Bodová smršť Eagles, Detroit šokoval Minnesotu. 49ers nedali šancu Buccaneers

Bodová smršť Eagles, Detroit šokoval Minnesotu. 49ers nedali šancu BuccaneersProfimedia
Už svoju dvanástu výhru v sezóne zaznamenala Philadelphia Eagles, od ktorej New York Giants inkasovali až 48 bodov. Veľké prekvapenie predviedol Detroit Lions, porazil Minnesotu Vikings.

Los Angeles Rams - Las Vegas Raiders 17:16

Tennesse Titans - Jacksonville Jaguars 22:36

Pittsburgh Steelers - Baltimore Ravens 14:16

New York Giants - Philadelphia Eagles 22:48

Philadelphia pokračuje v skvelej forme, vyhrala už svoje dvanáste z trinástich odohraných stretnutí a naďalej je na čele celej NFL. V dueli proti Giants skórovala až šesť touchdownov, dva zaznamenal Sanders a jeden si pripísal aj quaterback Hurts. Ofenzíva Eagles zaznamenala 253 behových yardov.

Detroit Lions - Minnesota Vikings 34:23

Určite najväčšie prekvapenie kola sa zrodilo v Detroite, ktorý si pripísal svoju šiestu výhru. Dokázal poraziť jeden z najlepších tímov sezóny. Pre Vikings to bola tretia prehra, no stále sú jasne na čele divízie práve pred Lions.

Dallas Cowboys - Houston Texans 27:23

Dallas vyhral štvrtýkrát po sebe a celkovo to bolo jeho jubilejné desiate víťazstvo. S Houstonom sa ale natrápil. Napriek dvom touchdownom Pollarda prehral polčas 17:20 a po tretej štvrtine viedli Texans 23:17, ale field gól a touchdown v poslednej minúte stretnutia rozhodol o otočke v skóre.

Cincinnati Bengals - Cleveland Browns 23:10

Buffalo Bills - New York Giants 20:12

Buffalo vrátilo svojmu súperovi prehru z prvého vzájomného stretnutia sezóny. Touchdown skóroval aj quaterback Josh Allen. V závere ešte pre Jets vykresal iskierku nádeje Johnson, ktorý sa postaral o safety, no Bills si desiatu výhru postrážili a spoločne s Kansasom sú najlepším tímom konferencie.

Denver Broncos - Kansas City Chiefs 28:34

Seattle Seahawks - Carolina Panthers 24:30

San Francisco 49ers - Tampa Bay Buccaneers 35:7

Los Angeles Chargers - Miami Dolphins 23:17