Postupne sa vracia do zápasového kolotoča. Zreľák jediným gólom rozhodol o troch bodoch

Adam Zreľák sa postupne vracia do zápasového kolotoča po ťažkom zranení kolena.
Adam Zreľák sa postupne vracia do zápasového kolotoča po ťažkom zranení kolena.Profimedia
Slovenský futbalista Adam Zreľák (29) rozhodol v piatkovom zápase 28. kola poľskej Ekstraklasy svojím gólom o víťazstve Warty Poznaň nad Koronou Kielce 1:0. Strelecky sa presadil v 11. minúte, bol to jeho prvý presný zásah v sezóne.

Warta Poznaň - Korona Kielce 1:0

Zreľák odohral v tomto ročníku iba deväť ligových stretnutí. Pre zranenie kolena pauzoval od septembra, do akcie sa vrátil len pred tromi týždňami. Dvadsaťdeväťročný útočník nastúpil v piatok v základnej zostave domácich, hral do 72. minúty. Na presný zásah čakal takmer rok od 21. apríla 2023, keď rovnako jediným gólom rozhodol o troch bodoch proti Legii.

Jeho krajan v drese hostí Dalibor Takáč striedal v 73. minúte. Warta ukončila sériu štyroch ligových zápasov bez víťazstva a posunula sa v tabuľke priebežne na 12. miesto.