WHL 2018/2019 live výsledky, tabuľka

Hokej Kanada WHL2018/2019

results
SA÷4¬~ZA÷KANADA: WHL¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷Ee4dpTuO¬ZD÷p¬ZE÷vuyWA99p¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/kanada/whl/¬ZX÷01Kanada 006Kanada0010000000186000WHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷OphfXzzD¬AD÷1542425400¬ADE÷1542425400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Giants¬JA÷x8SJlpFH¬WU÷vancouver-giants¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷10¬BA÷4¬BC÷2¬BE÷4¬WN÷REG¬AF÷Regina Pats¬JB÷jBWNm4UN¬WV÷regina-pats¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷pfudBQi5¬AD÷1542423900¬ADE÷1542423900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spokane Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Spokane Chiefs¬JA÷EyCNEnK2¬WU÷spokane-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Thunderbirds¬JB÷hSARD6Z8¬WV÷seattle-thunderbirds¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷63thC6xa¬AD÷1542423600¬ADE÷1542423600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Winterhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬JA÷zg7riqSe¬WU÷portland-winterhawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬JB÷Eq6nj3s2¬WV÷everett-silvertips¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷4rxgZd50¬AD÷1542420000¬ADE÷1542420000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kootenay Ice¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOO¬AE÷Kootenay Ice¬JA÷8Sz3hSFh¬WU÷kootenay-ice¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬JB÷nJZ6inVb¬WV÷calgary-hitmen¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷3¬~AA÷ALxkzwjf¬AD÷1542420000¬ADE÷1542420000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Lethbridge Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oil Kings¬JB÷E5yag80n¬WV÷edmonton-oil-kings¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷LET¬AE÷Lethbridge Hurricanes¬JA÷GKIeflot¬WU÷lethbridge-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬~AA÷rZzcYGK6¬AD÷1542420000¬ADE÷1542420000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷4fUBj6p5¬WU÷red-deer-rebels¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬JB÷roTFkQaB¬WV÷kelowna-rockets¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷dIYpyJzl¬AD÷1542418200¬ADE÷1542418200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brandon Wheat Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BWK¬AE÷Brandon Wheat Kings¬JA÷C6hozo0O¬WU÷brandon-wheat-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬JB÷jcikZ4FU¬WV÷medicine-hat-tigers¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷OvimDnNh¬AD÷1542416400¬ADE÷1542416400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prince Albert Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince Albert Raiders¬JA÷SS3zg5cq¬WU÷prince-albert-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬JB÷tW7vhPCk¬WV÷tri-city-americans¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷C4mqES7n¬AD÷1542251100¬ADE÷1542251100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷reS3bRZL¬WU÷everett-silvertips¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷POR¬AF÷Portland Winterhawks¬JB÷MoR7cokS¬WV÷portland-winterhawks¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷EgqtxaLs¬AD÷1542250800¬ADE÷1542250800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷4tkwx7VB¬WU÷prince-george-cougars¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬JB÷rXmsyRpI¬WV÷kelowna-rockets¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷CpcEtuDQ¬AD÷1542243600¬ADE÷1542243600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prince Albert Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬JB÷MHaYxmG5¬WV÷medicine-hat-tigers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷PRI¬AE÷Prince Albert Raiders¬JA÷8EeUwT0a¬WU÷prince-albert-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬~AA÷IsluF8ht¬AD÷1542243600¬ADE÷1542243600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Swift Current Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swift Current Broncos¬JA÷zVOe0m59¬WU÷swift-current-broncos¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬JB÷ELNaa7KF¬WV÷tri-city-americans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷GY1DJlpP¬AD÷1542164700¬ADE÷1542164700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Seattle Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬JA÷fLGm29zc¬WU÷seattle-thunderbirds¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷h6Zj1Tk3¬WV÷spokane-chiefs¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷rBhAsLcK¬AD÷1542160800¬ADE÷1542160800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kootenay Ice¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOO¬AE÷Kootenay Ice¬JA÷z1cMukWn¬WU÷kootenay-ice¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷REG¬AF÷Regina Pats¬JB÷EidQv9og¬WV÷regina-pats¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷xlWWAdtP¬AD÷1542157200¬ADE÷1542157200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moose Jaw Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬JA÷2RT1v6rj¬WU÷moose-jaw-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷3¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬JB÷tIS5wQcd¬WV÷tri-city-americans¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷4Kg6r1rE¬AD÷1542157200¬ADE÷1542157200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saskatoon Blades¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷Saskatoon Blades¬JA÷IPIebcnE¬WU÷saskatoon-blades¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬JB÷fktPtVGt¬WV÷medicine-hat-tigers¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬~
4
1542496643
285
fixtures
SA÷4¬~ZA÷KANADA: WHL¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷Ee4dpTuO¬ZD÷p¬ZE÷vuyWA99p¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/kanada/whl/¬ZX÷01Kanada 006Kanada0010000000186000WHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷ETq0Ap7B¬AD÷1542502800¬ADE÷1542502800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saskatoon Blades¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬JB÷0hEZBp4L¬WV÷tri-city-americans¬WM÷SAS¬AE÷Saskatoon Blades¬JA÷nkAVCQlF¬WU÷saskatoon-blades¬AN÷n¬~AA÷2yibWfkJ¬AD÷1542502800¬ADE÷1542502800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Swift Current Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swift Current Broncos¬JA÷YZLSnOqU¬WU÷swift-current-broncos¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬JB÷zq8frrho¬WV÷medicine-hat-tigers¬AN÷n¬~AA÷GvutevSJ¬AD÷1542504600¬ADE÷1542504600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brandon Wheat Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BWK¬AE÷Brandon Wheat Kings¬JA÷2kdx7RUo¬WU÷brandon-wheat-kings¬WN÷PRI¬AF÷Prince Albert Raiders¬JB÷ttet6oph¬WV÷prince-albert-raiders¬AN÷n¬~AA÷EFKGlx5m¬AD÷1542506400¬ADE÷1542506400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oil Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oil Kings¬JA÷Sds21NbN¬WU÷edmonton-oil-kings¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬JB÷6mt60sET¬WV÷kelowna-rockets¬AN÷n¬~AA÷UsqpfbsQ¬AD÷1542506400¬ADE÷1542506400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lethbridge Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LET¬AE÷Lethbridge Hurricanes¬JA÷O4po55ab¬WU÷lethbridge-hurricanes¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬JB÷x8lk4PE4¬WV÷moose-jaw-warriors¬AN÷n¬~AA÷zPLCkIks¬AD÷1542506400¬ADE÷1542506400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷WUmg3qUA¬WU÷red-deer-rebels¬WN÷KOO¬AF÷Kootenay Ice¬JB÷ALnc23qH¬WV÷kootenay-ice¬AN÷n¬~AA÷hKr494MH¬AD÷1542506700¬ADE÷1542506700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬JA÷rH3vB4JR¬WU÷seattle-thunderbirds¬WN÷POR¬AF÷Portland Winterhawks¬JB÷pQk66ORr¬WV÷portland-winterhawks¬AN÷n¬~AA÷rkPKmdKg¬AD÷1542510000¬ADE÷1542510000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷OSSXe1Mp¬WU÷prince-george-cougars¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷z3WyeLyi¬WV÷kamloops-blazers¬AN÷n¬~AA÷nL0xid6j¬AD÷1542510300¬ADE÷1542510300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷zFrJ3MB1¬WU÷everett-silvertips¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Giants¬JB÷nknN2tR7¬WV÷vancouver-giants¬AN÷n¬~AA÷YHdYixip¬AD÷1542510300¬ADE÷1542510300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spokane Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Spokane Chiefs¬JA÷EafA5rsk¬WU÷spokane-chiefs¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬JB÷hjgE42de¬WV÷calgary-hitmen¬AN÷n¬~AA÷MuOOnGZa¬AD÷1542510300¬ADE÷1542510300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Victoria Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIC¬AE÷Victoria Royals¬JA÷vycI3Dui¬WU÷victoria-royals¬WN÷REG¬AF÷Regina Pats¬JB÷IReM2Xfc¬WV÷regina-pats¬AN÷n¬~AA÷44DTozk6¬AD÷1542578400¬ADE÷1542578400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷QiaU0BP9¬WV÷kamloops-blazers¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷n10Q1iA3¬WU÷prince-george-cougars¬AN÷n¬~AA÷GvHXpf4C¬AD÷1542582000¬ADE÷1542582000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kootenay Ice¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOO¬AE÷Kootenay Ice¬JA÷8GlZaVvG¬WU÷kootenay-ice¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬JB÷MJhwakfM¬WV÷moose-jaw-warriors¬AN÷n¬~AA÷A1GypEJI¬AD÷1542585600¬ADE÷1542585600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Giants¬JA÷Gthsb99S¬WU÷vancouver-giants¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬JB÷Ikv9gTHq¬WV÷victoria-royals¬AN÷n¬~AA÷0OlKFuqi¬AD÷1542585900¬ADE÷1542585900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷0hz5RP38¬WU÷everett-silvertips¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷vqZ8QqJE¬WV÷spokane-chiefs¬AN÷n¬~~
4
1542496643
524
Nápoveda: Ste na stránke WHL 2018/2019 výsledky v sekcii Hokej / Kanada. WHL 2018/2019 livescore, konečné aj priebežné výsledky, WHL 2018/2019 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky WHL 2018/2019 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať cez 100 hokejových udalostí z 15 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke WHL 2018/2019 sú aktualizované automaticky.