OHL 2018/2019 live výsledky, tabuľka

Hokej Kanada OHL2018/2019

results
SA÷4¬~ZA÷KANADA: OHL¬ZEE÷IV4HSBG4¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷MwVwxxSk¬ZD÷p¬ZE÷nD8fhBsD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_IV4HSBG4¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/kanada/ohl/¬ZX÷01Kanada 006Kanada0000000000186000OHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷UVU6PdxO¬AD÷1550882100¬ADE÷1550882100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oshawa Generals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSH¬AE÷Oshawa Generals¬JA÷KUdy9LSH¬WU÷oshawa-generals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷MIS¬AF÷Mississauga Steelheads¬JB÷0SA5igcp¬WV÷mississauga-steelheads¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷rFWbRI7B¬AD÷1550881800¬ADE÷1550881800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guelph Storm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUE¬AE÷Guelph Storm¬JA÷jk5KC3Th¬WU÷guelph-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷ERI¬AF÷Erie Otters¬JB÷YDfPBNra¬WV÷erie-otters¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷M5V2QxNH¬AD÷1550881800¬ADE÷1550881800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kitchener Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIT¬AE÷Kitchener Rangers¬JA÷C4gTAsb5¬WU÷kitchener-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷SOO¬AF÷Soo Greyhounds¬JB÷tvbX91DB¬WV÷sault-ste-marie-greyhounds¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷0jsfSbh5¬AD÷1550881800¬ADE÷1550881800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Knights¬JA÷rP1CEPbt¬WU÷london-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton Bulldogs¬JB÷xn1GDqEn¬WV÷hamilton-bulldogs¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷nmwjTvwa¬AD÷1550880300¬ADE÷1550880300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarnia Sting¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarnia Sting¬JA÷tO99fMDO¬WU÷sarnia-sting¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷3¬WN÷BAT¬AF÷North Bay Battalion¬JB÷tGFpJ5jP¬WV÷north-bay-battalion¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷hQwnUKNh¬AD÷1550880300¬ADE÷1550880300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Sudbury Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUD¬AE÷Sudbury Wolves¬JA÷8AB1drqC¬WU÷sudbury-wolves¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷BAR¬AF÷Barrie Colts¬JB÷2XA5e2bI¬WV÷barrie-colts¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷0¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷EZvrV08n¬AD÷1550880000¬ADE÷1550880000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kingston Frontenacs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷Kingston Frontenacs¬JA÷CrIhb4Ea¬WU÷kingston-frontenacs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa 67s¬JB÷f77ccOT5¬WV÷ottawa-67s¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷dbpwWtgt¬AD÷1550795400¬ADE÷1550795400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Barrie Colts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barrie Colts¬JA÷4IEp0Qqm¬WU÷barrie-colts¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷SAG¬AF÷Saginaw Spirit¬JB÷YiJlapag¬WV÷saginaw-spirit¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷3¬BF÷1¬~AA÷6VYROPoD¬AD÷1550793900¬ADE÷1550793900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Peterborough Petes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Peterborough Petes¬JA÷8dWSsqUI¬WU÷peterborough-petes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷LON¬AF÷London Knights¬JB÷MaKA6S6J¬WV÷london-knights¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷KYM9m9OD¬AD÷1550793900¬ADE÷1550793900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Windsor Spitfires¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Windsor Spitfires¬JA÷KpwE5nMP¬WU÷windsor-spitfires¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷SOO¬AF÷Soo Greyhounds¬JB÷QRFt16Ut¬WV÷sault-ste-marie-greyhounds¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷feVNP5W6¬AD÷1550793600¬ADE÷1550793600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Niagara IceDogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIA¬AE÷Niagara IceDogs¬JA÷CUxKq5a6¬WU÷niagara-icedogs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷10¬BA÷4¬BC÷3¬BE÷3¬WN÷KIT¬AF÷Kitchener Rangers¬JB÷U5XOrPEC¬WV÷kitchener-rangers¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷IFFW1kbL¬AD÷1550621220¬ADE÷1550621220¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Soo Greyhounds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOO¬AE÷Soo Greyhounds¬JA÷OdWPb0Lk¬WU÷sault-ste-marie-greyhounds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷SAR¬AF÷Sarnia Sting¬JB÷IJVTcKzd¬WV÷sarnia-sting¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷QFw7TmXs¬AD÷1550516700¬ADE÷1550516700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Oshawa Generals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSH¬AE÷Oshawa Generals¬JA÷jizmocJD¬WU÷oshawa-generals¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷SUD¬AF÷Sudbury Wolves¬JB÷fP0TgkND¬WV÷sudbury-wolves¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷46xBS7nl¬AD÷1550516700¬ADE÷1550516700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Peterborough Petes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Peterborough Petes¬JA÷YFaXh9xK¬WU÷peterborough-petes¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷NIA¬AF÷Niagara IceDogs¬JB÷ttayhTiQ¬WV÷niagara-icedogs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷4¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷CWuJQoH0¬AD÷1550516700¬ADE÷1550516700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Sarnia Sting¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarnia Sting¬JA÷vHvCoRUg¬WU÷sarnia-sting¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷7¬AT÷6¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷SAG¬AF÷Saginaw Spirit¬JB÷YwvGpop0¬WV÷saginaw-spirit¬AZ÷0¬AH÷6¬AU÷6¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷3¬~AA÷YusFRR1f¬AD÷1550516700¬ADE÷1550516700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Windsor Spitfires¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OWE¬AF÷Owen Sound Attack¬JB÷QDz8n7Fm¬WV÷owen-sound-attack¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷WIN¬AE÷Windsor Spitfires¬JA÷rko3mm0s¬WU÷windsor-spitfires¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬~AA÷KY0vYTOQ¬AD÷1550516400¬ADE÷1550516400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Guelph Storm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FLI¬AF÷Flint Firebirds¬JB÷xlWrnw47¬WV÷flint-firebirds¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬WM÷GUE¬AE÷Guelph Storm¬JA÷rRWvmJl1¬WU÷guelph-storm¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷1¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷0¬~AA÷jqtrz8v8¬AD÷1550516400¬ADE÷1550516400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hamilton Bulldogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamilton Bulldogs¬JA÷UN65YJZ7¬WU÷hamilton-bulldogs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷2¬WN÷BAR¬AF÷Barrie Colts¬JB÷Iw0mc3C8¬WV÷barrie-colts¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷1¬~AA÷C8cWZkfE¬AD÷1550516400¬ADE÷1550516400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kingston Frontenacs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷Kingston Frontenacs¬JA÷jTi0f1dR¬WU÷kingston-frontenacs¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷KIT¬AF÷Kitchener Rangers¬JB÷88vSkL4r¬WV÷kitchener-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷6VdzZ99K¬AD÷1550516400¬ADE÷1550516400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mississauga Steelheads¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Mississauga Steelheads¬JA÷nawWluKl¬WU÷mississauga-steelheads¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷9¬BA÷2¬BC÷4¬BE÷3¬WN÷LON¬AF÷London Knights¬JB÷4zYzlaZf¬WV÷london-knights¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷YHbSzWv8¬AD÷1550516400¬ADE÷1550516400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ottawa 67s¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa 67s¬JA÷dUbidNRE¬WU÷ottawa-67s¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷5¬BE÷0¬WN÷BAT¬AF÷North Bay Battalion¬JB÷vgldessL¬WV÷north-bay-battalion¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬~~
4
1550956658
620
fixtures
SA÷4¬~ZA÷KANADA: OHL¬ZEE÷IV4HSBG4¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷MwVwxxSk¬ZD÷p¬ZE÷nD8fhBsD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_IV4HSBG4¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/kanada/ohl/¬ZX÷01Kanada 006Kanada0000000000186000OHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷YqeHq0Nu¬AD÷1550966400¬ADE÷1550966400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flint Firebirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLI¬AE÷Flint Firebirds¬JA÷4d1eEG4c¬WU÷flint-firebirds¬WN÷GUE¬AF÷Guelph Storm¬JB÷MXe0DzK3¬WV÷guelph-storm¬AN÷n¬~AA÷nmaLrKxn¬AD÷1550966400¬ADE÷1550966400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamilton Bulldogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamilton Bulldogs¬JA÷0Of4CfZ9¬WU÷hamilton-bulldogs¬WN÷SAG¬AF÷Saginaw Spirit¬JB÷fof8BElG¬WV÷saginaw-spirit¬AN÷n¬~AA÷8MTAOGiU¬AD÷1550966400¬ADE÷1550966400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Niagara IceDogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIA¬AE÷Niagara IceDogs¬JA÷C2E9jDCj¬WU÷niagara-icedogs¬WN÷PET¬AF÷Peterborough Petes¬JB÷Q52iFdki¬WV÷peterborough-petes¬AN÷n¬~AA÷tAbPsvhh¬AD÷1550966700¬ADE÷1550966700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Windsor Spitfires¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Windsor Spitfires¬JA÷8lbCAY3M¬WU÷windsor-spitfires¬WN÷BAT¬AF÷North Bay Battalion¬JB÷jDmH9hJS¬WV÷north-bay-battalion¬AN÷n¬~AA÷K0cTtb7b¬AD÷1550968200¬ADE÷1550968200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barrie Colts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barrie Colts¬JA÷hMZr5CRq¬WU÷barrie-colts¬WN÷SUD¬AF÷Sudbury Wolves¬JB÷ncln4Wtj¬WV÷sudbury-wolves¬AN÷n¬~AA÷xxhYuIM4¬AD÷1550968200¬ADE÷1550968200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Owen Sound Attack¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OWE¬AE÷Owen Sound Attack¬JA÷Qmmj3jdd¬WU÷owen-sound-attack¬WN÷ERI¬AF÷Erie Otters¬JB÷ShRYRZYd¬WV÷erie-otters¬AN÷n¬~AA÷GSjxuxxB¬AD÷1551034800¬ADE÷1551034800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamilton Bulldogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamilton Bulldogs¬JA÷tdVxRgl3¬WU÷hamilton-bulldogs¬WN÷SUD¬AF÷Sudbury Wolves¬JB÷zJUtQD39¬WV÷sudbury-wolves¬AN÷n¬~AA÷AkjtvdiH¬AD÷1551034800¬ADE÷1551034800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kitchener Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIT¬AE÷Kitchener Rangers¬JA÷E9TpPXIF¬WU÷kitchener-rangers¬WN÷MIS¬AF÷Mississauga Steelheads¬JB÷WpOkOiYL¬WV÷mississauga-steelheads¬AN÷n¬~AA÷jablxzMT¬AD÷1551034800¬ADE÷1551034800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷London Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Knights¬JA÷viDPHkBk¬WU÷london-knights¬WN÷BAT¬AF÷North Bay Battalion¬JB÷MF2UG9Qe¬WV÷north-bay-battalion¬AN÷n¬~AA÷8z9qwG6N¬AD÷1551034800¬ADE÷1551034800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Owen Sound Attack¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NIA¬AF÷Niagara IceDogs¬JB÷SG9LIVeq¬WV÷niagara-icedogs¬WM÷OWE¬AE÷Owen Sound Attack¬JA÷AyNgNBmS¬WU÷owen-sound-attack¬AN÷n¬~AA÷h8pGXgUp¬AD÷1551035100¬ADE÷1551035100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Peterborough Petes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Peterborough Petes¬JA÷061YFTu2¬WU÷peterborough-petes¬WN÷KIN¬AF÷Kingston Frontenacs¬JB÷lMfGvDI2¬WV÷kingston-frontenacs¬AN÷n¬~AA÷tOwbdw7o¬AD÷1551035100¬ADE÷1551035100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarnia Sting¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOO¬AF÷Soo Greyhounds¬JB÷AyqPximF¬WV÷sault-ste-marie-greyhounds¬WM÷SAR¬AE÷Sarnia Sting¬JA÷SCgKwXX8¬WU÷sarnia-sting¬AN÷n¬~AA÷KEx2ecMi¬AD÷1551049500¬ADE÷1551049500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oshawa Generals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSH¬AE÷Oshawa Generals¬JA÷OvmTyB2L¬WU÷oshawa-generals¬WN÷SAG¬AF÷Saginaw Spirit¬JB÷I1nXzVHR¬WV÷saginaw-spirit¬AN÷n¬~AA÷2wS6fHyb¬AD÷1551225600¬ADE÷1551225600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷London Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Knights¬JA÷KAYbWlQr¬WU÷london-knights¬WN÷GUE¬AF÷Guelph Storm¬JB÷0MkdV8uk¬WV÷guelph-storm¬AN÷n¬~AA÷GtWAgyi4¬AD÷1551283200¬ADE÷1551283200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mississauga Steelheads¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Mississauga Steelheads¬JA÷vDl0USfe¬WU÷mississauga-steelheads¬WN÷KIT¬AF÷Kitchener Rangers¬JB÷YZm4TnA1¬WV÷kitchener-rangers¬AN÷n¬~
4
1550956658
100
Nápoveda: Ste na stránke OHL 2018/2019 výsledky v sekcii Hokej / Kanada. OHL 2018/2019 livescore, konečné aj priebežné výsledky, OHL 2018/2019 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky OHL 2018/2019 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať cez 100 hokejových udalostí z 15 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke OHL 2018/2019 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!