Bajza musel prehryznúť štyri inkasované góly, Tuptov Liberec padol v Pardubiciach

Bajza nebude na záver jesene spomínať v najlepšom.
Bajza nebude na záver jesene spomínať v najlepšom.Profimedia
Futbalisti Zlína v sobotu v domácom stretnutí 19. kola českej najvyššej ligy zdolali Hradec Králové hladko 4:0. Slovenský brankár Pavol Bajza (32) odchytal za hostí celý zápas. Z výhry sa nemohol tešiť ani Ľubomír Tupta (25) v drese Liberca.

Posledné kolo pred takmer dvojmesačnou prestávkou má za sebou prvá polovica tímov FORTUNA:LIGY. Pavol Bajza má pred Vianocami skazenú radosť, o čo sa štyrmi zásahmi postarali hráči Zlína. Útočník Tupta sa v Pardubiciach nepresadil a z ihriska súpera si s mužstvom body neodnáša. V dueli Slovákov si Jablonec rozdelil body s Karvinou po bezgólovom predstavení.

FK Jablonec - MFK Karviná 0:0

/D. Holec a D. Krčík odohrali v drese hostí celý zápas, A. Ivan a M. Franko nastúpili v 90. minúte/

Hodnotenia hráčov duelu Jablonec - Karviná.