Betis Sevilla zdolal Elche, súboj ovplyvnili tri červené karty

Duel bol poznačený tromi vylúčeniami domácich.
Duel bol poznačený tromi vylúčeniami domácich.Profimedia
Futbalisti Betisu Sevilla porazili v zápase 23. kola španielskej La Ligy Elche na jeho trávniku 3:2.

Elche - Betis Sevilla 2:3 (2:0)

Góly: 7. Fidel (pen.), 9. Boye - 65. Iglesias (pen.), 68. Miranda, 90.+5 Willian José (pen.)

ČK: 57. Magallan, 58. Cheikh, 90. + 4 Roco

Elche doplatilo hlavne na dvoju nedisciplinovanosť. V 9. minúte viedlo luxusným dvojgólovým náskokom a malo všetko vo svojich rukách, v rozmedzí dvoch minút v druhom polčase však jeho hráči videli dve červené karty a oslabili tak svoj tím. Ako prvý išiel pod sprchy za držanie protihráča Magallan, nasledoval ho Cheikh, ktorého rozhodca potrestal za nešportové správanie.

Hostia medzitým zúročili početnú prevahu a aj s prispením dvoch pokutových kopov si domov vezú tri body. Na konci zápasu bol za hranie rukou vylúčený domáci Roco. Betis je v tabuľke piaty, Elche beznádejne posledné.