Hokej »Kanada » QMJHL » 2018/2019

results
4
1532255180
0
fixtures
SA÷4¬~ZA÷KANADA: QMJHL - príprava¬ZEE÷dMs5vjoH¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷rmWZxICq¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷2¬ZH÷47_dMs5vjoH¬ZJ÷15¬ZL÷/hokej/kanada/qmjhl/¬ZX÷01Kanada 006Kanada0020000000145000QMJHL - príp016íprava000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷tpLjW2Xd¬AD÷1534698000¬ADE÷1534698000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Val-d'Or Foreurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAL¬AE÷Val-d'Or Foreurs¬JA÷hb1vYv5J¬WU÷val-d-or-foreurs¬WN÷ROU¬AF÷Rouyn-Noranda Huskies¬JB÷Wl0rXbKP¬WV÷rouyn-noranda-huskies¬AN÷n¬~AA÷fmPfVMn3¬AD÷1534701600¬ADE÷1534701600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlottetown Islanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlottetown Islanders¬JA÷CrrBSISt¬WU÷charlottetown-islanders¬WN÷MON¬AF÷Moncton Wildcats¬JB÷jZtFRxrm¬WV÷moncton-wildcats¬AN÷n¬~AA÷lAObUt29¬AD÷1534705200¬ADE÷1534705200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blainville-Boisbriand Armada¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blainville-Boisbriand Armada¬JA÷pdtJQdcg¬WU÷blainville-boisbriand-armada¬WN÷GAT¬AF÷Gatineau Olympiques¬JB÷bapNPGCa¬WV÷gatineau-olympiques¬AN÷n¬~AA÷S0N2T0HF¬AD÷1534705200¬ADE÷1534705200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cape Breton Screaming Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAP¬AE÷Cape Breton Screaming Eagles¬JA÷tOZROzS5¬WU÷cape-breton-eagles¬WN÷HAL¬AF÷Halifax Mooseheads¬JB÷KEYVNfsC¬WV÷halifax-mooseheads¬AN÷n¬~AA÷fNgaSKWL¬AD÷1534705200¬ADE÷1534705200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rimouski Oceanic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIM¬AE÷Rimouski Oceanic¬JA÷EkmZMEdI¬WU÷rimouski-oceanic¬WN÷QUE¬AF÷Quebec Remparts¬JB÷htnwMYBO¬WV÷quebec-remparts¬AN÷n¬~AA÷YDh3RvnS¬AD÷1534705200¬ADE÷1534705200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sherbrooke Phoenix¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Sherbrooke Phoenix¬JA÷foQLpIlP¬WU÷sherbrooke-phoenix¬WN÷DRU¬AF÷Drummondville Voltigeurs¬JB÷W6Hmtxct¬WV÷drummondville-voltigeurs¬AN÷n¬~AA÷jguVMbfq¬AD÷1534708800¬ADE÷1534708800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baie-Comeau Drakkar¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAI¬AE÷Baie-Comeau Drakkar¬JA÷QTGiudCn¬WU÷baie-comeau-drakkar¬WN÷CHI¬AF÷Chicoutimi Sagueneens¬JB÷4KFevGRh¬WV÷chicoutimi-sagueneens¬AN÷n¬~AA÷4dqZLI9k¬AD÷1534708800¬ADE÷1534708800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shawinigan Cataractes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shawinigan Cataractes¬JA÷MeA0wzsa¬WU÷shawinigan-cataractes¬WN÷VIC¬AF÷Victoriaville Tigres¬JB÷0n94xfd5¬WV÷victoriaville-tigres¬AN÷n¬~AA÷nLYwLxPe¬AD÷1534716000¬ADE÷1534716000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saint John Sea Dogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAI¬AE÷Saint John Sea Dogs¬JA÷f988yEBB¬WU÷saint-john-sea-dogs¬WN÷ACA¬AF÷Acadie-Bathurst Titan¬JB÷6qCCzYQH¬WV÷acadie-bathurst-titan¬AN÷n¬~AA÷QBXsKdv2¬AD÷1534888800¬ADE÷1534888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Acadie-Bathurst Titan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAI¬AF÷Saint John Sea Dogs¬JB÷Sb0LYBeU¬WV÷saint-john-sea-dogs¬WM÷ACA¬AE÷Acadie-Bathurst Titan¬JA÷l81HZitO¬WU÷acadie-bathurst-titan¬AN÷n¬~AA÷ERQPrtH2¬AD÷1534888800¬ADE÷1534888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Halifax Mooseheads¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAL¬AE÷Halifax Mooseheads¬JA÷vXtRgeRu¬WU÷halifax-mooseheads¬WN÷CAP¬AF÷Cape Breton Screaming Eagles¬JB÷INuVhFtn¬WV÷cape-breton-eagles¬AN÷n¬~AA÷hIPTs0W8¬AD÷1534888800¬ADE÷1534888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moncton Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Moncton Wildcats¬JA÷0nVZiZeh¬WU÷moncton-wildcats¬WN÷CHA¬AF÷Charlottetown Islanders¬JB÷EkZwigBb¬WV÷charlottetown-islanders¬AN÷n¬~AA÷zsFYtKoF¬AD÷1534892400¬ADE÷1534892400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Drummondville Voltigeurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GAT¬AF÷Gatineau Olympiques¬JB÷n3XokXuB¬WV÷gatineau-olympiques¬WM÷DRU¬AE÷Drummondville Voltigeurs¬JA÷8CYsjDQ4¬WU÷drummondville-voltigeurs¬AN÷n¬~AA÷nHIxtv1L¬AD÷1534892400¬ADE÷1534892400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Quebec Remparts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUE¬AE÷Quebec Remparts¬JA÷SElqlieH¬WU÷quebec-remparts¬WN÷RIM¬AF÷Rimouski Oceanic¬JB÷4vCCWOPq¬WV÷rimouski-oceanic¬AN÷n¬~AA÷tvItubGR¬AD÷1534892400¬ADE÷1534892400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rouyn-Noranda Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROU¬AE÷Rouyn-Noranda Huskies¬JA÷b1BGVruj¬WU÷rouyn-noranda-huskies¬WN÷VAL¬AF÷Val-d'Or Foreurs¬JB÷C4FKU2fd¬WV÷val-d-or-foreurs¬AN÷n¬~AA÷rm48zIOr¬AD÷1534892400¬ADE÷1534892400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sherbrooke Phoenix¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Sherbrooke Phoenix¬JA÷E9g3gnXd¬WU÷sherbrooke-phoenix¬WN÷BLA¬AF÷Blainville-Boisbriand Armada¬JB÷h0h7h6n3¬WV÷blainville-boisbriand-armada¬AN÷n¬~AA÷0ObDZyvk¬AD÷1534892400¬ADE÷1534892400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Victoriaville Tigres¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIC¬AE÷Victoriaville Tigres¬JA÷MZdBiQ19¬WU÷victoriaville-tigres¬WN÷SHA¬AF÷Shawinigan Cataractes¬JB÷0QeFjpHF¬WV÷shawinigan-cataractes¬AN÷n¬~AA÷vFcHYege¬AD÷1534894200¬ADE÷1534894200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicoutimi Sagueneens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicoutimi Sagueneens¬JA÷rkoKk4WL¬WU÷chicoutimi-sagueneens¬WN÷BAI¬AF÷Baie-Comeau Drakkar¬JB÷tz4NlOoS¬WV÷baie-comeau-drakkar¬AN÷n¬~AA÷YycLXF81¬AD÷1534975200¬ADE÷1534975200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Acadie-Bathurst Titan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ACA¬AE÷Acadie-Bathurst Titan¬JA÷bFjkprfq¬WU÷acadie-bathurst-titan¬WN÷HAL¬AF÷Halifax Mooseheads¬JB÷x6kgq29k¬WV÷halifax-mooseheads¬AN÷n¬~AA÷nu1PWZN7¬AD÷1534975200¬ADE÷1534975200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moncton Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Moncton Wildcats¬JA÷fspbrMOe¬WU÷moncton-wildcats¬WN÷SAI¬AF÷Saint John Sea Dogs¬JB÷YXr2stv2¬WV÷saint-john-sea-dogs¬AN÷n¬~AA÷lpu8eJ08¬AD÷1534978800¬ADE÷1534978800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blainville-Boisbriand Armada¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blainville-Boisbriand Armada¬JA÷nyXq6PG2¬WU÷blainville-boisbriand-armada¬WN÷VAL¬AF÷Val-d'Or Foreurs¬JB÷0vyl5qW8¬WV÷val-d-or-foreurs¬AN÷n¬~AA÷SzvCfwGE¬AD÷1534978800¬ADE÷1534978800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Drummondville Voltigeurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRU¬AE÷Drummondville Voltigeurs¬JA÷r3Qh43oF¬WU÷drummondville-voltigeurs¬WN÷SHE¬AF÷Sherbrooke Phoenix¬JB÷MgPd3N0L¬WV÷sherbrooke-phoenix¬AN÷n¬~AA÷z1wGgcVK¬AD÷1534978800¬ADE÷1534978800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Quebec Remparts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUE¬AE÷Quebec Remparts¬JA÷UJO02sGR¬WU÷quebec-remparts¬WN÷BAI¬AF÷Baie-Comeau Drakkar¬JB÷WSASc1Or¬WV÷baie-comeau-drakkar¬AN÷n¬~AA÷KYEnlygr¬AD÷1534980600¬ADE÷1534980600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gatineau Olympiques¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAT¬AE÷Gatineau Olympiques¬JA÷MH3uea81¬WU÷gatineau-olympiques¬WN÷ROU¬AF÷Rouyn-Noranda Huskies¬JB÷082qfJN7¬WV÷rouyn-noranda-huskies¬AN÷n¬~AA÷EixKhHpR¬AD÷1534980600¬ADE÷1534980600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicoutimi Sagueneens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicoutimi Sagueneens¬JA÷Ei0XdLwk¬WU÷chicoutimi-sagueneens¬WN÷VIC¬AF÷Victoriaville Tigres¬JB÷Sf4yduge¬WV÷victoriaville-tigres¬AN÷n¬~AA÷YyJjme8l¬AD÷1534980600¬ADE÷1534980600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rimouski Oceanic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Shawinigan Cataractes¬JB÷GGpWHMFE¬WV÷shawinigan-cataractes¬WM÷RIM¬AE÷Rimouski Oceanic¬JA÷xQoSI208¬WU÷rimouski-oceanic¬AN÷n¬~
4
1532255180
679
Nápoveda: Ste na stránke QMJHL 2018/2019 výsledky v sekcii Hokej / Kanada. QMJHL 2018/2019 livescore, konečné aj priebežné výsledky, QMJHL 2018/2019 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky QMJHL 2018/2019 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať cez 100 hokejových udalostí z 15 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke QMJHL 2018/2019 sú aktualizované automaticky.