KHL 2018/2019 live výsledky, tabuľka

Hokej »Rusko » KHL » 2018/2019

results
4
1534691594
0
fixtures
SA÷4¬~ZA÷RUSKO: KHL¬ZEE÷v9k3aY5F¬ZB÷158¬ZY÷Rusko¬ZC÷6aIbT6Xe¬ZD÷t¬ZE÷URtEEZYf¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷158_v9k3aY5F¬ZJ÷2¬ZL÷/khl/¬ZX÷01Rusko 005......0000000000179000KHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Rusko¬~AA÷0Y9tW0eE¬AD÷1535810400¬ADE÷1535810400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bars Kazaň¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAZ¬AE÷Bars Kazaň¬JA÷GUR8PTHg¬WU÷bars-kazan¬WN÷PET¬AF÷SKA Petrohrad¬JB÷UXVCOmXa¬WV÷ska-petrohrad¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fe9pVKAK¬AD÷1535887800¬ADE÷1535887800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Traktor Čeljabinsk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEL¬AE÷Traktor Čeljabinsk¬JA÷CdLHN7n6¬WU÷traktor-celjabinsk¬WN÷CSKA¬AF÷CSKA Moskva¬JB÷jmKLMR1C¬WV÷cska-moskva¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4t3Yyxsl¬AD÷1535889600¬ADE÷1535889600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jekaterinburg¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EKA¬AE÷Jekaterinburg¬JA÷z1Zwk9dP¬WU÷jekaterinburg¬WN÷DRG¬AF÷Dinamo Riga¬JB÷CMQ5pT4t¬WV÷dinamo-riga¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rX1xyddf¬AD÷1535889600¬ADE÷1535889600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Metallurg Magnitogorsk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷Metallurg Magnitogorsk¬JA÷6qQ9qmKn¬WU÷metallurg-magnitogorsk¬WN÷SLO¬AF÷Slovan Bratislava¬JB÷pzPDr7Zh¬WV÷slovan-bratislava¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EujHPbYs¬AD÷1535896800¬ADE÷1535896800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Čerepovec¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Čerepovec¬JA÷xrLyT2Oo¬WU÷severstal-cerepovec¬WN÷NOV¬AF÷Sibir Novosibirsk¬JB÷joPuSMwh¬WV÷sibir-novosibirsk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hWlLOIml¬AD÷1535896800¬ADE÷1535896800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dynamo Moskva¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DYN¬AE÷Dynamo Moskva¬JA÷p8OqRtgb¬WU÷dynamo-moskva¬WN÷UFA¬AF÷Salavat Ufa¬JB÷ObNmQ084¬WV÷salavat-ufa¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Yo8lUvQQ¬AD÷1535896800¬ADE÷1535896800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lokomotiv Jaroslavľ¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAR¬AE÷Lokomotiv Jaroslavľ¬JA÷bDJPLoHI¬WU÷lokomotiv-jaroslavl¬WN÷OMS¬AF÷Avangard Omsk¬JB÷zwsg4Joo¬WV÷avangard-omsk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷thsYLGX6¬AD÷1535896800¬ADE÷1535896800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spartak Moskva¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOS¬AE÷Spartak Moskva¬JA÷W4dXHxGp¬WU÷spartak-moskva¬WN÷CHA¬AF÷Amur Chabarovsk¬JB÷AeeyHdVj¬WV÷amur-chabarovsk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zuKqZZQ6¬AD÷1535988600¬ADE÷1535988600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jokerit¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOK¬AE÷Jokerit¬JA÷zPHQu5JB¬WU÷jokerit¬WN÷KRS¬AF÷Kunlun¬JB÷Y9zUvPYH¬WV÷red-star-kunlun¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xf1tzGB0¬AD÷1535990400¬ADE÷1535990400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bars Kazaň¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAZ¬AE÷Bars Kazaň¬JA÷2BJIsRla¬WU÷bars-kazan¬WN÷DMN¬AF÷Dynamo Minsk¬JB÷t2IMto45¬WV÷dinamo-minsk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nglPNx3f¬AD÷1535990400¬ADE÷1535990400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nižnekamsk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIZ¬AE÷Nižnekamsk¬JA÷tzIhPKNA¬WU÷niznekamsk¬WN÷POD¬AF÷Víťaz Podoľsk¬JB÷KQGdOvwH¬WV÷vitaz-podolsk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bTiTMdI0¬AD÷1535990400¬ADE÷1535990400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nižnij Novgorod¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PET¬AF÷SKA Petrohrad¬JB÷QNJ4MI7T¬WV÷ska-petrohrad¬WM÷NOV¬AE÷Nižnij Novgorod¬JA÷EmG0NbhN¬WU÷nizny-novgorod¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KrtxLzmD¬AD÷1535992200¬ADE÷1535992200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Soči¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOC¬AE÷Soči¬JA÷bBlJut8i¬WU÷soci¬WN÷ADM¬AF÷Vladivostok¬JB÷x2mNv0Nc¬WV÷vladivostok¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8bZJqKPD¬AD÷1536069600¬ADE÷1536069600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jekaterinburg¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CSKA¬AF÷CSKA Moskva¬JB÷YTtWxvhA¬WV÷cska-moskva¬WM÷EKA¬AE÷Jekaterinburg¬JA÷KQxSwKx4¬WU÷jekaterinburg¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷I39lYgtD¬AD÷1536069600¬ADE÷1536069600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Metallurg Magnitogorsk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷Metallurg Magnitogorsk¬JA÷GYPYwqlO¬WU÷metallurg-magnitogorsk¬WN÷DRG¬AF÷Dinamo Riga¬JB÷fPOxw33U¬WV÷dinamo-riga¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷df8hXDeJ¬AD÷1536069600¬ADE÷1536069600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Traktor Čeljabinsk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEL¬AE÷Traktor Čeljabinsk¬JA÷6c5rbnZu¬WU÷traktor-celjabinsk¬WN÷SLO¬AF÷Slovan Bratislava¬JB÷pl4nc6ln¬WV÷slovan-bratislava¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SnnhRB9n¬AD÷1536076800¬ADE÷1536076800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Čerepovec¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Čerepovec¬JA÷Y3BzzxxT¬WU÷severstal-cerepovec¬WN÷UFA¬AF÷Salavat Ufa¬JB÷zDc2Vepp¬WV÷salavat-ufa¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pOdmSift¬AD÷1536076800¬ADE÷1536076800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lokomotiv Jaroslavľ¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAR¬AE÷Lokomotiv Jaroslavľ¬JA÷Sjtzxb7G¬WU÷lokomotiv-jaroslavl¬WN÷NOV¬AF÷Sibir Novosibirsk¬JB÷6suvyIMM¬WV÷sibir-novosibirsk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tjjdQVOh¬AD÷1536078600¬ADE÷1536078600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dynamo Moskva¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DYN¬AE÷Dynamo Moskva¬JA÷UZd6UFaj¬WU÷dynamo-moskva¬WN÷OMS¬AF÷Avangard Omsk¬JB÷rw1ATZEd¬WV÷avangard-omsk¬AW÷1¬AN÷n¬~
4
1534691594
775
Nápoveda: Ste na stránke KHL 2018/2019 výsledky v sekcii Hokej / Rusko. KHL 2018/2019 livescore, konečné aj priebežné výsledky, KHL 2018/2019 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky KHL 2018/2019 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať cez 100 hokejových udalostí z 15 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke KHL 2018/2019 sú aktualizované automaticky.
Ďalšie zápasy: 01.09. Bars Kazaň - SKA Petrohrad, 02.09. Traktor Čeljabinsk - CSKA Moskva, Jekaterinburg - Dinamo Riga, Metallurg Magnitogorsk - Slovan Bratislava, Čerepovec - Sibir Novosibirsk, Dynamo Moskva - Salavat Ufa, Lokomotiv Jaroslavľ - Avangard Omsk, Spartak Moskva - Amur Chabarovsk