľsko
Poľsko
2146813
57.Ou Xuanyi
Feng Xueying
Čína
Čína
193205
58.Ren Xiangyu
Zhou Chaomin
Čína
Čína
192707
59.Po Li-Wei
Chang Ching Hui
Taiwan
Taiwan
1896011
60.Dewangan Juhi
Prasad Venkat Gaurav
India
India
1877010
61.Bay Smidt Mathias
Soby Rikke
Dánsko
Dánsko
187408
62.Kaesbauer Peter
Konon Olga
Nemecko
Nemecko
187007
63.Fogarty Mathew
Zhong Isabel
USA
USA
1793014
64.Urai Tadayuki
Miyaura Rena
Japonsko
Japonsko
176109
65.Vlaar Alex
Mitsova Maria
Bulharsko
Bulharsko
1747012
66.Schaller Oliver
Burkart Celine
Švajčiarsko
Švajčiarsko
1746014
67.Bitman Jakub
Basova Alzbeta
Česko
Česko
1731617
68.Chrisnanta Danny Bawa
Tan Wei Han
Singapur
Singapur
171607
69.Grachev Denis
Bolotova Ekaterina
Rusko
Rusko
169109
70.Zilberman Misha
Zilberman Svetlana
Izrael
Izrael
168119
71.Yakura Nyl
Tsai Kristen
Kanada
Kanada
164708
71.Chrisnanta Danny Bawa
Wong Jia Ying Crystal
Singapur
Indonézia
164708
73.Kobayashi Yugo
Matsutomo Misaki
Japonsko
Japonsko
159204
74.Arora Utkarsh
Wadkar Karishma
India
India
156409
75.M.R. Arjun
Maneesha K.
India
India
156206
76.Mairs Gregory
Moore Jenny
Anglicko
Anglicko
155707
77.Atrashchenkov Valeriy
Zharka Yelyzaveta
Ukrajina
Ukrajina
1554111
78.Saputra Yantoni Edy
Islami Marsheilla Gischa
Indonézia
Indonézia
153406
79.Prakoso Bimo Adi
Jin Yujia
Singapur
Singapur
1521014
80.Thongnuam Parinyawat
Dubthuk Kittipak
Thajsko
Thajsko
149008
81.Kargaev Rodion
Vorobeva Viktoriia
Rusko
Rusko
1475010
82.Hurlburt-Yu Joshua
Wu Josephine
Kanada
Kanada
144516
83.Ramadiansyah Andika
Bandaso Mychelle Crhystine
Indonézia
Indonézia
143606
84.Mitsuhashi Kenya
Shinoya Naru
Japonsko
Japonsko
140907
85.Clare Matthew
Williams Victoria
Anglicko
Anglicko
140709
86.Arif Mohamad Arif Ab Latif
Riodingin Rusydina Antardayu
Malajzia
Indonézia
137408
87.Zurwonne Josche
Janssens Eva
Nemecko
Nemecko
137308
88.Hall Adam
Macpherson Julie
Škótsko
Škótsko
136906
89.Lu Ching Yao
Hu Ling Fang
Taiwan
Taiwan
135905
90.Kim Won Ho
Baek Ha Na
Južná Kórea
Južná Kórea
135003
91.Alshannik Bahaedeen Ahmad
Amro Domou
Jordánsko
Jordánsko
134808
92.Liao Min Chun
Chen Hsiao Huan
Taiwan
Taiwan
134405
93.Kusharjanto Rehan Naufal
Ramadhanti Siti Fadia Silva
Indonézia
Indonézia
132507
94.Ahmad Tontowi
Kandow Winny Oktavina
Indonézia
Indonézia
132003
95.Sharma Shivam
Ram S. Poorvisha
India
India
131706
96.Jomkoh Supak
Paewsampran Supissara
Thajsko
Thajsko
129407
97.Jille Ruben
Van der Aar Imke
Holandsko
Holandsko
129007
98.Hee Yong Kai Terry
Citra Putri Sari Dewi
Singapur
Singapur
128805
99.Zapico Alberto
Usle Lorena
Španielsko
Španielsko
1280713
100.Kaisti Anton
Suutarinen Inalotta
Fínsko
Fínsko
122488
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!