Bavori pri svojom míľniku zlyhali vo Freiburgu a Leverkusen má šancu viesť o desať bodov

Harry Kane sa strelecky nepresadil.
Harry Kane sa strelecky nepresadil.Profimedia
Futbalisti Bayernu Mníchov iba remizovali v piatkovom dueli 24. kola Bundesligy na ihrisku Freiburgu 2:2. Bod pre domáci tím zachránil v 87. minúte Lucas Höler (29). Bayern odohral jubilejný 2 000. zápas v najvyššej súťaži.

Freiburg - Bayern Mníchov 2:2

Už v dvanástej minúte poslal domácich do vedenia Günter. Mníchovčania zareagovali prakticky okamžite a krátko po polhodine hry vyrovnal Tel. O talentovaného mladíka začalo vedenie bojovať, keďže pred pár dňami zverejnilo informáciu o pripravovanom novom kontrakte. Skóroval pri svojom debute v základnej zostave. V záverečnej pätnásťminútovke najskôr favorita rozjasal Musiala, ale radosť bola predčasná a krátka. V 87. minúte vyrovnal Höler

Štatistika duelu.
Štatistika duelu.Opta by Stats Perform

Úradujúci nemecký majster nezvládol za tri body tretí z ostatných piatich duelov a priebežne stráca z druhej priečky na lídra tabuľky Bayer Leverkusen sedem bodov, "farmaceuti" sa predstavia v nedeľu na pôde 1. FC Kolín. Freiburgu patrí deviate miesto.